سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو می بینی، به این معنی هست که هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن تا بتونی از تمام امکانات انجمن استفاده کنی.
اگر قبلا ثبت نام کردی، از اینجا وارد شو.
جهت ارتباط با مدیران
کلیک کنید

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

شرکت در مسابقات فردی و گروهی ویژه ترک
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
دسترسي به بخش هاي ويژه مخصوص کاربران سايت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه پاکی نوروز (سرپرست:rezaKy)
«بسم الله الرحمن الرحیم »
[تصویر:  iuz6_47-21.jpg]
سلام
این تاپیک اختصاص داره به مسابقه پاکی نوروز Gol
برای اینکه نوروزمون یه حال و هوای دیگه داشته باشه
چون دوست داریم سال جدیدمون با پاکی شروع بشه 128fs318181
استغفرالله ربی و اتوب الیه
 سپاس شده توسط aliunknown ، toby ، rezaKy ، شازده کوچولو ، عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، smwarrior ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
روال کار این مسابقه چطوری هست؟

روال کار مثل مسابقه های فردی ترک خ.ا هست. با این تفاوت که این مسابقه فقط 30 روز طول میکشه. 

تاریخ شروع و پایان مسابقه چه موقع هست؟

تاریخ شروع مسابقه،روز سه شنبه 1 اسفند و تاریخ پایان اون، 1 فروردین 97 هست.

جایزهای این مسابقه چیه؟

جوایز این مسابقه به صورت زیر هست:
    1+ اعتبار مثبت --- به ازای هر 10 روز خوب
     +

مدال پاکی نوروز [تصویر:  medal03.gif]  برای افرادی که این ماه رو با پاکی به پیشواز عید نوروز میرن (30 روز خوب)

نحوه اعلام وضعیت به چه صورت هست؟

اعلام وضعیت طبق همون روالی که توی مسابقات فردی بوده انجام میشه

آیا چیز دیگه ای هست که باید بدونم؟

بله توی مسابقه پاکی نوروز میتونین روی یکی از موضوعات زیر کار کنین. این به صورت داوطلبانه هست. تا انتهای مسابقه هم زمان هست.
     - تفسیر یک سوره یا چند آیه به دلخواه
     - تفسیر یک یا چند خطبه از نهج البلاغه
     - خواندن جزئی از قران و اعلام اون در این تاپیک
     - انتخاب یک کتاب، مطالعه اون و نوشتنِ نتیجه و نقدی کوتاه از خودتون. 
     - تحقیق راجب یک موضوع دلخواه (مذهبی، علمی، تکنولوژی و...)
     نکته 1:متقاضی شرکت در مسابقه در صورت داشتن گزینه‌‌ی داوطلبانه می بایست اون رو در زمان ثبت نام در مسابقه اعلام کنه.
     نکته 2: نتایج این کار داوطلبانه رو
همراه با آخرین اعلام وضعیتتون قرار بدید.

نکته 3: به کسانی که این فعالیت داوطلبانه رو انجام بدن، در انتهای مسابقه یک اعتبار مثبت و یک شاخه گل تقدیم خواهد شد.
 سپاس شده توسط aliunknown ، toby ، rezaKy ، Queen ، شازده کوچولو ، تـــواب ، همـت ، عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، smwarrior ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
2uge4p4  من از همین الان اعلام آمادگی میکنم  4chsmu1 4chsmu1
امیدوارم همه شرکت کنننننن  317
تشکرررر حسابیییی از مدیرای گل کانون که هوای همه رو دارن  302 302 302
بیاید خوشحال باشیم . شاید 1 ثانیه دیگه اینجا نباشیم ... 53 

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط rezvaneh ، rezaKy ، Queen ، شازده کوچولو ، همـت ، عاشق فاطمه زهرا ، ***i** ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
واییی مرسی 2uge4p4 2uge4p4
منم هستممممم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط aliunknown ، rezvaneh ، rezaKy ، Queen ، شازده کوچولو ، همـت ، عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
به نام خدا

سلااام به همه خوباااا
همونجور که عزیزان خاسته بودن تاپیک پاکی نوروز راه افتاد و در واقع شانس بزرگی شکل گرفت تا بتونیم دورِ هم تلاش قشنگی بکنیم و سال 96 رو با پاکی به پایان ببریم.

خب اول تشکر کنم از رضوانه عزیز که اون پست ابتدا رو نوشتن و شرایط و جوایز رو توضیح دادن. بعدشم از بچه ها دعوت میکنم که واقعا این شانس بزرگ رو از دست ندن. اسفند 96 میتونه برای هرکسی که تا الان نتونسته از شر این غول خ.ا راحت بشه فرصت عالی ای باشه. پس تا سه شنبه ی دیگه که مسابقه میاد شروع شه، هرکی میخاد شرکت کنه یه اعلام حضور کوچیک بکنه و خلاصه شلوغ کنین اینجا رو دیگه 317
پ.ن: شقایق خانوم عجله کار شیطونه Gigglesmile
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط Queen ، شازده کوچولو ، aliunknown ، همـت ، rezvaneh ، عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
سلااااام

منم هستم 2uge4p4

سپاس شده توسط شازده کوچولو ، rezaKy ، aliunknown ، همـت ، rezvaneh ، عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
سلام به همگی خوب خداراشکر این تاپیک دوباره راه افتاد
من هم هستم برای این دور مسابقات 
اون جریان داوطلبانه هم من هستم سعی میکنم درباره اعتماد به نفس مطالعه بفرمایم و نتیجه بگیرم و بیام براتون بنویسم (طبق تبصره ۴)اعمال داوطلبانه 4chsmu1
بخشی از دعای زیبای حضرت سجاد
پروردگارا از خصلت طمع که دنائت آور وابرو ببرد 
از بدخویی که دل دوستان بشکند وبه دشمنان نشاط ونیرو بخشد از لجاج شهوت که همت های بلند را پست سازد  و پرده های عفاف  وعصمت چاک زنند به درگاه تو پناه می آورم
پروردگارا از حمایت های جاهلانه و عصبیت های نا به هنجار  که حرمت انسانیت پاس ندارد  و به حریم اجتماع پای تعدی و تجاوز بگذارد به ذات اقدس تو پناه میبرم
پروردگارا روا مدار که سر به دنبال هوس بگذارم پدر ظلمات جهل و جلال  از چراغ جهل به دور افتم وبیغوله را از شاهراه باز نشناسم 
روا مدار که به خواب غفلت فرو افتم و کیفر غفلت خویش ببینم 
روا مدار که به هوس خویش پای بطلان  بعنوان حق بگذارم و باطل را بر حق بر گزینم
 سپاس شده توسط aliunknown ، همـت ، Queen ، شازده کوچولو ، rezvaneh ، rezaKy ، عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
من هم هستم. البته امیدوارم تا آخرش باشم و با خراب کردن روزهای پاکی بی خیال ادامه دادنش نشم... 53 53 53 53 53

خدایا کمکم کن. 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
 سپاس شده توسط Queen ، rezaKy ، شازده کوچولو ، rezvaneh ، عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین
سلام

منم منم منم هستم. 49-2

برای فعالیت داوطلبانه هم تفسیر قرآن را انتخاب می کنم. 49-2

وَ أَقِمِ الصَّلاةَ طَرَفَيِ النَّهارِ وَ زُلَفاً مِنَ اللَّيْلِ إِنَّ الْحَسَناتِ يُذْهِبْنَ السَّيِّئاتِ ذلِكَ ذِكْرى‌ لِلذَّاكِرِينَ

و نماز را در دو طرف روز و اوايل شب بپادار، (زيرا) بدرستى كه كارهاى نيكو (همچون نماز)،
بدى‌ها را محو مى‌كند، اين (فرمان)، تذكّرى است براى اهل ذكر.

سپاس شده توسط rezvaneh ، rezaKy ، شازده کوچولو ، صادقین ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
سلام منم هستم |:

گاهی شما هیچوقت ارزش یه لحظه رو نمیدونید تا اینکه به یه خاطره تبدیل میشه ...
 سپاس شده توسط شازده کوچولو ، rezaKy ، صادقین ، rezvaneh ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین ، pirooz97
لیست شرکت کنندگان مسابقه نوروز97

9- 53
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط صادقین ، شازده کوچولو ، rezvaneh ، mojgan ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین
سلام
توکل برخدا اسم منم بنویسید

یاران شتاب کنید…گویند قافله­ای در راه است که گنهکاران را در آن راهی نیست، آری گنهکاران را راهی نیست ،اما پشیمانان را می­پذیرند

53 53 53
مسابقه شروع زندگی Khansariha (40) درسیجات Khansariha (66) مکتبخونه Khansariha (56) ختم قرآن 53 به جا آوردن نماز قضاو... Khansariha (8) برنامه ریزی روزانه Khansariha (2)ز نیرو بود مرد را راستی...  Khansariha (46)
 سپاس شده توسط صادقین ، شازده کوچولو ، rezvaneh ، mojgan ، همـت ، rezaKy ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین
بسم الله
سلام.منم هستم
برای کار داوطلبانه یکی از جزء های قرآن رو میخونم ان شاء الله 53
 سپاس شده توسط mojgan ، شازده کوچولو ، همـت ، rezaKy ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین
مژگان هستش  Hanghead
خدایا به امید تو!

[تصویر:  2158A054_F615_4064_AA02_407EB2341880.jpeg]

[تصویر:  36.png]

[تصویر:  %D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif]
 سپاس شده توسط شازده کوچولو ، همـت ، rezaKy ، قاصدک ، omid 24 ، آرمین
همین الان وسوسه ها شروع شد دوباره ولی من می‌خوام مدال این مسابقه را بگیرم پس پاک میمونم
بخشی از دعای زیبای حضرت سجاد
پروردگارا از خصلت طمع که دنائت آور وابرو ببرد 
از بدخویی که دل دوستان بشکند وبه دشمنان نشاط ونیرو بخشد از لجاج شهوت که همت های بلند را پست سازد  و پرده های عفاف  وعصمت چاک زنند به درگاه تو پناه می آورم
پروردگارا از حمایت های جاهلانه و عصبیت های نا به هنجار  که حرمت انسانیت پاس ندارد  و به حریم اجتماع پای تعدی و تجاوز بگذارد به ذات اقدس تو پناه میبرم
پروردگارا روا مدار که سر به دنبال هوس بگذارم پدر ظلمات جهل و جلال  از چراغ جهل به دور افتم وبیغوله را از شاهراه باز نشناسم 
روا مدار که به خواب غفلت فرو افتم و کیفر غفلت خویش ببینم 
روا مدار که به هوس خویش پای بطلان  بعنوان حق بگذارم و باطل را بر حق بر گزینم
 سپاس شده توسط شازده کوچولو ، همـت ، rezaKy ، قاصدک ، rezvaneh ، omid 24 ، آرمین

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مسابقه ماهانه شرط:پیروزی درمسابقه 30 روزه(سرپرست:rezvaneh،خاله شادن،rezaky) قاصدک 7,637 484,087 کم‌تر از 1 دقیقه‌ی پیش
آخرین ارسال: ^علی^
Star مسابقه پاکی ماه محرم (سرپرست: هادی، rezvaneh ، یوسف ) juve 2,403 159,627 1396 آبان 16، 12:11
آخرین ارسال: قاصدک
  مسابقه رهایی نوروز و فروردین 92 *شرط:پیروزی در مسابقه 30 روز * (سرپرست :سنا و رند ) مــانــا 180 15,870 1392 ارديبهشت 1، 21:09
آخرین ارسال: سنــا
  مسابقه رهایی نوروز و فرودین 91* شرط : پیروی در مسابقه 30 روزه (سرپرست :سهاوAlireza68) Alireza 68 199 15,597 1391 ارديبهشت 3، 15:08
آخرین ارسال: ehsan90

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

در ۷فروردین ۱۳۸۷ کانون ترک، از وبلاگ شخصی به نام آقای منهدم گام در دنیای مجازی نهاد،
با هدفی خدایی و آسمانی، برای رهایی همه ی بندگان گرفتار به گناهی بزرگ به نام «خودارضایی»، برای پاکی نهایی و ابدی…پاکی جسم ،روح و ذهن….
اینجا سرزمین نیست، آسمـــــــــــان است.