امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
راستش من تو یه فرومی درخواست یه همچین مسابقاتی رو دادم اونها هم جالب سریع گفتن اعتراف به گناه و شرکت نکردن

تشکر از توجهتون 535353
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
خوبيد؟
اين لينك ارسال هاي امروز كه اون بالا بود خيلي چيز خوبي بود
در ضمن الان ما ونا بالا دو تا جستجو داريم
بي زحمت جاي سمت راستيه تجربيات موفق ترك رو بذاريد يا از تالاراي تجربه اي هر كدومو كه صلاح مي دونيد

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول:
خب مشکل از اونجاییییی اب میخوره که من احساس میکنم این گزینه های مسابقه یکم ناعادلانه اس. یکم که چه عرض کنم خیلیییییییی نا عادلانه اس. مثلا بین قصد انجام کار و خود کار تفاوتی نیست ایا؟ [تصویر:  b.gif] 

واقعا دیگه عذاب وجدان گرفتم. هی میگم من که بعضی وقتا وسوسه میاد سراغم و یه لحظه غافل میشم و برای لحظه ای ممکنه بند دوم مسابقه رو رعایت نکنم ولی زودی برمیگردم با بند اول که سقوط آزاده فرقی نداره و باید همه ی روزای خوبمو از دست بدم؟؟؟؟ میخوام بدونم دقیقا تکلیف این گزینه دو چیه این وسط؟؟؟

میگم یه حالت جبرانی بزارین ، مثلا اگه یکی بجز خ.ا  موارد دیگه مسابقه رو رعایت نکرد براش شرط بزاریم که اگه مثلا یک هفته تونست خوب خوب بمونه روزای خوبش رو بهش برگردونیم 

صفر شدن روزای خوب با رعایت نکردن دو تا گزینه ی دیگه ( دست ورزی و سایت مستهجن )  شبیه به این میمونه که آدم میبینه آب که از سرش گذشته چه یک وجب چه صد وجب   ، فکر کردن به اینکه آدم روزای خوبش صفر شده و کاری دیگه برای جبرانش  نمیتونه کنه آدمو به فکر خ.ا میندازه ، به نظرم اگه یه جای جبرانی براش بزارین خیلی بهتره ، بازم هرجور خودتون صلاح میدونین
(1394 ارديبهشت 9، 1:05)می توانم نوشته است: سلام
خوبيد؟
اين لينك ارسال هاي امروز كه اون بالا بود خيلي چيز خوبي بود
در ضمن الان ما ونا بالا دو تا جستجو داريم
بي زحمت جاي سمت راستيه تجربيات موفق ترك رو بذاريد يا از تالاراي تجربه اي هر كدومو كه صلاح مي دونيد
سلام
الحمدلله..شما خوبی؟

بانو ما ک داریم گزینه ارسال های امروز رو...
نوار مشکلی بالای هدر..هست گزینه اش..1
و ی جستجو هم بیشتر ندارم اون بالا ک..22

گزینه تجربیات ترک روهم میشه اضافه کرد..منتها شاید اون بالا خیلی شلوغ پلوغ شه..در هر حال حتما بررسی میشه.. چشم..(ان شاء الله اقدام میشه ..اگه نشد خودت پیگیری کن و یادآوی)

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1394 ارديبهشت 9، 3:17)vojdan bidar نوشته است:
نقل قول:
خب مشکل از اونجاییییی اب میخوره که من احساس میکنم این گزینه های مسابقه یکم ناعادلانه اس. یکم که چه عرض کنم خیلیییییییی نا عادلانه اس. مثلا بین قصد انجام کار و خود کار تفاوتی نیست ایا؟ [تصویر:  b.gif] 

واقعا دیگه عذاب وجدان گرفتم. هی میگم من که بعضی وقتا وسوسه میاد سراغم و یه لحظه غافل میشم و برای لحظه ای ممکنه بند دوم مسابقه رو رعایت نکنم ولی زودی برمیگردم با بند اول که سقوط آزاده فرقی نداره و باید همه ی روزای خوبمو از دست بدم؟؟؟؟ میخوام بدونم دقیقا تکلیف این گزینه دو چیه این وسط؟؟؟

میگم یه حالت جبرانی بزارین ، مثلا اگه یکی بجز خ.ا  موارد دیگه مسابقه رو رعایت نکرد براش شرط بزاریم که اگه مثلا یک هفته تونست خوب خوب بمونه روزای خوبش رو بهش برگردونیم 

صفر شدن روزای خوب با رعایت نکردن دو تا گزینه ی دیگه ( دست ورزی و سایت مستهجن )  شبیه به این میمونه که آدم میبینه آب که از سرش گذشته چه یک وجب چه صد وجب   ، فکر کردن به اینکه آدم روزای خوبش صفر شده و کاری دیگه برای جبرانش  نمیتونه کنه آدمو به فکر خ.ا میندازه ، به نظرم اگه یه جای جبرانی براش بزارین خیلی بهتره ، بازم هرجور خودتون صلاح میدونین

سلام
ما تازه ی سری تغییر دادیم تو سیستم مسابقه..

چشم ب این مورد هم فکر خواهیم کرد.. منتها حتما زمان میخواد..1

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

خب دو تاست جستجو ها

[تصویر:  6izuj2165hrtrpvm9vsv.jpg]

و ارسال های امروزم ندارم

تو پرتال هست سمت چپ ولی اون بالاهه نیست

تو لپ تاپم همینه

53258zu2qvp1d9v 1276746pa51mbeg8j 1276746pa51mbeg8j

سلام
جستجو دست چپیه برای سرچ کردن تاپیکه . میخوایی تاپیکی بری همونجا سریع یه تیکه از اسم رو بنویس برات میاره
جستجو راستیه برای سرچ کردن مطلب یا یه کلمه اس . البته میشه تاپیک هم توش سرچ کرد ولی خب اون چپیه سریع تره .

نمایش ارسال های امروز هم خیلی بده که نیست ! من کلا فکر کنم تا قبل از عوض نشدن سرور 3-4 بار بیشتر نمایش ارسال های جدید رو استفاده نکرده بودم .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام دوستان
من خیلی وقته نبودم
فضای انجمن یاد روزای قدیم انداخت منو
تا به الان پاکم از دوستان ذی ربط خواهش دارم ستاره ها و تاج ماج و مدال اینای منو حساب کنن بهم بدن !
بعد یه پیشنهاد اینکه یه گروه با محوریت افرادی که پاکی دو سال به بالا دارن تشکیل بدیم تا بتونیم تجارب خودمونو به دوستای جدید انتقال بدیم .
با سپاس
الا بذکر الله تطمئن القلوب
[تصویر:  353.GIF][تصویر:  353.GIF][تصویر:  353.GIF]
سلام فرشاد جان
خوش اومدی...

تالار تجربیات همیشه آماده است تا تجربیات گرانبهای عزیزانی چون شما درش ثبت بشه و ما بتونیم ازش استفاده کنیم... 1

و
گروه رهروان پاکی (واسه آقا پسرها) به همین منظور تشکیل شده...
تا افرادی که تجربه ی بیشتری دارن به بچه هایی که نیازمند کمک هستن، یاری برسونن...

والا تا حالا هم مشکل ما این بوده که هر کی به پاکی رسید، دیگه کانونو ول کرد رفت... 22
شما بنیان گذار این سنت حسنه شو... 1 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام این پست رو یه نگاه بندازین
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 ارديبهشت 10، 22:41)می توانم نوشته است: خب دو تاست جستجو ها

[تصویر:  6izuj2165hrtrpvm9vsv.jpg]

و ارسال های امروزم ندارم

تو پرتال هست سمت چپ ولی اون بالاهه نیست

تو لپ تاپم همینه

53258zu2qvp1d9v 1276746pa51mbeg8j 1276746pa51mbeg8j

سلام لطفا کشتون رو پاک کنید و یکبار دیگه چک کنید
رزولوشن مانیتورتون 1024 کمتره ؟
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلام

من جوابمو فهمیدم
وقتی اندازه بروزرم کوچیکه این خودش به هر تعداد لازم می دونه (حداکثر چهار تای سمت چپ رو)  از ایکنا کم می کنه اگر بروزرم رو بزرگ کنم همه رو نشون می ده این از پی سی

اما لپ تاپه چهارده اینچه واسه همینم کلا همین قدر که شما نقل قول کردی رو نشون می ده

با گوشیمم وقتی میام با نسخه کامل انجمن میام که اون هم همین قدر رو نشون می ده

البته من جستجوی روزانه رو با دستور گت دیلی می زنم ولی کسانی که نمی زنن ممکنه مشکل باشه واسشون

میشه یه شات دیگه هم بفرستید ؟ (با فرض پاک کردن کشتون)
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
دم شما گرم درست شد

معجزه می کنه این پاک کردنا

کاش می شد مام حافظه هامونو پاک می کردیم خیلی چیزا رو می بخشیدیم خیلی چیزا رم دیگه دید بدی که پیش اومده یا اوردن رو می انداختیم سطل آشغال تا با دیگران بدون پیش داوری برخورد کنیم خیلی چیزا رم که کهنه شده بودن از نو واسمون نو می شدن

سلام
ضمن تشکر بابت زیبا و کارآمد شدن نسخه ی جدید کانون؛
پیشنهاد میدم مثل سابق، لینکهای آخرین موضوعها در صفحه ی سردر به آخرین ارسالها تنظیم بشن نه به اولین ارسال و اولین صفحه؛
اولا، اینجوری دنبال کردنش برای ما آسون تره.
ثانیا، کاربر تازه وارد وقتی روی اینا کلیک میکنه و به صفحه ی اول میره، ممکنه براش گیج کننده باشه قدیمی بون این ارسالها.

ممنون از مجتبی خلبان عزیز
یا علی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان