امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

زندگی زیباست باید لذتش رو ببری! پس باید انرژی داشته باشی هوانگ ونگ جان عزیز
پس حالش رو ببر (البته شرعی!!!Smiley-face-cool-2)
به همین سادگی
53 نَبِّىءْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُورُ الرَّحِيمُ 53

به بندگانم خبر ده که من آمرزنده و مهربانم

[تصویر:  c4c8eee84812dc4d896eb50e4006c665-300]
وقتی وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و یاورت میشه...
سلام آقاي مهند خان
تبريكات فراواااااااااااااااااااااان. 9 روز عاليه. كار سختت تمام شده.
Khansariha (46)البته بايد مواظب باشي مغرور نشي.317
منم تو دوره جديد روز اول پاكيمه. دوستان حمايت كنند منم پاك بشم303varzesh
خدايا از ما حركت از تو بركت53
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
به به موهناد جان 9 رووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووز خیلی عالیه×
از همین الان یه هدیه پیش من داری! که اگه یه ضرب بری ماهانه 3 برابرش میکنم! قبوله ؟
به شرطی که کم نیاری و دماغ شیطون رو به خاک بمالی که اینطوری باشه 13131313 و ما اینطوری 317317317

و بهش بخندیم317317

چند شب پیش روی زمین شی براقی را دیدم . خیلی کوچک بود ولی از خود یک درخشندگی خاصی ساطح می کرد . کنجکاو شدم و دیدم مثل اینکه یک تکه شیشه است که نور چراغ کوچک چند متر آن طرف تر پارک را به سمت چشمان من منعکس می کرد . از روی نیمکت خم شدم و زاویه دیدم تغییر کرد و دیگر شی از خود درخشندگی نداشت

.
آن را برداشتم ، آرام و آهسته به آن نگاه کردم و از دیدن آن لذت بردم

.
انگار تمام دنیای گم شده خود را پیدا کرده بودم . آن تکه شیشه هنوز محتوای درون خود را حفظ کرده بود . آن شیشه نبود ، آیینه بود . معلوم نبود قبلا جزئی از کدوم کل بوده . آیینه کوچک ... آیینه بزرگ

.
ولی هرچه بوده ، قابل تحسین است . از آن جهت قابل تحسین است که هنوز اصل و محتوای خود را فراموش نکرده بود و هنوز هم آیینه بود . دست روزگار و گذر ایام آن را خرد و شکست و از چشم صاحبش افتاد و دور ریخته شد . وای هنوز آیینه بود . دیگر کسی او را دوست نداشت واز آن استفاده نمی کرد . دیگر روی بام هیچ دراور و یا داخل کیف پر زرق و برق یک خانم تجلی و خود نمایی نمی کرد ولی بازهم آیینه بود و خاصیت خود را از دست نداده بود . مهم نسیت که دیگران در مورد او چه فکر می کنند ، مهم این است که او خودش را قبول داشت . با آن کوچکی و لب پریدگی که داشت ، آن چنان نور را در چشمانم انعکاس می داد که گویی می خواست به من بفهماند که تو کجایی ...؟ آیینه ، آیینه وار می خواست به بگوید که آیا تو از من کمتری ؟ او می خواست به من بفهماند که فقط به خاطر جیوه پشت شیشه ام که هنوز آن را از دست ندام ، این نور امید خود را به چشم تو منعکس کردم

.
آیا تو جیوه داری ؟ آیا جیوه پشت تو ریخته که انقدر ماتم گرفته ای ؟ اگر من یک هزارم تو توانایی داشتم ، برایم بس بود تا دنیایی مجازی بسازم . منظور عمیق آیینه این بود که حتی اگر ذره ای از توانایی انسان رو داشت ، چنان آیینه ای میشد که می توانست تصویر تمام دنیا را نشان دهد و دنیایی مجازی بسازد . دوستان عزیز اگر تکه تکه پازل توانایی های خود : معنویت ، فکر ، عشق ، شادی ، امید و ... را در راه پر پیچ و خم زندگی جا گذاشته ایم و الان گم کرده ایم ، برگردیم و از نو آن توشه ها را با خود برداریم و همراه کنیم ؛ چون در ادامه مسیر بدان ها نیاز داریم

.
سلام ، این داستان رو چند وقت پیش نوشته بودم . واقعا آدم ها بعضی وقتها در مسیر زندگی گم میشن که نیاز دارن حتی یه تلنگر کوچولو بیاد سراغشون و اونا رو تو فکر فرو ببره

.
خود ارضایی این کلمه یه جوریه .... من فکر می کنم که دو وجه داره ، بعضی وقت ها انقدر آدم رو تحت نفوذ خودش قرار میده که آدم همه چیز رو فراموش میکنه و هیچ چیز به غیر از اون رو نمیخواد و بعضی وقتها انقدر تنفر برانگیز میشه که فرد میره و تمام آنتی فیلترها و عکس و فیلم و .... رو پاک میکنه و از بین میبره . دوست من خودارضایی انقدر به روح آدم لطمه میزنه که فرد رو با تمام داشته هاش پوچ میکنه

.
آدم با خودش کلی امروز و فردا میکنه تا بتونه اونو بذار کنار ولی انگار نه ؛ بیخال نمیشه و بعد از حداکثر یه هفته سر و کلش پیدا میشه . آدم رو تحریک و سوسه میکنه

.
وسوسه به چی به آرامش به رضایت درونی ؟ کل کاری که سر جمعش در نهایت نیم ساعت بیشتر نیست . اول فرد داغه و افسار ارده اش رو داده که نفسش و بعد و پس از ارضا شدن همون نفس به آدم رجوع میکنه و فرد رو از درون میخوره و داغون میکنه . ولی دیگه بسه ... آره بسه

..
چرا و تا کی ؟

///
بهترین وقت همین امروزه ... همین امروزی که میدونم خیلی تو زتدگیت دنبالش می گشتی

...
اومده ... میخوای چی کار کنی ... مرد سفر هستی .. یه یا علی بگو . خدای بزرگ هم به فرشته هاش گفته تا خطای بنده هام رو رو شونه هاشون با مداد بنویسید تا اگر از دور برگردون جاده به سمت من برگشتند من رو خطاها رو با پاک کن بخشش محو کنم و رو شونه هاشون درجه های اراده بذارم . دوستان عزیز ، میشه کاری رو که الان خیلی وقته انجام میدادی و ازش زجر می کشیدی رو مثل خیلی سدهای دیگه ای که حتما تو زندگی تونستی ازشون رد بشی و اون ها رو ریز و خرد کنی ، فراموش کنی و بر اون پیروز بشی

.

به خودت نگاه کن . چی کم داری ؟. با خودت آشتی کن . تو بزرگوار تر از اونی هستی که نتونه جلوی خودش بایسته

.
الان درون تک تک سلول های بدنت این تغییر رو حس کن . حس کن که دیگه آدم دیگه ای هستی و دیگه قرار نیست تا اسیر تکرار زمان باشی

.
از خدا بخواه که کمکت کنه تا یک بار اساسی نشون بدی که کی هستی . اشرف مخلوقلت مگه نه ! تلاش کن از 86400 ثانیه از عمرت در روز نهایت استفاده رو ببر . همون فرصتی که مردهای بزررگی مثل انیشتین در اختیار داشتن و غوغا کردند . خودارضایی یعنی سکون و در خود ماندن و غصه ای از درون و نمود عملی اون روی کیفیت زندگی در بیرون . خودت رو انقدر بزرگ و بزرگوار بدون که هیچ عامل داخلی و خارجی نمیتونه در تو اثر بذاره

.
مراقب تک تک لحظه هات باش . تو عزیز ترین کس برای خدا هستی و همون طور که خودش گفته در آیه

70
سوره فرقان ، اگه تو تغییر کنی او هم تبدیل میکنه . تبدیل میکنه ، تمام اون روزهای گذشته رو به روزهای خوب و ایده آل و تمتم گناهانت رو به حسنات . فقط یه کم بهش فکر کن و به سمتش برو با خضوع و خشوع و با بغض یهش بگو ... خدا جون من اومدم

.
باهات شاید دوستی خوبی نداشتم ولی از این به بعد میخوام دست گرمت رو پشتم احساس کنم . پس خدایا از من بگیر ، هر آنچه را که تو را از من میگیرد . دوست عزیز الان ، آره همین الان وقتشه که تو بتونی پر بکشی و بری به سمت بهترین هایی که لیاقت توست

.
خدایا من آموخته ام که در کنار تو بودن یعنی همه چیز و تو را صدا زدن یعنی آرامش

!
دوست من تصمیمت رو بگیر
برگرفته ازداستان عليرضا يكي از مشاوران ترك
كنارت هستم اي تنها
ناصریا جان خوش اومدی................Khansariha (18)
هر مشکلی داری بیا اینجا در میون بزار تا بهت کمک کنیم.........:s:.........البته نه هر مشکلی...........4fvfcja
آر ام ام جان شما هم خوش اومدی..........Khansariha (18)
در مورد الگوریتم و اینجور چیزا سوال کردی که باید بگم اینجا هیچ الگوریتمی نداریم(دیگه از این سوالای سخت سخت نکنی یا..4fvfcja....)...فقط قانون سوم نیوتون برقراره انرژی بده انرژی بگیر...............Muscular
البته قانون جنگل هم برقراره.......17........نترکووونی میترکووننت.............4fvfcja
البته از تاکتیکای جنگی هم استفاده میکنیم که در صورت لزوم برای علاقه مندان شرح داده میشه........ [تصویر:  armed.gif] ......البته باید آموزشی رو گذرونده باشی...........4fvfcja
ضمنن کی گفته ستاره های ما کمتره..........واسه اینکه ریا نشه میگیم ستاره هامونو نزارن..4fvfcja.........همین تک ستاره ی من خودش جا ده تا ستاره ست..................4fvfcja

[تصویر:  MuALi.png]
راست میگه مثلا ستاره ی من رو هنوز بهم ندادن!
مهم اینه که دلت پر ستاره باشه عزیزم!
یا علی

(1390 دي 2، 22:53)soheil70 نوشته است:
البته از تاکتیکای جنگی هم استفاده میکنیم که در صورت لزوم برای علاقه مندان شرح داده میشه........ [تصویر:  armed.gif] ......البته باید آموزشی رو گذرونده باشی...........4fvfcja

سلام به برو بچ بی ستاره بی ریا
soheil70 داستان این اموزش ها چیه؟1744337bve7cd1t81 منم می خوام42
جواب سوال اولم رو ندادی ها برای تثبیت ترکم چه وکنم؟
در کل ایوووووووووووووووووووووووووووووووول
یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

بابا اين سهيل خيلي پرانرژيه. يكي جلوشو بگيره كار دست خودش نده.13 اما خيلي خوشم اومد. من بيشتر طرفدار قانون جنگلم تا گفتگوي تمدن ها
rmn عزيز. بذار تجربه خودمو بگم شايد به درد بخوره. من يكبار 6 ماه ترك كردم. ولي اولين باري كه بعد از 6 ماه برگشتم به اين كثافت استدلالم اين بود كه من ديگه پاك شدم و اين يك بار معتادم نميكنه و هر وقت بخام ميتونم دوباره انجام ندم. ولي اون يك بار انجام دادن همان و معتاد شدن دوباره همان. به هيچ عنوان حتي بهش فكرم نكن.
تنها راهش يك برنامه ريزي منظمه كه براي تك تك لحظاتت برنامه داشته باشي و بدوني وقت آزاد نداري. يادت نره برنامه ريزي خيلي مهمه. نوشته زير از يكي از مشاوران ترك خودارضايي به نام عليرضاست كه خيلي به ترك من كمك كرد. اميدوارم به درد شما هم بخوره
. ضمنا من 2 روز پاكيمهKhansariha (46)
به طور آکادمیک 10 گام برای رهایی وجود داره که من 10 گام رهایی رو خالصه وار نام میبرم و توضیح میدم . قبل از 10 گام عملی و ذهنی باید گام ثابت و لا ینفکی رو نام برد که اون چیزی نیست غیر از نزدیک کردن خود به خدا و دقت در انجام واجبات و دعا و خواندن قرآن و یاد خدا بودن و ذکر و... که دل صاف بشه و حق پذیر و این 10 گام مثل مرهمی روش بشینه و ما رو دوا کنه

.
قدم اول) باور سبز

:
باید روی ذهنت کار کنی که میتونی و اگر بگی نمیتونی به قول دکتر حسابی به خودت توهین کردی . کار نشد نداره . مثل اون سوسک یه 100 بار از دیوار کاه گلی میره بالا و می افته ولی بالاخره از اون بالا ما جمال نورانیش رو زیارت میکنیم و اون هم به ما سلام عرض میکنه . پس بگو تو هم میتونی و اجازه نده که همت آقا سوسکه تو رو زیر سوال ببره . عهدت رو محکم کن و با خودت توانستن و آخرین فرصت توبه رو تکرار کن . خدا تو رو دوست داره که باز هم خواسته که برگردی و توبه کنی وگرنه الان صورت مسئله رو پاک کرده بودی . پس بدون که تو باز هم به لطف او همون اراده سابق رو داری

.
قدم دوم) مثبت نگری

:
باید ببینی که در گذشته چه موفقیت هایی داشتی و الان در زمان حال در شرف رسیدن به چه موفقیت ها و اهدافی هستی . با بازیابی ارزش های از دست رفته یا کمرنگ شده روحیه مثبت نگری رو تو خودت ایجاد کن . یه سری جملات زیبا رو همیشه در معرض دید خودت قرار بده . مثل

:
هرگز ناامید نمیشوم . شکست اتفاقیست در گذشته و موفقیت رخدادیست در آینده . موفقیت در چند قدمی من است . تو میتوانی اگر به درون خودت ایمان داشته باشی . سر سخت تر از اراده انسان چیزی نیست و

....
قدم سوم) پالایش فکر

:
بدون که فکر و عمل این لحظه تو امکان داره در چند ساعت بعد و میزان انرژی تو تاثیر بذاره . مثل آثار ما تاخر اعمال که در آخرت ما ثمره اونا رو میبینیم . پس فکر های خوب کن و کارای خوب انجام بده . حتی اگه اون کار خوب در ظاهر ربطی به ترک خودارضایی نداشته باشه ولی بدون که همه چیز این دنیا به هم ربط داره و اون انرژی بد یا خوب تاثیرش رو میتونه رو خیلی از چیزای دیگه هم بذاره

.
قدم چهارم ) مقاومت در برابر افکار انحرافی

:
در کنار در ذهنت یک ایستگاه ایست بازرسی قرار بده و اجازه نده هر خیالی به راحتی در ذهن و فکرت بیاد و مشغولت کنه . فکر شاه راه رسیدن به موفقیت است . هر وقت ذهنت خواست که متمایل به خاطرات بد گذشته بشه و یا به لذت گناه فکر کنه ، سریع اونو به یاد مرگ بنداز و ببرش تو عالم قبر و قیامت و پیش خودت فکر کن که بهتر نیست که اگه قرار باشه خدایی نکرده چند ساعت دیگه از دنیا بری با لباس پاکی و در ترک بری تا بتونی سرت رو جلو خدا حداقل تا نصفه بالا بگیری ؟ یا این خوبه که بگی خدایا بازم توبم رو شکستم ؟ قدم پنجم) آسیب زدایی از محیط

:
اگه در اطرافت وسایل و ویدیو ها و سی دی ها و بلوتوث ها و عکس ها و متن ها و ... تحریک کننده داری تا قبل از اینکه در اوج فشار جنسی قرار بگیری و دیگه برات دل کندن سخت باشه در همین زمان و موقع وضعیت سفیده ، با شعور پاکشون کن و از خودت دور کن . اگه این کارو پشت گوش بندازی مثل اینه که داری از پنبه کنار اجاق کم حرارت ولی روشن آتیش مراقبت میکنی که نسوزه

.
قدم ششم) کنترل ورودی ها

:
چشم . چشم . چشم . شکم . گوش. دقت کن، به نسبت سه به یک خطرناک هستند . این دو تا بذر شهوت رو میکاره و باید مراقبشون بود . تعجب نکن گوش هم به اندازه خودش هست

.
موسیقی های غنا و با ریتم های تند و سبک های ... هم در افزایش تحریکات بدنی از جمله افزایش ضربان قلب و فشار خون و انقباض عضلات تاثیر داره که همگی به برانگیختگی شهوت کمک میکنه

.
قدم هفتم) دقت در انتخاب دوست

:
هر کس لایق دوستی با تو نیست . دوستان رو هم مثل ورودی ها با فیلتر عقل و شرع جدا کن

.
قدم هشتم) پرهیز از عقب گرد

:
مجسم نکردن داستان ها . عکس ها . فیلم ها و تمام صحنه های محرک برای خود . یه دوستی داشتم برای اینکه این جور افکار سراغ درس خوندن به سراغش نیان یه کش بسته بود به دستش و تا فکرش میخواست بره و منحرف بشه یه تلنگری به خودش میزد و میگفت خدا بشکونت یا

(=
وشکون) گرفت تا حواست باشه

.
قدم نهم) تحریک زدایی

:
عدم دست زدن و مالش و خارش آلت بی جهت و از روی عادت و رعایت اصول صحیح بهداشت فردی از جمله خالی نگه داشتن مثانه تا حد امکان و استحمام سریع و عدم توجه به بدن . پوشیدن البسه راحت

.
خوابیدن به پشت و کلنجار نرفتن در هنگام بی خوابی . اگه خوابت نمیبرد بشین و یه درس حفظی یا یه داستان بخون تا کمکم خوابت ببره . تخت خواب یا رخت خواب ، فقط برای خواب و نه برای فکر و خیال . فکر و خیال در محیط باز و بیرون و در طبیعت و یه جای دنج و آروم دیگه . البته اونم فکرای خوبا . ایجاد مشغولیت در زمان های بی کاری و فرار از تنهایی و ورزش مستمر و دوش آب ولرم و کمی هم سرد هم جزئی از تحریک زدایی محسوب میشه

.
قدم دهم) مبارزه با نفس

:
قدم ده رو تا حالا به اون شکل به کسی نگفتم ولی راه خوبی برای ایجاد عادت هست . مبارزه با نفس یعنی اینکه حتی به خواسته های مشروع نفس خودت هم زود پاسخ نده . مثلا تا تشنت میشه نرو و آب نخور . بذار یه کم سختی بکشی و دیر اقدام کن تا ارادت قوی بشه و نفست بفهمه که نه بابا مثل اینکه حرف حرف تو هست

.
وقتی یه کار سختی رو در پیش رو داری و میخوای به آینده موکولش کنی و به اصطلاح ازش شونه خالی کنی به هر نحوی هست برو تن به اون کار بده و به نفست غلبه کن و خلاصه تا میتونی لجش رو در بیار . به قول برایان تریسی زشت ترین قورباغه (=سخت ترین و مهمترین کار)رو اول قورت بده . امیدوارم که این مطالب برات مفید بوده باشه . و برای کلام پایانی: گمونم از ظلمت شب خسته شدی و دلت برای روشنایی صبح پر پر میزنه

!
به تو مرحبا و هزار آفرین ! به خدا نقطه شروع حرکت همین جاست ، همین که بفهمی کجا قرار گرفتی و کجا باید بری . اینجاست شروع بیداری و نقطه آغاز شکوفایی تو

.
اصلا میخوای خورشید رو دعوت کنی تا بیاد به خونه دلت ؟ آخه وقتی خورشید ساکن دلت بشه، یخ های دلت رو آب میکنه و اون وقت برای همیشه دلت گرم و نورانی میمونه . نگاه کن . کلبه سعادت اونجاست . کمی اون طرف تر . اگه آماده ای، کوله پشتی امید و آرزوت رو ببند و بند کفش های استواری و صلابتت رو محکم کن ؛ یا علی

.
كنارت هستم اي تنها
سلام.اول از همه خوش امد میگم به تازه واردهای گلمون.به گروه خودتون خوش اومدینSmiley-face-thumb30353Welcome (1).امیدوارم هر چه زودتر این کارو واسه همیشه ترک کنین.سخت نیست اگه اگه اگه بخواینSmiley-face-thumb.و ممنون که اینقدر فعالین.

و یه تشکر ویژه ام از داداش سهیل گل گلاب که اینقدر پرانرژی53

خلاصه من ستوان دوم اسکای بوی هستم4fvfcjaSmiley-face-cool-2و یکی از حامیای گروهتون.امیدوارم بتونیم با هم اشک شیطونو در بیاریمKoolSmiley-face-cool-2

یا علی مدد303
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلام اسكاي بوي. ما تلاش مي كنيم303 به شرطي كه شما هم كمك كنيدKhansariha (18)
با اين سن و سالت خجالت نميكشي ستوان موندي؟؟؟ اشكال نداره خودم سرهنگت مي كنم317
كنارت هستم اي تنها
ناصریا جان دمت گم خیلی عالی بود راستی منم روز سوم پاکیمه Muscularایییییییووووووللللللل یا علی

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

انشاالله بري تا روز 30000 پاكيKhansariha (8)

(1390 دي 3، 22:20)----- نوشته است: ناصریا جان دمت گم خیلی عالی بود راستی منم روز سوم پاکیمه Muscularایییییییووووووللللللل  یا علی  
اينجا خيلي سوت وكورهTears
يك پيشنهاد دارم303
همه اعضاي فعال اين گروه هر روز اعلام وضعيت كنند و بگيد كه چند روزه پاكيد41
اينطور هم گروه پرانرژي تر ميشه هم براي ما تازه واردها انگيزه ميشهKhansariha (46)
قربان همتون[تصویر:  8.gif]
كنارت هستم اي تنها
[highlight=#ffffff][highlight=#ffffff]شیطون:بشکن بشکنه بشکن
من:من نمیشکنم
شیطون:بشکن
من:روت کم نمیشه
شیطون:بشکن:smiley-yell:
من:من نمیشکنم
شیطون:اینجوری نیمشه نمیشکنه13Tears

من:خیت خیت خیت دماغ سوخته خریداریم.

داشتم میشکستم ولی با کمک خدا نشکستم من پپپپپپپپپپپپپپپپپپپاااااااااااااااااااااااککککککککککککککمممممممممممم317Muscular41Khansariha (48)317
[/highlight][/highlight]

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

آفرين rmn عزيز اي ول گل كاشتي317
ولي نبايد جايي يا در مقابل صحنه هايي قرار بگيريم كه شيطون جرات كنه بياد جلو. انشاالله مي خاهيم دماغشو خاكي كنيم
راستي چون rmn گفتن سخته و احتمالا مخفف يك اسم و فاميله، با اجازه بزرگترها اسمتو مي ذارم رحمت الله ميرزا نقي. اگه اسم ديگه اي داري بگو

كنارت هستم اي تنها

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان