امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
سلام
من یک برنامه نویس هستم .متاسفانه خودم هم به این بیماری مدتی گرفتار بودم.تصمیم به ساخت اپلکیشن ترک خود ارضایی برای اندروید گرفتم .پس از دو ماه تلاش تونستم بسازمش و حدود یک هفته هم طراحی سایتش طول کشید .این اپلکیشن من کاملا رایگان عرضه شده است .از شما مدیران انجمن خواهش دارم که یک تاپیک با عنوان اپلکیشن ترک خود ارضایی درست کنند و از مطالب سایتم درونش بگزارند.تا اون ها هم در ثواب این کار خیر شریک باشند .
آدرس سایت من : .................
قیمت : رایگان
بسیار ممنونم
سلام
علی اقا..اخوی.. دوست خوبم..

معقولانه ترین راه برای مشارکت های اینطوری اینه ک از مسیرش وارد بشین..
چند  تا از مدیرا چک کنن برنامه رو.. با شما صحبت کنیم.. بررسی بشه و بعدا تبلیغ و ترویج..

من براتون پ پ زدم جواب ندادید.. خب منطقی باشین لطفا..1

قطعا ما جبهه منفی نداریم.. اما خب حساسیت لازمه..1

موفق باشین..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام دوستان

من یکی از مشکلاتی که با کانون دارم اینه که وقتی روی «شکلک های بیشتر» کلیک میکنم،

اگر برای مدتی پنجرش باز بمونه کل مطالب سایت بهم میریزه!!!

طوری ک اصلا مطلبی قابل خوندن نیست

مجبورم دوباره وارد بشم.

میشه راهنمایی کنید مشکل چی هست؟
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
سلام بسوی خدای
لطفا یه عکس از این بهم ریختگی نشونم بدید
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلام

خدا قوت

[تصویر:  c0qrf8pobzyrjrge03fl.png]

[تصویر:  7z0acr696az3em0i2lkb.png]

[تصویر:  520sz7wj557aef4c7x6o.png]
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
303
با تشکر از زحمات دوستان برای ایجاد تغییرات Khansariha (8)

با تغییر صفحه‌ی یادداشت پروفایل, برای بنده امکان ارسال پیام پروفایل وجود نداره.

(در حال بارگذاری لطفاً صبر کنید) روی صفحه می مونه
از دکمه‌ی پاسخ هم که استفاده می کنم, می نویسه (شما نیاز به قرار دادن یادداشت دارید!)

برای بقیه هم این مشکل هست؟

با تشکر53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
منم همین مشکلی که شازدهکوچولو گفت دارم1276746pa51mbeg8j
پیام ها همش مینویسه در حال بارگذاری1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام

با گوگل کرومید یا موزیلا؟

من با کروم صبح پیام گذاشتم رفت

الان با موزیلام پیام میدم  میره تو حالت بارگذاری صفحه
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

من که با موزیلا هستم... همش میچرخه و نمیره
اصلا من باید میرفتم کاراگاه میشدم یا مهندس میشدم4

کیف کردی پایلوت پیدا کردم مشکلو با موزیلا مشکل دارهKhansariha (46)

خب ازینجا به بعدش رو به دست های توانای تو مسپرم و ازین دور تشویقت میکنم128fs318181
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

من هم با اپرا میام همین مشکل رو دارم!
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام
یه مطلبی در مورد مسابقات خواستم بگم و اون اینکه هم یه تشکری از اینکه مسابقات گزینه هارو برداشتید در هر صورت ماباید نمازمون بخونیم چه جز گزینه ها باشه و چه نباشه ولی اینکه اعتراف به گناه نیست اعتراف هست چون وقتی یک نفر میاد میگه یه روز بد بالاخره
یه گناهی کرده از اون سه مورد که میاد گزارش میده

یه اشکال بزرگ تو مسابقات اینه که یکی که میره سایتهای بد  به عمد مسابقات رو میبازه حتی برای یک دقیقه و نا امید از مسابقات موارد دیگه رو هم مثل دست ورزی و در آخر خ.ا رو انجام میده

بنظرتون بهتر نیست مسابقات اینطور باشه که تاریخ بزنن و روزها رو شمارش کنن و هرکس سعی کنه رکورد قبلی خودش رو بشکنه و اعتبار بگیره اینطوری نه اعتراف به گناه هست نه نا امیدی و نه خ.ا با کوچکترین تخلف از قوانین

مثلا این مسابقات شور و شوقش تا سی روزه ولی اون تا بی نهایته چون با هر ده روز رکورد دو اعتبار دریافت میکنه
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
ببخشید که من مزاحمم خواستم بگم حیف بود که گزینهایی مثل ذکر نماز ورزش محاسبه و چشم پاکی حذف شد میشه برای اینها و رعایت کردنشون امتیاز گذاشت

و هرکس امتیازشو با روز قبل مقایسه کنه و سعی کنه بهترش کنه

خودارضایی :

دست ورزی :

نماز:

ورزش:

ذکر:

چشم پاکی:

ذهن:

محاسبه:

سایتهای مستهجن:

کنترل خوراکیها:

هر کدام یک امتیاز و جمع اونها و بدون اعتراف به گناه امتیاز خودشو با روز قبل مقایسه میکنه و

سرپرستها با پیشرفتشون به اونها اعتبار میدن

بازم ببخشید فضولی کردم اینطوری راه اعتراف به گناه هم حسابی بسته میشه

می خواید یه کاری اصلن اجازه بدید یه همچین مسابقاتی هم به موازات مسابقات ترک باشه

مثلا من از ده مورد 4موردشو رعایت کردم و فردا میام امتیازمو به 6 میرسونم باخت تو این مسابقات پسرفت امتیازه این مسابقات هم هر ده روز 2 اعتبار دریافت میشه
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
پ پ خرابه مجبورم اینجا بگم سرپرست اینجا بعدا پستو حذف کنه.
سلام آقا عبدالله
من الان رفتم سایت مستهجن ناهوشیار شدم حالم اورژانسیه نباید بیام اینجا به دوستام بگم اوضاعم خرابه سایت بد رفتم کمک بگیرم و مشورت؟
 این گروههای ترک مواد مخدر که میان اقرار میکنن به ناهوشیاریشون خودم چند بار تو تلویزیون دیدم که حتی یه روحانی هم واسه روحیه دادن بهشون تو جمعشون رفته و به حرفاشون گوش داده.نباید بگن؟
گروههای روانشناسی که جمع میشن و ایراداشون رو به صورت روزانه با هم درمیون میزارن اشتباه میکنن؟
خوب ببینید من خودم نرفتم سوال کنم ولی به صورت مکرر از افراد خیلی قابل اعتماد شنیدم که حکم اینجور اقرار ها و اعترافها رو از مراجع پرسیدن دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم گفته بودن این واسه درمان هستش و مثه این میمونه که پیش پزشک رفته باشی.و تا وقتی دعوت به فعل حرام نباشه.و اشاعه فحشا نباشه ایراد نداره(که به نظر من هیچکدوم از این ها تو اقرار های به ناهوشیاری و لغزش وجود نداره)
خلاصه این اقرار به گناه با اون اقرار به گناهی که تو کلیساها دیدیم خیلی فرق داره.
بازم واسه اطمینان ذهنتون و آرامش قلبتون از دفتر مراجعتون بپرسین.
البته خودم هیچ وقت این کار رو نکردم ولی یادمه بعضی از دوستان  پرسیده بودن و جواز هم گرفته بودن.
53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1393 اسفند 12، 18:11)عبد الله نوشته است: یه اشکال بزرگ تو مسابقات اینه که یکی که میره سایتهای بد  به عمد مسابقات رو میبازه حتی برای یک دقیقه و نا امید از مسابقات موارد دیگه رو هم مثل دست ورزی و در آخر خ.ا رو انجام میده

بنظرتون بهتر نیست مسابقات اینطور باشه که تاریخ بزنن و روزها رو شمارش کنن و هرکس سعی کنه رکورد قبلی خودش رو بشکنه و اعتبار بگیره اینطوری نه اعتراف به گناه هست نه نا امیدی و نه خ.ا با کوچکترین تخلف از قوانین

مثلا این مسابقات شور و شوقش تا سی روزه ولی اون تا بی نهایته چون با هر ده روز رکورد دو اعتبار دریافت میکنه
سلام آقا عبدالله303
در مورد اون اشکال بزرگی که گفتید ما قبلا با مدیران به گفت و گو نشسته بودیم و حتی پیشنهاد حذف موارد مسابقه به جز خ.ا هم داده شد ولی در آخر تصمیم گرفتیم به همون منوال باشه... چون نکات مثبتش بیشتر بود...
و هدف تنها ترک خ.ا نیست... ترک موارد دیگر هم هست..53258zu2qvp1d9v
..............
در مورد طرحی هم که دادین که هرکس با توجه به رکورد خودش هم بررسی میشه...128fs318181

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان