امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
اخوی چرا حرص می خوری؟
خ ا چرا؟
قبول دارم یه سری اشکالات هست
ولی شمام قبول کن اون دوستی اینجا نمیاد حرف بزنه یا حالا بگیم نمیرسه بیاد حرف بزنه تو تلگرامم نمیاد 53258zu2qvp1d9v
خب شما مشکلات و برنامه هات رو همینجا بگی ما هم می خونیم و استفاده می کنیم کمک هم شد می کنیم
همگروهی هاتون هم میان و اعلام می کنن
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
من شکستم ..  117 117 14 20 20
 سپاس شده توسط
چرا؟ به خاطر همین موضوع؟
 سپاس شده توسط
چقدر عصبانی ! بیخیال بابا . روی همدیگه رو ماچ کنید . من رو ببینید ... حتی نمیدونم اسم گروهمون چیه !! 21 ولی به هر حال به نظر من چت باکس برای سایت بزنید . یه چیزی مثل بوک پیج . برید چت باکسشو نگاه کنید اونم یه فرومه مثل همین فروم و چت باکس خیلی خوبی داره
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 19، 23:34)Mohandes Sharif نوشته است: گفتم ، اومدم دانشگاه که شروع کنم درس خوندن ، تنها بودم خونه .. 
همین اینترنتی که گرفتم برای اومدن به انجمن ، از اون ور بوم انداخت ما رو .. Shy

ناراحت نباش داداش
ولی خب باید حواست به افکارت باشه
خیلی مواقع افکار ما دنبال بهانه ای برای این کار هستن
به نظرتون ما نت نداشته باشیم مشکلمون حله؟
افکار ما گاهی در حال دور زدن ما هستن
سعی کن بهانه ها رو ازشون بگیری
سعی کن تو این کار شرطی نشی
مثلا ناراحت میشی نری طرفش
شارژ میگیری نری طرفش
یه هفته که شد نری طرفش
و...
مراقب این نکات ریز باش
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 19، 23:06)Mohandes Sharif نوشته است: من و هم گروهی هام قرار بود ساعت 11 تا 12 امشب ، بیایم اینجا ..
من ساعت 4 از تهران راه افتادم به سمت شهرستان ، 6 ساعت تو راه و همش به فکر این بودم که بیام انجمن ، با چه بدبختی دنبال عابر گشتم واسه شارژ ( نقد داشتم فقط ) ، بسته بخر ، با تمام خستگی ام 1 ساعت منتظرم که بچه های گروه بیان ببینیم چه فکرهایی دارن واسه ترکشون . ( انصافا آقا محمد68 گفت کاری داره نمیتونه بیاد )
الانم از شدت عصبانیت دلم میخواد خ.ا کنم و گند بزنم به همه چی . 
بابا اینجوری که بدتره ، اینجوری که بی برنامه تر میشه . برای منی که این دفعه رو خیلی جدی گرفتم ، اینجوری شل میشم . 
و من در درجه اول مسول های کانون و مقصر میدونم .
میدونی چیه .. روش هامون دیگه قدیمی شده ، ولی دیگه به این فکر نمیکنیم که آپدیتشون کنیم .
من پیشنهاد دادم که بچه های گروه خودمون یه گروه تلگرام بزنن ، که راحت تر و سریع تر حرف بزنیم ، به من گقتن ممنوعه ! ولی هر چی فک میکنم میبینم با هم جنس خودم چرا نباید بیرون انجمن حرف بزنم .. 14 14

اگه کمی حوصله به خرج میدادی نمیشکستی  22 22 22 خب حالا چرا از اپلیکیشن اندرویدی کانون استفاده نمیکنی ؟ فکر میکنم بهتر باشه و کارت رو بهتر راه بندازه البته من ندیدمش تا به حال . ضمنا ما چرا برای شکست هامون دائم توجیه میاریم ؟! دقت داشته باش بعضی وقتها شکست های بزرگ هم به دلایل کوچیکی مثل این اتفاق میفتن  22 22 22 مگه در محضر خدا نبودی ؟ چرا گناه کردی ؟ این نشانه ی ایمان سست ماست که در محضر خدا هستیم و گناه میکنیم . خودمو عرض میکنم البته نه شما رو .  Shy Shy خدا آخر و عاقبت همه مونو ختم به خیر کنه . شما هم به نظرم اون فندق شکن و نرم افزار یوتیوب کذایی رو از روی گوشیتون پاک کنید  Shy من خودم این کارو کردم دیگه دچار خ . ا نشدم چون من بدون فیلم های نامناسب نمیتونم خ.ا کنم و شاید این برگ برنده ی من باشه که با یه پیشگیری ساده تمام مشکلاتم حل میشه  Shy امیدوارم دوستان هم بیشتر حواسشون به خودشون باشه . جنگ جنگ تا پیروزی  Khansariha (58) اینقدر راحت تسلیم نشید لااقل یه کم مقاومت کنید . به دنبال دلیلی منطقی برای انجام این کار باشید . قطعا پیدا نمیکنید  Khansariha (56) بهترین شیوه هواس پرتی است . بازی کنید ، کتاب بخوانید ، بزنید شبکه نمایش فیلم ببینید یا از برنامه های با کیفیت اچ دی شبکه تماشا لذت ببرید . اصلا نماز بخوانید هزار و صد تا کار میشه انجام داد چرا ما همش میریم سراغ آخرین راه ؟!!!  Swear1 Swear1 Swear1 اگه هیچ کدوم از این کارا رو نتونستیم انجام بدیم سرمون رو بکوبونیم به دیوار و اینقدر این کارو انجام بدیم تا بیهوش بشیم و یکی ما رو به بیمارستان منتقل کنه  Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile از گناه کردن که بهتره  Hanghead Hanghead Hanghead

راستی اینجا برای چت صفحه های جدید جایزه نمیدید ؟  317 ما یه فروم فوتبالی میشناسیم کلی الماس و سکه بابت اینکه مثلا به صفحه 1320 برسونیم چت رو جایزه میدن  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 19، 23:48)رند نوشته است:
(1395 شهريور 19، 23:34)Mohandes Sharif نوشته است: گفتم ، اومدم دانشگاه که شروع کنم درس خوندن ، تنها بودم خونه .. 
همین اینترنتی که گرفتم برای اومدن به انجمن ، از اون ور بوم انداخت ما رو .. Shy

ناراحت نباش داداش
ولی خب باید حواست به افکارت باشه
خیلی مواقع افکار ما دنبال بهانه ای برای این کار هستن
به نظرتون ما نت نداشته باشیم مشکلمون حله؟
افکار ما گاهی در حال دور زدن ما هستن
سعی کن بهانه ها رو ازشون بگیری
سعی کن تو این کار شرطی نشی
مثلا ناراحت میشی نری طرفش
شارژ میگیری نری طرفش
یه هفته که شد نری طرفش
و...
مراقب این نکات ریز باش

lممنون رند جان .. خیلی استفاده کردم ،
مهم نیست ، حداقل تونستم 19 روز گناه نکرده باشم . الانم شروع میکنم واسه یه حرکت دوباره ..

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
(1395 شهريور 20، 0:07)sea2015 نوشته است: اگه کمی حوصله به خرج میدادی نمیشکستی  22 22 22 خب حالا چرا از اپلیکیشن اندرویدی کانون استفاده نمیکنی ؟ فکر میکنم بهتر باشه و کارت رو بهتر راه بندازه البته من ندیدمش تا به حال . ضمنا ما چرا برای شکست هامون دائم توجیه میاریم ؟! دقت داشته باش بعضی وقتها شکست های بزرگ هم به دلایل کوچیکی مثل این اتفاق میفتن  22 22 22 مگه در محضر خدا نبودی ؟ چرا گناه کردی ؟ این نشانه ی ایمان سست ماست که در محضر خدا هستیم و گناه میکنیم . خودمو عرض میکنم البته نه شما رو .  Shy Shy خدا آخر و عاقبت همه مونو ختم به خیر کنه . شما هم به نظرم اون فندق شکن و نرم افزار یوتیوب کذایی رو از روی گوشیتون پاک کنید  Shy من خودم این کارو کردم دیگه دچار خ . ا نشدم چون من بدون فیلم های نامناسب نمیتونم خ.ا کنم و شاید این برگ برنده ی من باشه که با یه پیشگیری ساده تمام مشکلاتم حل میشه  Shy امیدوارم دوستان هم بیشتر حواسشون به خودشون باشه . جنگ جنگ تا پیروزی  Khansariha (58) اینقدر راحت تسلیم نشید لااقل یه کم مقاومت کنید . به دنبال دلیلی منطقی برای انجام این کار باشید . قطعا پیدا نمیکنید  Khansariha (56) بهترین شیوه هواس پرتی است . بازی کنید ، کتاب بخوانید ، بزنید شبکه نمایش فیلم ببینید یا از برنامه های با کیفیت اچ دی شبکه تماشا لذت ببرید . اصلا نماز بخوانید هزار و صد تا کار میشه انجام داد چرا ما همش میریم سراغ آخرین راه ؟!!!  Swear1 Swear1 Swear1 اگه هیچ کدوم از این کارا رو نتونستیم انجام بدیم سرمون رو بکوبونیم به دیوار و اینقدر این کارو انجام بدیم تا بیهوش بشیم و یکی ما رو به بیمارستان منتقل کنه  Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile از گناه کردن که بهتره  Hanghead Hanghead Hanghead
دم شما هم گرم..
 سپاس شده توسط
اقا ارمان ببین این دفعه باید خیلی محکم تر بری جلو...کانون فقط 5 درصده کاره...بودنش خیلی کمک میکنه ولی اصلا نمیشه توقع داشت که هرکی میاد اینجا سریع
موفق بشه...
نمیدونم چرا خیلیا مث خودم فکر میکنیم کار راحتی پیش رو داریم...
با کمی انرژی و جو و اینا میشه کامل گذاشتش کنار! ولی اینا همش حرفه.... فوق العاده اراده ی محکمی میخواد...
این ناراحتی و عصبانیت شمارو میبینم کاملا میشه فهمید که شما همین روزا موفق میشید...چون واقعا میخوایید عوض بشید... Khansariha (46)
302 302 302 302
 سپاس شده توسط
سلام
آبتین /گروه جنگجویان کارائیب /هفته اول /سبز سبز
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
 سپاس شده توسط
سلام. 
رزمجو/ شوق پرواز/ هفته اول سبز
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
سلام دریای 2015 / گروه اول / هفته ی نخست سبز  49-2 اسم گروه چیه آقا ؟! یکی اسم گروه رو بگه به ما  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
خوبین بچه ها؟؟ 53
من دوسه روزی سفر بودم...
این هفته قرمز بودم Shy Hanghead Shy
حسین این هفته پاک نبود..شکست خورد..چون خودش رعایت نکرد Shy
فراموش کرد به خاطر این لعنتی چه دردهایی که نکشیده Hanghead
فراموش کرد خدا داره نگاش میکنه
فراموش کرد با خودش عهد کرده که مث آدم زندگی کنه Hanghead
فراموش کرد چندساله بخاطر خ.ا از زندگی عقب افتاده
فراموش کرد همه شکست هایی که تو این چند سال خورده به خاطر خ.ا بوده Hanghead
فراموش کرد که........
............................
Shy
خواستم اعلام نکنم...مسئول مسابقه خودش قرمز حساب میکنه 53258zu2qvp1d9v
ولی گفتم اگه اینجا ثبت بشه...بیشتر تو ذهنم میمونه
این اواخر خیلی شکست میخورم Hanghead
 سپاس شده توسط
اوه مای گاد  Swear1 Swear1 Swear1 اخه چرا ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!  20 20 20 20 20 20 20 20 20

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
سلام

حسین جان خوب کاری که ثبتش کردی...
تو هیچ وقت ناامید نمیشی درسته؟
پس غمت نباشه...
از اتفاقی که افتاد درس بگیر...
از کجا شروع شد؟ چرا شروع شد؟ چرا ادامه پیدا کرد؟ چرا مقابله نکردی؟
حتما موفق میشی...  Khansariha (18)

مهندس آرمان عزیز
می دونم دیشب چقدر می تونسته اعصابت خورد باشه...
از این به بعد رو ترک خودت متمرکز باش...
مگه ما به خاطر بقیه ترک می کنیم که بودن یا نبودنشون علت ادامه دادن یا ندادن ما باشن؟
گروه ها هم بهانه هستن... نه چیزی بیشتر از این... 
برو جلو ببینیم چه میکنی... همه حرف هات رو همین جا به همه ی ما بگو...  Khansariha (18)

داداش رند مرسی نکات تخصصی...  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
آقا این اعلام وضعیت گروهی چطوریه؟ مثلا اگه از یکشنبه قبل تا جمعه پاک بودیم چی میشه؟ سبز قرمز یا چیز دیگه ای؟؟؟
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان