امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

آقا نیما من درست همین مشکل را دارم.یامیتونم بگم داشتم.من پانزده گیگ فیلم مستهجن را پاک کردم.حتی توی لپتابم یدونه عکس هم نذاشتم.ولی چی شد...دوباره دانلود کردم.دوباره پاک کردم.دوباره دانلود کردم.دوباره پاک کردم....بعد یه تصمیم جدید گرفتم.تصمیمم این بود.از پانزده گیگ رسوندم به سی گیگ فیلم.حتی توی گوشیم هم پر ازاین فیلمها کردم.بعدش تصمیم به ترک گرفتم.گفتم اگه باشه هم من نباید نگاه کنم.اولاش سخت بود.ولی الان هرموقع حوس میکنم که نگاه کنم.به شیطان میگویم لااله الاالله.بازم تو پیدات شد.من نگاه نمیکنم.خودت بشین نگاه کن...چون میدونم نگاه کردن یعنی انجام این گناه.بایدقبول کنی که نگاه کردن = انجام گناه(حتی اگرانجامش هم ندی)
جاستین جان سلام اونایی که حالشون بده میخوای خوبشون کنی اما کسانی هم که خوب هستند خوب ترشون کن303
نیما جان سلام
اگه میتونی یک مدت فیلتر شکنتو پاک کن تا نتونی فیلم و عکس و... دانلود کنی من خودم همین کارو کردم و اینکه تو تاپیک های دیگر هم فعالیت کن و نمازتم ترک نکن خیلی موثره نماز خودش به انسان تعادل روحی و روانی میده ...
اینم یک طراحی که توسط یک طراح ایرانی کشیده شده به افتخار تمام جنگجویان

[تصویر:  13242627245408835094.jpg]
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
داداش جاستین من نمیتونم 30 گیگ دانلود کنم کهههه حجمم ماهی 8 گیگه hahahahahaha4chsmu14chsmu1
شوخی کردم 53
مرسی از راهنمایی هاتووووننن دوستان گلمممممم Khansariha (18)Khansariha (18)5353Khansariha (18)Khansariha (18)5353 دوستون دارمم Khansariha (46)
سلام آقا نیما
هر چی که از این فیلما دارین همین حالا حذف کنین
به قول اقا امین فیلتر شکن برنامه ریکاوری همه رو حذف کنین
نذارین این روحیه تون از بین بره ما به شما امید داریم
ذکر خدا یادتون نره(الا به ذکر الله تطمئن القلوب)
نمازKhansariha (46) دعاKhansariha (46)=Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)317

................
یا حافظ
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

الا بذکر الله تطمئن القلوب
سلام منم یه وقتی دوستانی در این گروه داشتم که سراغی از ما میگرفتند.عیب نداره به هر حال من همیشه به یادشون هستم
سلام به همه
به آریا جان خوش آمد میگم که امروز عضو گروه شدند
سلام آقا آریا 303
خیلی خوش اومدین ورودتون رو به این گروه تبریک میگم
انشالله که با توکل به خدای مهربون وکمک از معصومین وراهنمایی دوستان داخل کانون بتونین واسه همیشه این دشمنو شکست بدیم به تاپیک مدیریت قبل از شکست وبعد از شکست سر بزنین تو مسابقات ترک هم شرکت کنین از مسابقه 10 روزه شرکت کنین
سلاحتون که ایمان هستش رو تیز کنین که میخوایم بریم به جنگ دشمن
هرگونه سوال و مشکلی داشتین ما در خدمتیم

.....................
یا رحیم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام بچه ها.... امیدوارم همگی خوب باشین Khansariha (8)

دیگه چیزی تا کنکور نمونده....
آخ جون دوباره میام تو کانون 317317317

دلم واسه تولد جون تنگ شده TearsTears
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
سلام
دکتر سینا خیلی خیلی خوش برگشتین امیدوارم از تجربیاتتون بخوبی استفاده کنیم

..........................
یا فاتح

\'dr30na\' pid=\'87315\' dateline=\'1308065251\ نوشته است:سلام بچه ها.... امیدوارم همگی خوب باشین Khansariha (8)

دیگه چیزی تا کنکور نمونده....
آخ جون دوباره میام تو کانون 317317317

دلم واسه تولد جون تنگ شده TearsTears

بچه های دُکی خودمونه هاvarzeshvarzeshvarzesh
دُکی جون دُکی جون حمایتت میکنیم317317317
البته دعا هم میکنیم برا کنکورت4fvfcja
موفق باشی
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد ...

امیدوارم توی تمام مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشین ... 317317

همت رو فراموش نکنین ... برای لحظه های پاکیتون ارزش قائل باشین ....
صبوری کنین ... Khansariha (48)

توکل کنین ...
و
با تمام وجود به وسوسه ها بگین :\" نه \" Khansariha (46)41

در پناه خدا پاک و سلامت باشین .
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام نصرجان.این پیام مخصوص نصرجان است.بقیه نخونند.میبینی تو سایت دکتر اومده.فکر کنم دکتر ویروس....روش جدیدمو خوندی...مادر همه ی روشهاست.میترکونه
من خیلی خوشحالم که دوستی مثله تو دارم.کی گفته پسرا نمیتونند با هم صمیمی بشند؟
علیرضا دیگه به این گروه نمیگم جنگجویان گورستان
بلکه میگم=گل پرت کنان کانون
سلام خدمت دوستان
من چند وقتی کم اومدم به خاطر سرعت پایین اینترنت تو این چند روزه هست.
آقا جاستین این نوع جدید خوش امد گوییه؟
راستی اگه اینقدر روشتون ترکونده به صورت عمومی بگین ما هم استفاده کنیم!
اسم اینجا هم جنگجویان کانون ترکه نه جنگجویان گورستان!
. . . . . .
یا سید

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان