امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

با یاد خدا
ثبت نام دور چهل و دوم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1- ....
3- abtin
6-53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید... [تصویر:  14.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
نام کاربری: فرید
معرفی: بچه حرف گوش نکنی هستم که سرم به سنگ خورده
ارزیابی: خدا رو شکر دوره قبل خیلی برام مفید بود امیدوارم این دوره هم بتونیم دست در دست هم راه پاکی رو دی بگیریم
برنامه: تداوم برنامه قبل به انضمام قرآن
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
نام کاربری: drift
معرفی : خيلي وقت بود كه درگير خ ا بودم، از دوم دبيرستان،از همون زمان اعتماد به نفسم كاهش پيدا كرد، نميتونستم خوب تمركز كنم و درسام افت كرد با اين كه شاگرد زرنگى بودم،اين موضوع تو دوره دانشگاه هم ادامه پيدا كرد بطوريكه تقريباً خودم رو اينطور قبول كردم كه من ادم كندذهنى هستم و پاس كردن درسها كار من نيست يعنى كلا خود اصليمو فراموش كردم،
تا اينكه يك جايى از سر اجبار و ورشكستگى مجبور شدم خود خوان دروس دانشگاه رو براى كنكور ارشد بخونم، فشار زيادى بهم اومد ولى همون نقطه عطف زندگيم شد و كم كم اعتماد به نفسم شكل گرفت، به طوريكه حس كردم دارم پيشرفت ميكنم، بعد چنتا نرم افزارو ريشه اي و اصولى يادگرفتم بعد ديدم تو محيط كار بچه ها از من رفع اشكال ميكنن و اين موضوع همينطور ادامه پيدا كرد تا به امروز، خ ا رو تو چند سال اخير هيچوقت سريالى نكردم و نهايتا اون زمانهايى كه گرفتار بودم ماهى يكبار ماكزيمم لغزش داشتم، بيتشرين ركوردم ١٣ ماهه ، الان هم ١٠ ماهى ميشه پاكم خداراشكر.

ارزیابی : بيشترين زمان پاكى ام زمانهايي بوده كه كمترين وقت آزاد رو داشتم،
از اين رو چندوقتيه به شدت خودمو تحت فشار گذاشتم و با برنامه سرم شلوغه،
اين اينقدر لذت داشت كه از جمعه تا همين امشب حتى وقت نكردم يك دوش بگيرم اينقدر درگير بودم

برنامه من :براى اين دوره اينه كه بعضى وقتها ناخواسته وارد سايت پورن ميشم اينو كلا تصميم گرفتم ريشه شو قطع كنم،
غيبت به هيچ عنوان نكنم حتي يك كلمه،

ياعلى
(1398 بهمن 14، 23:37)آبـی نوشته است: Hanghead  یعنی دلم رو بزنم به دریا و شرکت کنم؟
( متاسفم بابت اسپم )
شرکت کنی خوش حال میشیم
[تصویر:  uVwrXF.png]
نام کاربری: آسمان
معرفی: منم سالها درگیر این موضوع بودم.
دوران ترکم بیشتر از یکسال و نیم نشده تاالان

منم هنوز با تنهایی هام خوب نتونستم کنار بیام و گاه گاهی تو اینترنت رفت و آمدای بیخود و سرچای الکی دارم ، که میخام ریشه کنش کنم به امید خدا
ارزیابی . به نظرم جوان به هیچ وجه من الوجوه نباید بیکار باشه و الا نفس آدم واست کار درست میکنه.
کاریم که اون درست کنه معلومه چیه دیگه . 
برنامه من انشاالله کنترل کامل نگاه و فکر و تمرین فکری و یادآوری روز واپسین زندگیم و کمک به دیگران و تلاش برای نرنجاندن اطرافیان و شاد زندگی کردن و... هست انشالله
منم مسابقه هستم
سلام
خیلی دوستون دارم
میخواستم بگم که چیزززههههه Khansariha (69)
امروز تولد شش سالگیمه
شش سال رهایی و پاکی
ع Confetti
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام به رهروانی ها

خوش آمد میگم به عزیزان ثبت نام کننده303

آفرین به داداش آبتین49-2
مبارک باشه این تلاش و مجاهدت و موفقیت53
خوشحالم اومدی توی مسابقه گروهی1

داداش آبی عزیز، مسابقه گروهی یه انگیزه برای تلاش و حرکته.
می تونی در کنار رهروانی ها از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنی1

همگی موفق و پیروز باشیدGol
یا علی
-----
با یاد خدا
ثبت نام دور چهل و دوم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1- ....
3- abtin
7- drift
9-53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید... [تصویر:  14.gif]
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام بیشتر از یک ساله من اینجا نیامده بودم 
سلام به مسئولین جدید و محترم 
لطفاً من را در مسابقه گروهی اسم نویسی کنید
1- sadegh_ra
2- معرفی: محمد صادق هستم ولی صادق صدام میکنن معمولا...
از همین بهمن اشنا شدم با اینجا،خوشحالم هستم بابتش چون تنهاییم تو این مسیر و اینکه کسیو نداشتم که راجع به اینجور مسائل همدردم باشه یا جایی بتونم ازش حرف بزنم خیلی موثر بود تو موفق نشدنم برای ترک
3- ارزیابی: تازه استارت ترک جدی و زدم اما خدایی استارت خوبی بوده و خیلی مسائل و همین اول کار حل کردم،مثلا اینستا تلگ واتس اپ کوفت زهرمار کلا ندارم همرو پاکیدم،خیلی هم عزمم جزمه چون واقعا ضربه خوردم از این چیزا و خیلی به زندگیم و درسم آسیب زده
چیزی که خیلی اذیتم میکنه خاطرات و تصاویر ذهنی و این چیزاس،و اینکه چون کنکوری ام وقتی ندارم برای ورزش...
4- برنامه: راستش بیشتر باید روی درسم تمرکز کنم،خوشبختانه نمازامم شروع کردم میخونم و همه چی اوکیه...امیدوارم بتونم کنار دوستان تا عید پاک بمونیم و صفا باشد...

سلام من فقط از «ارسال های امروز» میتونم وارد این تاپیک بشم،اگه تو ارسال های امروز نباشه باید پسورد بزنم،چه پسوردی؟!!
(1398 بهمن 17، 18:48)Sadegh_ra نوشته است: سلام من فقط از «ارسال های امروز» میتونم وارد این تاپیک بشم،اگه تو ارسال های امروز نباشه باید پسورد بزنم،چه پسوردی؟!!

این جا رمز نمیخواد انجمن پسرانه رمز میخواد
تالار گروه های ترک رو یه کم بیا پایین تر تو موضوعات مهم گروه 1 رهروان پاکی
رمز هم نمیدونم خلاف قوانینه اینجا بزارم یا نه اگه رمز رو میخوای به یکی از مدیر ها پیام بده برات بفرستن
به نام خدا

نام کاربری: حامدحامد
معرفی: کسی که در خ.ا ید طولایی داره ولی از رو هم نمیره
ارزیابی: همیشه امیدوارم به پاکی و رهایی و دوست دارم خودم را محک بزنم
برنامه: کاش بتونم با پاکی وارد سال جدید بشم
سلام به همگی303

و اینک در خدمتتون هستیم با گروه بندی رهروانKhansariha (69)
پیش به سوی هفته های پر از پاکیKhansariha (46)
در پناه حق
یا علی
-----
گروه یکم
فرید

گروه دوم
soshians
new Aseman
ManMitoonam

گروه سوم
حامدحامد
abtin
Sadegh_ra

گروه چهارم
عاشق فاطمه زهرا
تـــواب
drift
 سپاس شده توسط
آقا این گروه بندی قبول نیست؛
چون از همین الآن معلومه که گروه ما (یعنی من و آبتین و محمدصادق) برنده هستیم. چون ما خیلی قوی هستیم و هیچ شکی درش نیست که ما این دوره قهرمان میشیم. برای همین میگم این گروه بندی قبول نیست برای اینکه حق بقیه دوستان در سایر گروه ها ضایع میشه. حالا خود دانید. من از همین الآن گفتم که دیگه دِینی بر گردن من نباشه.

Khansariha (46)
حامد جان  یه نگاه به گروه ما بنداز ببین کی اوله 4chsmu1 302
(1398 بهمن 19، 17:19)حامدحامد نوشته است:
آقا این گروه بندی قبول نیست؛
چون از همین الآن معلومه که گروه ما (یعنی من و آبتین و محمدصادق) برنده هستیم. چون ما خیلی قوی هستیم و هیچ شکی درش نیست که ما این دوره قهرمان میشیم. برای همین میگم این گروه بندی قبول نیست برای اینکه حق بقیه دوستان در سایر گروه ها ضایع میشه. حالا خود دانید. من از همین الآن گفتم که دیگه دِینی بر گردن من نباشه.

Khansariha (46)

مسابقه ی قبلی براتون درس عبرت نشد ؟ 
نیام به ممد بگم بیاد عقاب کشتون کنه هااااا  Khansariha (13)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان