امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
آقا سینا تسلیت مارو هم بپذیرین

انشاءلله که خدا رحمتشون کنه و به شما صبر بده

هر کدوم از اعضای گروه لطفا برای شادی روحشون یه فاتحه بخونین

در پناه خداوند متعال

...................
یا سلطان
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ممنون لاکی لوک عزیز53

بله نابرده رنج گنج میسر نمیشود مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

تا تلاشی نباشه اونم تلاش مستمر پیروزی نخواهد بود

وقتی که پیروز بشیم اونموقع خیلی شیرینه

دلیل من یکی از ترک کردن خستگی از اسارت بود دیگه میخواستم نشون بدم که اراده دارم

2 سال تمام زمین میخوردم خوردم و بلند شدم از اول شروع میکردم

زمین خوردن شکست نیست زمین بخوری ولند نشی شکست محسوب میشه

.........................
یا سمیع53
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

مشکل این جاست که برخی خودارضایی رو به یک فاجعه تبدیل می کنند که خود این نشات گرفته از اطلاعات نادرست و اشتباهی است که در جامعه و فضای مجازی هست
متاسفانه جامعه ی ما تبدیل به یک جامعه ی کاملا خرافاتی شده و این خرافات رو در جای جای جامعه می بینیم (رفتن پیش فالگیرهاودعانویسها و دکان باز کردن افرادی مثل روازاده و...)
که با اطلاعات درست دادن می توان از وقوع فجایع بد مثل خودکشی که بر اثر خرافاتی مثل بچه دار نشدن ناتوانی در ارضا و کور شدن و......است جلوگیری کرد
آقا داریوش

من نمیدونم اون قبلیها درسته یا نه

ولی تا اونجا که من میدونم

در زود انزالی و ضعیف شدن ستون فقرات و از بین رفتن تعدادی سلول خاکستری مغز و افسردگی تاثیر داره

اینا مشکلات کمی نیستن

اینو تو مقاله های دکترهای خارجی که ترجمه شده بود خوندم و اینارو تو خودمم هم دیدم

....................
یا بصیر

داریوش جان حدیث از معصومین (ع) را نباید به عنوان فحش و توهین تلقی کنیم
چرا که آنها اصلا سخن اشتباهی نمی گویند چه برسد به توهین و ناسزا
پس فاجعه این عمل انقدر زیاد است که امام صادق (ع) اینگونه گفتنه اند
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
باز رسیدیم به همان نقطه سر خط
دوست من در مورد ائمه من چیزی ندارم بگم
اما هر چیزی که ائمه می گن حرامه دلیل نداره بگیم فلان ضررات رو داره برخی احکام در برخی شرایط اند مثلا همین شطرنج
اما در مورد استمنا این که گفته تازه اگه جعلی نباشه نمی شه بگیم که کور می کنه شاید به خاطر این باشه که دیگران رو تشویق به ازدواج کنه
در ضمن ائمه تان در مورد خیلی چیزها حدیث دارند
این احادیث و شخصی که با اون به عنوان مثال ملعون نامیده میشه شرایط داره ....

اولن کسی باشه که به این کار راضی باشه و بش معقد بلشه...نه ما که متنفریم و سعی بر توبه داریم ....

ثانیا در همین حالت که این اعتقاد رو واره و در حالت اصرار زیاد بر این گناه بمیره ...

هیچ کودوم امام ها منظورشون حال فعلی شخصی که این حدیث رو میشنوه نیست ...

چطور میشه در باره کسی قضاوت کرد در حالی که امام برای بقیه عمرش به طرف فرصت داده..چطور اگه طرف امید به اصلاحش نباشه خدا میذاره یه روز زنده بمدنه؟
کسی که بیاد توی ولیت امام صادق یک ثانیه زنده موندن اگه در کل به ضررش تموم بشه و باعث پسرفت باشه نه پیشرفت چطور خدا میذاره زنده بمونه ....

هنون لحظه که توبه نیکنی این رو خدا یادت اورده...همون لحظه گناه پاک میشه و خدا نمیذاره حتی کرام ابکاتبین گنلهش رو بنویسن ..پس چرا این احادیث رو نمی گی...

منم میگم گدشته استمنا کردم ولی هیچ وقت شاملا این حدیث نمشم چون امام من رو آگاه کرد و با فهمیدن این حدیث زود فهمیدم گناه بزرگیه و پشیمون شدم و زود تدبه کردم ...طبق خیلس از حدیص ها خدا حتی گناهم رو ننوشت .

یه سری به خودت بزن و سعی کن فکر ت باز باشه

بلکه شما داریوش جان حرفت نشون میده یه جوری غرض و یا کینه داری و این پیش داوری باعث میشه درست مطلب رو نفهمی...
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
داریوش جان من نمی گم که حدیث درسته یا نه و کاری ندارم که بقیه از طرف ائمه و به نامشان چه غلطهایی کرده اند و کاری هم به این نظام و ... ندارم ولی دوست ندارم که ائمه معصومین را با بقیه قاطی کنید ما 14 معصوم داریم و باید به اونا احترام بگذاریم چرا که اگه 14 معصوم را از شیعه بگیرند شیعه هیچ چیز ندارد
خواهشا 14 معصوم را با بقیه قاطی نکنیم
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
اینجور بحث ها رو توی تاپیک میزگرد استمنا خوب یا بد ادامه بدین ،

چون الان تبدیل شد به بحث ، راهنمایی و گفتن نظر توی یکی دو تا پست طوری نیست ،

ولی این طور بحث ها هر جای کانون بشه ، چون با اهداف کانون مخالفه فقط اجازه میدیم توی تاپیک میزگرد برده بشه

نه تاپیکی که برای حمایت و رشد تقویت باور فرد هست .

جدا دوستانی که بخوان اینطوری پیش برن و توی تاپیک های دیگه این بحث ها رو طول بدن ، اگه نیان تاپیک میزگرد و بعد از اخطار مدیر به کارشون ادامه بدن ، 100 درصد بن خواهند شد ،

و این هم اخرین فرصت داریوش هست چون قبلن بش تذکر دادیم .

.

.

پس ادامه بحث اگه مایل بودین اینجا :

http://www.ktark.com/thread-798-page-18.html
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
بچه ها لطف کنید به هیچ وجه با داریوش بحث نکنید. به هیچ وجه

آقا مجتبی اون بحث تو میزگرد چندبار انجام شده

صفحات قبل رو ببینید متوجه میشید

امیدوارم سها خانوم زود بیان

ایشون در جریانن
------------------------------

آقا داریوش خیلی نامردی که حتی به حرف خودت هم پایبند نیستی
عقاید به کنار حداقل مرد باش

یادت رفته قولهایی که دادی؟؟؟؟؟
از مدیر گروها هم تقاضا دارم که اگه امکان داره بحث ها رو حذف کنن

چون جاش اینجا نیست
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
خب اجازه بدید الآن که بحثش مطرح شد من یه توضیح بدم
واقعیت اینه که خیلی از مقالاتی که در مورد عوارض خود ارضایی بحث می کنند ، صحت علمی ندارند و توسط پزشکان هم نوشته نشدند . این هیچ ربطی به اسلام یا احادیث و ... نداره . یه مدته که داریم در مورد مقالات موجود در سایت باز نگری می کنیم و البته هنوز خیلی جای کار داره .
دوست عزیزم ، داریوش . شما قصد دارید دیگران رو از این موضوع مطلع کنید ، اما هر کاری یک راهی داره . همین رو میشه با یه لحن خیلی خوب گفت .
از دوستان هم می خوام برای ادامه این بحث به تاپیک استمنا خوب یا بد مراجعه کنند که برای این کار در نظر گرفته شده .
یا حق
سلام بچه ها 317
کجایین ؟ Khansariha (18)317
سلام 317

آقا کریم بچه ها ظاهران رفتن گل بچینن[تصویر:  2qcmh45.gif]

جنگجوهامون فقط در مواقع ضروری میان[تصویر:  karate.gif][تصویر:  4076.gif]

کجایین پس بیاین دیگه[تصویر:  200.gif]
.......................................
یا خالق

سلام

این جنگجویان بیشتر از اینکه بجنگن خوابن4fvfcja
یکیش خود من نگام کنیدKhansariha (134)

علیرضا یه سیستم راه بنداز یه کم اکتیو بشیم
Khansariha (8)
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
سسسسسسلام317303

آقا بهنام سیستم 2 5 3 خوبه ترکیب برزیله4fvfcjaSmiley-face-thumb

دوستان منتظر حضور فعالتون در گروه هستماvarzeshMuscular317

اگه گروه فعال نشه آقا کریم و مهتاب خانوم منو اعدام میکنناTears

(انجمن شایعه سازی برای فعال شدن گروه)42

...................
یا سند

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان