امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

حفاظت / ۲۸ فروردین / ۶ روز خوب
 سپاس شده توسط
[تصویر:  04.gif]

[تصویر:  53.gif] «بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]

[تصویر:  53.gif]  لیست بروز شده در 3اردیبهشت [تصویر:  53.gif]

53 آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه 53

زندگی زیبا/22اسفند................................................30روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  53.gif] 

donya_aا/11فروردین..............................................22روز خوب داری قهرمان
poupakا / 13اسفند...................................................20روز خوب داری قهرمان

53 
hefazatا/28فروردین.......................................................................6روز خوب داری قهرمان
53
sabourا/28فروردین.....................................................................5روز خوب داری قهرمان
fatemeh80 ا / 22 بهمن ..........................................  2 روز خوب داری قهرمان
دکترآرش/20فروردین.................................................؟؟روز خوب داری قهرمان
mohsen.truthا/20فروردین......................................؟؟روز خوب داری قهرمان
شادبانو/24فروردین......................................................بسم الله قهرمان

53 
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۸ فروردین / ۷ روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام .. خوبین ؟
اومدم که ایشالا حمله کنم به رکورد قبلیم .. 
صبور 1 روز خوب  53
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
یه وقت هایی هست که روزمون اونجور که میخوایم خوب پیش نمیره....شاید یه صحنه ای بیرون دیدیم ته ذهنمون مونده...یا فیلمی یا سریالی تحریکمون کرده یا هرچی....
خیلی اوقات میشه فرداش احتمال شکست میدیم....واسه من زیاد پیش اومده که احتمال بدم فرداش بشکنم!.....
هر از گاهی به خاطر فشار زیاد....هر از گاهی بخاطر اینکه تو فاز بی حس و حال و افسردگی ای هستم که به خاطر ترک بوجود اومده(که تقریبا یکی دو هفته بعد شروع ترک سراغ همه میاد!) و نیاز دارم یه چی حالمو خوب کنه.......
خیلی داستان نگم.....
می خوام بگم فردای اون روزایی که به سختی  پشت سرش گذاشتین رو روزه بگیرین....چون احتمال شکست اون روزا بیشتره....
بعضی ها هم همش میگن من روز دوم رو میگذرونم ولی به سوم نمیرسم.....خب روز سوم رو روزه بگیر ببین چی میشه....
نمی خوام بگم هر روز روزه بگیرین.....
ولی تو مسیر ترک مثلا نود روزه....شاید تعداد دفعاتی که خیلی شدید تحریک میشیم از تعداد انگشت های دست تجاوز نکنه.....میشه از روزه واسه اون روزا کمک گرفت...
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۸ فروردین / ۸ روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام

آقا جسارتا خراب کردم!
می خوام دوباره شروع کنم.
mohsen.truthا/ 6اردیبهشت/ صفر روز خوب

دعا کنیم برای همدیگه 53
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۸ فروردین / ۹ روز خوب
 سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۸ فروردین / ۱۰ روز خوب
 سپاس شده توسط
پارادایس 24 فروردین/21 روز خوب/ 53
 سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۸ فروردین / ۱۱ روز خوب
 سپاس شده توسط
می خوام به پاکی برسم

طبیعیه که

تو یه سری چیزا ضعیف تر باشم تو یه سری قوی تر 

مهم اینه

با تلاش و پشتکار میشه اونچه نادرسته رو درست کرد
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۸ فروردین / ۱۲ روز خوب
 سپاس شده توسط
 [تصویر:  53.gif] «بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]

[تصویر:  53.gif]  لیست بروز شده در 3اردیبهشت [تصویر:  53.gif]

[تصویر:  53.gif] آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  53.gif] 

زندگی زیبا/22اسفند................................................30روز خوب داری قهرمان

53 
پارادایس/24فروردین.................................................21روز خوب داری قهرمان
53
poupakا / 13اسفند...................................................20روز خوب داری قهرمان

hefazatا/28فروردین................................................12روز خوب داری قهرمان
fatemeh80 ا / 22 بهمن ..................................................  2 روز خوب داری قهرمان 
53 
sabourا/؟؟اردیبهشت.....................................................1روز خوب داری قهرمان

دکترآرش/20فروردین.....................................................؟؟روز خوب داری قهرمان
mohsen.truthا/6اردیبهشت........................................................بسم الله قهرمان 
53
شادبانو/24فروردین...............................................................بسم الله قهرمان
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۸ فروردین / ۱۳ روز خوب
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان