امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

کسییییییییییی نمیخواد روز پدرو تبریکک بگهههههههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2535353
سلام ولادت شیر خدا مولود کعبه علی(ع) و روز پدر مبارک
ما تبریک رو تو تاپیک مناسبات تبریک میگیم
نیما خان چه خبر؟ انشالله موفق پیش میرین جلو؟

اعضای گروه جنگجویان کانون میدونم که خیلیهاتون امتحان دارین
از اینجا به همتون خسته نباشین میگم
امیدوارم که با دست پر برگردین
....................
یا غفور
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

چشم.میذارم براتون.علیرضا جان شما که مشکل نداری رفیق...فقط بذار این روش تست بشه.بعد بیارمش.باشه.
این جاستین همه رو داره یواش یواش نجات میده ها ..من که دیگه خیلی .......از این روش خوشم اومد جاستین تا مدیرت نکردن روشو نگو 4fvfcjaKhansariha (48)
\'justintaker\' pid=\'87624\' dateline=\'1308385066\ نوشته است:چشم.میذارم براتون.علیرضا جان شما که مشکل نداری رفیق...فقط بذار این روش تست بشه.بعد بیارمش.باشه.
سلام303
به شرطی که با عقل جور در بیاد و تو چارچوب کانون باشه
در ضمن اول رو خودتون امتحان کنین جواب مثبت گرفتین
بعد علنی کنین با تشکر
...................
یا وارث
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام دوستان گل جنگجو
جنگ سخت نشده كه كمك خواستين من بيام
من كه شكست دشمنم برام عين اب خوردن بود

اقا عليرضا خان حامي بودن بهت خوش ميگذره؟

باريس تو هنوز زنده اي كه من گفتم ....... كردي رفت
هر موقع خواستي ..... كني بگو اون اشنا دارم سفارشت كنم
زياد بهت بد نگذره باشه؟

فعلا باي زود برميگردم

سلام ،
ویرایش توسط مهتاب .
قبلا گفته شده بود که کلمات و یا پست های پر از یاس پاک می شن .

موفق باشید .
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
من زندم مسافر ...........4fvfcja
1 روزه که پاکم 317317MuscularMuscular
من یک عقاب هستم.کسی از من بالاتر تو آسمون پرواز نمیکرد.روزی کنار یک کبوتر فرود اومدم.کبوتر بهم گفت بلدی مثله من عمودی به هوا پرواز کنی من گفتم چراکه نه؟من سلطان پرنده هام.عمودی برخاستم و محکم خوردم زمین.رفتم به آسمان و اونجا سعی کردم عمودی پرواز کنم.بازمحکمترخوردم زمین وبالم شکست.غروربیجا سلطان راازعرش به زمین کوباند.آنجابود که فهمیدم.هرپرنده ای هنری دارد.من مثله چکاوک نمیتونم ازلای درختان باسرعت رد بشم.چکاوک هم نمیتونه مثل من درارتفاعات بالا پروازکند.ماباید حد خودمون رو بدونیم.نبایدبزاریم که کبوتری باحرفاش بال مارو بشکنه.
خسته نباشيد باريس جان
ميخواي ماساژت بدم
ميگم يه وقت بهت فشار نياد اين همه پاك ميموني4fvfcja
نشان 100 روزه

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

\'مسافرپاکی\' pid=\'87700\' dateline=\'1308429025\ نوشته است:اقا عليرضا خان حامي بودن بهت خوش ميگذره؟
سلام آقای مسافر پاکی 303شکر چون میگذرد غمی نیست317
شما خسته نباشین خوبه با این که سر کار میرین اینجا هم سر میزنین
Khansariha (46)
جنگجویان خسته نباشین جنگ چطور پیش میره؟
ماله من که خدارو شکر خوب پیش میره317Kool

....................
یا سید

\'baris manco2\' pid=\'87718\' dateline=\'1308464886\ نوشته است:من زندم مسافر ...........4fvfcja
1 روزه که پاکم 317317MuscularMuscular
برای شروع خیلی خوبه Smiley-face-thumb
با انرژی ادامه بده
منم خوبممممممممممممم Khansariha (46)317
سلام 303درورد بر آقا نیما ی
ه نفر از اعضای گروه جنگجویان امروز یه روحیه خوب به ما داد آفرین4141

بقیه چرا نمیاین؟

.......................
رئوف

سلام.من از صدراخانوم.داشکریم.نیمامسی.علیرضاخان.تولدجان.هادی مچکرم که برای پیامم تشکر فرستادید.منم خوبم.امیدوارم جنگجویان ما ایندفعه با استراتژی برند جلو.
صدراخانوم.شما هم میتونید پیام تو گروه ما بدید.چون قبلا هم تو گروه جنگجویان کانون(یاگل پرت کنان کانون)بودید.وباعث خوشحالی همه ی ماست که به غیر از تشکراتون پیام های روحیه بخشتون رو هم بخونیم.البته اگه آقاعلیرضا اجازه بدند؟
فكر كنم باريس اخرش ....... كرد
اخه پيداش نيست
باريسسسسسسسسسسسسسسسس
باريس امضا ازين قشنگ تر نداشتي؟
هميشه امضا خري ميكني؟
4fvfcja

سلام ،
ویرایش توسط مهتاب .

کلمات منفی همیشه همراه خودشون بار منفی دارن ...
پس لطفا در بکار بردنشون محتاط باشین .
باریس خان حتما کار دارن .

قبلا گفته بودم که این کلمه ویرایش می شه ... ( و البته پستهایی که همواره نا امیدی رو در بر دارن )
نشان 100 روزه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان