امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

به نام او
سلام
mohsen.truthا/ شش اردیبهشت / چهار روز خوب

برای همدیگه دعا کنیم 53
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها 
صبور ، 8 اردیبهشت ، 2 روز خوب  49-2 49-2
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۸ فروردین / 14 روز خوب
... همان طور پیش بینی میشد ... بعد از دو هفته ... شیطون سرکلش پیدا شده ... از صبح داره قلقک میده منو ...
ولی خوب .. من 28 فروردین رو از یاد نمیبرم ... یادم میاد بعد از اون اتفاق گفتم ... همین؟... به خاطر یک چیز کوچیک ... 28 روزه خوبو خراب کردی... ای کاش نمیکردی... ..
... عیار ما تو ایستادگیه ... .... اون لذت هم شده فقط 2 الی 3 دقیقه .. پس چرا خودمونو ارزون بفروشیم .... ... ما برای پرواز نیاز به بال داریم.... بالامون کم کم داره در میاد .... بیخود بالامون رو پرپر نکنیم....
 سپاس شده توسط
دنیا/12اردیبهشت/1روز خوب Hanghead
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
دنیا/12اردیبهشت/2روز خوب 29
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  53.gif]«بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 13 اردیبهشت *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه
[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

پارادایس / 24 فروردین ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
.
poupakا / 13 اسفند ..................................................... 20 روز خوب داری قهرمان
.
hefazatا / 28 فروردین .................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
.
mohsen.truthا / 6 اردیبهشت .......................................... 4 روز خوب داری قهرمان
.
donya_a ا / 12 اردیبهشت ..............................................  2 روز خوب داری قهرمان
.
fatemeh80ا / 22 بهمن ................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
.
sabourا / 8 اردیبهشت .................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
.
دکتر آرش / 20 فروردین .................................................. ؟ روز خوب داری قهرمان
.
شادبانو / 24 فروردین .................................................. بسم الله قهرمان

[تصویر:  Gol.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
باهاش تعارف نداشته باشم

محکم باهاش برخورد کنم

بهش بگم راه من سقوط و نابودی خودم نیس

این راه یعنی عقب رفتن پس کشیدن 
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
به نام او
سلام به همه دوستان
mohsen.truthا/ شش اردیبهشت / یازده روز خوب

برای هم دعا کنیم
یاحق
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
ماشالله به رفقای گل....امیدوارم تو این مسیر ثابت قدم باشیم....
چند روز پیش از یه روحانی پرسیدم آقا این فلسفه زندگی چیه.....حوصله مون سررفت از بس ندانستیم!..شاید اگه بهتر بدونیم مسیر رو درست انتخاب کنیم.....گناه نکنیم و این حرفا...خدا میگه "لیعبدوا" رو من نمی فهمم...
گفت والله خدا قبل از اینکه تو رو خلق کنه...زمین و همه چیز داخلشو خلق کرد.....بعد که رفت تو رو خلق کنه ملائک گفتن این انسان فسق و فجور می کنه...خلقش نکن.....چه خلقتی مگه از ما ملائک می خواد بهتر باشه.....ما که تسبیحت می کنیم...دیگه چیکار می خواد بکنه که ما نمی کنیم!....خلاصه خدا گفت من چیزایی می دونم که شما نمی دونید!
هر کدوم از خلقت های خدا یه صفت از خدا رو فقط دارند.....یعنی بیشتر از یه صفت خدا رو نمی تونن نشون بدن....تا وقتی خدا مارو آفرید که بالقوه آینه تمام نمای خدا شدیم....یعنی می تونیم تمام صفات خدا رو داشته باشیم....می تونیم به جایی برسیم که چشمامون بشه چشم خدا.....دستامون بشه دست خدا....خلاصه آمده ایم برای شدن.....خدایی شدن!
بعد من گفتم اینایی که می گین خیلی قشنگه ولی اصل خلقت رو پاسخ نمیده.....چی به خدا رسید الان مارو خلق کرد.....الان یکی از خدا بپرسه چرا ....چی می خواد بگه؟!
در جواب این سوال منو رجوع داد به کتاب فلسفه آقای مصباح که پاسخ داده...گفت که هدف برای توی انسان معنی داره.....هر کاری می کنی باید یه هدفی داشته باشی.....مثلا غذا می خوری سیر شی.....زنگ می زنی یا هزار تا کار دیگه.....
هدف واسه خدا تعریف نمیشه.....خدا خلق نکنه اصلا خدا نیست.....لامپ اگه نور نده اسمش لامپ نیست.....
خلاصه اینجوری جواب داد که البته اون قسمت آخرش زیاد منو قانع نکرد.....
نتیجه اینکه فلسفه زندگی انسان شد خدایی شدن و این چجوری میسره؟!....خودش گفته چیکار کنین.....ومسیری غیر از این مسیر، مسیر سعادت و خوشبختی نیست....بقیه ش سرابه...
خلاصه "لیعبدوا" یعنی اینکه حرفاشو گوش کنی تا بشی  آیینه ی خدا....
ـــــــــــــــــــــــــــ
اینارو شاید هزار بار شنیده باشین.....گفتم یادآوری کنم که اگه هدفتون غیر از اینه.....تهش خوشحال نمیشین.....حالتون خوب نمیشه.....همیشه خلا احساس می کنین.....مگه اینکه سرگرم دنیا بشین تا بهش فکر نکنین!
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
مهندس شریف // 11 اردیبهشت // 7 روز خوب ..
 سپاس شده توسط
[تصویر:  53.gif]«بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 18 اردیبهشت *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه
[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

پارادایس / 24 فروردین ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
.
poupakا / 13 اسفند ..................................................... 20 روز خوب داری قهرمان
.
hefazatا / 28 فروردین .................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
 .
mohsen.truthا / 6 اردیبهشت ........................................ 11 روز خوب داری قهرمان
.
sabourا / 8 اردیبهشت .................................................... 7 روز خوب داری قهرمان
.
fatemeh80ا / 22 بهمن ................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
.
دکتر آرش / 20 فروردین .................................................. ؟ روز خوب داری قهرمان
.
شادبانو / 24 فروردین .................................................. بسم الله قهرمان

[تصویر:  Gol.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلام .. صبور ، 8 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام .. صبور ، 9 روز خوب
 سپاس شده توسط
پست منتخب از مسابقه هفته به هفته

**می توانم**

من فکر کنم علت اینکه تصمیم قاطع میگیرم ولی عمل نمی کنم یادآوری نکردنه
یعنی فرقش اینه که من اگه یه تصمیم قاطع میگیرم. باید هر رو با خودم مرور کنم

هر صبح بگم خدایا به امید تو میخوام پاک باشم میخوام خوب زندگی کنم
دائم که پر رنگش کنم واسه همیشه موندگار می شه

...یه بار که تو مسابقات گروهی بودم بالکل یادم نبود که
پاکیم فقط وابسته به خودم نیست گروه دارم 

و لغزیدم خب علت چی بود اینکه با گروهم در ارتباط نبودم
مساله گروهم رفته بود ته ذهنم

اگه هر روز به تصمیمون فکر کنیم و براش زحمت بکشیم به عبارتی پی گیریش کنیم می شه تصمیم قاطع
امیدوارم اصل مداومت رو رعایت کنم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام .. صبور ، 10 روز خوب
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان