امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ایول محمد جان .
اینجا تنها نیستی.
اینو بدون که خ-ا.. دشمن کنکوره. برنامه ریزیرو داغون میکنه.
ایشالا که میتونی.
سلام دوستان - واقعا که آفت کنکوره ، من خودم باهاش دست و پنجه نرم میکنم ، برام دعا کنید
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام من دوباره پاکم ...چند روزی میشه
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
دمت گرم
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
خوبین بچه ها؟؟؟؟؟؟؟................303
تعریفتون از آدم نرمال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.......................:s:
صرف ترک خودارضایی میتونه آدم و نرمال کنه؟؟؟.........................
منتظر نظرهاتون هستم.........................53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  MuALi.png]
سعید جان باز که انا لله.................
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پس نرمال شدن ربطی به ترک خودارضایی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...................
بستگی به جامعه داره سهیل جان - ربط داره اما فقط این نیست ، به نظر من کسی که خود ارضایی میکنه مثلا هر ماه 1بار هم میتونه نرمال باشه
سلام به جنگویای عزیز317
چه خبر از شیطان تونستید فراریش بدید؟
میبینم که چند تا تازه وارد داریم خوش اومدین بچه ها Khansariha (8)
من اول خودمو واسه شما معرفی کنم
الان خودمم دقیقا نمیدونم تو این کانون چه کاره ام
از 1طرف تو تاپیک عضوم از طرف طرف دیگه تو گروه پرواز حامیم
ولی وظیفه خودم میدونم که حامی همه تازه واردا و قیدیما و وسطیا wacko2
خلاصه اینکه نوکر همتونم303
(1390 آذر 25، 23:18)soheil70 نوشته است: پس نرمال شدن ربطی به ترک خودارضایی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...................

سهیل جان اول باید ببینی تعریفت از نرمال بودن چیه
مثلا من کلا ادم نرمالی هستم از مشکلات به سادگی میگذرم انگار که اتفاقی نیفتاده4fvfcja
مسائل واسه خودم بزرگ نمیکنم و سعی میکنم نشون بدم همه چیز بر وفق مراد هستشSmiley-face-thumb
هرچند که اینطور نیست بخاطر همین همیشه سعی میکنم خودمو شاد نشون بدمMuscular
و این هیچ ربطی هم به خود ارضایی نداره53258zu2qvp1d9v
حالا اینکه چرا این سوال پرسیدی من نمیدونمwacko2
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
خب اولش بگم که چرا این سوال و پرسیدم....................
من دارم خودم و با قبل خودم( یعنی موقعی که از 24 ساعت 25 ساعتو درگیره فک کردن به چیزایی بودم که خودتون بهتر میدونین) مقایسه میکنم................
دوران بچگی من کاملا نرمال گذشت............تا رسید به نوجوونی و جوونی که اصلا حالت عادی نداشت و نداره................
میخواستم بدونم صرفن ترک خودارضایی میتونه به شخص کمک کنه تا به شخصیت با ثباتی برسه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر نظر شخصیتون برام مهمه..............که آیا ترک خودارضایی(حتی ترک چند روزه) روتون تاثیر ه مثبتی داشته...............
ضمنن من باید خودم و با دیگران مقایسه کنم ولی اونطوری که میبینم هنوز از خیلی جهات باهاشون متفاوتم...............
اینو هم بگم این عیبی نداره که با دیگران تفاوت داشته باشم.............و لی بیشتر مردم تو ارتباطات اجتماعی شون با هم تو یه چیز تفاهم دارن.....................اون اینه که باید ارتباط داشت.........................یا اینکه مثلا باید خرید کرد........................
من تو ارتباطات اجتماعی خودم مشکل خاصی ندارم..............چه بسا راضی هم هستم.................
ولی تا حالا واستون اتفاق افتاده که علاقه ای به این کار نداشته باشین.......................یه جور حالت تنبلی منظورمه...............
یعنی حوصله ی خرید و نداشته باشین در حالی که میتونین اینکارو انجام بدین.............
حوصله ی ارتباط و نداشته باشین در حالی که میتونین ارتباط برقرار کنین...........اینم سوال بعدیم بود...........

سلام.....من xerex..........خیلی خسته..............اما هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف اسمان از قامتم کوتاهتر باشد
به نظر من خود ارضایی چون جایی تو اخلاق و فرهنگ ما نداره یه نقص و یه اشتباه بد محسوب میشه.

وقتی من نتونم که مرتکب این اشتباه نشم و نتونم این عادت بد رو کنار بزارم ، رو ضمیر ناخوداگاهم تاثیر زیادی میزاره و باعث میشه من خودمو آدمی فرض کنم که نمیتونه خودش رو کنترل کنه

میدونید که ضمیر ناخودآگاه کاملا مستقل و غیر ارادیه و علایق و شخصیت واقعیه مارو میسازه،

مثلا من که از پبراهن قرمز خوشم نمیاد ، اگه خودم را هم بکشم نمیتونم این نفرت بی دلیل رو از بین ببرم .

پس امیر ( خودم ) که تو ضمیر ناخوداگاهش به این نتیجه رسیده که نمیتونه این کار بیهوده (خ-ا) رو کنار بزاره ،و مغلوب شده .خودشو یه آدم شکست خورده میدونه و تو هفته چندین بار طعم این شکستو می چشه و هر بار مطمئن تر میشه که : من آدمی هستم که نمیتونم امیالم را کنترل کنم. و این توی ضمیر ناخودآگاهش ثبت میشه و طبیعاتا همچین شخصیتی هم پبدا میکنه!

حالا این موضوع تو تمام کارهای روزانش بسط پیدا میکنه ، مثلا شب ساعت 12 امیر حسابی خوابش میاد و مسواکشم نزده! این ضمیر ناخوداگاه باید مجبورش کته که پاشو مسواک بزن حتی اگه خوابت میاد. اما این ضمیر به خاطر بارها شکست اصلا ارده ایی در برابر امیال و خواهشهای نفس نداره. طبیعیه که پا نمیشه واسه مسواک.
پاشو واسه درس ، پاشو واسه نماز خیر! عقل امیر نوکر دلشه!4fvfcja

چون من که خ-ا میکنم و این کارو تو ماه چندین بار انجام میدم اینچنین تاثیر بدی میزاره. فک کن تو ماه 10 بار استادت بهت بگه کودن! بعد از خ-ا شخصیتت بهت میگه ضعیف! معتاد! عجیب نیست که آدم غیر نرمالی میشی
. اونوقت اگه یه بار تو زندگی شکست بخوری پیش خودت میگی : هان! من همونم که نتونستم یه عادت بیخودو مسخره رو کنار بزارم، اصلا منو چه به ( مثلا ) مهندس عمران شدن!!!! من کلا آدم ضعیفیم و.....

یکی ازدلایلی که خدا نمازو واسه مسلمونا اینقدر روش تاکید کرده اینه که تو 5 بار تو روز یه عملو ( نماز) حتما انجام بدی حتما! به قول معروف اگه سنگ هم از آسمون بباره تو باید این کارو انجام بدی، همین باعث میشه صبح که حسابی خوابت میاد بلند بشی و نمازو بخونی و به خودت بگی بلند شو!! حتی اگه خوابت میاد نماز ---> تقویت اراده روزه ----> تمرین کنترل امیال و....

حتی اگه جنبه معنوی اسلامو در نظر نگیریم اسلام یه روش فوق العاده واسه زندگیه!
امید وارم کوتاه منظورو رسونده باشم.:s:
آدم نرمال آدمی هست که برایند نیروهای وارد بر اون صفر باشه.

من فکر می کنم این تعریف دقیق تری از ادم نرمال هست و در فیزیک هم این تعریف اعتبارش بیشتره.

چنین شخصی در حال تعادل قرار داره و نرمال هست
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
سلام جنگجوها.داداش سهیل میفهمم دغدغتو چون خودمم خیلی روی این موضوع فکر کردم و میتونم بهت بگم که این شرط لازمه ولی شرط کافی نیست واسه نرمال شدن واسه یه زندگی بدون فکرهای بیهوده و بی اساس واسه یه زندگی شاد شاد.واسه رسیدن به یه زندگی ایده ال و یه شخصیت نرمال باید قدم های زیادی برداشت که هر کسی خودش واسه خودش میتونه این قد مهارو درک کنه وبدونه چیا هستن(چون بسته به شرایط و خلقیات ادمها بعضیاشون متفاوتند)ولی در کل به عقیده من ترک خود... یکی از اولین قدمها واسه باثبات و نرمال شدنه ولی طبیعیه که نباید انتظار داشته باشیم که فقط با ترک خود... شخصیتمون عالی و با ثبات بشه.نتیجه:ترک خود... شرط لازم برای ایده ال شدن هست ولی شرط کافی نیست.(امیدوارم جوابتو گرفته باشی برادرSmiley-face-thumb).یا علی53
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلااااااااااااااااااااااااااااام به همه جنگجویااااااااااااااااااااااان ...Khansariha (8)
حااااااااااااااااالتون خوبه؟...317
خدارو فراموش نکنید ...
چه در خوشی ...
چه در حال ناخوشی ...
عاشقش باشین چون اون عاشقتونه ...53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
Koolسبز سبزمKool
53 نَبِّىءْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُورُ الرَّحِيمُ 53

به بندگانم خبر ده که من آمرزنده و مهربانم

[تصویر:  c4c8eee84812dc4d896eb50e4006c665-300]
وقتی وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و یاورت میشه...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان