امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 بهمن 30، 17:39)amin321 نوشته است: سلام من عضو جدید هستم الان باید از کجا شروع کنم
سلام ، خوش اومدی 49-2
از خیلی جاها داداش ، پیامی که بهت دادیم رو بخون.
من که می گم از مسابقه ده روزه شروع کن ، این جا هم می تونی ثبت نام کنی و پیش ما باشی.
اما ثبت نام مسابقه گروهی دیگه تموم شده ، می ره تا ماه دیگه.
(1395 بهمن 30، 18:08)Mr Degaresh نوشته است:
راستی این مسابقات گروهی از ماهانه خیلی موثرتره...یه جورایی ذهن فکر میکنه باید سه هفته تحمل کنی...ولی به نظر شما در طولانی مدت مخرب نیست؟ چون ذهن نمیتونه رو مدت زیاد برای ترک برنامه ریزی بشه...دوست دارم بچه ها نطراتشونو بگن
حرف خوبی می زنی. 
ولی این طور نیست که مخرب باشه ، چون بالاخره یه انگیزه ای هست ، حتی برای کسی که چند ماهی هم پاکی داره.
مسئله اینه که برای ترک بلند مدت باید کار های دیگه ای هم حتما انجام بدی.
به اصطلاح باید ترکت رو تثبیت کنی. من خودم که ترکم در مراحل ابتداییه ، می تونی بری تالار تجربیات   اون جا دوستان زحمت کشیدن ، مطالب خوبی جمع کردن.
(1395 بهمن 30، 19:34)mehdi0 نوشته است: خیلی سخته ۶ ماه ترک کنی ۳ ماه شروع کنی دوباره ۵ تا ترک کنی باز ۲ ماه شروع کنی باز  ۸ ماه ترک کنی باز شروع کنی باز ۴ ماه نیم ترک کنی باز  ۳ ماه شروع کنی باز ۱ سال ترک کنی باز شروع کنی  واسه این لعنتی بلندشی بری سربازی  ۳ ماه ۳ ماه نیای  ولی تا اومدی بازشروع کنی  من ماندم تنهای تنهااااا من ماندم تنهاااا میان سیر غم ها   حبیبممم عزیزمم

سخته داداش ، خیلی سخته.
من چطور می تونم شما رو درک کنم وقتی تاحالا رکوردم بیشتر از ۷۰ روز نشده؟
شما چطور می تونی من رو درک کنی وقتی شما رکورد یک سال رو هم داری ولی من ته زورم ۷۰ روز بوده؟
من چطور می تونم کسی رو درک کنم ، که کلا هر کاری می کنه بعد ۴ روز می شکنه؟

می بینی داداش؟ این جا انواع و اقسام هست. ما همه همدیگر رو می فهمیم ، چون درد مشترک داریم.
شکستن بعد یک سال ، یه جور درد داره ، بعد دو روز هم یه جور.

ولی مهم اینه که دائم توی مسیر باشی و هیچوقت ناامید نشی. 53258zu2qvp1d9v

دوستان به این صلوات ها هم عنایت داشته باشید. خدا خیرتون بده. ۱۴ تا صلوات سی ثانیه هم وقت نمی گیره.
ختم صلوات برای عاقبت بخیری
داداش میپ[تصویر:  53.gif]، داداش تواب[تصویر:  53.gif]، داداش یوسف[تصویر:  53.gif]
به این نیت که توی مسیر پاکی محکم باشند و به سرعت پیشرفت کنند
[تصویر:  53.gif]

۱- عاشق فاطمه زهرا ۱۴[تصویر:  53.gif]
۲- 14
۳- ۱۴
۴-[تصویر:  53.gif]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 بهمن 30، 5:09)صادقین نوشته است: ختم صلوات برای عاقبت بخیری
داداش میپ53، داداش تواب53، داداش یوسف53
به این نیت که توی مسیر پاکی محکم باشند و به سرعت پیشرفت کنند
53

۱- عاشق فاطمه زهرا ۱۴53
۲- 14
۳-:mortezaag37:۱۴
۴-:۱۴
۵-  53
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
سلام
ممنون از بچه هایی که اومدن حاضریشونو زدن و منتظریم بقیه ام بیان حاضریشونو بزنن1

اول از دریفت و صدف تشکر می کنم که دعوتمو قبول کردند و خلاصه در کنارشون انگیزه و روحیه ای دوباره می گیریم..

خیلی خوشحالم در کنار دوستانی مثل مهاجر، دریفت، حسین و دوست تازه واردمون مرتضی هستم
و ان شاء الله همگی بتونیم راه و مسیر پاکی رو به سلامت طی کنیم

با بقیه دوستان تا حدودی آشنایی داریم ولی از مرتضی می خوام بیشتر از خودش برامون بگه
دادا خوشحالم که تو سن پائین تر با کانون آشنا شدی و قصد ترک داری1

در مورد اسم هم با مردان خدا که دریفت گفت موافقم
اگه دوستان پایه باشن قرارمونو می ذاریم تاپیک کنترل نگاه و ذهن
---
(1395 بهمن 30، 22:24)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: صادقین برگشته ،‌ با دست پر. احتمالا وقتی که نبوده رفته بوده بدنسازی. قاصدک و هانتر و دریفت و مهاجر و همه ی دوستان
خیلی رقبای چغر و بد بدنی داریم.Muscular
من کوچیک شمام.. کسی هم نیستیم.. خدا کمکمون کنه بتونیم از این موانع عبور کنیم
ولی بقیه دوستان مرد میدان های سختندKhansariha (69)
---
و یه خوش آمد میگم به برادر مهدی
درسته خیلیا رفتن ولی هنوزم دوستانی هستن که شما رو یادشون باشه1

می خواستم بپرسم چی باعث شده برگردی به این کار؟
و این که شما به ازدواج فکر می کنی؟
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام سلام بچه ها
گلهای سرخ و زیبا 422

و سلام ویژه خدمت همگروهی های گل خودم 2uge4p4

پیشنهاد من برای اسم گروه "تازه نفس" است
نبینم کسی مخالفت کنه
Swear1 4chsmu1
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
سلام به همه 303 امیدوارم روز خوبی داشته باشین ...
اسمم مرتضی است و بچه شمالم 1 البته اینجا زندگی میکنم...فعلا محصلم وسال دیگه کنکور دارم
حدود پنج ساله به خ.ا شدید دچارم ولی چون انگیزه کافی نداشتم هعی تو ترک ناموفق بودم(غیر این دو سه ماه اخر که به امید خدا میترکونم  : 4chsmu1 ) و منم مثل خیلیای دیگه توسط رفیقم با خ.ا آشنا شدم(هعی روزگار کج رفتار  Shy )ولی بازم میگم به امید خدا و کمک شما رفقا و تصمیم جدیم میخام ترک کنم ...عاشق رنگ آبیم و استقلالیم 1 آدم درون گراییم و تو جمع زیاد حرف نمیزنم(اینجور راحت ترم)عاشق فیلم وآهنگم وتفریحم ایناست با وب گردی...آستیکماتم 22| و یچیز دیگه هم هست که من جایی نگفتم(حتی به مدرسه ولی چون دیدم بچه ها خودمونین میگم)اونم اینه که من با پدر و داداشم زندگی میکنم و مادرم جای دیگست ولی هروقت ی تعطیلی پیدا بکنم میرم دیدنش 1 
حدودأ هشت ساعت خونه تنهام و با کانونم توسط وب گردی آشنا شدم و واقعا فکر نمیکردم سایت به این خوبی داشته باشبن
امیدوارم کامل بوده باشه :21اگه چیزی از قلم افتاد بگین  اضافه کنم
سلام به همگی 53
من اسم آینده ی زیبا رو برای گروهمون پیشنهاد میدم 2uge4p4
با آرزوی موفقیت برای همه ی بچه های رهروان Confetti
 سپاس شده توسط
سلام به همه مخصوصا همگروهیا

آقا من اسم  (  با اراده ها )   را برای گروه پیشنهاد میدم Khansariha (69)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
امروز با بچه های گروهمون رفته بودیم عملیات 49-2
[تصویر:  01%20%5B500x300%5D.jpg]
اگه گفتین اونی که اون دور ایستاده کیه؟
درست حدس زدید ، جناب خان هست که از دور داره ما رو تماشا می کنه و این دور شرکت نکرده
ولی تو عملیات ها هست. 49-2

خداحافظی

سپاس شده توسط
Thumbs Up 
ناپلئون هیل: وقتی با شکست روبرو می شوی آن را به عنوان نشانه ای بپذیر که نشان می دهد  برنامه هایت کامل نبوده اند، سپس از نو برنامه ریزی کن و دوباره به سمت هدفت حرکت کن.
سلام به همه امیدوارم روز خوب و پاکی داشته باشین من تازه عضو شدم خشحالم ک اینجام از دوران راهنمایی درگیر این کارم زنگیمو مختل کرده نمیتونم رو موضوعی ک دلم میخواد تمرکز داشته باشم بدترین نوع اعتیاده خیلی وقته درگیرم تا ترکش کنم همش شکست خوردم امیدوارم ک با کمک همدیگه به موفقیت ک پاکی باشه برسیم
[تصویر:  6gpn_05_blue.png]
سلام ابتین43 ماه پاکممممممممممممممممم
خوبین
اقایون تازه وارد خوش امدین
قدیمیها کجایییییییییین
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
Heart 
[تصویر:  fu4015.jpg]
[تصویر:  6gpn_05_blue.png]
(1395 اسفند 2، 13:29)AssAssIN_DeAmON نوشته است:
ناپلئون هیل: وقتی با شکست روبرو می شوی آن را به عنوان نشانه ای بپذیر که نشان می دهد  برنامه هایت کامل نبوده اند، سپس از نو برنامه ریزی کن و دوباره به سمت هدفت حرکت کن.
سلام به همه امیدوارم روز خوب و پاکی داشته باشین من تازه عضو شدم خشحالم ک اینجام از دوران راهنمایی درگیر این کارم زنگیمو مختل کرده نمیتونم رو موضوعی ک دلم میخواد تمرکز داشته باشم بدترین نوع اعتیاده خیلی وقته درگیرم تا ترکش کنم همش شکست خوردم امیدوارم ک با کمک همدیگه به موفقیت ک پاکی باشه برسیم

پیروزی همیشه نصیب فردی خواهد شد که از مبارزه دست نمی کشد.
 «ناپلئون هیل»(به انگلیسی: Napoleon Hill ) 
جملات قشنگی گفته نپلئون...منم شرایطم مثل خودته به امید خدا با یک ماه پاکی سال جدید رو شروع میکنیم واز شر این گناه خلاص میشیم 1

دوستان این کنترل ذهن برا من خیلی مشکل تر از کنترل نگاه و کنترل موارد سه گانه است کسی پیشنهادی نداره تا این مغز ما ناخوآگاه نره سمت گناه؟
 سپاس شده توسط
من بعضی از کلیپاشو قبول ندارم ولی ی تیکه از این کلیپشو دیدم حرفاش جالب بود
رائفی پور
http://www.aparat.com/v/bhy1u/%D8%AA%D8%...%88%D8%B1)
 سپاس شده توسط
سلام بر بروبچ باحال رهروان 303
اول از همه تبریک میگم به گروه پرقدرتمون با فرماندهی عاشق خان و داداشای عزیز گروهمون مهدی یار خان با مرام، مستر دگرش باصفا،و دریل خان قهرمان  و جناب خان خانسالار که تو مرخصی هست Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
اصلا به این گروه که نگاه میکنی انرژی رو حس میکنی قهرمانیشون رو باور میکنی 49-2 49-2 49-2 49-2  49-2 
باهمدلی و دست به دست هم انشاالله کاپ رو بالا میبریم 317 317 
جای بقیه گروه ها خالی عملیات امروز خیلی حال داد...
حاجی مهدی یار ما کوچیک شماییم من بیشتر تو افق محو شدم تا اینکه به افق خیره بشم 65 
فرمانده عاشق دفعه پیش رو بیخیال این دفعه رو بچسب که یه تحولی بدیم اخرسالی Khansariha (69)
منم قول نمیدم ولی سعی میکنم منظم باشم در برنامه ها Hanghead Hanghead
اسم گروه هم هرسه زیباست ولی هرکدوم که تو رای گیری رای اورد منم با اون موافقم 53258zu2qvp1d9v
در پناه حق
یاعلی 53 53 53 53
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 2، 13:29)AssAssIN_DeAmON نوشته است:

سلام داداش
خوش اومدی 49-2
مطمئنا چیزی رو که این همه مدت درگیرش بودی رو نمی شه یه ماهه ، ترکش کرد.
جدیت نیازه ، تلاش ، تفکر ، همت و ...
ولی حتما شدنیه.
بیشتر بیا اینجا 302 

نقل قول: دوستان این کنترل ذهن برا من خیلی مشکل تر از کنترل نگاه و کنترل موارد سه گانه است کسی پیشنهادی نداره تا این مغز ما ناخوآگاه نره سمت گناه؟
من می گم بهترین کار اینه که از روش گیوتین استفاده کنی.
این که در هر وضعیتی ، وقتی یه پالس منفی اومد ، سری حواس خودت رو پرت کنی.
می تونی بزنی روی دستت ، موقعیتت رو عوض کنی ، بری به صورتت آب بپاشی و ...
ولی به هیچ وجه ، به هیچ وجه ، به هیچ وجه به فکرت پر و بال نده.
......................

ویرایش : بچه های گروه ما خودشون اومدن  4chsmu1
کوچیک همشون هم هستم.  303

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان