امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

صفر تمام
همین
 سپاس شده توسط
سلام .. صبور 19 روز خوب ..
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  53.gif]«بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 27 اردیبهشت *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه
[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

پارادایس / 24 فروردین ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
 .
sabourا / 8 اردیبهشت ................................................... 19 روز خوب داری قهرمان
.
 mohsen.truthا / 6 اردیبهشت ........................................ 18 روز خوب داری قهرمان
.
hefazatا / 28 فروردین .................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
.
دکتر آرش / 20 فروردین .................................................. ؟ روز خوب داری قهرمان
.
شادبانو / 16 اردیبهشت ..................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  Gol.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلام .. صبور 20 روز خوب ..
دقت کردین فقط من اعلام وضعیت میکنم اینجا .. 
چقد خلوت شده .. صدا میپیچه اصن .. میپیچه .. چه .. چه .. چه 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام .. صبور 21 روز خوب ..
 سپاس شده توسط
 روزایی وجود داره که ناخواسته وز وزه اذیتت میکنه 

موفق اونیه که

بازم به مسیرش ادامه بده
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
[تصویر:  53.gif]«بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 2 خرداد *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه
[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

پارادایس / 24 فروردین ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
 .
sabourا / 8 اردیبهشت ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
.
 mohsen.truthا / 6 اردیبهشت ........................................ 18 روز خوب داری قهرمان
.
hefazatا / 28 فروردین .................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
.
دکتر آرش / 20 فروردین .................................................. ؟ روز خوب داری قهرمان
.
شادبانو / 16 اردیبهشت ..................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  Gol.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
(1396 ارديبهشت 29، 22:05)شادبانو نوشته است: صفر تمام
همین
هر از گاهی دیگه شیطون بد رو آدم غالب میشه.....یادمه یه بار این مدلی شدم...تو خودم شکستم ....گفتم نمیشه و این حرفا.....گفتم حالا تاخیرش بندازم بعد نماز......نمازو خوندم...گفتم یه صحبتی هم با امام زمان داشته باشم....بگم نمیشه و دیگه داره سخت میشه و از کار و زندگی افتادم!..خلاصه یه خورده ای درد و دل کردیم با یکی که نمیبینمش! ...سجده کردم و شروع کردم به حرف زدن.....یه پنج دقیقه که گذشت اون حس و حاله رفته بود....نشکستم اون روز!....خلاصه کمک کرد...
هر از گاهی تمرین حضور داشته باشیم تو نماز یا حالا غیر از زمان نماز کمک کننده ست.....انشالله....

(1396 خرداد 1، 8:07)sabour نوشته است: سلام .. صبور 21 روز خوب ..

ماشالله صبور جان هر روز اعلام وضعیت می کنی بزنم به تخته....
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
به نام حق

متاسفانه خراب کردم.Khansariha (60)
باید دوباره شروع کنم
mohsen.truthا/ 3 خرداد / صفر روز خوب

برای همدیگه دعا کنیم 53
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
سلام به همه ی بچه های اینور و همیچنین سلام به سرپرستِ این تاپیک.. من ازمسابقه ی 20 روزه تازه دراومدم و ان شاءالله از این به بعد اینجا ادامه میدم. خوشحالم که تا اینجا رسیدم و امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم تا 30 روزمون هم تموم بشه 
302 302 Confetti 53
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
رضا/11اردیبهشت/21 روز خوب
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 3، 19:29)mohsen.truth نوشته است: به نام حق

متاسفانه خراب کردم.Khansariha (60)
باید دوباره شروع کنم
mohsen.truthا/ 3 خرداد / صفر روز خوب

برای همدیگه دعا کنیم 53
دوباره محسن جان....ایندفعه محکم تر از قبل....جوونیمون یه بار تکرار میشه.....حرومش می کنیم با اینکار....حیفه....یه بارشم مارو تا سه چار روز میبره تو هپروت....
به قول مولا علی که میگه جوون می تونه ولی نمی دونه چیکار کنه........پیر می دونه ولی نمی تونه....الان فرصته بزرگیه....که فقط بزرگترای ما درکش می کنن...
گرچه هر چقدر هم تلاش کنیم باز در خسرانیم!
(1396 خرداد 3، 19:45)rezaKy نوشته است: سلام به همه ی بچه های اینور و همیچنین سلام به سرپرستِ این تاپیک.. من ازمسابقه ی 20 روزه تازه دراومدم و ان شاءالله از این به بعد اینجا ادامه میدم. خوشحالم که تا اینجا رسیدم و امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم تا 30 روزمون هم تموم بشه 
302 302 Confetti 53

خوش اومدی آقا رضای گل.....خوش موقع اومدی....ماه عزیزی در پیشه.....توکل بر خدا این ده روز رو ده روزه طی میکنی......
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
جناب خان / 3 خرداد / 1 روز
53
 سپاس شده توسط
سلام همگی خوبین؟ 303
من دیروز20روزم تموم شد.ازامروز باید اینجا اعلام وضعیت کنم Hanghead
منا/22اردیبهشت/21روز 317
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
رضا/11اردیبهشت/22 روز خوب. 
مرسی آقا سهیل بابت خوش آمدگویی. 
اینجا دیگه مثه اینکه رقابتا سخت تره. همه 20 روز پاک بودن و دیگه هیچکس مسلما دوس نداره صفر بشه و زحمتاش به باد بره. امیدوارم همه موفق باشیم توی راهِ 30 روز پاکی
303
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان