امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام دوستان امیدوارم حال تون خوب باشه من این هفته قررمز بود م متاسفانه ایشالا هفته بعد جبران می کنم  اینم اهنگیه که تازه یاد گرفتم وتقدیم می کنم به تمام کسانی که سبز بودن ببخشید دیگه اگه کم و کسری بودhttp://etc.zarup.com/100637-download-Voice_014_sd.m4a.html

نظر بدید ممنون میشم http://etc.zarup.com/100637-download-Voi...d.m4a.html
 سپاس شده توسط
(1395 تير 31، 20:17)Majid33 نوشته است: سلام دوستان امیدوارم حال تون خوب باشه من این هفته قررمز بود م متاسفانه ایشالا هفته بعد جبران می کنم  اینم اهنگیه که تازه یاد گرفتم وتقدیم می کنم به تمام کسانی که سبز بودن ببخشید دیگه اگه کم و کسری بودhttp://etc.zarup.com/100637-download-Voice_014_sd.m4a.html

سلام دوست خوبم
اشکال نداره
دوباره تلاش کن و به تلاشت ادامه
ان شاء الله به موفقیت کامل می رسی
هیچ وقت ناامید نشو

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
هادی/هفته دوم/گروه سیاوش/هفته دوم متاسفانه قرمز Hanghead
این هفته حتما جبران میکنم 53258zu2qvp1d9v
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1395 تير 31، 20:17)Majid33 نوشته است: سلام دوستان امیدوارم حال تون خوب باشه من این هفته قررمز بود م متاسفانه ایشالا هفته بعد جبران می کنم  اینم اهنگیه که تازه یاد گرفتم وتقدیم می کنم به تمام کسانی که سبز بودن ببخشید دیگه اگه کم و کسری بودhttp://etc.zarup.com/100637-download-Voice_014_sd.m4a.html

سلام
خوب بود.
حالا نمی دونم ریتم آهنگ کند بود یا شما کند می زدین.
ولی در کل خوب به نظر می رسید
تخصصی ندارم ولی به نظر می رسه هنوز جای پیشرفت دارین.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
دریل/ گروه سیاوش/ هفته دوم قرمز
این هفته سریالی شدم
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
حسین / آبی آسمون / هفته ی دوم قرمز Shy
از همگروهیام شدیدا معذرت میخوام 302
جبران میکنم 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
قاصدک / گروه اب اسمونی / هفته دوم : قرمز Shy
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
محمد 68/ گروه سیاوش/ هفته دوم سبز

دوستای گلم، دریل و هادی عزیز
اصلا ناامید نشید
هیچ اتفاقی نیافتاده
فقط 1 هفته رو از دست دادید ان شاء الله هفته سوم رو با قدرت به پایان برسونید.
به نظر من ناامیدی بدتر از خ.ا. و تنها دلیل سریالی شدن فقط ناامیدی
چون آدم بعد خ.ا میگه خب حالا که از دست دادم بذار بازم ادامه بدم و این دقیقا یعنی ناامید شدن از پاکی.
امیدتون به خدا باشه و مطمئن باشید که هممون میتونیم پاک زندگی کنید.
یاعلی.

شعار من: ناامیدی ممنوع
 سپاس شده توسط
علیرضا / گروه آبی آسمونی / هفته دوم : قرمز
 سپاس شده توسط
هفته قبل اکثرا سبز بودیم این هفته قرمز.
ما که می دونستیم قراره این اتفاق بیافته چرا واقعا برای این موصوع چاره ای نیاندیشیدیم.
سوال ، آیا ما می خواهیم ترک کنیم؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
درسته اقا محمد....
53
هفته ی سوم همگی سبز....
درخشنده/گروه سیاوش/سبز
 سپاس شده توسط
(1395 مرداد 1، 20:09)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: ما که می دونستیم قراره این اتفاق بیافته چرا واقعا برای این موصوع چاره ای نیاندیشیدیم.
سوال ، آیا ما می خواهیم ترک کنیم؟

خداییش راست می گی داداشی
ما همه میدونیم تو مسیر ترک یه جایی نبرد تن به تن داریم
ولی آماده ایم؟
فقط جوگیر میشیم و راه پیش می گیریم
بدون برنامه و راه چاره
با این اوضاع بخوایم هم نمیشه 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
hunter1 /گروه برنده ها/ هفته دوم سبز

سلام
من برخلاف دوستانی که گفتن اشکالی نداره و هیچ اتفاقی نیفتاده، بهت میگم اشکال داره... خیلی هم اشکال داره
مسابقات گروهی اسمش روشه! گــــروهـــی!
یعنی یه اشتباه تو مساویه با خراب شدن نتیجه کل گروه...
کار گروهی یعنی وقتی مسابقه شروع شد حواست خیلی خیلی بیشتر از قبل باید جمع باشه...بخاطر خودت نه...بخاظر بقیه
شکست تو یعنی شکست کل گروه...اینو قبل از شروع مسابقه هم گفتم

اما منم مثل بقیه دوستان بهت میگم نباید ناامید شی! هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت!
گناه ناامیدی خیلی خیلی بزرگتر از این گناهه
همه کسایی که موفق شدن توی این راه، شکست هایی داشتن... و اگه ناامید شده بودن الان موفق نبودن
باید دوباره شروع کنی! و این خیلی خوبه که میگی هفته بعد جبران میکنی...
سر حرفت بمون و مبارزه کن...خیلی جدی تر از هفته های قبل
هم بخاطر خودت و هم بخاطر همگروهیات
یه همت بلند و یه تصمیم جدی! موفق باشی داداش 128fs318181

درباره سنتورت هم من اون قسمتهایی که صدای زیر داشت رو بیشتر پسندیدم (با ابزار موسیقی آشنایی چندانی ندارم اسمشونو بگم)
ولی در کل خوب بود 53 53
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
داداش هانتر دوست داشتنی، من مخالفم
از نظر من، ما اینجا گروه تشکیل میدیم که تو سختیا پشت هم باشیم
اگه دوستان قبل از خ.ا بیاند و بگند که دارند وسوسه میشند که عالیه چون هرکی یه راهکاری که تجربه کرده رو میگه و ان شاء الله حل میشه
ولی اگه بعد خ.ا اومدند همچنان میگم اصلا اشکالی نداره قدمتون رو جفت چشمای بنده چون الان تنها کاری که باید جلوشو گرفت اینه که سریالی نشند و صد البته بدتر از همه یه وقت ناامید نشند.
پس بلند داد میزنم اقایون عزیز، برادرای گلم لطفا قبل خ.ا 1 مشارکت کوچولو بکنید
و خدای نکرده اگه خ.ا داشتید یک کلمه بگید به دَرَک من ناامید نمیشم و یک هفته دیگه تلاش میکنم پاک بمونم(بلند و واضح این جمله اخر رو بگید)
من سالها گرفتار بودم ولی الان 54 روزه پاکم و فقط به خاطر 1 چیز بوده اونم اینکه بدون رودربایسی بعد گناه اومدم اعتراف کردم که من گناه کردم و پشیمونم و با گریه و زاری از خدا طلب بخشش کردم، اینقد این اتفاق افتاد که امروزه مطمئنم فقط خدا دلش برام سوخته و دست گذاشته پشتم و داره هلم میده سمت پاکی هرچند گاهی وقتا خودم یدفعه از راه خارج میشم ولی خیلی هوامو داره ایندفعه و یجورایی مطمئن شدم اگه خیلی خطا نکنم عمرا پشتمو خالی کنه.
اینا تجربه خودم بود. زمانایی که ناامید بودم اصلا پاکی بدست نمیاوردم و اگه از طرف دوستام سرزنش میشدم که با یه خ.ا دیگه مثلا خودمو اروم میکردم
جان من اگه میخوایند به هم کمک کنید همدیگه رو سرزنش نکنیم(و اعتبار منفی ندیم!!!!)
چون اولین اصول پاکی روحیه عالی و امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید .....

شعار من: ناامیدی ممنوع
 سپاس شده توسط
این که آمار شکست زیاد شده این هفته برای من قابل پیش بینی بود. 
چون بعد ماه رمضان سیکل تغذیه ای و سوخت و ساز و هورمونی بدن تغییر پیدا میکنه و بعد از یه تضعیف بعد یکماه روزه با پرخوری و جبران روزه گرفتن ها نا گهان فوران میکنه. چاره اش هم مقاومته و مقاومت تا دوره طی بشه... مثل خود من که این دوره رو پشت سر گذاشتم و چندتا پست قبل گفتم که تحت فشارم... گذشته ها گذشته....
جلوی ضرر  رو هر وقت بگیرین منفعته. مراقب باشین سریالی و بدتر نشین... سه چهار روز بعد خ ا به بدن مهلت بدین و بعدش با روزه و حال توبه به مسیرتون ادامه بدین ... بله شکست جزوی از مسیره نه پایان مسیر... خوشبختانه همه شما تو مسیر هستین    پس ادامه بدین
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال