امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

[تصویر:  53.gif]«بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 4 خرداد *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه
[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

rezaKyا / 11 اردیبهشت ............................................... 22 روز خوب داری قهرمان
 .
منا / 11 اردیبهشت ......................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
 .
 پارادایس / 24 فروردین ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
 .
sabourا / 8 اردیبهشت ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
.
hefazatا / 28 فروردین .................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
.
جناب خان / 3 خرداد ......................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
.
 دکتر آرش / 20 فروردین .................................................. ؟ روز خوب داری قهرمان
.
شادبانو / 16 اردیبهشت ........................................................ بسم الله قهرمان
.
 mohsen.truthا / 3 خرداد ................................................. بسم الله قهرمان
 [تصویر:  Gol.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 4، 13:25)جناب خان :) نوشته است: جناب خان / 3 خرداد / 1 روز
درود بر جناب خان....انتهای ماه رمضون جشن پیروزیت ایشالله.........
(1396 خرداد 4، 16:58)منا نوشته است: سلام همگی خوبین؟ 303
من دیروز20روزم تموم شد.ازامروز باید اینجا اعلام وضعیت کنم Hanghead
منا/22اردیبهشت/21روز 317
بله بله ...در خدمتیم...خوش اومدین.....روز سی ام در پیشه......
(1396 خرداد 4، 18:00)rezaKy نوشته است: رضا/11اردیبهشت/22 روز خوب. 
مرسی آقا سهیل بابت خوش آمدگویی. 
اینجا دیگه مثه اینکه رقابتا سخت تره. همه 20 روز پاک بودن و دیگه هیچکس مسلما دوس نداره صفر بشه و زحمتاش به باد بره. امیدوارم همه موفق باشیم توی راهِ 30 روز پاکی
303

ایشالله به هدف سالانه ت برسی..
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
رضا/11اردیبهشت/23 روز پاک
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
پارادایس /10اردیبهشت/25 روز خوب
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/22روز خوب [تصویر:  53.gif]

این اولین پست من اینجاس
دیروزم نرسیدم بیام برا اعلام وضعیت
خواستم بگم 8 روز بیشتر مهمون تون نخواهم بود.
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
رضا/11اردیبهشت/24 روز خوب
منا/22اردیبهشت/23روزخوب
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
[تصویر:  53.gif]«بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]
[تصویر:  ramadan-sms.jpg]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 6 خرداد *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه
[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

پارادایس / 24 فروردین ................................................... 25 روز خوب داری قهرمان
 .
 rezaKyا / 11 اردیبهشت ............................................... 24 روز خوب داری قهرمان
 .
منا / 11 اردیبهشت ......................................................... 23 روز خوب داری قهرمان
 .

طاهر / 15 اردیبهشت ...................................................... 22 روز خوب داری قهرمان 
.
sabourا / 8 اردیبهشت ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
.
hefazatا / 28 فروردین .................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
.
جناب خان / 3 خرداد ......................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
.
 دکتر آرش / 20 فروردین .................................................. ؟ روز خوب داری قهرمان
.
شادبانو / 16 اردیبهشت ........................................................ بسم الله قهرمان
.
 mohsen.truthا / 3 خرداد ................................................. بسم الله قهرمان
 [تصویر:  Gol.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/23روز خوب [تصویر:  53.gif]

کلام امروز کوتاه و مختصر:
پیش از آنکه از خاکریز صحنه نبرد بگذری، از خاکریز «خود» بگذر و خط شکنی را از درون خویش آغاز کن.
برای یافتن چیزی
53

منا/22اردیبهشت/24روز خوب 2uge4p4
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
به نام او
سلام به همه دوستان
mohsen.truthا/ سوم خرداد / 4 روز خوب

برای همدیگه دعا کنیم [تصویر:  53.gif] 
یاحق
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
خب آمدیم تا بگوییم 
رضا/11اردیبهشت/25 روز خوب 2uge4p4
پارادایس /10اردیبهشت/28 روز خوب
 سپاس شده توسط
جناب خان / 4 خرداد / 3 روز خوب
53
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/24روز خوب [تصویر:  53.gif]

هیچ کس تاكنون صرفاً به علّت داشتن علاقه به هدفي نرسيده است. انسان بايد خود را متعهد و پايبند كند  
برای یافتن چیزی
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان