امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام 317317317317Smiley-face-cool-2

چه طورینننننن ؟؟؟؟؟؟ شرمنده چند وقت حالم خوب نبود نبودممممممم Khansariha (8)5353

پاکه پاکمممم پاک تر از همیشههه 535353Muscular
سلام
به به اینم از اقا نیما جنگجوی با روحیه گروه
چه خبر ؟
بابا کجایین دق کردم
بقیه چرا کسی اعلام وضعیت نمیکنه:smiley-yell:

....................
یا غفور
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام 8 روز پاکم پاک خداروشکر 317
خیلی دوست تون دارم دوستانKhansariha (18)
چرااااا هیشکی نسیتتتتتتتتتت ؟؟؟؟؟ :smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:13
سلااااااااااااااااام
کسی خونه نیست؟
تعجب کردم گروه هنوز براهه
این دفعه اومدم که بمونم...
بچه ها من امروز ......................... 131313TearsTearsTears

اصلا یادم هم نبود عید هست Tears شاید اگه امروز توبه کنم خدا ققبول کنه TearsTears1313
میلاد جان خوش اومدی
نیما حتما خدا می بخشه چون خودش گفته در خواست کنید تا شما را اجابت کنم اگه نمی خواست ببخشه که ما را به حال خودمون رها می کرد
خدا هر گناهی رو می بخشه به غیر از شرک و حق الناس البته این کار ما هم یطوری حق الناس حساب میشه نسبت به همسر آینده که اگه بعدا ازش بخواهیم مارو ببخشه و اونم ببخشه خداهم مارو می بخشه
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
\'nima salehi\' pid=\'89202\' dateline=\'1309431516\ نوشته است:بچه ها من امروز ......................... 131313TearsTearsTears

اصلا یادم هم نبود عید هست Tears شاید اگه امروز توبه کنم خدا ققبول کنه TearsTears1313
نگران نباش عزیز،اگر خودتو زیاد سرزنش کنی اونوقت اراده ای واسه تکرار نشدن این کار واست نمیمونه
فقط به تکرار نشدنش فکر کن
Khansariha (56)1276746pa51mbeg8j
سلام خوبین دوستان عزیز گل من

مهتاب خانوم شرمنده دیدیم روحیه بچه ها همچین از رنگ و رو رفته خواستیم شوخی کنیم حالشون جا بیاد

ولی میگم جالبه باریس که این همه ÷ست های ناامید کننده میزد و پدر روحیه بچه ها در اورده بود

چرا پستش اصلاح نشد؟
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
سلام بر همه جنگچویان گل خسته نباشی 2 3 روز نبودم دلم واسه کانون تنگ شده بود53258zu2qvp1d9v

آقا ارمین درود بر شما احتمالان تا الان برنده مسابقه 10 روزه شدین انشاللهKhansariha (46)

آقا میلاد به خونه خودتون خوش اومدین وخیلی خوشحالم که واسه همیشه برگشتین با امید .Welcome (1)

نیما خان شما بهتره از همین الان جلوشو بگیرین تا بیشتر نشده نا امید نباشین

هر وقت از خدا طلب بخشش کنین هر آینه خدا را بخشنده وتوبه پذیر خواهید یافت

آقا امین گل خسته نباشین خیلی گلی 53

آقای مسافر پاکی شما هم خسته نباشین امید وارم تو کارتون پیشرفت کنین همش4fvfcja

..................
یا الله
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

\\\\\\\'مسافرپاکی\\\\\\\' pid=\\\\\\\'89248\\\\\\\' dateline=\\\\\\\'1309469948\\\\\\\ نوشته است:سلام خوبین دوستان عزیز گل من

مهتاب خانوم شرمنده دیدیم روحیه بچه ها همچین از رنگ و رو رفته خواستیم شوخی کنیم حالشون جا بیاد

ولی میگم جالبه باریس که این همه ÷ست های ناامید کننده میزد و پدر روحیه بچه ها در اورده بود

چرا پستش اصلاح نشد؟
سلااااام .
خوبین ؟!!!Muscular
آره ،اوایل اصلاح نمی شد ، چون فکر می کردم کم کم جو کانون می تونه روش تاثیر بذاره و خودش دیگه از این جور پست ها نمی زنه .
اما خوب ،با گذشت زمان تغییری نکرد و کم کم به این نتیجه رسیدیم که باید پست هاش ویرایش بشه .
----------------------
عیدتون مبارک ( البته با یک روز تاخیر ) 317317

اعضای گروه جنگجویان کانون ترک ،خوبین ؟!!!4fvfcja

امیدوارم خدا یار و یاور تک تک لحظه هاتون باشه . 53

خدا بخشندست ... اون مارو تو مسیری قرار داده که بتونیم ترک کنیم ،
اما ، اگر تلاش نکنیم ، اونوقته که لطفش رو نادیده گرفتیم.

پس با تمام وجود با وسوسه ها بجنگید ... مطمئنا با توکل به خدا و ایمان به خودمون ، می تونیم به بالاترین درجات برسیم .

یا علی .

در پناه خدا پاک و سلامت باشید .

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
خواستــــــــــــــــــم 100 روزگي يكي از اعضاي خوب و دلسوز كانون رو تبريك بگــــــــــــــــــــم...................
اقــــــــــا عليرضاااااااااااااااااااااااا تبرييييييييييييييييييييييك...............
اميدوارم كه اين پاكي تا هميشه ادامه پيدا كنه..........53535353
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام به همه
ورود Hossein.b رو به گروه خوش آمد میگم
موفق باشید
بچه ها سلاااااااااااااااااااااااام 31731731731753
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ جوووووووووووووووووووووووون برگشتم.
کنکور داشتم آخه.... 4fvfcja4fvfcja4fvfcja

دیگه کنکوری نیستم 317317317

سلام به همگی..... Khansariha (18)
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان