امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1394 مرداد 30، 14:22)همساده نوشته است: سلام داداش رزمجو مژده مژده
یکی دیگه پیدا شد بره تو لیستت
داداش فرشاد 40 ماه پاکی یعنی بیش از سه ساللللللللللللللل
هورااااااااااااااااااااااااا
................................................
داداش درخشنده ببخشید شوک دادم. ایشالا هفته بعد سه تامون گل میکاریم Khansariha (48)
و اینکه من راجع به شبانه روزی میگم
سکوت بهترین کاره بهترین کار
الان چندتا پست زده شده که خوب نبوده راستش
نه شیطانی در کاره
نه کسی بچه بازی درآورده
فقط مشکل اینه که ما عادی نیستیم. سخته قبولش ولی خب چاره ای جز پذیرفتنش نیست.این باعث میشه وقتی همساده بهت بدی کرد و رنجوندت بزاری به حساب اینکه داره درد میکشه و وقتی خودتم حس کردی خیلی آشفته و ناراحتی و کسی درکت نمیکنه بزاری به حساب اینکه یه چیزی در وجودتو فعاله و ایراد اصلی درون خودته
درسته پذیرش اینکه عادی نیستی سخته ولی کلید مشکلاته.
هر چیزی رو بزارین به حساب اینکه درگیر شهوتیم.
دیروز من قبل از همه این حرفا اومدم یه تذکر دادم تو شبانه روزی البته من و داداش مرد مجاهد قرار بود یه کاری کنیم خواستم مقدمه چینی کنم برای اون کار...
ولی الان شرایط خوب نیست منم پستم رو حذف کردم.
حس کردم دارم با اون پست میگم بیاین خوب باشیم بیاین با جنبه باشیم بیاین قدر همو بدونیم بیاین موقع تذکرها جنتلمن باشیم بیاین قهر نکنیم
حرفای خوبی بود ولی باید حذف میشد چون نه به من کمک میکرد نه به سایر دوستای همدردم.
تازه رنجش رو هم شدید تر میکرد.
دعا کنیم برای همدیگه از صمیم قلب که سلامت عقلمون برگرده 53

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد ، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان کامل تر می شود)
سلام . با کمک خدای عزیز روز 33 رو پشت سر گذاشتم. التماس دعا ... دعا برای هم دیگه فراموش نشه

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد ، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان کامل تر می شود)
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
سلام بر رفیقان جان
با عرض معذرت من دیروز سرگرم مهمونی رفتن و اومدن شدم دیگه نشد خیلی بیام
و همینم شد ک نشد دیروز پست بذارم
پست های روز گذشته رو خوندم

به شدت خوشحال شدم از موفقیت مرد مجاهد
ان شالله همیشه موفق باشی عزیز
و از این بابت من هم خدا رو خیلی شاکرم. خیلی خیلی زیاد...
وشاعر چقدر قشنگ گفت ک 
شکر نعمت نعمتت افزون کند

هرچند ک ما نباید فقط ب خاطر افزون شدن نعمت شاکر باشیم. ک این افزونی نعمت خود فرع بر اصل است. اصل اینه ک اون کسی ک شاکرش هستیم سزاوار این شاکر بودن هست. 
و هر چند ک باز شاکر بودن ما هم خودش لطف همون مشکوره...
و گفتی ترجمه منظوم جواب اینکه من کجا و شعر کجا؟

و دیگه اینکه نمیدانم عزیزم خدا ببخشه ما چ کاره ایم؟
رتبه بندی این دنیا ک فدای سرت. کاری کنیم در عرصه قیامت شرمنده مادر نشیم و پیش اون بانو رتبه مون پایین نیاد
هرچند ک ناراحت شدم بابت لغزشت ولی خوشحالم از قولی ک دادی برای هفته سوم. منم همین جا قول میدم این هفته سبز باشم
و دلمون بیشتر از دریا برای خود شما تنگ شده بود
راستی صاحب اون ایکون هم فعلا امکان دسترسیش به سایت گرفته شده

و افرین بر قاصدک و رزم جو ک افتخار گردان ما هستن.

و یحتمل مهمات گروه تیر بارچی تموم شده بود ک دشمن تونسته این هفته بهشون چیره بشه
برای این هفته ان شالله این گروه هم حتما از دشمن انتقام خواهند گرفت
و بچه های گروه پنج شگفت انگیز کجان؟
جز درخشنده عزیز ندیدم بقیه اشون اعلام وضعیت کرده باشن

و اما دیروز یه قول قرار هایی داشتیم.
خدا رو شکر برای نماز و دعای ندبه سر وقت حاضر شدم . 
اما برنامه کوه کنسل شد. و به جاش رفتیم جای دیگه ک البته کم از کوه نوردی هم نداشت.
از وضعیت هفته گذشته هم نگم که خودتون در جریان هستید
چقدر خوبه ک وقتی سخنی رو میشنویم سرسری از روش رد نشیم
فکر کنیم
و اگر درست بود بهش عمل کنیم
خلاصه نهم آماده اس

[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام دوستان عزیزم 

لطفا برای منم دعا کنید ... 
سلاااااااااام

من همون اس اچ نیما 76 هستم

اومدم بگم 5 شگفت انگیزا منم سبزم

یا علی
(1394 شهريور 1، 2:07)s.h.n.2371376 نوشته است: سلاااااااااام

من همون اس اچ نیما 76 هستم

اومدم بگم 5 شگفت انگیزا منم سبزم

یا علی

نیما جان ما از روی مدل اسم و سها خانوم از روی ip متوجه هستن که شما همونی Gigglesmile  

مرسی که سبزی Khansariha (48)  

لطفا خیلی رعایت کن که خیلی شیک پیش هم باشیم.

ایشالاه هفته ی اخر هم سبزه سبزی..ماشالاه داداش...

53

نقل قول: سلام دوستان عزیزم 

لطفا برای منم دعا کنید ... 

چشم Khansariha (8)
سلام. دریل نزدیک بود خرابکاری کنه داشت میرفت سمتش که یه دفه خدا رو شکر گفت بزار برم کانون.
اصلا نمیدونم چرا اینقد ذهنم مشغوله؟به چیزای ساده و غیر مهم زیاد فک میکنم فکرای الکی. مثلا الان که میخام درس بخونم همش راجع به دیروز و حرفای دیگران فکر میک نم. زود رنج شدم و هر کی هرچی میگه بد برداشت میکنم. با وجودیکه دارم ترک میکنم و اون کار کثیف رو انجام نمیدم ولی هنوزم اعتماد بنفس ندارم. خیلی وقته از ته دل نخندیدم با اینکه بعضی اوقات اطرافیان میگن چقد شادی و روحیت خوبه ولی به نظرم یه وقتایی اون نقاب شادی کنار میره و همه چهره ناراحت و مضطربم رو میبینن و این از کنترل من خارجه چون ته دلم واقعا شاد نیستم.الان خیلی وقته دیگه اون دریل پر انرژی و با اعتماد بنفس و بشاش و سخت کوش نیستم و برعکس همه این صفات رو در خودم میبینم. دیگه واسه هیچ کاری ذوق و شوق ندارم.یه زمانی دست به هر کاری میزدم تو اون کار بهترین میشدم و همه روم حساب میکردن ولی الان حتی حوصله خودمم ندارم. تبدیل شدم به یه ادم منفی گرا که بعضی وقتا تقلا میکنه زاویه دیدش رو عوض کنه و بهتر زندگی کنه ولی بعد چند روز میره سر پله اول و دوباره دلش میگیره. 
الان زندگیم تو دوره گذرا هست و دوست دارم زودتر تکلیفم با خودم مشخص بشه.  یه مسیر رو انتخاب کنم و توش پیشرفت کنم و اصلا به این خ.ا کوفتی حتی دیگه فکر هم نکنم. ولی چه کنم که هنوز یه سال دیگه از دانشگاه مونده و کنکور ارشد هم پیش رو دارم. 
خدایا کمکم کن جلوی این گروه 5 شگفت انگیز رو سفید بشم و این هفته هم سبز بمونم.
سلام دوستان! من یه زمانی قهرمان دوی سرعت بودم و همچنین اعتماد به نفس بالای داشتم در ورزش کردن اصلا تا سوم راهنمایی نمی دونستم پدر و مادر برای چی شب ها توی یه اتاق می خوابند !!! ولی از موقعی که با یکی از دوستانم آشنا شدم که از دبستان عادت خود ارضایی داشت و ارتباط جنسی با دخترهای بی گناهی که نمی دونستند در آن دوران که دارند چه کار زشتی انجام می دهند برقرار می کرد . هی میومد پیشم و می گفت بیا با هم فیلم های مستهجن نگاه کنیم . ولی من یواش یواش با هاش شروع کردم به دیدن فیلم های مستهجن به من پیشنهاد سکس داد ولی من قبول نکردم و سعی کردم ازش دوری کنم و به خدا توکل کنم . می دونید عاقبت اون دوستم چی شد توسط یکی از آدم های بزرگ سال مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و همیشه توسط آن فرد تهدید می شد . ولی عاقبت من هم این شد که بخاط دیدن آن فیلم ها از در دوران اول دبیرستان تا الان خود ارضایی می کردم ولی چند وقته که ترک کردم و ورزش را شروع کردم بدنم انقدر واکنش سریعی نشون داده که دوباره می توانم بدوم ولی این بار نه سرعت بلکه استقامت من آن موقع رکورد دوی 100 متر را داشتم با زمان 10.20 تازه آن موقع نوجوان بودم ولی با لطف مادر خودم یعنی حضرت فاطمه (س) توانستم ترک کنم و فریب رفیقم را نخورم . و اینکه همیشه موقعیت رای برقراری رابطه جنسی با دخترهای متعددی داشتم ولی همیشه از عذاب آن دنیا می ترسیدم ولی الان راحتم و ورزش را شروع کردم . بچه ها خدا بخشنده است و کسانی را که انسان ها را فریب می دهند روزی آزار خواهد داد . .والسلام .
یاعلی
نتایج هفته دوم مسابقه گروهی دور هفتم:
افرین به پنج شگفت انگیز ک واقعا شگفت انگیزن
گروه ما و تیر بارچی هم قول داده برای هفته بعدی دست پر باشه 128fs318181
نتایج نسیم هم هنوز استخراج نشده Vamonde
[تصویر:  08613166979974571927.png]
برای یافتن چیزی
53

سلام مرسی از شماها کمکم کنید اعتماد به نفسم بره بالا ! راستش و بخواهید من یه بار بواسطه ی یکی از دوستانم دزدی هم کردم اون هم دوم دبیرستان بخاطر اینکه دوستم از دست ندم البته اینم بگم که قراره برم حلالیت بطلبم از مدیر هنرستانمون آخه راستش بگم اینه که همش میگیم بپیچون بره دیگه
کمکم کنید !!!
سلام مجدد به داداشم
سید مهدی عزیز Khansariha (18)
امیدوارم هر کجا که هستی حالت خوب و پر انرژی باشی
در مورد این موضوع و مشابه این موضوع که گفتی
همه ما پسرا ی جورایی امتحانش کردیم
که البته بهش میگیم اشتباهات دوران جهالت Gigglesmile
داداشم بهترین کار اینکه
اون چیزی رو که برداشتی اگه هست برداری
و اگه نیست بری یکی مثل خودش رو بخری
و ببری به مدرسه و مدیرتون تحویل بدی
و اصلا هم نمیخواد بگی که اصل موضوع چی بود
به همین سادگی
به همین خوشمزگی 128fs318181
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
راستی بچه ها می خوام بهتون یه کتاب معرفی کنم این کتاب بچه های مسجد بهم معرفی کردند
کتاب شهید شاهرخ ضرغام
بهش میگن حر انقلاب اسلامی
سلام . با یاری حق متعال روز 34 رو پشت سر گذاشتم...

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد ، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان کامل تر می شود)
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام پهلوان رزمجو
یک پهلوان دیگه به لیستت اضافه کن:

برادر مهدی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام  Khansariha (48)
من میخوام عضو گروه رهروان بشم 1
53
سلام بر جناب خان عزیز و دوست داشتنی
خوش اومدی کانون
چ خبرا؟
از خودت بگو بیشتر بدونیم در موردت
شما همین الانم عضو اینجایی همون فرمی هم ک تو تایپیک ثبت نام گروه های ترک پر کردی برا اینجا بود
تا چند روز اینده مدیر محترم میاد لوگوی گروه رو میذاره تو امضات
ولی تا اون موقع شما میتونی همین جوری بیای و از خودت بگی
موفق باشی 
برای یافتن چیزی
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان