امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلااام به همه دوستان عزیزم و مخصوصا همگروهیاام.
ارمین خان که سرگروهه .
rezaky و mohsennia  و enginner عزیز و دوس داشتنی 4chsmu1 
اسم پیشنهادی من برای گروه . نظم و زندگی هست.  یهویی به ذهنم رسید البته 22 چون خیلی بی نظمم
سلام
استارت مسابقه گروهی زده شده
من از الان هیجان دارم 317
ینی کی میتونه تا اخر با تمام قوا پیش بره و خسته نشه؟ Gig
من فکر کنم بچه های گروه ما  Khansariha (69)

گروه دوم
طاهر
قاصدک
یه روز سخت
aliunknown

فعلا برای شروع یه دزدی کردم از گروه بغلی که باید گروه مام رعایت کنه: 4chsmu1
1- واسه گروه مون باید اسم انتخاب کنیم. لطفا هر کدوم از هم گروهی ها، اسم مدنظرش رو اعلام کنه. (همین لیست بالا رو ادامه بدید تا تکمیل بشه.)
پیشنهاد من فردا میگم Khansariha (69)
2- همه مون باید حتما کنار این مسابقه، تو مسابقه انجمن مسابقات ترک هم باشیم. هر کی نیست، لطفا ثبت نام کنه و هر کی هست هم بگه که تو کدوم مسابقه هست.
من تو بیست روزه هستم 317
3- مسابقه رو جدی بگیریم. عهد ببنیدم با خودمون و خدا که می خوایم پاک بمونیم. می خوایم به برنامه هامون عمل کنیم. اگه مشکلی داشتیم میایم تو گروه مطرح کنیم. قبل از اینکه که کار به جاهای باریک بکشه. قبل اینکه وضعیت مون بد و بدتر بشه.
4- یه خلاصه از اعضای تیم ما:

(1396 ارديبهشت 24، 14:10)قاصدک نوشته است: ثبت نام می کنم . 128fs318181 

1- نام کاربری : قاصدک 
2- معرفی:  اهل ایرانم . فوتبالیم .. هنر و موسیقی رو دوست دارم . 
3- ارزیابی: فعلا با کانون 12 ماهی به صورت جسته و گریخته پاگ بودیم . مهم ترین مشکل خودمم عدم کنترل نگاه میدونم ولی روش کار می کنم .
4- برنامه: کنترل نگاهه ..

(1396 ارديبهشت 25، 14:12)یه روز سخت نوشته است: سلام 
یه روز سخت
 معرفی:نوازنده فولوت حرفه ایو نوازنده سنتور البته  خیلی حرفه ای نیسم تو سنتور، ریا نباشه پشتکارمم بدکی نیس 4chsmu1 
ارزیابی: خدا راشکر که فعلا رو به پاکی پیش میرم  برنامه خاصی نداشتم فقط هدفم این بود که از تنهایی که منشا همین کوفتی خلاص شم که تا حالا راحت شدم
برنامه: برنامم برای هفته اینده اینکه بچسبم به درس و برم کتابخونه که تو محیط درس و کتاب باشم که حتما یه معدل خوب بگیرم از امتحانات  نهایی 
303 302

نقل قول: aliunknown
1- نام کاربری : Aliunknown
2- معرفی: چیز خاصی به ذهنم نمیرسه که بگم ؟؟؟ فقط تنها علاقم سر در اوردن از نحوه کار کردن همه چیزه و اینکه سعی کنم چیزی شبیه به اون رو بسازم ... ( یکمی هم دست و پا شکسته برنامه نویسی بلدم که اونم زیاد چیز خاصی نیست ) ( به طراحی هم علاقه دارم ) ( دیگه همشو گفتم Hanghead )
3- ارزیابی: تا الان که خوب بوده ... همینطوری پیش بره با یکمی وسوسه کمتر بهترم میشه ...اگه این مدرسه ها تموم بشه خیلی رو ترکم اثر میزاره .... نه اینکه از مدرسه بدم بیاد بخاطر استرس میگم .... تو عید 14 روز پاک زدم و بعدش خراب کاریا شروع شد ....
4- برنامه: میخوام نماز خوندنام رو درست کنم . سعی کنم هر جوررری شده ماه رمضون رو پاک باشم . و رکورد 24 روز خوب رو بزنم ( الان بیشترین روزای پاک من مثل این امتیازا تو بازی ها شده که اگه یه رکورد بزنی نمیتونی هیچوقت بهش برسی مگه اینکه داده های بازی رو پاک کنی و از نو شروع کنی شاید وقتش رسیده منم یه ریست کلی بزنم ... )

نقل قول:
(1396 ارديبهشت 28، 23:22)طاهر نوشته است: نام کاربری: مشخصه دیگه (قبلنا یچیز دیگه بودم 4chsmu1 )
معرفی: اهل شعر و ادب و فرهنگ و هنر و مخلص همه 4chsmu1 
ارزیابی: نقطه سر خطم. وقتی رو به راهم که با کانونم. مهم ترین مشکلم تحریکات در حین خوابه. 
پرسید چی عوض بشه حالت خوب میشه. گفتم خودم
اگه بخوام بدون نقاب بگم باید به این مطلب اشاره کنم تو یکسالی که کمتر بودم شاید هفته و روزی نبود که نفس راحتی کشیده باشم از دست خودم ولی تو این یه ماهی که دوباره فعالیتم زیاد شده فقط یکبار . تفاوت بودن و نبودن در کانون برای من در این حد هست
برنامه: من این هفته روی منظم بودن کار میکنم. و آخر هفته گزارش میدم که چقد تونستم موفق بشم
303
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها    به نظر من چیزی که خیلی کمک میکنه به ترکمون اینکه ورزشا دست کم نگیریم منظورم از ورزش اینکه یه ورزشی باشه که وقتی میای از ورزش خونه دیگه تخت یگیری بخوابی و تمام انرژی تا مصرف کرده باشی نکته 2 اینکه هرکسی بگه که تو چه زمینه ای مهارت داره  تا بتونیم اگه که بهش علاقه داشتیم تو اون زمینه ازش اطلاعات بگیریم نکته 3 اخر هر هفته اگه بشه یه جایی باشه که فقظ خودمون 5 نفر بتونیم کل هفته را بررسی کنیم و نقاط ضعف و نقاط مثبت کارمونا در بیاریم و هفه بعد سعی کنیم حلشون کنیم که دیگه نور علا نور 
53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

من تو مسابقه هستم ها.
این که ثبت نام نکردم ، به علت بی اعتنایی به گروه نیست.
و این که امروز نبودم. به دلیل عدم دسترسی به اینترنت بود.

عاشق

معرفی :‌ فیزیک می خونم توی یکی از دانشگاه های خوب کشور. اواخر ارشدمه ، امتحان دکتری دادم و امید زیادی دارم که توی همین دانشگاه خودمون قبول بشم. اکثر دوستان اپلای کردن و دارم از ایران می رن یا از ایران رفته اند. لکه های سیاه زیادی توی کارنامه دارم که این خودارضایی  یکی از کثیف ترین هاشه. ان شاء‌الله این لکه که پاک بشه. بقیه اش هم به لطف خدا درست می شه.

ارزیابی : الحمد لله الان رو به بهبودم. شروعم با کانون طوفانی نبود ، لنگ لنگان جلو می رفتم. اما توی یه دوره ای اوج گرفتم. بعدش سقوط کردم و باز لنگ لنگان. الان به امید خدا ، وضعیتم خوبه.

برنامه : نماز. نماز های واجب رو بیشتر دقت کنم ، با حضور قلب با خشوع و به جماعت. شرکت در نماز جمعه و نماز شب. روز هایی هم که بیدار نشدم ، قضاش رو به جا بیارم. (شرکت در تاپیک قرار عاشقی)
هفته ای هم حداقل یک جلسه ای از صوت های شرح صحیفه حاج آقا فاطمی نیا رو گوش بدم. (اون هایی که گوش می دم رو می ذارم توی این تاپیک)
در هفته ی آینده هم ان شاء الله برنامه ریزی کنم برای یک سال آینده و در این تاپیک اعلام کنم و در ادامه هم در این تاپیک اعلام وضعیت کنم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا : جوان مردان
Mr Degaresh :
sabour :
ما می توانیم 91 :

دوستان بشتابید برای انتخاب اسم 49-2 

نقل قول: سلام
منو با پیرمردا انداختین چرا تو مسابقه ترک
مینداختین گروه دوم با جوونا [تصویر:  53.gif]
دست شما درد نکنه دیگه ما شدیم پیرم مرد Swear1 
مهم اینه که دل آدم جوون باشه. Khansariha (69) 
مثل ما Khansariha (69) 
من هم به همین دلیل اسم گروه رو می ذارم جوان مردان. 53258zu2qvp1d9v 
بچه ها ی گروه ، منتظر فعالیت های خوبتون هستم. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام به همه مخصوصا هم گروهیای عزیزخودم: mohsennia-engineer-armin  303 302 302
پیشنهاد من برای اسم گروه: رهپویان

(1396 ارديبهشت 29، 21:08)آرمــین نوشته است: سلام
مسابقه گروهی جدید هم شروع شد.  
کلی اتفاق های خوب می تونه بیافته با این مسابقه. اگه ما بخوایم و اگه واسش تلاش کنیم.  317

ما می توانیم بچه های شما مثل خودت دل شون جوونه.  Khansariha (18)

-------------------

هم گروهی های من یکی از یکی بهتر:
گروه سوم
آرمــین: انرژی و حرکت
rezaKy
engineer
mohsennia

1- واسه گروه مون باید اسم انتخاب کنیم. لطفا هر کدوم از هم گروهی ها، اسم مدنظرش رو اعلام کنه. (همین لیست بالا رو ادامه بدید تا تکمیل بشه.)
پیشنهاد من: انرژی و حرکت

2- همه مون باید حتما کنار این مسابقه، تو مسابقه انجمن مسابقات ترک هم باشیم. هر کی نیست، لطفا ثبت نام کنه و هر کی هست هم بگه که تو کدوم مسابقه هست.
من تو مسابقه ی بهترین ها هستم. آخرین بار هم نمی دونم کی اعلام وضعیت کردم. اما میرم به زودی اون طرفا.  Khansariha (69)

3- مسابقه رو جدی بگیریم. عهد ببنیدم با خودمون و خدا که می خوایم پاک بمونیم. می خوایم به برنامه هامون عمل کنیم. اگه مشکلی داشتیم میایم تو گروه مطرح کنیم. قبل از اینکه که کار به جاهای باریک بکشه. قبل اینکه وضعیت مون بد و بدتر بشه.

با سلام به سرگروهیِ گروه سوم( گروه برنده از حالا Gigglesmile ) راجب مورد دو، من توی مسابقه 20 روزه دارم به آخراش می رسم. به زودی میرم که وارد 30 روزه بشم.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
سلام همگی .. اسم پیشنهادی من :   بلند همتان  .. 
بذارین بقیه هم پیشنهاد بدن ، بعد رای گیری کنیم و گرنه جوانمردان هم قشنگه ..
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
پیشنهاد من برای اسم گروه
جهاداکبر هست
چون پیامبر بعد از یکی از جنگ ها به یاراشون فرمودند جهاد اصغر تموم شد حالا در شهر با نفس مبارزه کنید چون جهاداکبر است  302
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام همگروهیای خوبم آرمین rezaky وengineer Khansariha (96)
بیاید باهم یه استارت توپ بزنیم [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]  راسسی من تو مسابقه 20 روزهستم
 سپاس شده توسط
(1396 ارديبهشت 30، 18:05)mohsennia نوشته است: سلام همگروهیای خوبم آرمین rezaky وengineer Khansariha (96)
بیاید باهم یه استارت توپ بزنیم [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]  راسسی من تو مسابقه 20 روزهستم
خخخخخ ایول محسن این اموجی  Khansariha (96) که زدی خیلی باحا بود Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) 

بچه ها بیاین یه جوری بقیه تیما رو جا بذاریم که مثه سرخای پایتخت دو هفته مونده به پایان مسابقه، مارو برنده اعلام کنن 4chsmu1 Khansariha (69)
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا : جوان مردان
Mr Degaresh :
sabour : بلند همتان
ما می توانیم 91 : جهاداکبر

منتظر دگرش جان هم هستیم.
رای هم بدین.
رای من به جهاد اکبر.

بچه ها بیان اعلام وضعیت کنید که امروز چطور بوده ، به برنامه هاتون رسیدین؟
من خودم که امروز افتضاح بودم. 22
نمی خوام ناامیدتون کنم ولی بالاخره همین ماجرای تاکسی کار دستم داد.
همین الان هم وز وز هست.

انجام برنامه ام هم تعریفی نداره. دو رکعت نماز قضای شب رو خوندم. حالا تلاش می کنم تا قبل خواب چند رکعتی دیگر بخونم.
امروز خوب نبودم و این هفته اولی از همین الان زرد شدم.
شرمنده ی بچه های گروهم شدم. Shy
اما یه قول می تونم بدم. این که تا آخرین لحظه تلاشم رو برای پاکی بکنم و ول نکنم برم. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سپاس شده توسط
رای من جوان مردان .. 
برنامه این هفته که چه عرض کنم .. تقریبا بی برنامه میرم جلو .. البته امروز یه ذره سرما خورده بودم و حال ندار ، 
ولی گوش شیطون کر اوضاع پاکیم خیلی خوبه ، اصن وسوسه ندارم با اینکه پیش میاد که تنها میشم اونم به خاطر 3 تا موضوع :
1. قبل از خواب فکرهامو کنترل میکنم 
2. سرم شلوغه ( همش پروژه و آیین نامه و میان ترم و ارائه و ...) و بیشتر مواقع بیرون خونم 
3. نماز 
من امشب برنامه ی این هفتمو تو دفتر خودم مینویسم و عکسشو میفرستم . اینجوری بهتر عمل میکنم بهش .
 - - - - - - - - - - 
بچه ها به نظرم باید یه ذره جدی تر بگیریم روند مسابقه رو تا نتیجه بده ..
6 هفته هم زمان خیلی طولانیه ، هم کوتاه .. مثل همه ی مراحل زندگی ( کنکور و خدمت و ... ) موفقیتش تدریجی به وجود میاد نه یه شبه .. 
پس باید واسه همه روزهاش برنامه داشته باشیم و سعی کنیم تا جای ممکن عمل کنیم . این یعنی اگه یه جا سوتی دادیم عیب نداره ، پاشیم بقیه راه رو ادامه بدیم . 
دقیقا مثل فوتبال ..!
قبول دارین یا نه ؟
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
(1396 ارديبهشت 30، 22:46)sabour نوشته است: رای من جوان مردان .. 
برنامه این هفته که چه عرض کنم .. تقریبا بی برنامه میرم جلو .. البته امروز یه ذره سرما خورده بودم و حال ندار ، 
ولی گوش شیطون کر اوضاع پاکیم خیلی خوبه ، اصن وسوسه ندارم با اینکه پیش میاد که تنها میشم اونم به خاطر 3 تا موضوع :
1. قبل از خواب فکرهامو کنترل میکنم 
2. سرم شلوغه ( همش پروژه و آیین نامه و میان ترم و ارائه و ...) و بیشتر مواقع بیرون خونم 
3. نماز 
من امشب برنامه ی این هفتمو تو دفتر خودم مینویسم و عکسشو میفرستم . اینجوری بهتر عمل میکنم بهش .
 - - - - - - - - - - 
بچه ها به نظرم باید یه ذره جدی تر بگیریم روند مسابقه رو تا نتیجه بده ..
6 هفته هم زمان خیلی طولانیه ، هم کوتاه .. مثل همه ی مراحل زندگی ( کنکور و خدمت و ... ) موفقیتش تدریجی به وجود میاد نه یه شبه .. 
پس باید واسه همه روزهاش برنامه داشته باشیم و سعی کنیم تا جای ممکن عمل کنیم . این یعنی اگه یه جا سوتی دادیم عیب نداره ، پاشیم بقیه راه رو ادامه بدیم . 
دقیقا مثل فوتبال ..!
قبول دارین یا نه ؟
دقیقا

من فکر می کنم این که ما در روز یا در هفته چند ساعتی رو به تفکر اختصاص بدیم خیلی کمک کنه.
فکر کنیم ، خودمون رو ارزیابی کنیم ، اهدافمون رو برای خودمون یادآوری کنیم و ...
اگر این فکر کردنه باشه در کنار اون سرشلوغی می تونه خیلی مسیر رو هموار کنه.

من اگر پنج شنبه یا جمعه یک ساعت فکر می کردم ، الان خیلی خوشحال تر بودم. Shy

در هر صورت ، تصمیم دارم از فردا ،‌ هر روز یک ساعت رو به تفکر اختصاص بدم. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
من که دیگ پیر شدم
شهوت نوجوونیو دیگ ندارم

همه چی تحت کنترله
اینقد زندگیم پر تلاطمه که شهوتم خوابیده
دنبال شغلم
خدا روشکر
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
من که خیلی دوست دارم بیام اینجا حرف بزنم
ولی امروز انقده خستم که اصلا نایی ندارم
اتفاقات و اخبار امروز هم که خستگی 6 سال رو تو وجودم زنده کرد
کم نیست 6 سال دور بودن از خانواده و تحمل گرما و گرد و خاک و دوری و هزار تا کوفت دیگه 
6سال سختی کشیده باشی و تحمل رنج و سختی کرده باشی
اخرش هزار تا حرف بشنوی 
اخرش ندونی فردا چ بلایی میخواد سرت بیاد
امروز دلم گرفت از این شهر و از این دیار
این که تصمیم دیگران هم در زندکی تو تاثیر بذاره و تو اون قدی قوی نباشی که این اثر رو از بین ببری در حد فاجعه بد هست
یه فکرهایی در ذهنم رژه میرن کاش میشد می رفتم داخل ذهنم و اون ها رو بیرون می کشیدم و برای همیشه مینداختمشون تو سطل زباله
اندوهگینم و این اندوه بخش زیادیش تقصیر خودمه و بخشیش هم تقصیر غیر
تقصیر خودمه که اونقدری تلاش نکردم که زندگیم متاثر از تصمیم دیگران نباشه
دلم یه دل سیر هوای شهر خودم رو میخواد
ـــــــــــــ
داستان سرایی نکنم
فاز دپرسی اصلا جواب نمیده
ـــــــ
برای گروه مون اصلن فرصت نکردم به اسم فکر کنم (معمولن زیاد میگم که نداشتن وقت بهانه هست ولی امروز برخلاف عادت واقعا بهانه نبود)
معذرت میخوام Hanghead
6 هفته باهمیم
اینو عشقه Khansariha (69)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال