امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

آقا مهدی به قول معروف
این ره که میروی به ..... است!
برو راه درست رو یاد بگیر,این کانون جاهای خوبی داره
تا حالا خیلی به من کمک کرده و راه رو نشون داده
خودتم میدونی راه غلطه ولی انگار....:(
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام داداش مهدی
یه حالتی چندین بار برام پیش اومده شبیه به همین حس و حال که دیگه فکرم به سمت گناه نمیرفت.شاید برای دوستانم اتفاق افتاده باشه
دیدی وقتی ادم میخاد اون گناه لعنتی رو نکنه چقدر به آدم فشار میاد و روانش میریزه بهم.همش آدم درگیره.دقیقا مثل یه جنگ تن به تن.که بالاخره یکی باید زمین بخوره.یعنی حتما یکی برندست و یکی بازنده.
برای من که بیشتر مواقع بازنده بودم و اوضاع و احوالم خیلی خراب میشدواعصاب بهم ریخته و...ک خودتم بهتر میدونی.گهگاهیم برنده میشدم و خلاصه خدا رو شکر میکردم و یه چندروزی پر انرژی بودم وشاد.
اما بعضی وقتاهم میشد که مصمم میشدم اون گناه لعنتی رو انجام بدم اما نمیدونم چی میشد که اکثر موافع در این حالت  اون گناه رو انجام نمیدادم یا نمیشد که انجام بدم.
تا حالا برای شما این اتفاق افتاده داداش؟به نظرت این برای پی اینجوری میشه؟
من عاشق محمدم
یا ایها الرسول فدای روی ماه تو.......گشتم خجل ز تهمت اغیار تو
تو بر کافران حریصٌ ما عنتّمی..........ما کانونیا جملگی فدای تو
السلام علیک یا رحمت للعالمین یاابانا استغفرلنا
(1393 بهمن 3، 23:56)هیچکس هستم نوشته است: آقا مهدی به قول معروف

سلام 

این راه هایی رو که شما رفتی من 7 سال پیش رفتم 

چه حسی بهت درس میده وقتی 1 سال ترک کنی  برگردی ؟؟؟؟

یا 8 ماه ترک کنی بر گردی هاااااا؟؟؟؟

در دو  نوبت دیوانه میشی ...

چه حسی بهت درس وقتی  زمین و هوا متوصل بشی و لی باز گیر کنی ؟؟

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند: لعنت خدا وفرشتگان و همه مردم بر استمناگر و لواط کننده گان باد. میزان الحکمه ج ۸ ص ۵۳۹

حضرت صادق ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «سه دسته‌اند که خداوند با ایشان سخن نمی‌گوید و به نظر رحمت به ایشان نمی‌نگرد و پاکشان نفرموده و برایشان عذاب دردناکی است: کسی که موی سفیدش را بکند (تا نمایش دهد که جوان است)، و کسی که به وسیله عضو خودش شهوتش را خارج کند، و کسی که با او لواط کرده شود.»

رسول خدا ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «هر کس، که با دست شهوتش را بیرون کند ملعون است.»

فکر کنم با این حدیث ها حدعقل برای من بازگشتی نیست 20

فرقی نمیکنه دست به دامان چه کسی بشوی تمومه 

من برای اون دنیا ترک نمی کنم چون معلومه  اونور چی در انتظارمه 

من فقط می خوام ترک کنم برای خودم چون خسته شدم 

راهی نیست ..تمام اون راه هار رو برو ولی آخرش بازم به اول خط میرسی ...
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
(1393 بهمن 3، 22:25)mehdi0 نوشته است: سلام

مهدی به جاده خاکی میزند

اینبار من با شیطان معامله کرده ام برای ترک بعد از 10 سال ......

باور کنید توی این دو هفته اینگار حسی به نام شهوت در وجودم نیست

نمیدوم چرا ولی معامله کردم دیگه خسته شدم جبور شدم در صورت ترک دیگه ماه رمضان روزه نگیرم مسجد در ماه محرم نرم

البته در صورتی که حتی یک بار دست اسمش رو نبر نزنم وگرنه معامله فسقه

شاید فکر کنید دیوانه شدم آره دیوانه شدم ..... به هر قیمتی شده باید ترک کنم حتی دست دوستی با دشمن خودم میدم

تا الان حتی بدون یک لحظه فشار داره میگذره تا بعد ...... ولی به همه متوصل شدم نشد ....مجبورم

من دیوانه شده ام میفهمی..خدااااااااا

سلام داداش به نظرم بجای معامله با شیطان با خدا معامله کن شیطان دشمن قسم خورده انسانه اگه با اون معامله کنی چون موجود حریصیه

دست از سرت بر نمیداره تا کامل دیینتو اازت بگیره با خدا معامله کن مثلا بگو خدایا من نمازام دیگه قضا نمیشه کمک کن این گناه رو تر ک کنم

یا درو غو غیبت و فحش رو هم میزارم کنار کمکم کن که خ.ا رو هم ترک کنم یا هر روز انقدر قرآن میخونم  یا صلوات میفرستم به حضرت فاطمه هدیه میکنم تو هم کمکم کن خ.ا رو ترک کنم  یا انطور که آیت الله بهجت فرمودند که هرکی عادت بدی داره چهل تا پنجشنبه جمعه بره بالای مزار اولیای خدا قرآن بخونه زیارت عاشورا بعد هر نماز هم خوبه
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1393 بهمن 4، 9:40)mehdi0 نوشته است: این راه هایی رو که شما رفتی من 7 سال پیش رفتم 

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند: لعنت خدا وفرشتگان و همه مردم بر استمناگر و لواط کننده گان باد. میزان الحکمه ج ۸ ص ۵۳۹

حضرت صادق ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «سه دسته‌اند که خداوند با ایشان سخن نمی‌گوید و به نظر رحمت به ایشان نمی‌نگرد و پاکشان نفرموده و برایشان عذاب دردناکی است: کسی که موی سفیدش را بکند (تا نمایش دهد که جوان است)، و کسی که به وسیله عضو خودش شهوتش را خارج کند، و کسی که با او لواط کرده شود.»

رسول خدا ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «هر کس، که با دست شهوتش را بیرون کند ملعون است.»

آقامهدی جواب مارو که ندادی؟
اما چون وارد حدیث شدی چندتانکته ز من عاصی شنو
این احادیث در عین اینکه درستند اما جای مخصوصی دارن.این احادیث برای انذار و ارعابه که کسی به این گناهان نزدیک نشه و اگه  کسی گرفتار این گناهان شد این احادیث عامل و نیروی محرکه ای باشه برای سریعتر دور شدن از گناه
چون شما اهل حدیثید پس حتما دعای کمیلم خوندی.اونجایی که هیهات میگه رو بخون میگه این ظن و گمانها از رحمت خدا دوره
 اما اون حالایی که بعد از یکسال ترک بهتون دست داده فکر نمیکنم سختتر از این باشه که به امام حسین علیه السلام قول بدی منو ببر کربلا دیگه میذارم کنار.اما میری کربلا و بر میگردی دوباره گناه میکنی.میدونی این چقدر سخته که امام حسین شهیدت رو ببینی ولی بازم گناه کنی.اونقدر شرمسار میشی دیگه نمیتونی حتی اسم امام حسین رو بیاری.اما خود امام میاد میگه زائر من اسمتو نوشتم بازم صدام کن هرچی هم گناه کردی روتو ازم برنگردون
این امام حسینه که اینقدر کریمه این خلیفه الله خداست.خدا دیگه چقدر کریم و بخشندست.به اینها هم فکرکن
گاهی اوقات  بوسیدن دستان مادر الطاف الهی رو خوب بر میگردونه.اگه تونستی یه روضه امام حسین رو گوش کن شاید سختت باشه اما گوش بده ضرر نداره اگه اشکات سرازیر شد بچه های کانونم فراموش نکن اخه ان الله یحب التوابین.یعنی خدا منتظرته که برگردی هر کاری هم که کرده باشی
یاعلی
من عاشق محمدم
(1393 بهمن 4، 9:40)mehdi0 نوشته است:
(1393 بهمن 3، 23:56)هیچکس هستم نوشته است: آقا مهدی به قول معروف

سلام 

این راه هایی رو که شما رفتی من 7 سال پیش رفتم 

چه حسی بهت درس وقتی  زمین و هوا متوصل بشی و لی باز گیر کنی ؟؟

آقا مهدی تمام حرفا رو آقاhrt زد.
من فقط بهتون یه چیزی بگم,خود من بعد دوسال پاکی دوباره گرفتار شدم
مطمئنن هم اینجا آدمای مثل من و شما زیادن,و همه هم با انگیزه و توکل به خدا داریم پیش میریم
حتی من شاید امیدم از بقیه بیشتر باشه چون دیدم که تونستم یه بار رها بشم پس بازم میتونم.
شما توبه رو یادت نره,خدا همیشه راه بازگشت رو باز گذاشته و همیشه منتظره که برگردی
ولی شیطون چی؟اون میخواد شما بیشتر شکست بخوری,انقدر ناامیدت میکنه و انقدر بهانه های واهی برات میاره که دیگه به بن بست میرسی و همه چیز رو رها میکنی
خدا منتظرته داداش مهدی
داره لحظه شماری میکنه که برگردی پیشش
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
حرفی برای گفتن ندارم 

بجزء این که به آسمان که نظر کنیم ستاره ی راهنما را میبینیم 

این ایستگاه آخرت است تنها را نجان معامله هست ..........

گفتنی نیست آنکه دلیست 

اری هر انچه فکر میکنید حقیت دارد تسور آنکه بخواهی فکر کنی دیگران از تو چه میدانند سخت است گر چه چیزی از ان نمیدانند

اما کسی هست که میداند که چه خبر است کسی که از رگ گردن به من نزدیک تر است اما نمیدانم چه گونه از او مخفی کنم

پا در جاده ی تاریکی قرار گرفته ام که هر چه میروی تمام نمیشود و هر چه ضا پاس داشته ام درون باک ایمانم ریخته ام اما

حتی این ایمان کم مصرفم هم مرا به جای نرساند در ایمان را باز میکنم و ازش پیاده میشم و به را نا امیدی قدم میگذارم

در راه نا امیدی تاریکی به جزء صدای مرگ وصدای هایی میشنم مانند کسی که قهقه میزند و بلند میگوید به اخر خط رسیده ای 

هیچ کس تو را دوست ندارد حتی تووووووووووووووووو نزد خدا ملعونی فاطمه ی زهرا در را برای تو باز نمی کند مهدی موعود می اید تا مانند

شیطان سرت را از تنت جدا کند چون خداااااااااااااااااااااااا پیامبرش و فرزندانش از تو بیزارنند تووووووووووو به اخر خط رسیده ای آن جلو را می بینی و با صدای بلند

فریاد زد ...

این جا خانه ی من است ..... این جا جهنم است خانه ی من خوش امدی دوست من و ان گاه شیطان غه غهه ی بلندی سر

شیطان نا پیدید شد

و بلند گریه گردم سرم را کوبیدم ولی فقط سرم خورد به طاق قبر و و فهمیدم شیطان راست می گفت به آخر خط رسیده ام.....
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
(1393 بهمن 4، 12:06)mehdi0 نوشته است: حرفی برای گفتن ندارم 

بجزء این که به آسمان که نظر کنیم ستاره ی راهنما را میبینیم 

این ایستگاه آخرت است تنها را نجان معامله هست ..........

گفتنی نیست آنکه دلیست 

اری هر انچه فکر میکنید حقیت دارد تسور آنکه بخواهی فکر کنی دیگران از تو چه میدانند سخت است گر چه چیزی از ان نمیدانند

اما کسی هست که میداند که چه خبر است کسی که از رگ گردن به من نزدیک تر است اما نمیدانم چه گونه از او مخفی کنم

پا در جاده ی تاریکی قرار گرفته ام که هر چه میروی تمام نمیشود و هر چه ضا پاس داشته ام درون باک ایمانم ریخته ام اما

حتی این ایمان کم مصرفم هم مرا به جای نرساند در ایمان را باز میکنم و ازش پیاده میشم و به را نا امیدی قدم میگذارم

در راه نا امیدی تاریکی به جزء صدای مرگ وصدای هایی میشنم مانند کسی که قهقه میزند و بلند میگوید به اخر خط رسیده ای 

هیچ کس تو را دوست ندارد حتی تووووووووووووووووو نزد خدا ملعونی فاطمه ی زهرا در را برای تو باز نمی کند مهدی موعود می اید تا مانند

شیطان سرت را از تنت جدا کند چون خداااااااااااااااااااااااا پیامبرش و فرزندانش از تو بیزارنند تووووووووووو به اخر خط رسیده ای آن جلو را می بینی و با صدای بلند

فریاد زد ...

این جا خانه ی من است ..... این جا جهنم است خانه ی من خوش امدی دوست من و ان گاه شیطان غه غهه ی بلندی سر

شیطان نا پیدید شد

و بلند گریه گردم سرم را کوبیدم ولی فقط سرم خورد به طاق قبر و و فهمیدم شیطان راست می گفت به آخر خط رسیده ام.....
خدای من کجا ز آسمانت فرار کنم که هر جا میروم آبی است
خدای من کجا بگریزم که ملائکه عذاب و مهربانیت را هر جا که باشم میبینم
خدای من تو چه محبتی درون سینه ی مادرم نهادی که هرچه به او پرخاش میکنم بازهم او مرا دوست دارد
خدای من زمین و زمانت را فرمان فراموشی گناه مرا دادی اخرمگر من که هستم؟ مگر من بنده ی گنه کارت نیستم؟مگر من هزاران بار به تو پشت نکردم مگر به سوی شیطان با گناهانم سجده نکردم؟ اخر تو که هستی که هرجا میروم بازهم در درونم مرا با مهربانی ولطف صدا میزنی که ای بنده گنهکارم خودم تورا خلق کردم اصلا تورا برای خودم خلق کردم من از گناهت بیزارم اما خودت را دوست دارم حتی از مادرت هم بیشتر.پس ای بنده ام بیا که من از همه کس به تو مشتاقترم
من عاشق محمدم
یه نگاه به حرفهامون کردیم که چقد قشنگ صحبت میکنیم.
پس بیاید عملیش کنیم دیگه.
هیچ کس بهتر از خود ادم خودشو نمیشناسه.پس خودت میدونی که توانایی رو داری ترک کنی یا نه.هیچ کس غیر از خودت بهتر نمیدونه که توانایی اینو داری به هدفت برسی یا نه.
128fs318181GigglesmileKhansariha (98)20Muscular303asabanifiesta303VamondeKhansariha (13)Khansariha (18)Khansariha (8)317clappingKhansariha (57)1744337bve7cd1t81:smiley-yell:1276746pa51mbeg8jKhansariha (48)Smiley-face-cool-244fvfcjaKhansariha (46)studsmatta53258zu2qvp1d9vvarzesh
آره
همه ما بلدیم خوب حرف بزنیم. اما به که می رسه ...

امن یجیب داغ دلم تازه می شود
وقتی که درد با دلم اندازه می شود
1276746pa51mbeg8j
شاعر : خانم گوهرشادی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1393 بهمن 3، 20:30)moonlight نوشته است: خدایا چرا من . چرا من باید بیماری رو داشته باشم . امیدی به آینده ندارم.یعنی میشه من یه زندگی عادی داشته باشم.20

بهترین تفسیر و تصویر از زندگی این است که زندگی را یک مسابقه بدانیم، مسابقه ای برای خوب بودن نه مسابقه ای برای خوب بردن.

بندگی هم یک مسابقه است.

نباید به بندگی نگاه سردی داشته باشیم.

خداوند در قرآن کریم، فلسفۀ خلقت ما را امتحان برمی‌شمارد و می‌فرماید دلیل امتحان این است که ببینیم کدام‌یک از شما بهتر هستید؟

«الَّذي خَلَقَ الْمَوْتَ وَ الْحَياةَ لِيَبْلُوَكُمْ أَيُّكُمْ أَحْسَنُ عَمَلاً»(ملک/2)
خدا از ما امتحان نمی‌گیرد که ببیند چه کسی بهشتی می‌شود و چه کسی جهنمی می‌شود، بلکه امتحان می‌گیرد تا ببیند چه کسی بهتر عمل می‌کند و این یک مسابقه است و خیلی زیباتر است.

اگر بگوییم که «خداوند از ما امتحان می‌گیرد تا معلوم شود آیا ما آدم‌های خوبی می‌شویم یا آدم‌های بدی می‌شویم؟» این خیلی استرس‌زا خواهد بود.

معمولاً از پدر و مادرها می‌پرسند: «فرزند شما که الان بزرگ شده، در چه رشتۀ دانشگاهی قبول شده است؟ در کدام تخصص موفق شده است؟ چه شغلی انتخاب کرده است؟» هیچ‌وقت این‌طور نمی‌پرسیم که: «بچۀ شما مهندس شد یا معتاد؟! دزد شد یا دکتر؟!» 

خدا هم از ما امتحان نمی‌گیرد تا ببیند ما جهنمی می‌شویم یا بهشتی! یا ببیند آیا آدم‌های خوبی می‌شویم یا آدم‌های بدی می‌شویم. خداوند متعال فرموده است که من از شما امتحان می‌گیرم تا ببینم چه کسی بهتر عمل می‌کند.

گزیده ایی از سخنرانی استاد پناهیان 53
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
منم دیوونه شدم امروز.حال آقا مهدی رو منی درک میکنم که امروز شکستم اما نمیخوام مثل ایشون نا امید بشم.
میدونید چرا آقا مهدی؟چون آره گناه کردم ولی نمیخوام توی مرداب گناه دست و پا بزنم و بیشتر فرو برم.میخوام حتی اگه شده خود ارضایی تا آخر عمرمم باهام باشه تا آخرش باهاش بجنگم که تو اون دنیا اگه خدا خواست پرتم کنه تو جهنم بگم خدایا من تا لحظه آخر جنگیدم فقط به خاطر دستور تو و تو بهتر از هر کس منو میفهمی و تلاشامو دیدی.
حتی تو این لحظه ها هم ازش نا امید نیستم چون شنیدم که میگن لطف و بخشش خدا در روز قیامت به حدیه که شیطان ملعون هم امید به بخشش داره.من و تو چیمون کمتر از شیطونه؟پاشو داداش خوبم.نا امید نشو.535353

یا علی مدد

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام ...دوست می دارم

تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام ...دوست می دارم

برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

پل الوار
ممنون از همتون.....به عشق اقا ابالفضل و استاد سر ایزاک نیوتن من3روزه شدم..........پیش به سوی فیزیک بی نهایت.انرژی مثبت بدین که میخوام تا صبح فیزیک بخونم
باید تغییر کنم

ی چیزی هس که ذهنمو درگیر می کنه امشب آخرین شب عمرشه
بچه ها خیلی با خودم کلنجار می رم ، حس می کنم دارم تنبیه می شم از جانب خدا .

نمی تونم احساسمو بیان کنم .

دردمم که نمی تونم به کسی بگم ...

هعی .....

قید ازدواجم که باید بزنم کم کمک .

اشکال نداره قسمت منم این بوده دیگه چه می شه کرد consoling2:shame:

دل که بگیره ، داغون می کنه آدمو ... 
بدتر از تنهایی دردی نیست .
تنهایی ای که خودت درستش کردی که حتی خدا رو هم توش نیوردی و اینقدر قلبت سیاه شده که ....202020
وضعیت روحی و جسمی : افتضاح

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان