امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

گروه پیشکسوت ها هم که حتما آخر میشه  65
 سپاس شده توسط
سلام آقا چاکر همگی

soshians

new Aseman

هم تیمی های عزیز اعلام وضعیت کنین بشناسیم همو  4chsmu1 53
[تصویر:  pk6b_tondar.jpg]
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 19، 20:16)drift نوشته است: گروه پیشکسوت ها هم که حتما آخر میشه  65

داداش دور دور جووناس 4chsmu1
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 19، 18:57)karma نوشته است: حامد جان  یه نگاه به گروه ما بنداز ببین کی اوله 4chsmu1 302

نه منظورم این نیست که شما اول نیستید که محمد. شما اتفاقاً اولید ولی گروه ما اوّل تره. فقط همین.

(1398 بهمن 19، 19:14)Toxic Headshot نوشته است:  

مسابقه ی قبلی براتون درس عبرت نشد ؟ 
نیام به ممد بگم بیاد عقاب کشتون کنه هااااا  Khansariha (13)

اهورا جان، دور قبلی که در واقع ما اول بودیم ولی گفتیم حالا یه آوانس بدیم به گروه های دیگه که بالاخره اونا هم دست خالی از مسابقات بیرون نرن.

نه دریفت جان، نفرمایید این حرف رو. شما هم ان شاءالله بر روی سکوی قهرمانی، در کنار تیم ما قرار میگیرین البته در پله های کناری ما. ان شاءالله.

(1398 بهمن 19، 20:20)karma نوشته است:

محمد، اتفاقاً فکر می کنم تیمی برنده است که هم از تجربه اعضای پیشکسوت بهره مند باشه و هم از توان و انرژی اعضای جوان. تیمی که از هر دو اینها بهره منده، تیم ماست. پس نتیجه میگیریم که ما قهرمانیم. به همین سادگی، به همین خوشمزگی.
4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 19، 22:16)حامدحامد نوشته است:
(1398 بهمن 19، 18:57)karma نوشته است: حامد جان  یه نگاه به گروه ما بنداز ببین کی اوله 4chsmu1 302

نه منظورم این نیست که شما اول نیستید که محمد. شما اتفاقاً اولید ولی گروه ما اوّل تره. فقط همین.

(1398 بهمن 19، 19:14)Toxic Headshot نوشته است:  

مسابقه ی قبلی براتون درس عبرت نشد ؟ 
نیام به ممد بگم بیاد عقاب کشتون کنه هااااا  Khansariha (13)

اهورا جان، دور قبلی که در واقع ما اول بودیم ولی گفتیم حالا یه آوانس بدیم به گروه های دیگه که بالاخره اونا هم دست خالی از مسابقات بیرون نرن.

نه دریفت جان، نفرمایید این حرف رو. شما هم ان شاءالله بر روی سکوی قهرمانی، در کنار تیم ما قرار میگیرین البته در پله های کناری ما. ان شاءالله.

(1398 بهمن 19، 20:20)karma نوشته است:

محمد، اتفاقاً فکر می کنم تیمی برنده است که هم از تجربه اعضای پیشکسوت بهره مند باشه و هم از توان و انرژی اعضای جوان. تیمی که از هر دو اینها بهره منده، تیم ماست. پس نتیجه میگیریم که ما قهرمانیم. به همین راحتی، به همین خوشمزگی.
4chsmu1

میخواید اصلا مسابقه ندیم ؟ Khansariha (13)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
میبینم که ترتیب گروه ها رو به درستی تشخیص دادید و ما رو از همون اول گروه یکم ثبت کردید Kool
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
به به چه گروهی.. من هیچی خداییش میتونید تو پاکی با داداشمون نیو آسمان کل بندازید؟ 4chsmu1 

داداشمون من میتونم هم که تازه و پر انرژیه برای پاکی. خلاصه اینکه کاپ قهرمانی رو بدید ما بریم الکی شیش هفته وقت مردم گرفته نشه 65
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
سلام به همگروهی های عزیزم سوشیانس و من میتونم عزیز. 
و بقیه رفقایی که در پایان قراره در جایگاه های دوم به بعد بایستن .
البت مهم نیس کی اوله ، کی آخر.
مهم اینه کی اول از خط پایان رد میشه . که اونم معلومه .  65
دوستان عزیز، آخه شما چرا اینقدر حساس هستید و زود به خودتون میگیرید؟! ما که خدای ناکرده بد شما رو نمی خواهیم. حسود هم نیستیم که بگیم نه شما نباید اول بشید و از این حرفها. ماها اتفاقاً خیر و صلاح شما رو می خواهیم. اصلاً مهم نیست کی اول بشه و کی دوم. مهم تداوم بر پاکیه که امیدوارم همه ما در این مسیر موفق باشیم و شما دوستان عزیز هم پشت سر ما یعنی من و محمدصادق و آبتین به عنوان گروه برتر و قهرمان این دوره، همگی مسیر پاکی را تا انتها با موفقیت طی کنیم. بدان امید.

Khansariha (96)
 سپاس شده توسط
خب دوستان عزیز، نوبت میرسه به پیشنهاد اسم برای گروه ها. اعضای گروه ها اسم های پیشنهادی را برای گروهشون اعلام می کنن و تا پایان هفته هر گروه از بین اسم های پیشنهادی اعضاء، یکی را انتخاب می کنن و گروه ها اسم دار میشن و از ابتدای هفته جدید، گروه ها با اسم و رسم به فعالیتشون ادامه میدن.
 سپاس شده توسط
سلام چطوری رمز انجمن پسرانه بدست بیاورم؟
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 20، 8:53)حامدحامد نوشته است:
دوستان عزیز، آخه شما چرا اینقدر حساس هستید و زود به خودتون میگیرید؟! ما که خدای ناکرده بد شما رو نمی خواهیم. حسود هم نیستیم که بگیم نه شما نباید اول بشید و از این حرفها. ماها اتفاقاً خیر و صلاح شما رو می خواهیم. اصلاً مهم نیست کی اول بشه و کی دوم. مهم تداوم بر پاکیه که امیدوارم همه ما در این مسیر موفق باشیم و شما دوستان عزیز هم پشت سر ما یعنی من و محمدصادق و آبتین به عنوان گروه برتر و قهرمان این دوره، همگی مسیر پاکی را تا انتها با موفقیت طی کنیم. بدان امید.

Khansariha (96)

داداشم ما هم خوب شما رو میخوایم، انشالله که تیم شما هم هر سه نفرتون شش هفته ی پاک بگذرونید ولی در هر صورت ما اولیم! Khansariha (46)
(1398 بهمن 20، 15:56)erfanali8 نوشته است: سلام چطوری رمز انجمن پسرانه بدست بیاورم؟

سلام به برادر "عاشق فاطمه زهرا" پيام بديد راهنمايىتون ميكنن.
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 20، 21:54)آبـی نوشته است: Hanghead  بچه‌ها ...
من حالم خوب نیست ...
یعنی واقعا خوب نیست ...
از موقعی که رسیدم خونه دارم به مرگ و آسیب زدن به خودم فکر میکنم  Tears Hanghead  
احساس بی ارزشی...
احساس ناچیزی...
احساس اینکه دلیلی برای ادامه نیست...
46

دلیل برای ادامه نیست؟؟

این یعنی دلیل برای ادامه ندادن هست؟
مشکل رو باید حل کرد نه این که ازش فرار کرد یا نشست و غصه خورد که من این همه مشکل دارم اگه خدای نکرده به خودت آسیب بزنی کدوم مشکلت حل میشه؟
ولی اگه این فکرای مخرب رو بریزی دور یه کم قشنگ تر فکر کنی میتونی با تک تکشون خداحافظی کنی
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 20، 21:54)آبـی نوشته است: Hanghead  بچه‌ها ...
من حالم خوب نیست ...
یعنی واقعا خوب نیست ...
از موقعی که رسیدم خونه دارم به مرگ و آسیب زدن به خودم فکر میکنم  Tears Hanghead  
احساس بی ارزشی...
احساس ناچیزی...
احساس اینکه دلیلی برای ادامه نیست...
46

سلام برادر , 
شاید باورت نشه ولی من زمان هایی از روز هست که به خودکشی فکر میکنم , حس میکنم دیگه دلیلی برای بودن نیست,
این افکار بیخود معمولا شب ها میاد سراغم قبل خواب , 
برای رهایی از این افکار , 
اون زمان که خیلی وضعم خراب بود , یک کلاس زبان شهر دیگه برداشتم , یک روز در میان باید میرفتم اونجا , تقریبا 4 ماه گذشت که حالم خیلی خوب شد,
اون وسطها دیدم خودمو به یک کار دیگه هم بند کنم , قبلا همیشه اول یک کار انجام میدادم بعد میرفتم سراغ بعدی ولی این دفعه تصمیم گرفتم چنتا کار باهم همیشه داشته باشم که تایم ام همیشه فورس باشه و همیشه از کارام عقب باشم , ولی در اصل درسته از کارهام عقبم ولی از حالتی که بیکار باشم کارخیلی بیشتری انجام دادم ,

همه ما داریم تو این کشور زندگی میکنیم و وضع معلوم الحاله و نیاز به بازگو کردن نداره , 
ولی بنظرم از اخبار منفی , که فعلا مسول چه کار کرده , فلانی چه گفته , فلانی چه دروغی سر هم کرده دوری کن ,

من تو برنامه این دوره ام ,
1-دوری از پورن حتی یک لحظه , حتی اگر 1000% مطمئن باشم امکان لغزش 0 باشه
2-دوری از غیبت ( چون وقتی از یکی غیبت کنم بعد که طرف رو دیدم عذاب وجدان بدتری میگرم)
3-دوری از اخبار منفی 

فعلا اینها رو تو برنامم دارم.

تا الان جواب گو بوده ,

برای پر کردن وقت هزار تا کار میتونی انجام بدی ....

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان