امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به رفقای گروه
بدجوری این جا رو خاک گرفته Khansariha (7) 

من از خودم بگم.
از روزی که از کربلا اومدم، به خاطر مریضی موندم خونه و خودم رو بستم به خوراکی های مفید.
الان مریضیم به یه حالت پایدار رسیده.
یعنی نه کامل خوب می شم نه حالم خراب می شه 22
شایدم ویروسی چیزی گرفته باشم.
در هر صورت یکی دو روز دیگه می رم دکتر اگر خوب نشم.

این چند روز خونه و تنهایی و البته کسالت و نشستن جلوی نت، شرایط رو خطرناک کرده بود. اما خدا رو شکر اتفاق خاصی نیافتاد.

در کل از خودم راضی ام، اما خیلی می شد که بهتر باشه.

الان هم برم ریش و بزنم و دوش بگیرم و شلغم بخورم و بعدش خواب 4chsmu1 
که ان شاء‌الله از فردا کار سخت شروع خواهد شد Khansariha (69) 

شما چه می کنید؟ اوضاع پاکی تون خوبه؟ بده؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام بر عاشق بزرگوار و بقیه ی دوستان هم گروهی.

حال و روز من هم خدا رو شکر خوبه. منم یه سرماخوردگی ویروسی خورده بودم که دوره اش زود تموم شد و خلاص شدم. حال و روزگار پاکی ام هم خوبه و با امید میرم جلو. امشب داشتم تاپیک مسابقات کانون رو میدیدم دیدم چه ایده ی جالبی بوده. این که گروه تعیین میشده و برنده اعلام میشده. چرا پس دیگه اجرا نمیشه این ایده؟ کلا فکر می کنم مسابقه و رقابت خیلی انگیزه ی خوبی برای ترک میده. جنبه ی تفریحی هم داره.

امیدوارم همه ی دوستان در صحت و سلامت باشن.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
(1398 آبان 6، 0:01)soshians نوشته است: سلام بر عاشق بزرگوار و بقیه ی دوستان هم گروهی.

حال و روز من هم خدا رو شکر خوبه. منم یه سرماخوردگی ویروسی خورده بودم که دوره اش زود تموم شد و خلاص شدم. حال و روزگار پاکی ام هم خوبه و با امید میرم جلو. امشب داشتم تاپیک مسابقات کانون رو میدیدم دیدم چه ایده ی جالبی بوده. این که گروه تعیین میشده و برنده اعلام میشده. چرا پس دیگه اجرا نمیشه این ایده؟ کلا فکر می کنم مسابقه و رقابت خیلی انگیزه ی خوبی برای ترک میده. جنبه ی تفریحی هم داره.

امیدوارم همه ی دوستان در صحت و سلامت باشن.

خب خدا رو شکر که حالت خوب شده.
من هنوز که هنوزه درگیرم با مریضیم. البته خیلی بهترم.

حقیقتش مسابقه ی گروهی از یه طرف از ما انرژی می گرفت، از طرف دیگه این اواخر با استقبال خوبی مواجه نمی شد.
یعنی بچه ها کم ثبت نام می کردن، حاضر نبودن سرگروه بشن، فعالیت کم می کردن.
این طوری بود که ما هم دیدیم که چه کاریه، هم خودمون رو اذیت کنیم هم بچه ها رو. کنسلش کردیم.

ولی موافقم که اگر مسابقات گروهی اگر خوب اجرا بشه و مدیران و بچه ها دست به دست هم بدن، خیلی خیلی توی ترک کمک می کنه.

اگر الان هم دوستان مشتاق باشن و یکی دو تا نیروی داوطلب داشته باشیم برای درست کردن نتایج و عکس ها و ... استارت می زنیم مسابقه رو ...

داداش این پستت توی مسابقه ماهانه

نقل قول: دو روز درگیر اتفاقی بودم که یکی از پر استرس ترین روزهای این چند ماه رو برام ساخته بود، همیشه تو شرایطی با استرسی کمتر از این مستقیم برای کاهش استرس به سراغ پ.و.ر.ن می رفتم، ولی این دفعه باورتون میشه برام خنده دار بود که با دیدن پ.و.ر.ن خودمو آروم کنم. دارم میبینم که ذهن و بدنم داره تغییر می کنه. دارم میبینم این تغییرات و خیلی خوشحالم. از وقتی به روز صدم رسیدم تصمیم گرفتم حالا که به خودم نشون دادم میتونم با اراده باشم شروع کنم یه عادت بد دیگه ام رو ترک کنم. من عادت بدی که دارم اعتیاد به آنلاین بودن و ولگردی اینترنتیه. همش از این سایت به اون سایت از این شبکه ی اجتماعی به اون شبکه ی اجتماعی. این عادت غلط هم موجب سوق دادنم به سمت پ.ور.ن میشه و هم کلی از وقت مفیدم رو میگیره. از 5 روز پیش اراده کردم که این عادت غلط رو ترک کنم و استفاده ام از اینترنت و شبکه های اجتماعی رو به مدت زمان  و ساعت مشخصی در روز محدود کنم. بریم که به امید خدا این عادت غلط رو هم ترک کنیم.

راستش برای من هم به نوع دیگه ای این مسئله هست. خیلی دوست دارم بتونم بهش غلبه کنم.
روزهایی که خونه نباشم و برم دانشگاه و درگیر کارام هستم مشکلی نیست.
اما روزهایی که کاملا خونه باشه (یا بخش عمده ایش) رو، اصلا روی خودم کنترلی ندارم و وقتم کاملا هدر می ره.
من هم باید به فکر باشم و یه تصمیمی رو بگیرم روی این موضوع....

بقیه دوستان کجان؟؟؟؟

آبی، کامو، مردمجاهد، دیوار ... که سپاس می زنید، ما خودتون رو می خوایم 49-2

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 آبان 6، 1:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اگر الان هم دوستان مشتاق باشن و یکی دو تا نیروی داوطلب داشته باشیم برای درست کردن نتایج و عکس ها و ... استارت می زنیم مسابقه رو ...

راستش برای من هم به نوع دیگه ای این مسئله هست. خیلی دوست دارم بتونم بهش غلبه کنم.
روزهایی که خونه نباشم و برم دانشگاه و درگیر کارام هستم مشکلی نیست.
اما روزهایی که کاملا خونه باشه (یا بخش عمده ایش) رو، اصلا روی خودم کنترلی ندارم و وقتم کاملا هدر می ره.
من هم باید به فکر باشم و یه تصمیمی رو بگیرم روی این موضوع....

امیدوارم حالت زودتر خوب شه. رو من به عنوان داوطلب در این زمینه میتونی حساب کنی، چون این مسابقه و گروه گروه شدن خیلی ایده ی جذابیه برام.

در مورد ترک این عادت راستش تو این دوره زمونه ای که همه چیز توی اینترنت میگذره خیلی سخته ولی شدنیه، من دارم سعی می کنم راهکارهای آفلاین بیشتری پیدا کنم برای کارهام که نیاز نباشه حتما به اینترنت مراجعه کنم و از طرفی تمام کارهای اینترنتی روزم رو جمع می کنم و همه رو توی ساعت مشخصی انجام میدم که مجبور نباشم در طول روز بارها به بهونه ی یک کار آنلاین بشم و بعد ببینم دو ساعته همین جوری دارم ولگردی می کنم.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام بچه ها؛ خوبید؟

(1398 آبان 6، 1:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: بقیه دوستان کجان؟؟؟؟

آبی، کامو، مردمجاهد، دیوار ... که سپاس می زنید، ما خودتون رو می خوایم 49-2

ممنوم عاشق جان،
من اوضاع پاکیم خوبه.
میخوام دیگه تو زندگیم شهوت رانی نکنم و گام اول هم بهبودی از اعتیاد پورن هست. تموم تلاشم اینه که تا 3 ماه اول هیچ تغذیه ای که احتمال داره منو به سمت پورن بکشونه، مصرف نکنم. چون تو اکثر اعتیاد ها 3 ماه پاکی اول خیلی مهمه، دقیقاً مثه دونه ای که میکاری و جوونه میزنه، فکر کنم بعد از 3 ماه تازه جوونه بزنم.  4chsmu1 ، فعلاً هم نصف این 3 ماه رو با موفقیت سپری کردم.
راستی امروز 28 اکتبر هست. روز مبارزه با پورنوگرافی. امیدوارم روزی فرا برسه که پورن کلاً از بین بره و هیچ کسی درگیر پورن نشه و نباشه.
این از اوضاع پاکی.
---
اوضاع زندگی راضی کننده نیست اصلاً. Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: در مورد ترک این عادت راستش تو این دوره زمونه ای که همه چیز توی اینترنت میگذره خیلی سخته ولی شدنیه، من دارم سعی می کنم راهکارهای آفلاین بیشتری پیدا کنم برای کارهام که نیاز نباشه حتما به اینترنت مراجعه کنم و از طرفی تمام کارهای اینترنتی روزم رو جمع می کنم و همه رو توی ساعت مشخصی انجام میدم که مجبور نباشم در طول روز بارها به بهونه ی یک کار آنلاین بشم و بعد ببینم دو ساعته همین جوری دارم ولگردی می کنم.

خیلی ایده های خوبی داری در این مورد.
به نظر من هم راهش همین هاست.
به نظرم روی این مورد خیلی باید پافشاری کنیم و برنامه های بلند مدت بریزیم و مقطعی عمل نکنیم.

نقل قول: امیدوارم حالت زودتر خوب شه. رو من به عنوان داوطلب در این زمینه میتونی حساب کنی، چون این مسابقه و گروه گروه شدن خیلی ایده ی جذابیه برام.

خیلی ممنون داداش برای قبول زحمت...
دیگه داوطلب نبود؟؟؟؟‌ 41 
یه داوطلب دیگه باشه راه می ندازیم مسابقه رو ...

نقل قول: ---

اوضاع زندگی راضی کننده نیست اصلاً. [تصویر:  hanghead.gif]

خدا رو شکر داداش به خاطر پاکی.

همین که پاکی رو از اوضاع بد زندگی و ناخوشی ها جدا کردی خودش خیلی خوبه.
ولی از اون طرف پاکی های که همراه می شه با تلاش برای ابعاد دیگه ی زندگی معمولا پایدار ترن.

البته دو تا رویکرد هست.
رویکرد غلط اینه که ما انتظار داشته باشیم توی زندگی همه چی بر وفق مرادمون باشه
اما رویکرد درست اینه که با تمام سختی ها ما کم نیاریم و برای بهبود اوضاع تلاش کنیم، هر چند موفق نباشیم.
البته در کنارش حواسمون باشه که ما هنوز در حال ترک خ.ا هستیم و در نتیجه نباید انتظار زیادی از خودمون داشته باشیم.

من خودم مثلا از یه طرف این که مشغول کارهام بشم برام دو تا فایده داره، یک این که کارهام عقب نمی افته و استرس نمی گیرم و این که ذهنم مشغول کار می شه و به خلاف کشیده نمی شه.
ولی همین کار کردن اگر تبدیل بشه به فشار زیاد آوردن به خود، خودش می تونه سدی بشه مقابل پاکیم.
در نتیجه اگر احساس کنم که خسته شدم و ذهن و روحم داره بهش فشار می آد، استراحت می کنم (گاهی حتی بیش از یک انسان معمولی چون به خودم می گم من در حال ترک هستم)

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 آبان 6، 23:49)آبـی نوشته است:
نقل قول: آبی، کامو، مردمجاهد، دیوار ... که سپاس می زنید، ما خودتون رو می خوایم [تصویر:  49-2.gif]

چیزی برای گفتن ندارم :(
دلم پرتر از این حرف‌هاست...
اما ترجیح میدم به "توی خودم ریختن" ادامه بدم
53

چرا توی خودت بریزی داداش.
ما اینجا هستیم که امیدوارانه برای پیدا کردن راه حل تلاش کنیم Khansariha (69) 

امروز هم خونه بودم کلش رو.
وسوسه که بود
بیکاری و وقت تلف کنی هم بود.

اما در کل راضی بودم.
غذا درست کردم
کمی کتاب خوندم
دو تا فیلم
کمی به کارهام پرداختم
با خانواده صحبت کردم

این همه کار خوب. البته یکی دو ساعتش یا بیشتر شاید الکی هدر رفت توی آپارات و ...

البته که خیلی می تونستم بهتر باشم
اما همین که استراحت کردن رو براش برنامه داشته باشم خودش کمک بزرگیه
یعنی اولا استراحت رو بهش رسمیت بدم و این که درست انجامش بدم.

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان حالتون چطوره؟
اوضاع احوال ؟
(1398 آبان 8، 1:12)drift نوشته است: سلام دوستان حالتون چطوره؟
اوضاع احوال ؟

سلام عزیز ! 

ما خوبیم ، شما خوبید ؟؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام
بنظر میاد از سریال اومدم بیرون

امروز با رفیقم رفتم بیرون و در کمال تعجب دلم خواست بعد مدت ها رد کردت درخواست برای دود خودم گفتم پایم هیچی دیگه خط قرمزمم خیلی راحت رد کردم امروز البته فقط امروز بود میدونم و مطمینم ک فقط امروز بود
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
(1398 آبان 9، 23:44)Mihfa نوشته است:
اوضاع احوال ؟

سلام عزیز ! 

ما خوبیم ، شما خوبید ؟؟

سلام عزيز،بالاخره يكي جواب داد
ممنون خداراشكر بدك نيستم، 
خداراشكر دارم خودم رو روبراه ميكنم
حداقل براى خودم ديگه قابل پيش بينى شدم
ولى خيلى سخت ميگذره اين روزها
(1398 آبان 10، 1:02)drift نوشته است:
اوضاع احوال ؟

سلام عزیز ! 

ما خوبیم ، شما خوبید ؟؟

انشالله که موفق بشی . ما رو هم دعا کن عزیز .

بیکارم . پایه ای یکم با هم صحبت کنیم ؟ 
وقتمو پر کنم ، به گناه نیفتم ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 10، 1:09)Mihfa نوشته است:
(1398 آبان 10، 1:02)drift نوشته است:
اوضاع احوال ؟

سلام عزیز ! 

ما خوبیم ، شما خوبید ؟؟

انشالله که موفق بشی . ما رو هم دعا کن عزیز .

بیکارم . پایه ای یکم با هم صحبت کنیم ؟ 
وقتمو پر کنم ، به گناه نیفتم ...

سلامت باشي شرمنده بعدش من خوابيدم آخه از مجلس اومده بودم خيلى خسته بودم
اميدوارم ديشب خوب گذرونده باشى
سلام ی هفته‌س هیچکی هیچی نگفته!

خوبین چخبر

میگم کسی از ارمین خبر داره در چه حاله؟

یکی از دوستان موضوع اعتیاد به پو#رن رو مطرح کردن برام که البته یکی دو سال پیش هم قشنگ تو پی وی باهم حرف زدیم من فک میکنم برای من پور،ن تکمیل کنندس یعنی اگه باشه مثل کاتالیزگر سرعت میده ب کار ولی خب در نبودش ممکنه یکی دو روز فاصله بیوفته ولی بعد اون فشار کار خودشو میکنه نگاه کردم این اواخر اکثرا با فیلم همراه بودم حتی امروز صبح خواب آلود بدون صبحونه و دست صورت شستن رفتم فیلم دانلود کردم ولی خوب خ.ا شدید نبود خداروشکر اما یادمه در بدترین ساعات و بدترین وضعیت این کارو کردم ک فکر کنم باید خدارو شکر کنم ک قطع نخاع نشدم :/

پ.ن۱: میگم چرا برای پو#رن فیلتر میزاریم؟ اگه ی بنده خدایی دنبال پور،ن باشه و با سرچش کانون بیاد بالا ک خوب؟!

پ.ن۲: دیروز و امروز ک با دوستام رفتم بیرون صد تومن خرج کردم که یکی دو نفر دونگشون رو دادن ولی خالص ۶۰ ، ۷۰ خرج شد اگه دنبال طرز فکر جدید نبودم که خودم میکشتم اونم به این خاطر ک خرج خودم نشد ولی خب تقریبا بیخیالش شدم اگرچه اون موری قدیم کلا نمیزاشتم همچین خرج های الکی بیاد رو دستش 
پ.ن۳: چرا هرچیزیو انتخاب میکنم بعد ی مدت ولش میکنم؟شمام اینجورین ک تاریخ انتقضا داره؟ بخاطر خ.ا؟ بخاطر کمال گرایی و کامل گرایی؟ یا بخاطر این که استارت خیلی سخت میزنیم و فشار یهو زیادی وارد میشه ولی اون نتیجه دلخواه رو نمیگیریم؟ 
پ.ن۴: چرا فقط عادت داریم حرف بزنیم و نصیحت کنیم ولی عمل نکنیم؟

پ.ن۵:الان میگم کاش تو شبانه پست میکردم که افراد بیشتر فعالیت دارن 22

پ.ن۶: ی گردنبند_تسبیح سفارش دادم هفته دیگه میاد برام حس خوبی دارم بهش

پ.ن۷: داداش عاشق گفتن نقاط ضعف رو پیدا کن و کار کن روش خب اینجا چنتا نکته هست
اگه همون نقاط ضعف بنوعی برخیشون نقطه قوت باشن چی؟مثلا ی سرگرمی میتونه بعنوان نقطه قوتت برای بقیه حساب بیاد ولی فشاری که بروت میاره ب خ.ا منجر میشه؟
اگه از تنهایی ب خ.ا پناه میبری و خ.ا باعث شده که هیچکسو نداشته باشی و اعتماد نکنی چی؟
اصن چجور اراده کافی رو ادم بدست بیاره؟
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
سلام  53

نقل قول: برای من پور،ن تکمیل کنندس یعنی اگه باشه مثل کاتالیزگر سرعت میده ب کار ولی خب در نبودش ممکنه یکی دو روز فاصله بیوفته ولی بعد اون فشار کار خودشو میکنه نگاه کردم این اواخر اکثرا با فیلم همراه بودم حتی امروز صبح خواب آلود بدون صبحونه و دست صورت شستن رفتم فیلم دانلود کردم ولی خوب خ.ا شدید نبود
من در مورد خودم تقریباً به یه نتیجه ای رسیدم که اگه به پورن دسترسی نداشته باشم ، روزهای بسیاری رو میتونم بدون خودارضایی بگذرونم، یعنی دیگه خودارضایی دغدغه برام نمیشه که بخواد بصورت اعتیاد وجود داشته باشه ، بلکه با کمی پرهیز راحت میتونم خودارضایی رو کنار بزارم. اما وقتی پورن هست میشه دو تا اعتیاد ، یکی اعتیاد به خود پورن، یکی هم اعتیاد به خودارضایی، عجبا.

نقل قول: میگم چرا برای پو#رن فیلتر میزاریم؟ اگه ی بنده خدایی دنبال پور،ن باشه و با سرچش کانون بیاد بالا ک خوب؟!

تا اونجا که من اطلاع دارم کلمه "پورن" جزء کلمات ممنوعه نیست و دچار  فیلتر شدن سایت نمیشه. البته "پورن" فارسی، نه انگلیسی.

---

اینا رو بخون،
1
2
3
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان