امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام دوستان
انسانهای پاک خدا
امیدوارم که برای پاک باشید و پاک بودن به همه یاد بدید
پاک بودن زیباست اما زیباتر از اون اینه که بتونید بقیه از ناپاکی در بیارین
سخته ولی شدنیه
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
آرش جان خود کشی چرا؟!
مگه همه دوستان کانونی یکضرب ترک کردند که من و تو با یکی دو شکست ناامید بشیم و بخواییم خدایی نکرده فکر خود کشی کنیم نه از دوستانی که الان مدت زیادیه که ترک کردن می خوام بیان و به ما تازه وارد ها بگن که چند بار شکست خوردند تا الان ترک کردند
در ضمن گذشته رو فراموش کن الان نزدیک عید امام زمانه از خودش بخواه کمکت کنه برای ما هم دعا کن 317Khansariha (18)
نشان 100 روزه

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
ارش من 13 سال این کار کردم
دیگه از خودم حالم بهم میخورد ولی هر روز که از خواب بیدار میشدم
به خودم میگفتم من ترک میکنم و اخرش این لعنتی میذارم کنار
شده بود بیشتر از 10هزار بار شکست خوردم ولی هیچ وقت ناامید نشدم و حتی به خودکشی فکر نکردم
چون امید دارم به زندگی و هنوز کلی ارزو دارم که بهشون نرسیدم
ارش خان من فکر میکنم شما هدف و امیدی نسبت به زندگی نداری
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
منم كلي هدف بزرگ تو زندگيم دارم ولي اين خود ارضايي لعنتي اجازه هر
عملكرديو از من گرفته بابا من 27 سالم ولي نتونستم اين كارو ترك كنم
ولي يه ضربل مثلي هست كه ميگه در نااميدي بسي اميد است پايان شب سيه سپيد است
بازم ميخوام از امروز دوباره ترك كنم به ايد پاكي
درود بر تو آرش خان303
که نا امید نمیشیKhansariha (46)
مگه ما نمیگیم خدا ارحم الراحمینه (بخشنده ترین بخشنده ها هست)53
پس نا امیدی به درگاه خدا میتونه کفر باشه آقا آرشcheshmak
مسافر پاکی و امین درست میگنKhansariha (46)

پس دوباره بلند شو زمین خوردن شکست محسوب نمیشه آدم زمین بخوره وبلند نشه شکست حساب میشه53258zu2qvp1d9v

قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمت الله» (ای بندگان من که بر نفس خویش اسراف کرده اید از رحمت خدا نا امید نباشید)

«وَمَن یَعْمَلْ سُوءًا أَوْ یَظْلِمْ نَفْسَهُ ثُمَّ یَسْتَغْفِرِ اللّهَ یَجِدِ اللّهَ غَفُورًا رَّحِیمًا » (النساء 110).

و كسی كه به كاری زشت بپردازد یا ستم بر خویشتن كند و سپس از خدا آمرزش خواهد، بیابد خداوند را آمرزنده مهربان .

«قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ»( الزمر 53)

بگو ای بندگانم كه با گناه به نفس خود اسراف می ورزید. از رحمت خدا ماءیوس نباشید، چون خداوند جمیع گناهان را می آمرزد...

«وَالَّذِینَ إِذَا فَعَلُواْ فَاحِشَةً أَوْ ظَلَمُواْ أَنْفُسَهُمْ ذَكَرُواْ اللّهَ فَاسْتَغْفَرُواْ لِذُنُوبِهِمْ وَمَن یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ وَلَمْ یُصِرُّواْ عَلَى مَا فَعَلُواْ وَهُمْ یَعْلَمُونَ»( آل عمران 135)

تقواپیشگان آنهایند كه هر گاه كار ناشایستی از ایشان سر زند یا ظلمی به خویش كنند، خدا را به یاد آورند و از گناه خود استغفار نمایند

پس نا امید نباش واز اول شروع کن

......................
یا قادر
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام ،303
با اجازه ..

-----------------------------------
آرش خان :

زمانی که مشکلاتمون رو مطرح می کنیم ، یعنی توانایی در رفع و حل اونها رو داریم .... شناخت مشکل خودش یعنی ما تونستیم نیمی از راه رو طی کنیم .

آنگاه كه احساس كردي كه هيچ راهي وجود ندارد ، مطمئن باش كه هنوز يك راه وجود دارد

هر كسي را خداوند براي آفريدن نقشي زيبا در جهان آفريده است واگر او نقش خود را به درستي بشناسد به سعادت و خوشبختي خواهد رسيد.

قانون علت و معلول مي گويد هر مشكلي علتي دارد و با رفع آن علت مي توان مشكل را از ميان برداشت

اى کسانى که ایمان آورده‏اید! اموال یکدیگر را به باطل و از طرق نامشروع نخورید و خودکشى نکنید! و هر کس این عمل را از روى ***** و ستم انجام دهد، بزودى او را در آتشى وارد خواهیم ساخت; و این کار براى خدا آسان است. اگر از گناهان بزرگى که از آن نهى مى‏شوید پرهیز کنید، گناهان کوچک شما را مى‏پوشانیم; و شما را در جایگاه خوبى وارد مى‏سازیم(۲۹و۳۰و۳۱/نسا)

هر چه حرارت بیشتر باشد، عیار بالاتری به دست می آید.

ما به دنیا نیامده ایم تا راحت و آسوده باشیم و با موانع رو به رو نشویم، پس کسی که احساس ملالت از زندگی می کند، در مرحله نخست باید نگرش خود را تغییر دهد و در مرحله بعد به زندگی تنوع ببخشد و با برنامه ریزی زندگی را از رکود و سکون خارج سازد.
--------------------------------------
امیدوارم ، از شکستها پلی به سوی موفقیت و پیروزی بسازین . و اینو بدونین که دلسردی و نا امیدی ، ما رو بیشتر به سمت گناه سوق می ده .
در پناه خدا پاک و سلامت باشید.

نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام 317دوستان لطفان تو گروه کمی فعالیت داشته باشین53

با تشکر

.................
یا کفیل
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام عماد همین گروه
الان یکم تغییرات ایجاد شده
سلام دایوش عزیز
اسمت رو در این گروه می نویسم
موفق باشی
سلام 303آقا داریوش به گروه جنگجویان خیلی خوش اومدی Khansariha (46)
منتظر نظراتتون و راهکاراتون هستمSmiley-face-thumb
اگه کمک یا پیشنهادی دارین که در توان ما باشه خوشحال میشیمKhansariha (18)

..........................
یا رازق

بله
حتما فقط نمی دونم چرا سایت اینقدر خلوت شده
قبلا شلوغتر بود
خوشبختانه مثل این که خیلیا ترک کردند و رفتند
داریوش خان خیلیها مسافرت هستند Khansariha (18)

شلوغ میشه Khansariha (46)

دوستان جنگجو لطفا اعلام وضعیت یادتون نرهKhansariha (48)

سعی کنین به راحتی تسلیم نشین وتا آخرین نفس با دشمنمون شیطان و نفس بدمون بجنگیم317

....................
یا رحیم

سلام بچه ها خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که نه TearsTears
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
سلام 303دکتر سینا317
من که خوبم42
بقیه زیاد اینورا نمیان

خدا بد نده چرا حالتون خوب نیست؟1276746pa51mbeg8j

5353535353
یا دیان

(1390 مرداد 2، 10:23)dr30na نوشته است: سلام بچه ها خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که نه TearsTears

سلام سینا جان
فوت پدربزرگت رو تسلیت میگمTears

خدا رحمتشون کنه

----------------------------------

از خودت چه خبر بهتری؟
اوضاع ترک چطوه؟
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان