امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام خوش شانس!
ما ها جنگجو هستیم پس باید از همه قوی تر باشیم و اصلا خودمون رو نبازیم!

به امید پیروزی برای همه!!
و پیدا کردن دوست واسه من
cheshmakcheshmakcheshmakcheshmakcheshmak53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9vKhansariha (8)Khansariha (8)
53 نَبِّىءْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُورُ الرَّحِيمُ 53

به بندگانم خبر ده که من آمرزنده و مهربانم

[تصویر:  c4c8eee84812dc4d896eb50e4006c665-300]
وقتی وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و یاورت میشه...
سلام به همه جنگجویان 53 چطورید حالتون چطوره؟
میگم خدای نکرده از جنگیدن خسته نشدید که
هر موقع کردید مهمات کم دارید یا اگه دشمن خیلی سرسخته و نمیتونید باهاش مقابله کنید
کافیه بهم بی سیم بزنید تا هواپیماهای F16 خودمو روونه کنم تا دشمن از دربیارم تا دیگه واسم قد علم نکنه
(1390 آذر 12، 17:13)K@$RA-@lone نوشته است: به امید پیروزی برای همه!!
و پیدا کردن دوست واسه من
cheshmak
cheshmakcheshmakcheshmakcheshmak53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9vKhansariha (8)Khansariha (8)
کسری جان سلام317
قبل از هر چیز میخوام خوش اومد بگم Khansariha (48)
ازینکه تصمیم گرفتی پاک بمونی ازینکه تصمیم گرفتی با نفس خودت بجنگی بهت تبریک میگم303
در ضمن کی گفته تو تنهای اول اینکه تو خدا داری
هر کی خدا داشته باشه بخواد احساس تنهایی کنه واقعا که خجالت داره :s:
بعدشم تو اینهمه دوست توی کانون داری هر کودمشون به اندازه 100تا دوست هستنKhansariha (18)
اینو میگم چون تک تکشون میشناسم
هر موقع کوچکترین مشکلی داشتی یا نیاز به کمک داشتی از خود من بگیر تا بقیه بچه ها در بست در اختیارتیم بازم میخوام ببینم میگی من تنهام و هیچ دوستی ندارم
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
سلام
منم یه تازه واردم و خوشحالم تویه جمعی هستم که همه شمشیر ها رو از رو بستن
هدف من هم مثل همه ی اونایی که میان اینجا اینه که ترک کنم اما خوب یا بد یه فرقی با بقیه تو وجودم هست اونم اینه که به خدا و دینو اینجور چیزا زیاد اعتقاد ندارم و خیلی دنبال کسی میگردم که منو راهنمایی کنه تا بدون استفاده ازمحرک های دینی بتونم ترک کنم،اینم بگم قصد توهین به هیچ کسو ندارم و امیدوارم کسی از دست من ناراحت نشه
در ادامه فقط میتونم بگم ما رو هم دریابین
Khansariha (18)مسافرپاکی و لوکی لوکKhansariha (18)

اما............................................TearsTearsTears1276746pa51mbeg8j13

(1390 آذر 13، 11:26)کمبوجیه نوشته است: سلام
منم یه تازه واردم و خوشحالم تویه جمعی هستم که همه شمشیر ها رو از رو بستن
هدف من هم مثل همه ی اونایی که میان اینجا اینه که ترک کنم اما خوب یا بد یه فرقی با بقیه تو وجودم هست اونم اینه که به خدا و دینو اینجور چیزا زیاد اعتقاد ندارم و خیلی دنبال کسی میگردم که منو راهنمایی کنه تا بدون استفاده ازمحرک های دینی بتونم ترک کنم،اینم بگم قصد توهین به هیچ کسو ندارم و امیدوارم کسی از دست من ناراحت نشه
در ادامه فقط میتونم بگم ما رو هم دریابین
سلام کمبوجیه جان.............Khansariha (18)
اول بگم که ما نظر هامون و میگیم و همونطور که خودت گفتی هیچوقت قصد بی احترامی نداریم...
با یه مثال شروع میکنم....................
من می خوام یه رفیق پیدا کنم...........یکی رو اونور ه خیابون میبینم...........نه میدونم پسر خوبیه.......نه میدونم میدونم قابل اعتماده...........نه میدونم کمک م میکنه.........نه میدونم سه نقطه.........وقتی اینارو متوجه میشم که برم جلو بشناسمش...
خدا هم همینه..........اگه نشناسمش نه میدونم خوب ه.......نه میدونم کمکم میکنه یا نه؟......نه میدونم سه نقطه............
خدا میدونست ما نمیشناسیمش........پس پیامبر ها رو فرستاد تا خودشو به ما بشناسونه........خیلی ساده و فابل فهم...42
البته قدیما واسه خودم سوال بود چرا خودشو نفرستاد.........4fvfcja
بعد متوجه شدم خدا از جنس ما نیست که ما ببینیمش............یه بارم خواست خودشو به حضرت موسی نشون بده.........(البته فک کنم حضرت موسی بود).............که موسی کور شد.......
پس من متوجه شدم که چرا خدا خودشو نشون نداد...................
بعد واسه من سوال پیش اومد که چرا خدا میگه اینکارو بکن اونکارو نکن................
بعد متوجه شدم که به این دلیل که من سیب میخورم ولی مثلا فضله ی کبوتر و نمیخورم.....4fvfcja
چون سیب خاصیت داره ولی فضله ی کبوتر نداره.............
سیب خاصیت داره........گوشت خوک خاصیت نداره.........(چون سیب دوست دارم اینو مثال زدم)
آب خاصیت داره...........مشروبات الکلی خاصیت نداره........(ضررش بیشتر از منفعتشه)
نماز خاصیت داره............چون تو ذاتش یه چیزی یه که باعث آرامش میشه.............
اگه از خودت بپرسی که چرا نماز خاصیت داره مثل این میمونه که از خودت بپرسی چرا سیب خاصیت داره..............خاصیت سیب تو ذاتشه..........خاصیت نماز هم تو ذاتشه........................
پس باید قبل از اینکه بگیم به خدا و دین اعتقاد نداریم باید اول در موردشون تحقیق کنیم........
بشناسیمشون.............تجزیه و تحلیل کنیم...........با دین های دیگه مقایسش کنیم..................و دین رو انتخاب کنیم..........
قوی ترین انگیزه واسه ترک خودارضایی همین اعتقادات ه..............بیشتر بچه ها هم همینطوری ترک کردن............ترک کردیم چون دینمون اینو خواسته بود.............وگرنه اگه اهل دین و دیانت نبودیم واسه چی ترک میکردیم..................خیلی ها به این مرض مبتلا هستن و راحت دارن زندگیشونو میکنن چون بهشون گفتن خودارضایی ضرر نداره...حتی قبل از ازدواج لازمه.......فلان و بهمان و بیسار.......
الان من هر چی فک میکنم که غیر از از این انگیزه پیدا کنم نمیتونم..........
البته قبلا سعی کردم که به دلیله اینکه خودارضایی برای بدن ضرر داره همینو بکنم یه انگیزه واسه ترک ولی جواب نداد............شاید یکی دو روز اینکار و انجام نمیدانم ولی باز دوباره شروع میشد......راهی رو که من رفتم و جواب نداد نرو که اگه تو هم بری جواب نمیده......
بچه ها بیاین نظر بدین مشکل کمبوجیه رو حل کنیم.........................
[تصویر:  MuALi.png]
درود بر تمامیه دوستان جنگجو / کمبوجیه جان خیلی خوش آمدی و برای انتخاب اسمت هم تبریک میگم خیلی قشنگه / خوب یکم بیشتر درمورد خودت بگو بشناسیمت تا بتونیم با هم این مشکل کوچولو را حل کنیم
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام به همه دوستان و مخصوصا دوست جدید کمبوجیه...Khansariha (8)5353

کمبوجیه جان رو منم میتونی حساب کنی...البته منم روت حساب میکنم ها.....یعنی به هم کمک کنیم تا هردو پیروز بشیم...

راستی بچه ها من اولین امتحان سختم رو موفق شدم...پری شب بد جوری حالم بد شد....طوری که دیگه تسلیم شده بودم...وتانزدیکش رفتم....

اما نمیدونم چی شد یک لحظه به آخرش فکر کردم و به امام حسین واین که داره نگام میکنه....

دیگه بعدش حالم خوب شد..
cheshmakvarzesh

[b]خدایاشکرت...[/b]Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
اشکین جان بهت تبریک میگم ، گل کاشتی جنگجو41clappingclappingclapping
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
چرا انقدر اینجا خلوتهه؟:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
303303303
خوبین داداشای من؟1276746pa51mbeg8j
تازگیا اینجا خلوت شده....
حوب من چی بگم؟!!!1276746pa51mbeg8j
نمیاین ....من مجبور میشم یک چیزی....wacko2از خودم دریارم
535353
درود هوان وونگ جان _چه ستاره ی خوشگلی!!! میدی باهاش یه دور بزنیم؟4fvfcja
سلام همایون جان ، سلام هوان وونگ جان، خوبین؟ من که هنوز از پا نایستادم دارم روش رو کم میکنم!
راستی از این ستاره ها به منم میدین یه قایم باشک باهاش بازی کنم؟cheshmakcheshmak

سلام سلام
این بار دوتا سلام دادم تا نگیین کو سلامت
ممنونم از محبت هایی که کردین .تمام نوشته ها رو خوندم خیلی عالی بودن، دست همتوتن درد نکنه
فکر کردم انگیزه خودمو براتون بگم شاید بهتر باشه
انگیزه اصلی من واسه ترک این بود که چند وقته که بد جور پیله کردم به موفقیت و عوامل اون ،نشستم و فاکتور های مهم شو واسه خودم ردیف کردم بعدش عواملی رو که باعث می شدن اون فاکتور ها رو نداشته باشم لیست کردم و بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم فهمیدن که خود ار باعث خیلی از اوناست .مثلا قبلا هر چی تصمیم مهم تو زندگیم می گرفتم عمرشون بیشتر از چند ساعت نبود قدرت ارادم ضعیف شده بود و نیاز داشتم تا اون قدرت دوباره برگرده . و خیلی مثا لا ی دیگه....
و این بار مخصوصا تصمیم گرفتم که یه کارو شروع کنم بدون هیچ توکل و توسلی به مثلث تقدس انسان ها، تا الان که 48 ساعته موفق شدم ببینم عرضشو دارم یا نه
درود بر دوستان عزیز _ کمبوجیه جان امیدوارم که موفق بشی_ کسری جان این ستاره ها که هیچه ، همه ستاره های آسمون مال خودت
بچه هاسلام..

احساس میکنم همین روزا میشکنم...روم فشار....شانسی شانسی امروز هم دوام آوردم...کمک میخوام1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان