امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

من قبلش یه مقدمه ای رو عرض کنم و بعد برم سراغ موضوع اصلی 4
در این دنیای پر هیاهو ما با موضوع مهمی با عنوان " قدرت اراده" رو به رو هستیم 53258zu2qvp1d9v
متاسفانه اکثر دوستان، قدرت اراده رو یک موضوع کاملا روحی و روانی میبینن در حالی که سلامت جسمی و فیزیکی یه فرد نقش خیلی مهمی در این زمینه داره 53258zu2qvp1d9v
حالا چطور؟!
تحقیقات برادران دانشمند نشون داده که اراده ما با قسمت خاصی از لُب پیشانی مغز ( prefronal cortex) ارتباط معنا داری داره 53258zu2qvp1d9v
نکته جالب اینه که شما هر چقدر بیشتر از قدرت اراده تون استفاده کنید، مثه یه ماهیچه ، قوی تر میشه
یه اراده قوی ، نه تنها واسه ترک خ.ا بلکه واسه کل زندگی لازمه 317
اگه عمری بود، میخوام مطالبی درباره زوردار کردن اراده بگم 4
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
سلام مجدد 303 شرمنده همگروهی های گرامی Hanghead  ما کمی فرصتمان تنگ است دیر به کانون قدم می گذاریم 49-2  خب حالا همه چیز منظم تر شد همانا نظم ابتدای همه چیز است Khansariha (56)  و اما بعد . نام پیشنهادی من برای گروه همان طور که ذکر هم کرده بودیم سائر الی الله هست 302  امید اینکه مورد رضایت واقع گردد 302  هفته ای میگذرد و ما در پاکی به سر میبریم Khansariha (69) بروید حالش را ببرید  Khansariha (69)
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
سلام به همه .. 
آقا روزبه تو رو خدا بذار مطالب اراده رو .. 
راست میگی .. تو همه چی تاثیر داره تو زندگی .. از جمله کنکور ! 
بچه ها دعا کنین واسم تو رو خدا .. 
راستی امروز معافیتم هم ردیف شد . خدا رو شکر ! سربازی پر ./ 4chsmu1 Confetti Confetti
 سپاس شده توسط
[تصویر:  __1342956025.jpg]
Kelly McGonigal, Ph.D, author of the book The Willpower Instinct states in her GoogleTalk and CBC Radio interview on willpower that most effective habit to increase willpower is to get enough sleep. William Demitt M.D. Ph.D., who identified sleep cycles and spent over 40 years researching sleep and is considered the world's leading authority on sleep science begins his book The Promise of Sleep describing the amazing chemical processes that begin in your body when the sun goes down because that is when your body recognizes that it’s time to sleep. 

Go to sleep and go to sleep early. All professional athletes who want complete recovery spend as much time sleeping as possible. After a lifetime studying sleep, what time does Dr. Demitt go to sleep? 9pm at the latest. Staying up late is "foolishness" and "if you are serious about your self control[b], health, nutrition, and fitness, you need to be serious about your sleep[/b]."  Get early nights if you want willpower.

535353
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 17، 21:30)روزبه نوشته است:
Kelly McGonigal, Ph.D, author of the book The Willpower Instinct states in her GoogleTalk and CBC Radio interview on willpower that most effective habit to increase willpower is to get enough sleep. William Demitt M.D. Ph.D., who identified sleep cycles and spent over 40 years researching sleep and is considered the world's leading authority on sleep science begins his book The Promise of Sleep describing the amazing chemical processes that begin in your body when the sun goes down because that is when your body recognizes that it’s time to sleep. 

Go to sleep and go to sleep early. All professional athletes who want complete recovery spend as much time sleeping as possible. After a lifetime studying sleep, what time does Dr. Demitt go to sleep? 9pm at the latest. Staying up late is "foolishness" and "if you are serious about your self control[b], health, nutrition, and fitness, you need to be serious about your sleep[/b]."  Get early nights if you want willpower.

داداش روزبه بخدا من آدم بسیار فعال کوشا و خودجوشی هستم!
اگه میشه ترجمه بذار چون خودت میدونی من چقد اهل مطالعه هستم!
اصلا کتاب از دستم نمی افته واس همین وقت ندارم ترجمه کنم!

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
سلام
تشکر از دوستان باحال 53258zu2qvp1d9v

اسم پیشنهادی :

گروه سوم
قاصدک  »»»»  پهلوانان نمی میرند !
 رزمجو »»»» شمشیر کشیدگان
هادی »»»»»  شوق پرواز
روزبه »»»»» شوق پرواز

برنامه :
گروه سوم
قاصدک  »»»»  کنترل نگاه و ذهن
  رزمجو  »»»» [/url]
[url=http://www.ktark.com/user-8406.html]هادی  »»»»»  ورزش و فعالیت در تالار برنامه ریزی

روزبه»»»»»

داداش رزمجو و روزبه جان برنامه رو تعیین نکردین .
لطفا برنامه رو هم اعلام کنین که این دور رو بترکونیم 317 
.............
و اسم گروه با توجه به اینکه اکثریت  افرادSmiley-face-biggrin گروه گفتن شوق پرواز انتخاب شد . 317 

بچه های شوق پرواز باریک الله ... Khansariha (69) 
ان شالله با کمک هم و با کمک خودمون به مقصود برسیم Khansariha (69)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 17، 21:48)قاصدک نوشته است: گروه سوم
قاصدک  »»»»  پهلوانان نمی میرند !
 رزمجو »»»» شمشیر کشیدگان
هادی »»»»»  شوق پرواز
روزبه »»»»» شوق پرواز
سلام
داداش عاشق انصراف دادند؟!

سپاس شده توسط
آقا ترجمه به صورت آزاده 4 
مورد اول : خواب مناسب
خانوم دکتر "مَک گانیگال" می فرمایند "مهم ترین عادت واسه افزایش قدرت اراده خوابیدن به مقدار کافیه"
این یکی دکتر هم 40 سال نشسته چرخه خواب رو مطالعه کرده ( بیکار بوده ها 4 ) ، بعدش فرایند های شیمیایی که تو خواب رخ میده رو تو کتابش توضیح داده
اسم کتابشم هس اون بالا... خواستید ، بخونید
تاجایی که میتونید زود بخوابید... این کاریه که همه ورزشکارای حرفه ای انجام میدن
و این دوست عزیز که 40 ساله چرخه خوابو مطالعه کرده، خودشون دیگه حداکثر ساعت 9 میخوابن 22 
میگن که تا دیر وقت بیدار موندن کار احمقانه ای ( دور از جون شما 4 ) و اگه کنترل فردی، سلامت و تناسب اندام واسه شما مهمه، موضوع خواب رو جدی بگیرید 53258zu2qvp1d9v 
شبا زود بخوابید اگه میخواین ارادتون قوی باشه Khab

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
(1395 شهريور 16، 14:17)روزبه نوشته است: در مورد اسم گروه هم...  شوق پرواز قشنگ به نظر میرسه 53258zu2qvp1d9v 
اما برنامه ها...
همونطور که گفتم، ارتباط خوبی با مسائل دینی ندارم... میخوام این ارتباطو بهتر کنم 53258zu2qvp1d9v 
پس قرار عاشقی و پاکی چشم، از ملزوماته 53258zu2qvp1d9v
و شاگرد زرنگ هم که پلاسیم همیشه 4 
4
قاصدک خان... داداش عزیزم 4 
کله مو محکم بزنم تو دیوار 4 
چرا اینکارو با من میکنی؟! 4

535353
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 17، 21:30)روزبه نوشته است:

منم ترجمه فوق ازاد می کنم Khansariha (69)  4chsmu1
گفته برای تقویت اراده خوب بخوابین 4chsmu1 
بنابر 40 سال تحقیقات در زمینه ی خواب ..
در کتاب قول خواب .. در مورد  فرایند های شیمیایی که هنگامی که خورشید غروب می کند در بدن ایجاد میشود و این موقعی است که ما باید بخوابیم ..

زود بخوابید .. بیشتر ورزشکاران حرفه ای زمان کافی اختصاص میدن به خواب ... دکتر دمیت حداکثر تا ساعت 9 میخوابه .. 4chsmu1
زیاد بیدار موندن یه کار احمقانس ... اگر برای خودتون ارزش قائلین شب زود بخوابین ..
اگر اراده میخوایین ، زود بخوابین Khansariha (69)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
(1395 شهريور 17، 21:59)روزبه نوشته است:
(1395 شهريور 16، 14:17)روزبه نوشته است: در مورد اسم گروه هم...  شوق پرواز قشنگ به نظر میرسه 53258zu2qvp1d9v 
اما برنامه ها...
همونطور که گفتم، ارتباط خوبی با مسائل دینی ندارم... میخوام این ارتباطو بهتر کنم 53258zu2qvp1d9v 
پس قرار عاشقی و پاکی چشم، از ملزوماته 53258zu2qvp1d9v
و شاگرد زرنگ هم که پلاسیم همیشه 4
4
قاصدک خان... داداش عزیزم 4 
کله مو محکم بزنم تو دیوار 4 
چرا اینکارو با من میکنی؟! 4
4 4
تو کی این پیاما میدی ... 4 
چرا با من هماهنگ نمی کنی ؟ 4chsmu1 
باشه .. دستت طلا ..
موفق باشی 53
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 17، 21:55)روزبه نوشته است: آقا ترجمه به صورت آزاده 4 
مورد اول : خواب مناسب
خانوم دکتر "مَک گانیگال" می فرمایند "مهم ترین عادت واسه افزایش قدرت اراده خوابیدن به مقدار کافیه"
این یکی دکتر هم 40 سال نشسته چرخه خواب رو مطالعه کرده ( بیکار بوده ها 4 ) ، بعدش فرایند های شیمیایی که تو خواب رخ میده رو تو کتابش توضیح داده
اسم کتابشم هس اون بالا... خواستید ، بخونید
تاجایی که میتونید زود بخوابید... این کاریه که همه ورزشکارای حرفه ای انجام میدن
و این دوست عزیز که 40 ساله چرخه خوابو مطالعه کرده، خودشون دیگه حداکثر ساعت 9 میخوابن 22 
میگن که تا دیر وقت بیدار موندن کار احمقانه ای ( دور از جون شما 4 ) و اگه کنترل فردی، سلامت و تناسب اندام واسه شما مهمه، موضوع خواب رو جدی بگیرید 53258zu2qvp1d9v 
شبا زود بخوابید اگه میخواین ارادتون قوی باشه Khab

ای بابا من میبینم چرا این اراده ام شل و وله! نگو ماهیچش شله! روزی چند تا وزنه بزنیم 4
داداش همش تقصیر صداسیماس! یکی بره این مطلب رو بشون بگه بلکم خندوانه و دورهمی رو بجای ساعت 11 و 12 ساعت 8شب بذارند!
من کلا از تلویزیون فقط این 2تا برنامه رو میبینم. البته پارسالم شب کوک رو نصف شب میذاشتند همش مشکل صدای تلویزیون رو داشتم!

سپاس شده توسط
تبریک میگم به گروه خفنمون شوق پرواز 317 317 317
بالاخره یه بارم اسم پیشنهادی من انتخاب شد Confetti Confetti Confetti 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
ممنون از همه دوستان که بهش رای دادند 302
ممنون از سرگروه گلمون داداش قاصدک که کلی زحمت میکشن همچنین داداشای عزیز همگروهی
اقا حالا که همه چیز مشخص شد برنامه هامون رو با قدرت انجام بدیم و هر روز یا حداقل اخر هفته ها در مورد کیفیت و چگونگی و میزان عمل به برناممون و همچنین دستاوردمون از عمل به برنامه ها بگیم
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 17، 22:15)هادی نوشته است: تبریک میگم به گروه خفنمون شوق پرواز 317 317 317
بالاخره یه بارم اسم پیشنهادی من انتخاب شد Confetti Confetti Confetti 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
ممنون از همه دوستان که بهش رای دادند 302
ممنون از سرگروه گلمون داداش قاصدک که کلی زحمت میکشن همچنین داداشای عزیز همگروهی
اقا حالا که همه چیز مشخص شد برنامه هامون رو با قدرت انجام بدیم و هر روز یا حداقل اخر هفته ها در مورد کیفیت و چگونگی و میزان عمل به برناممون و همچنین دستاوردمون از عمل به برنامه ها بگیم

317 317 
لطف داری داداش 302 
چشم ... ان شالله همین کار می کنیم Khansariha (69) 
تا اینجا که من برنامه کنترل نگاه انتخاب کردم .. خدا رو شکر خوب بوده 128fs318181 
خدا رو شکر 302
 سپاس شده توسط
برنامه ی گروه اول چیه ؟ Khansariha (56)
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
سلام بچه ها .. 
روزبه جان خیلی خوب بود . ( بتزم بذار توروخدا ) راست میگه واقعا خواب خیلی تاثیر داره . 
بعد دقت کردین صبح زود بیدار شدن هم چقد تاثیر داره تو اراده .. اون روز خیلی پر انرژی میشه آدم . 
من که میخوام از شنبه هی ساعت بیدار شدنمو کم کننم برسونمش به 6 صبح .. که 1 ساعت درس بخونم اون موقع . ولیبا 65 هم خونه ای هام نمیدونم چیکار کنم . شما پیشنهادی ندارین ؟

(1395 مرداد 18، 10:03)Mohandes Sharif نوشته است: سلام .. 
منم شکستم ،  Khansariha (60) Khansariha (60) 14 14 20 20 20 20 20 20 20

یادمه ، حدودا 5-6 سال پیش بود ، اون موقع ها هنوز اینترنت مثل الان نبود و واسه کارهای اینترنتی باید میرفتیم کافی نت . یه کتاب خونده بودم و توش حسابی از مضرات خ.ا گفته بود . خسته شده بودم از خ.ا ، دوست داشتم تو مدرسه مثل بقیه باشم .. کلی راه کوبیدم تا برم کافی نت .. سرچ کردم " ترک خ.ا " ، باز هم عوارض اومد و یه سری راهکار .. یادمه با کلی ذوق و انرژی که دیگه تموم شد اومدم خونه و 40 تا راهکارشو قشنگ پاکنویس کردم ، اون سایته میگفت همه ی ما اراده داریم ولی اراده هامون ضعیف میشن ، واسه همینه که ترک سخت میشه .. و خود خ.ا هم دوباره ضعیف تر میکنه اراده رو ..
اون موقع 16 سالم بود .. الان 22 ، و هنوز نتونستم ترک کنم ..
و این سست بودن اراده کجاها که کار نداد دستم ، یعنی مساله فقط خ.ا نبود ، زندگی من داشت نابود میشد
نمی خوام حس کنین نا امیدم ، یا خدای نکرده رو شما تاثیر بدی بذارم ..

ولی وقتی منطقی فک میکنم ، میبنم من نمیتونم ترک کنم ، شاید باید باهاش کنار بیام ، مثلا کنترلش کنم ، ولی درمان فک نکنم .
سلام به همه .. 
یه تایمی بود واقعا دیگه تو خودم نمیدیم بذارم کنار.. ولی الان واقعا اعتماد به نفس گرفتم و فک میکنم میتونم . فقط باید یه سری کارهای ساده رو منظم انجام بدم .
الان روز 17ام هستم . ایشالا خدا کمک کنه بیشترش کنم . 
بچه های گروه .. جان هرکی دوس دارین ، بیاین همکاری و کمک کنین دیگه .. بیاین هر جور شده بذاریم کنار .. 
دلم میخواد با این گروهی که هستیم ، یه جوری مچ شیم ، که سال دیگه این موقع همه با هم جشن 1 سالگی بگیریم و همه ی این مسابقات پیش رو ،را همشو اول شیم .
49-2 
بیاین دیگه ، خوب ؟
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 18، 11:09)Mohandes Sharif نوشته است: سلام بچه ها .. 
روزبه جان خیلی خوب بود . ( بتزم بذار توروخدا ) راست میگه واقعا خواب خیلی تاثیر داره . 
بعد دقت کردین صبح زود بیدار شدن هم چقد تاثیر داره تو اراده .. اون روز خیلی پر انرژی میشه آدم . 
من که میخوام از شنبه هی ساعت بیدار شدنمو کم کننم برسونمش به 6 صبح .. که 1 ساعت درس بخونم اون موقع . ولیبا 65 هم خونه ای هام نمیدونم چیکار کنم . شما پیشنهادی ندارین ؟

قدم به قدم این کار رو بکن
بقول خارجه کی ها step by step
 ساعت بیدار شدنت رو گفتم
نمیشه کسی تا الان هر روز ساعت 10 بیدار میشده رو یهو بیاری رو ساعت 6
اور دوز میکنه خب!
بعدم شما اول این رو درست کن
بعد برو سراغ این سوال که هم اتاقی هات رو چیکارکنی!
مطمئنا اگه اینو درست کنی راهی هم برای اون پیدا میشه
میدونی؟! اشتباه ماها دقیقا همین جاس
وقتی میخایم برنامه ای رو شروع کنیم
همیشه منتظریم همه شرایط در بهترین وضعیت آماده باشن بعد ما لقمه آماده رو گاز بزنیم!
این طوزی نمیشه
شما هنوز ساعت بیدار شدنت رو درست نکردی 
اما جالبه ذهنت رو مشغول این سوال کردی پس من هم اتاقی هام رو چیکار کنم؟!! 
(البته که من قصد جسارت ندارم. حرفم کلی بود برای همه)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان