امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام

این نامه ی پدر ب دخترشه ک من از طرف خودم ب همه دخترای کانون میفرستمش...
1

دخترکم
برای کسی که برایت نمیجنگد نجنگ....

چرا اشکهایت را هر روز پاک کنی....
کسی که باعث گریه ات میشود را پاک کن...

دخترکم
به سوی کسی که ناز میکند دست نیاز دراز نکن...
بیاموز این تو هستی که باید ناز کنی....

دخترکم
تو زیباترینی... .
همیشه با این باور زندگی کن...
خودت را فراموش نکن...

شاید گریه یا خنده ات برای بعضی ها بی ارزش باشد....
اما به یاد داشته باش ، کسانی هستند که وقتی میخندی جان تازه میگیرند....

دخترک من!
هیچگاه برای شروع دوباره دیر نیست....

اشتباه که کردی برخیز....
اشکالی ندارد ، بگذار دیگران هر چه دوست دارند بگویند.....

خوب باش
ولی
سعی نکن این را به دیگران بفهمانی که اگر کسی ذره ای شعور داشته باشد ، خاص بودنت را در مییابد....

زمستان است....
زیاد میشنوی هوا دو نفره است!
به درک که دو نفره است تنها قدم زدن دنیای دیگری دارد..

دخترکم
شاید شاهزاده را همه بشناسند اما
باور داشته باش که برای پدرت تو ملکه هستی.

گریه کرده ای؟
رنج کشیده ای؟
سرت کلاه رفت؟
اذیتت کرده اند؟

عیبی ندارد....
نگذار تکرار شود.تکرار دردناکتراست.

ان شاء الله خدا ب هممون کمک کنه..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

[dir=rtl]میخواستم این پست رو تو اورژانس بزارم امروز اتفاقاتی افتاد که دلم به حال جنس مخالف خیلی سوخت. این پست قبل رو هم دیدم
باز بدتر شدم.
من متنفرم اینقدر احساساتی هستم.
من خیلی دلم گرفته
دوست دارم گریه کنم
اینقدر بدم میاد که گریه م نمیگیره و باعث سردرد عصبی میشه.
واسه خودم نه
واسه داداشایه همدردم نه
واسه خواهرایه همدردم دلمه گریه کنم.
بابا هر چی باشه ما مردیم ما پسریم طبیعتمون زمخته خشنه یه جوری میتونیم با بدبختی بسازیم.ولی دخترا نه اونا تحمل درد رو ندارن.ما با این همه ادعا زیر این بار خم شدیم خدا به داد این سرشتهایه لطیف برسه.پدر و برادرها فشار میارن که شما ناموس ما هستین باید طبق میل ما رفتار کنید.ما پسرا همش میگیم حجابتون رو درست کنید که نکنه ما بلغزیم.
جنس جلب من پسر به پیرزن 60 ساله محجبه هم رحم نمیکنه چشمام تو پستوهایه خونه های مردم کار میکنه بعد میگم اه اه فلان دختر دبیرستانی  مانتوش کوتاه بود من شهوتم بیدار شد بگیرید بزنید بکشیتش .ای خاک دوعالم بر سر من

خواهرم  هر کجای دنیا هستی منو ببخش هیچ وقت نخواستم قبول کنم که به تفاوتهایی که داری احترام بزارم.بعد با افتخار میگم خدا گفته از مکر زنان و شر زنان به من پناه ببرید.با افتخار شعر میخونم که پشت سر هر فتنه یه زنی هست.خدایا منو ببخش که با زیباترین و لطیفترین موجوداتت بلد نیستم چطور برخورد کنم.
دختر مردم رو بزنم و بی ادبی کنم بهش و اشکشو در بیارم که چرا بدحجابی؟ چرا روسریت عقبه؟امروز دلم بود تمام مردهایه زمین از زور خودارضایی کور میشدن از زور شهوت همه میرفتیم با هم سینه قبرستون ولی اشک یه دختر طفل معصوم اونجوری در نمیومد.
بخدا اگه گریه دردی رو دوا میکرد تا صبح زار میزدم بلکه خالی بشم.
خدا کنه خالی بشم و کار بیخ پیدا نکنه.

سخن ز چیدن و پژمردن خطاست
به نوگلی که ز طعن یک خار میمیرد

[/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
[dir=rtl]من از روزی که گفتم همه دخترا رو به چشم خواهرم میبینم و شان زیادی براشون قائل هستم دیگه دید جنسی نمیخوام داشته باشم {{{{{به دخترایی که توسط یه عده عوضی برهنه میشن برای اینکه برای اون شرکت منابع مالی باشن آخه اونا آدم هستن : عروسک و ربات نیستن که اختیار رو ازشون گرفتن !!!! }}}}} یه اتفاقاتی در من افتاده

امروز رفتم گیم دانلود کنم از سایت خارجی مدیر سایت یه عکس وحشتناک سکسی گذاشته از یک دختر برای آواتار پروفایلش 
اصلا چشمم خورد یه ذره کشش نداشتم به نگاه کردن بهش : نگاه نکردم بهش که هیچ دلمم خیلی سوخت براش 

من تا حالا همچین حس انسان دوستانه ای تو عمرم نسبت به مردم نداشتم[/dir]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

[dir=rtl]تنهایی خیلی سخت میگذره...
الان من تقریبا 4 ماه هست در یه خونه تنها زندگی می کنم...
آخه به دلیل دانشجو بودنم باید از خانواده دور باشم.
دیگه نمیدونم بعضی موقع ها چطور باید مقاومت کنم..
خوش به حال اونایی که با خانوادشون هستن فوقش یکی دو ساعت تنها میشن..
ولی من چی؟؟1276746pa51mbeg8j
تا اینجاشم کانون خیلی کمکم کرده..
من نمی دونم اگر کانون نبود چطور می خواستم اینجوری سر کنم...[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
خدایا خودت قلبمو آروم کن، کمکم کن تصمیمای درستی بگیرم، 
همه چیزو میسپرم به خودت، هرچی خودت میخوای  بشه :*
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
سلام
چرا ادم بعضی وقتا دلش میگیره؟ یه حس غریب میاد تو وجود ادم که اصلا نمیدونی چی هست؟ یه جورایی الان واسه من شده مثل غروب جمعه.دلم گریه میخاد ولی نمیشه. دلم اشوبه . فقط خدا کنه هرچی هست به خیر بگذره!!
با سلام خدمت دوستان عزیز
    ...حس دلشوره و گریه دارم... اصلا نمیدونم این حسه مسخره از کجا ناشی شده Deril  منم دقیقا مث
چند وقته امیدمو به زندگی از دست دادم,با اینکه خیلی وقته اون گناه کثیفو ترک کردم. وقتی به این فکر میکنم ک تازه اول زندگیمه و کلی کار باید در
آینده انجام بدم دلشوره واضطرابم بیشتر میشه...طوری ک حوصله هیچ کسی رو نداشته  باشم... بچه ها
تو رو خدا برام دعا کنید
20واقعا نیازدارم به دعاتون20
[dir=rtl]ارزش هر کس به خاطر چیزی هست که به خاطرش گناه میکنه

کسی که به خاطر یک میلیون دزدی میکنه ارزشش همون یک میلیون هست

کسی که به خاطر پاداش کوچیک چاپلوسی یک نفر رو میکنه ارزشش همون یک پاداش کوچیکه

و کسی که به خاطر یه اذت زودگذر گناه میکنه ارزشش همون یک لذت زودگذر هست نه بیشتر ! الله اکبر 17

[/dir]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

نتونستم حذف کنم!
برام دعا کنید
دعا کنید از همه نظر خوب بشم
نقل قول: [dir=rtl]بی حالو بی حوصله شدم
حال هیچ کاری ندارم
تنبل شدم
و خیلی خسته
دستم برا بعضی کارا بستس
منم نگاه به آینده که میکنم میترسم[/dir]
[dir=rtl]نبینم همگروهیمون بی حوصله باشه ها....
از خدا بخواه حالتو خوب کنه...
شک نکن خوب میشی...[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ [ به نام کسی که پیشش شرمنده ام]

وَالتِّينِ وَالزَّيْتُونِ [ تین یعنی شهر مدینه و امام حسن - زیتون بیت المقدس و امام حسین ]

وَطُورِ سِينِينَ [م حضرت علی و ولایتش]

وَهَذَا الْبَلَدِ الْأَمِينِ[ خضرت رسول و 13 معصوم کنارش که اگر در ولایتشن باشیم دیگه گناه نمی کنیم که هیچ حتی فکر گناه هم نمی کنیم ]

لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي أَحْسَنِ تَقْوِيمٍ [ ما انسان رو پاکه پاک آفریدیم ]

ثُمَّ رَدَدْنَاهُ أَسْفَلَ سَافِلِينَ [ بعد رفت گناه کرد و خودش رو به پستی کشوند]

إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ فَلَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ[ مگر کسایی که توبه کردند و برگشتن و با پافشاریشون بر پاکی گذشته رو جبران کردند]

فَمَا يُكَذِّبُكَ بَعْدُ بِالدِّينِ [ با اینکه میدونی ضرر گناه بیشتر از لذتش هست چرا دستور الهی رو تکذیب می کنی ؟]

أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ[ جلوی خدایی گناه نکن که فردا داور وضای قیامت توست]

[dir=rtl]هر چقدر می خوام به روی خودم نیارم که حالم خوب نیست انگار نمیشه،این بغض لعنتی پاشو گذاشته بیخ گلومو نمیذاره راحت نفس بکشم.
من بنده واقعا ناشکری هستم،وقتی شنیدم بابام داشته پرپر میزده تازه چشمام باز شد
خدایا ما دیگه تحمل رنج و سختی رو نداریم بهمون رحم کن ودلمونو یه ذره خوش کن.
ای خدای خوبم،فقط همه چیو مثل قبل کن دیگه هیچی ازت نمی خوام
خدایا حال دل همه رو خوب کن[/dir]
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
اسم من کماله من دارم نابود میشم همه ی زندگیم تیره شده احساس میکنم چشم دلم کور شده شاید وخیم تر همه باشه وضعم خیلی از عقاید و باورهام خوشی هام امیدهام ارامشم همه رو گرفت نمیخوام از خودم بیشتر بگم .....کمکم کنید هرکی جدیه و زخم خوردست بیاد جلو با هم ترک کنیم این سایت حرف نداره نظرتون در مورد گروه whats app چیه
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان