امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

نههههههههههههههههه شکسسسسسسسستم

Hanghead
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها،
روزاتون پاک... Confetti

من یه دوستی دارم که میدونم قبلا به خ.ا مبتلا بوده ولی حالا نمی دونم ترک کرده یا نه،یه دفه هم ازم در مورد یه کتاب که ازم پرسید(در مورد خ.ا بود)منم گفتم نه دست من نیست،
یه بار دیگه هم گفت کتابی سراغ نداری در این مورد منم یه کتاب پی دیی اف بهش معرفی کردم ولی فک نکنم کتاب بتونه کمکش کنه،خلاصه پسر خوبیه دوست دارم اونم به راه پاکی بیاد ولی نمی تونم مستقیم بهش بگم بیا کانون.می خوام اصلا حتی فکرشم نکنه من بهش پیشنهاد دادم.کل سایت ها رو زیرو رو کردم نتونستم یه سامانه اینترنتی پیدا کنم که حداقل از یه شماره تبلیغاتی واسه بفرستم.خیلی اهل ایمیل چک کردنم نیست! به نظرتون ججوری میتونم کمکش کنم؟ Hanghead Hanghead Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام به همه ...

من برات یه فکری میکنم که چطور بهش اطلاع رسانی کنی ....فکر کنم که بشه یه کاری کرد ...

اما پسر آریایی اصلا باورم نمیشه....
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 18، 13:34)Hossain نوشته است: سلام بچه ها،
روزاتون پاک... Confetti

من یه دوستی دارم که میدونم قبلا به خ.ا مبتلا بوده ولی حالا نمی دونم ترک کرده یا نه،یه دفه هم ازم در مورد یه کتاب که ازم پرسید(در مورد خ.ا بود)منم گفتم نه دست من نیست،
یه بار دیگه هم گفت کتابی سراغ نداری در این مورد منم یه کتاب پی دیی اف بهش معرفی کردم ولی فک نکنم کتاب بتونه کمکش کنه،خلاصه پسر خوبیه دوست دارم اونم به راه پاکی بیاد ولی نمی تونم مستقیم بهش بگم بیا کانون.می خوام اصلا حتی فکرشم نکنه من بهش پیشنهاد دادم.کل سایت ها رو زیرو رو کردم نتونستم یه سامانه اینترنتی پیدا کنم که حداقل از یه شماره تبلیغاتی واسه بفرستم.خیلی اهل ایمیل چک کردنم نیست! به نظرتون ججوری میتونم کمکش کنم؟ Hanghead Hanghead Hanghead

سلام حسین جان ، از این سایت استفاده کن http://www.payam-resan.com    ، براش پیام بفرست آخرش هم بنویس از طرف یه دوست ، یا اصلا چیزی ننویس ، هزینه اش زیاد نیست ، مثلا 100 تومن بدی ( 1000 ریال ) میتونی حدودا 10 تا پیام بفرستی ، سعیتو بکن اگه نتونستی بیا من برات میفرستم
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 18، 13:25)پسر آریایی نوشته است: نههههههههههههههههه شکسسسسسسسستم

Hanghead

ای بابا ، چرا آخه هم گروهی؟
اشکال نداره ، ما می تونیم 317
البته به شرطی که عیب یابی کنیم. 53258zu2qvp1d9v
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام به دوستان رهروان پاکی

آقا من بعد از شش ماه برگشتم اصلا نمیدونم چه افرادی الان هستن و چه کسایی رفتن و چه کسایی اومدن !!

انشالله بتونم بعد از این حضور مستمر داشته باشم و با دوستان جدید تو گروه آشنا بشم و هم من از تجربیاتشون استفاده کنم و هم اگر بنده حقیر چیزی بلد بودم به دوستان منتقل کنم .
خلاصه عصر ، عصر تبادل اطلاعاته !!! Khansariha (69)

اما یه خبر بد خوندم از پسر آریایی 303

میگم خبر بد چون دیدم نا امید شدی داداش گلم
داداش من اولا اصلا ناراحت نباش و نا امید نشو نمیدونم شاید شما تجربت بیشتر از من باشه ولی اینجور مواقع فقط عیب یابی و شناسایی نقاط ضعف میتونه کار مفیدی باشه با افسوس خوردن و حسرت خوردن و ناراحتی فقط زمان رو از دست میدی و درجا میزنی به جاش سعی کن نقاط قوت خودت رو ببینی که چندین روز یا نمیدونم شاید چندین هفته پاک بودی و نقاط ضعفت رو هم یه جا برای خودت شخصی یاد داشت کن که یادت بمونه مواقع ضروری یه تلنگری باشه خدای نکرده برای جلوگیری از شکست های بعدی ...
برای خودت یه جدول درست کن روزهای پاکت رو تیک بزن تا انگیزه ای باشه برای پاک بودن در روزهای بعدی
به امید موفقیت های داداش گلم ... 303

اینم یه متن تاثیر گذاره گفتم بد نیست دوستان بخونن :

انسان بی شباهت به «آب» نیست؛
اگربخواهد زنده باشد و زندگی ببخشد،
باید جریان داشته باشد؛
باید پی برخورد با سنگ ها و سختی ها را به تنش بمالد؛
باید شجاعت چشیدن گرم و سرد روزگار را داشته باشد؛
تا باران شود و بر جهان ببارد…
وگرنه کسی که تحمل سختی ها را نداشته باشد،
همچون آب ساکنی است که صدایش به کسی آرامش نمی دهد؛
با دیگران که کنار نمی آید هیچ،
خودش راهم نمی تواند نجات دهد..!
مرداب می شود و می گندد
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
 سپاس شده توسط
سلام....
داداش امید دوباره به جمعمون خوش اومدی...(این یعنی مثلا من از قدیمیای اینجام...خخخخخ!)

53 Confetti
302
303
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 18، 13:25)پسر آریایی نوشته است: نههههههههههههههههه شکسسسسسسسستم

Hanghead

داداش ناراحت شدم Shy
لعنت بر شیطون خبیث Swear1
یه یاعلی بگو بلند شو هفته ی آخر رو باید پاک باشیم. ناراحت نباش خداوند خیلی بخشنده است. تا پشیمون شدی بخشیده. این تفکر که خدا نمیبخشه و فلان و فلان مال شیطونه.

لینک رو نگاه کن داداش:
لینک

تا با اطمینان کامل شروع کنی ولی حتما راه های نفوذ شیطون رو ببند.

این گل تقدیم شما Khansariha (8)
53  53  53 (برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) صلوات) 53  53  53
صــــــوت بسیار زیـــبا : لـیـنک
سخنان زیبا علی اکبر رائفی پور در احیا نیمه شعبان : لــینک

[تصویر:  05_blue.png]
9 روزه که پاکم ...........خدایا شکرتتت
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ

مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
(1394 اسفند 18، 19:12)بابا لنگ درازم نوشته است: سلام....
داداش امید دوباره به جمعمون خوش اومدی...(این یعنی مثلا من از قدیمیای اینجام...خخخخخ!)

53  Confetti
302
303
سلام داداش قربونت ممنون از لطفت ...قدیمی و جدید نداره هممون توی یک مسیریم که انشالله به پاکی دائم ختم میشه ...
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
Confetti جناب خــــــــان [تصویر:  3.gif] روز داره Confetti
53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان خوبید؟

ببخشید من هفته اول نمیدونستم باید کجا اعلام وضعیت کنم ولی الان هفته سومه اومدم اعلام وضعیت 4chsmu1

هفته اول راستش رو بخواید من خ.ا داشتم ،  وضعیتم قرمزه
هفته دوم خداروشکر اتفاقی نیفتاد و به خوبی گذشت
هفته سوم هم تا الان خوب بوده
امیدوارم تو این روز های اخر هفته اتفاقی نیفته

یا امام رضا

نیت کردم اگه امسال بتونم به هدفم برسم انشالله میام پا بوست

کمکم کن  63
 سپاس شده توسط
سلام بر دوستان رهروان پاکی[تصویر:  chakeretim.gif]

خوش آمد میگم به دوست قدیمی کانون امید 2  49-2
ان شاء الله که این بار در کنارمون باشه و از تجارب خوبش استفاده کنیم. 128fs318181

ما شاالله به رزمجو، جاماسب، بابا لنگ دراز، مهندس شریف، عاشق فاطمه زهرا و راسخ . ان شاء الله پاکیاتون ادامه دار باشه. Gol

جناب خان 
شروع دوبارت خیلی خوبه آفرین. فقط باید حواست خوب جمع باشه.  128fs318181

یا حق جان موفق باشی 302

وجدان بیدار 
تشکر می کنم ازتون که بچه ها رو راهنمائی می کنید. خدا خیرتون بده 53
--------------
 پسر آریایی
همون طوری که گفتم باید از شکست ها عبرت بگیریم.
 عبرت گرفتن هم به این معنا که بگردی ببینی چی مانع پاکیت شده؟ آیا همه ی اون پیش زمینه هایی که باید واسه پاکیت در خودت ایجاد می کردی رو حواست بهش بود؟
خلاصه باید محاسبه کنیم. نباید میدونو خالی کرد. این که ما نا امید بشیم از ترک کردن چیزی عوض میشه؟ یا اینکه وضعو بد تر می کنه؟
توی این مسیر، سختی های زیادی هست اما باید مثل کوه محکم بود.
چه متن خوبی رو گذاشته بود برادر امید 2 تشکر می کنم ازش.
واقعاً اگه فکر کنیم میشه بدون تحمل سختی ها به پاکی برسیم اشتباهه.
ما سال ها این گناه رو به آسونی مرتکب شدیم در حالی که باید پاک دامنیمون رو حفظ می کردیم. حالا چرا به خاطر اشتباهات خودمون حاضر نیستیم سختی ها رو تحمل کنیم؟
نا امید نباش و دوباره شروع کن.
با تلاش و پشتکاری که من از شما دیدم مطمئنم که ثمرش رو می بینی. فقط توکلت به خدا باشه 128fs318181
-----------------
راستی امشب برادر only god به ده روز پاکی رسید.. 49-2
خوشحالیم از این بابت و تبریک میگم بهت ان شاء الله در مراحل پاکی های بالاتر هم همین جور موفق باشی. فقط حواستو خوب جمع کن. Khansariha (121)

(1394 اسفند 16، 23:04)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سعادت جان برای این پاکیت خیلی خوش حالم
و این که درست فهمیدی.
مشکل اصلی ما با ذهن هست.
و این که در طول روز خیلی اتفاقات می افته که می تونه آدم رو اذیت کنه.

مثلا شما فرض کنید روزتون رو با پاکی شروع می کنید و خوش حال و پر انرژی هستید.
اما ظهر با یکی از دوستانتون دعواتون می شه و یک رفاقت چند ساله توی ذهنتون به هم می خوره.
و این اتفاق روی شما خیلی اثر می ذاره و ذهنتون رو درگیر می کنه.

همین مشکل کافیه که افسار ذهنمون دیگه دست ما نباشه و خودش راه خودش رو بره.
و آخر این مسیر خ.ا هست.

خب سوال هوش : در این اتفاق ما چی کار باید می کردیم.
در کجا باید وارد می شدیم.
جواب بدید دوستان.
به پاسخ برتر جوایز نفیس تعلق خواهد گرفت. 4chsmu1

سلام عاشق جان
ممنونم از لطفت.  53
 تا حالا موردی پیش نیومده که با دوستانم دعوام بشه.
معمولاً بنده رو با رفتار آروم می شناسن. حتی کسانی هم که باهام اختلاف نظر وعقیده دارند هم اهل دعوا و مشاجره با من نیستند.
فقط یکی دو مورد پیش اومده بود که بعضی افراد سر اختلاف نظرها بعضی حرفا می زدند اما خب سعی می کنم در این جور مواقع اگه می بینم حرف زدن فایده نداره سکوت کنم.
اگه هم ببینم طرفم اهل گفتگو و نه دعوا باشه تا اونجایی که بشه و خودمم کشش ذهنی داشته باشم سعی می کنم صحبت کنم.
ممکنه بعضی جاها هم خودم مقصر باشم که در این مواقع از طرفم عذر خواهی می کنم.

ولی در کل زیاد فکرتون رو درگیر این دعواها نکنید. اینا برای پاکی ما سمه. سعی کنید حتی اگه می بینید طرف مقابلتون مقصره گذشت کنید.
ان شاء الله خدا هم کمک می کنه بهمون. شاید با گذشت ما اون طرف بعداً از رفتارش پشیمون بشه 
اگه هم خودمون مقصریم خب بریم و یه جوری از دلش در بیاریم
--------------
موفق باشیم همگی 
یا علی مدد
302
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
بابالنگ دراز/بیست بهمن سال هزار و سیصدو نود و چهار خورشیدی / خدارو شکر وارد بیست و نهمین روز شدم.

سلام به همگی .... 49-2
به همه دوستا و رفیقا و داداشا و برادرا و اهل دلای رهروان...و البته یه چند تن خواهر خوب هم سلام میکنم که هنوزه که هنوزه نمیدونم چرا توی رهروان میان.... 4chsmu1 ....شوخی میکنم : 302

راستی امروز خوشحالم چون احساس میکنم یه سیاهی ای که همیشه دورم پیله بسته بود الان دیگه نیستش....احساس راحتی میکنم ....احساس سبکی ...کم کم داره اون بی حالی و رخوت از بدنم میره.....الان بعد گذشت تقریبا یک ماه مغزم کم کم داره کار میکنه ....قبلنا یه جورایی منگ میزدم.

خواستم خوشحالیمو باهاتون تقسیم کنم ...و

براتون یه حس خوب رو آرزو کنم.

همتون پاک باشید و پاک بمونید 303
 سپاس شده توسط
سلامی چو بوی خوش آشنایی 4chsmu1

صادقین؟ 22
بابا من گفتم شرایطِ فرضی. دعوایی در کار نبوده که.
منظورم این بود که ما بیایم مانور بدیم.
چطور قبل از این که زلزله بیاد مانور زلزله برگزار می کنند؟ همون طوری.
مثلا شما فرض کن توی روز یه اتفاق بدی واست می افته.
این اتفاق می تونه اون دعوایی باشه که گفتم ، یا می تونه جر و بحث با افراد خانواده باشه ، افتادن یه درس باشه ، نرسیدن به کار ها باشه و ...
خب بعضی از ما وقتی با این دردسر ها مواجه می شیم ، فورا فکرمون می چرخه سمت خ.ا.
خب سوال من این جاست که در این مواقع چه کار باید کرد؟
سوال سختیه ها.

جناب خان دارمت 49-2
3 روزت بشه 300 روز صلوات 317
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان