امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

[b]راستش سهیل جان....
بیخیال...
حالا کی خدمت ما تموم میشه؟..
[/b]53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v
[b]

تولد جان اگه شما میگی که حتما همین طوریه...
[/b]4fvfcjacheshmak

[b]حالا ان شاء ال.. چند روز دیگه میرم 20 روزه دوستای جدید پیدا
میکنم دیگه حوصله ام سر نمیره
[/b]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
درود بر تمام جنگجویان که نشون میدن از نفسشون قویترن
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
Khansariha (18)سلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللامKhansariha (18)
317به همه هم گروهیهای عزیزKhansariha (48)
13بچه ها بجنبین که پروازیا دارن ازتون جلو میزننMuscular
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
سلااااااااااااااااااااااام ...Khansariha (8)
کی میخواد گروهشو عوض کنه؟! ...4fvfcja
چرا؟! ...53258zu2qvp1d9v
بقیه خوبن؟! ...Khansariha (18)
دلم براتون یه ذره شده بود ...53258zu2qvp1d9v
بچه هاااااااااااااا دوست ندارم اینجاااااااااااا جوش طوری باااااااااااشه که بقیه بخوان برنااااااااااااااااااا ... 4fvfcja
پس بیاین اعلام وضعیت سبزززززززززز کنید ...MuscularMuscular
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
اقاسلام...53
چشم اعلام وضعیت میکنم...

من سبز سبزم.....317317

سوال:
کسی میدونه
چرا وقتی ارسال دارم بنر کانون توی مشخصات من هست؟؟؟53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v

سوال:
کسی میدونه
چرا وقتی ارسال دارم بنر کانون توی مشخصات من هست؟؟؟1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

ممنون دوستان که جواب میدین....
Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
سلاااااااااااااااااااااااااام دوستاااااااااااااااااااای گل خودممممممممممممممممم.اشکین جان ممنون که گروه رو گرم میکنی.من فکر کردم این بنر کانونو خودت گذاشتی17.بس که کانون دوست داری بنرش اومده کنار اسمت4fvfcja.مرسی سرجوخه سهیل و امین کماندو4fvfcjaکه گروه رو پر انرژی میکنین303
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

درود بر خواهر و برادرای گل خودم که انقدر فعال هستید ! خسته نباشید ;) / من فردا صبح امتحان دارم یادتون نره دعا کنید ها _ / تصمیم گرفتم فردا به داداشم مشکلم را بگم ، اگه سال کنکورم نبود نمیگفتم چون رو من بیش از این حرفا حساب میکنه، اما خیلی وقتم تلف میشه ، امروز 4بار تا مرزش رفتم و هر دفعه یکی باهام کار داشت و اومد تو اتاقم ، خدا رحمم کرد ، قضیه کانون را هم بهش میخوام بگم ، لطفا نظرتون را در مورد تصمیمم بگید که خوبه یا نه ؟
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
سلام ...sky boy جان ...اره دیگه.ماوکانون ارادت خواستی به هم داریم.Khansariha (18)Khansariha (18)

همایون جان راستش واقعا خیلی شجاع هستی....اگه نظرمنوبخوای بستگی داره که داداشت چه جور آدمی باشه...
(منظورم اینکه روشن فکر یاتعصبی بودنشه)
cheshmak

ببین طوری نشه که چند وقت دیگه احساس بدی داشته باشی که اون همه چی رو میدونه یانظرش در موردت عوض بشه .

تا میتونی خودت ترک کن اگه دیدی چاره ای ندارشتی بگو...

بازم خوب فکر کن وهمه جوانب رو در نظر بگیر.
Smiley-face-thumb

موفق باشی.5353

سلام داداش همایون منم با اشکین موافقم.اگر میدونی دیدش بهت عوض میشه یا بعدا پشیمون میشی که چرا گفتی نگو.و تا جایی که میشه خودت جلوش وایسا

اگه خودت با تلاش خودت و با توکل به خدا نتونی جلوش وایسی با کمک بقیه ام نمی تونی.چون فقط خدا و خودت همیشه باهاتن!cheshmak
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلام بچه ها منم اومدم توی گروه شما!!!!!!!!!!!!!1 اما فقط تنهام خیلیم تنهام! تنها دوست صمیمیم 2 سال پیش فوت کرد! کمکم کنید !
من کسری 22 ساله دتنشجوی آی تی هستم
53 نَبِّىءْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُورُ الرَّحِيمُ 53

به بندگانم خبر ده که من آمرزنده و مهربانم

[تصویر:  c4c8eee84812dc4d896eb50e4006c665-300]
وقتی وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و یاورت میشه...
سلام به همه
ورود کسرای گرامی رو به این گروه خوش آمد میگم.
موفق باشید
سلام قهرمان خوش اومدیWelcome (1). اره با خودتم کسری جان4fvfcja.واست ارزوی موفقیییییییییییییییییییییییییییتتتتتتتتتتتتو شادکامی دارم4153303Smiley-face-thumb

درووود / با داداشم صحبت کردم ، یه حرفایی بهم زد و یکسری راهکار گفت که انشأالله جواب میگیرم ، فهمیدم باید مرد باشم ، مسئله ی من مثل یه اسب چموش میمونه ، نباید اجازه بدم بهم ضربه بزنه ، باید رامش کنم و اونوقت با افتخار ازش سواری بگیرم . من باید ذهنم را در اختیار بگیرم ، ذهن آشفته و بدون انگیزه باعث این مسئله میشه و این یک راه برای مشکلات باز میکنه ، ذهن که هدف دار و جمع و جور بشه اونوقت منبع اولیه انحراف قطع میشه
اشکین جان و اسکای بوی عزیز ممنون از راهنماییتون ، کسری جان خوش آمدی ، اینجا میتونی دوست های قابل اعتماد و خوبی پیدا کنی ، به زودی متوجه میشی چه بچه های گلی اینجا هستن
ایول بابا...................
من که در این مورد فقط میتونستم با دوستام صحبت کنم................
ایول به شجاعتت ایضا به شهامتت(این جمله رو تو کدوم فیلم شنیده بودم......یادم نیست)
صحبت کردن با باتجربه ها بیشتر اوقات نتیجه میده.............و مثل اینکه داد..........
کسری جان هم خوش اومد به گروه.................Khansariha (18)
[تصویر:  MuALi.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان