امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
وضعیت من در هفته اخر سبز نبود ...
ولی شاید یکی از اون هفته های قرمزی بود که با مقاومت شدید من رو به رو شد .. ولی متاسفانه کامل نبود ..

در خودم بعد از این همه وقت یه چیزی حس می کنم که برام جدیدی داره ...

خیلی این هفته سوم برام سخت بود... دلیل اونم تنهایی بیش از حد بود ..

یک هفته در خونه تنها بودم .. بشدت تحت فشار .. ولی میدونم این دلیل موجهی نیست ..

ولی باز نا امید نمیشم ... ادامه میدم این راه رو ...من کم نمیارم ..
ان شالله خدا کمکم می  کنه ..

چند روزه شیطون میاد میگه دیگه ول کن اسم ننویس برای دور بعد .. وضعیت بقیه بچه ها رو خراب می کنی ... بیچاره ...
ولی من اعلام امادگی می کنم برای دور بعد ... Swear1

بدون هیچ فکری و وسوسه ای ...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1395 خرداد 16، 9:23)قاصدک نوشته است: سلام
وضعیت من در هفته اخر سبز نبود ...
ولی شاید یکی از اون هفته های قرمزی بود که با مقاومت شدید من رو به رو شد .. ولی متاسفانه کامل نبود ..

در خودم بعد از این همه وقت یه چیزی حس می کنم که برام جدیدی داره ...

خیلی این هفته سوم برام سخت بود... دلیل اونم تنهایی بیش از حد بود ..

یک هفته در خونه تنها بودم .. بشدت تحت فشار .. ولی میدونم این دلیل موجهی نیست ..

ولی باز نا امید نمیشم ... ادامه میدم این راه رو ...من کم نمیارم ..
ان شالله خدا کمکم می  کنه ..

چند روزه شیطون میاد میگه دیگه ول کن اسم ننویس برای دور بعد .. وضعیت بقیه بچه ها رو خراب می کنی ... بیچاره ...
ولی من اعلام امادگی می کنم برای دور بعد ... Swear1

بدون هیچ فکری و وسوسه ای ...

سلام داداش قاصدک عزیز
مزیت این گروه ها اینه که حواسمون به همگروهیامون باشه دیگه... قرار نیست همیشه برنده باشیم که (البته همیشه باید تلاش کنیم)... همین که هوای همو داریم خیلی خوبه.
کار خوبی کردی حرف شیطون رو گوش نکردی... یه پس گردنی هم همین الان بهش بزن بخندیم 4

(1395 خرداد 16، 9:09)abtin نوشته است: سلام
خوبین
آقا از امروز میخاییم برای هر لغزش وشکست جریمه بزاریم
اولین شکست   جریمه اش 100صلوات برای سلامتی امام وزمان
دومین شکست 200صلوات و2رکعت نماز
همین جوری بره بالا
البته صلوات رو که همیشه باید ورد زبونمون باشه
اما خودش میتونه یه محرک خوبی باشه برای ترک
نظرتون چیه

سلام داداش... من با جریمه موافقم ولی به نظرم بهتره جریمه هم مادی باشه (مثلا شکست اول ۱۰۰۰ تومن صدقه، شکست دوم ۲۰۰۰ و...) و هم معنوی مثل صلوات و...
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
(1395 خرداد 16، 9:39)hunter1 نوشته است:
خوبین
همین جوری بره بالا
نظرتون چیه

سلام داداش... من با جریمه موافقم ولی به نظرم بهتره جریمه هم مادی باشه (مثلا شکست اول ۱۰۰۰ تومن صدقه، شکست دوم ۲۰۰۰ و...) و هم معنوی مثل صلوات و...

داداش یه رحمی ,یه فضلی مرحمتی به فقرا هم بکن 1000 تومن!!!!  1744337bve7cd1t81 هنوز که هنوزه پول جیبیمون رو از بابامون میگیریم 4chsmu1
اگه تصویب بشه اتوماتیک پاک میمونیم!!Gigglesmile
گروه و مسابقه و رهروان تعطیل میشه و سرپرست ها هم بیکار!! Gigglesmile فقط نگران سرپرست ها هستم!! 809197ps94ijjhwg
53  53  53 (برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) صلوات) 53  53  53
صــــــوت بسیار زیـــبا : لـیـنک
سخنان زیبا علی اکبر رائفی پور در احیا نیمه شعبان : لــینک

سپاس شده توسط
(1395 خرداد 16، 14:58)JAMASB نوشته است:
(1395 خرداد 16، 9:39)hunter1 نوشته است:
خوبین
همین جوری بره بالا
نظرتون چیه

داداش یه رحمی ,یه فضلی مرحمتی به فقرا هم بکن 1000 تومن!!!!  1744337bve7cd1t81 هنوز که هنوزه پول جیبیمون رو از بابامون میگیریم 4chsmu1
اگه تصویب بشه اتوماتیک پاک میمونیم!!Gigglesmile
گروه و مسابقه و رهروان تعطیل میشه و سرپرست ها هم بیکار!! Gigglesmile فقط نگران سرپرست ها هستم!! 809197ps94ijjhwg

اولاً اینکه هر صدقه ای که بدیم دوباره برمی گرده! به خاطر همینه که امام علی علیه السلام فرمودن هر کسی که گرفتار فقره با صدقه دادن با خدا معامله کنه و همچنین یکی از معصومین (علیهم السلام) فرمودن اگه کسی صدقه بده و از فقر بناله دروغگو است.
پس هرچقدر بیشتر صدقه بدیم (البته هر کسی درحد توان خودش) مالمون برکت بیشتری خواهد داشت...
این از این
ثانیاً من عمداً زیاد گفتم چون دوتا نکته این وسط هست:

1.    کسی که این گناه رو انجام میده قطعا به نحوی در این راه هزینه می کنه. از هزینه اینترنت گرفته تا هزینه های دیگه (اگه این هزینه ها کم هم باشن باز هزینه هستن)... بنابراین چرا موقع هزینه برای کار حرام بهونه و (دور از جون) خسیس بازی در نمیاریم؟؟  Swear1 شاید این موضوع باعث بشه کمی جبران مافات بشه
2.    این صدقه دادن زیاد باعث می شه کم کم یه مقدار اقتصادی برخورد کنیم  Khansariha (66) و بگیم تا کی باید هی پولمونو بدیم برا جریمه گناهمون...پس سعی می کنیم گناه نکنیم  128fs318181
    در ضمن! اگه کسی نمی خواد ورشکست بشه خب گناه نکنه! 65 Gigglesmile
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

اقايون داداشا موافقين از اول ماه رمضان طرح جريمه رواجرا كنيم
نظرتين رو إعلام كنين
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام
صادقین/گروه برتر/هفته سوم سبز
خدا رو شکر
این هفته ی آخر کنترل ذهن رو بهتر عمل کردم.هر موقع این افکار سراغم اومد سریع ذهن رو منحرف کردم.
اما بعضی وقتا مشغولیت فکری نمیذاره درست عمل کنم.
ذهن ما در ترک این کار خیلی مهم و تاثیرگذاره.
---
برادر آبتین منم موافقم با جریمه. اگه در یه شکل جامع و طبق برنامه باشه می تونه نتیجه مثبت بذاره. Gol
---
چشم های خاکستری توی پروفایلت توضیح دادم. اگه بازم سوالی بود مطرح کن. Gol
---
خوب کاری کردی قاصدک عزیز. من از این روحیه تسلیم نشدن شما خوشم میاد. همیشه شما رو تحسین می کنم. Gol
---
محمد68 عزیز این از اثر کار جدیده. یه مقدار که رو روال قرار بگیری درست میشه ان شاء الله.
سعی کن شب ها غذای سبک مصرف کنی و صبحانه کاملی داشته باشی. ورزش صبحگاهی هم می تونه به آدم انرژی بده 128fs318181

برام دعا کنید هفته ی پیش رو برام سخت و دشواره.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام دوستان 53
حسین/عهدلاتغیر/هفته سوم قرمز
از اسم گروهمون خجالت می کشم...
بابت تاخیر در اعلام وضعیت از همگروهیام معذرت میخوام...
این روزا کلا درگیر برنامه ریزی و درس خوندن هستم Khansariha (56)
برا خودم متاسفم که نتونستم پاکیمو حفظ کنم Hanghead
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 16، 17:43)abtin نوشته است: اقايون داداشا موافقين از اول ماه رمضان طرح جريمه رواجرا كنيم
نظرتين رو إعلام كنين
من هستم ، با صلوات هم موافقم.
یه بار بعد از این کار جو گیر شدم ، گفتم واسه جریمه ۱۰۰۰ تا صلوات می فرستم. ۵۰۰ تاش رو فرستادم ولی دیگه ترکیدم 4chsmu1
یه پیشنهاد هم می کنم این که جریمه رو برای خ.ا های قبلیمون هم اعمال کنیم
یه نکته هم این که وقتی شما خودت رو برای کاری تنبیه می کنی ، اثر عذاب وجدان کم می شه ، باعث می شه سر حال بیای. تا اینجاش خوب.
ولی ممکنه چون عذاب وجدان کم می شه ، دوباره برگردیم به خ.ا. پس حواسمون باشه که این جریمه ها در برابر سنگینی گناه چیزی نیست. 53258zu2qvp1d9v

......................

داداش شکارچی (hunter) از خودت بیشتر بگو داداش ، خیلی سرحالی و این خوبه.
حالا بوگو بینیم چه ها که نمی کنی؟ Gigglesmile

(1395 خرداد 16، 20:21)Hossain نوشته است: سلام دوستان 53
حسین/عهدلاتغیر/هفته سوم قرمز
از اسم گروهمون خجالت می کشم...
بابت تاخیر در اعلام وضعیت از همگروهیام معذرت میخوام...
این روزا کلا درگیر برنامه ریزی و درس خوندن هستم Khansariha (56)
برا خودم متاسفم که نتونستم پاکیمو حفظ کنم Hanghead
حسین جان از این فضا زود تر خارج شو.
دور جدیدی داره شروع می شه ، ماه رمضون هم که داره می اد.
این می تونه یک شروع باشه ، یه اوج بی پایان 53258zu2qvp1d9v
حواست باشه ، پاکی که داشته باشی ، درس خوندن هم بهتره و مفید تره.
این تجربه منه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
منم این دور مسابقه گروهی ثبت نام کنید. مرسی
 سپاس شده توسط
سلام رفقا چطورین؟!
حالا همه ردیفه؟ 317
وقتی پایین ترینم
خدا امید من است
وقتی تاریک ترینم
خدا روشنایی من است
وقتی ضعیف ترینم
خدا نیروی من است
وقتی غمگین ترینم
خدا آرام جان من است
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 16، 20:45)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: داداش شکارچی (hunter) از خودت بیشتر بگو داداش ، خیلی سرحالی و این خوبه.
حالا بوگو بینیم چه ها که نمی کنی؟ Gigglesmile

خواجه مگو که من منم من نه منم نه من منم

گر تو تویی و من منم  من نه منم نه من منم

خب این از من! دیدی چه معرفی کاملی بود؟ 4

چه ها نمی کنم؟
توی انجمن شلوغ نمی کنم 117
سر به سر بچه های کانون نمیذارم 29
زنگ در خونه همسایه رو نمی زنم فرار کنم Hanghead
زیاد پشت کامپیوتر نمیشینم و ملت رو سرکار نمیذارم Khab
کلاً خیلی بچه آروم و مؤدب و موقری هستم
Smiley-happy114[تصویر:  www.pichak.net-06.gif][تصویر:  www.pichak.net-244.gif]

(1395 خرداد 16، 21:52)پیمان نوشته است: سلام رفقا چطورین؟!
حالا همه ردیفه؟ 317

سلااااااااااااااام
خوبیـــــــــــــــــم خدا رو شکــــــر
ولی راستش من ردیف نیستم [تصویر:  117.gif]

همیشه قافیه بودم... خب ردیف بودن سخته دیگه! هی باید ساکت و آروم بشینی یه جا...خب آدم خوابش میگیره
[تصویر:  37.gif]

(دعای عرفه)

سلام بر همه ی دوستان
ان شا الله که خدا هممون رو یاری کنه و تلاش هامون وصل بشه به ماه رمضان و بعد هم پاکی همیشگی
فرصت رو از دست ندیم، یادمون باشه داریم با خدا معامله  می کنیم
اخرین بار/ گروه برتر/ هفته سوم سبز 2uge4p4
(1395 خرداد 16، 22:23)hunter1 نوشته است:
حالا همه ردیفه؟ 317

سلااااااااااااااام

همیشه قافیه بودم... خب ردیف بودن سخته دیگه! هی باید ساکت و آروم بشینی یه جا...خب آدم خوابش میگیره

نگووووو داداش Hanghead
پاشو یه آب بزن صورتت...خودتو توو آینه نگاه کن.قرآن یا نماز شب بخون حالت خیلی بهتر میشه

اصلا ترک که میکنی حتی ۳روز، حتی ۳۰ روز اتفاقای خیلی خوبی توو زندگیت میفته.اینو چندین بار تجربه کردم و برعکس هم اتفاق افتاده‌...وقتی توبه شکستم یه سری چیزا سر راهم اومده که اذیتم کرده
وقتی حالمون خوبه وقتی شرایطمون درسته وقتی فشار رومون نیس (که ایشالا هیچوقت سمتمون نیاد) با خودمون که فکر میکنیم میبینیم واقعا چرا گرفتارشیم؟واقعا چرا اینقد سخته واسمون ترک؟یعنی اینقد سخته؟!بخدا نیس
ولی متاسفانه زمانی همه چی خراب میشه که مغزمون کار نمیکنه...نمیتونیم نسبت به شرایطمون فک کنیم.نسبت به اینکه داریم چی رو با چی معامله میکنیم...چه لذتی داریم میگیریم و چی رو داریم میدیم؟(۵ثانیه لذت تلخو به قول یه نفر میگیریم در ازاش کلی اتفاقه خوب،اعتماد به نفس،زیباییمون رو میدیم)چه معامله ی بدیه این معامله...خیلی خیلی بده.ما حاضریم کل داراییمون رو که توو زندگی داریم بدیم به جاش مثلا یه گربه خونگی بهمون بدن؟یه آدم یه همچین معامله ای کنه بهش نمیخندن؟!برای اینکه عقلمون بیاد سرجاش توو این شرایط شخصا نمازو پیشنهاد میکنم.خودم که شروع میکنم میگم الحمدالله...کل وجودم آروم میشه.اونوقت بعدش خیلی راحت تصمیم میگیرم
راستی شما هم وقتی نماز میخونین یه همچین حسی دارین؟ 302
وقتی پایین ترینم
خدا امید من است
وقتی تاریک ترینم
خدا روشنایی من است
وقتی ضعیف ترینم
خدا نیروی من است
وقتی غمگین ترینم
خدا آرام جان من است
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 16، 23:07)پیمان نوشته است:
(1395 خرداد 16، 22:23)hunter1 نوشته است:
حالا همه ردیفه؟ 317

سلااااااااااااااام

نگووووو داداش Hanghead
پاشو یه آب بزن صورتت...خودتو توو آینه نگاه کن.قرآن یا نماز شب بخون حالت خیلی بهتر میشه

اصلا ترک که میکنی حتی ۳روز، حتی ۳۰ روز اتفاقای خیلی خوبی توو زندگیت میفته.اینو چندین بار تجربه کردم و برعکس هم اتفاق افتاده‌...وقتی توبه شکستم یه سری چیزا سر راهم اومده که اذیتم کرده
وقتی حالمون خوبه وقتی شرایطمون درسته وقتی فشار رومون نیس (که ایشالا هیچوقت سمتمون نیاد) با خودمون که فکر میکنیم میبینیم واقعا چرا گرفتارشیم؟واقعا چرا اینقد سخته واسمون ترک؟یعنی اینقد سخته؟!بخدا نیس
ولی متاسفانه زمانی همه چی خراب میشه که مغزمون کار نمیکنه...نمیتونیم نسبت به شرایطمون فک کنیم.نسبت به اینکه داریم چی رو با چی معامله میکنیم...چه لذتی داریم میگیریم و چی رو داریم میدیم؟(۵ثانیه لذت تلخو به قول یه نفر میگیریم در ازاش کلی اتفاقه خوب،اعتماد به نفس،زیباییمون رو میدیم)چه معامله ی بدیه این معامله...خیلی خیلی بده.ما حاضریم کل داراییمون رو که توو زندگی داریم بدیم به جاش مثلا یه گربه خونگی بهمون بدن؟یه آدم یه همچین معامله ای کنه بهش نمیخندن؟!برای اینکه عقلمون بیاد سرجاش توو این شرایط شخصا نمازو پیشنهاد میکنم.خودم که شروع میکنم میگم الحمدالله...کل وجودم آروم میشه.اونوقت بعدش خیلی راحت تصمیم میگیرم
راستی شما هم وقتی نماز میخونین یه همچین حسی دارین؟ 302

داداش منظورمو نگرفتیاااااا 4
من فقط شوخی کردم...شما گفتی ردیفین؟ منم گفتم ردیف نیستم قافیه ام 4chsmu1
حرفاتو قبول دارم...درسته واقعا! ما با ارزش ترین سرمایه یعنی پاکیمون رو میدیم و بجاش هیچی که نه...بدترین چیز  یعنی محروم شدن از نگاه خدا رو می خریم 2
ان شاءالله که هیچ وقت دیگه همچین معامله ای نمی کنیم
بله آدم که با حضور قلب نماز بخونه آرامش می گیره
128fs318181

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
سلام دوستان 303 منم هستم یا علی مدد 53
:bababozorg:  اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم.

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان