امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1390 دي 6، 19:04)soheil70 نوشته است: میبینی محمد رضا جان.............یه لحظه ست و یه تصمیم...........بشکنم.....1276746pa51mbeg8j......نشکنم.....1276746pa51mbeg8j.......نه نمیشکنم....4fvfcja..........البته اورژانس کانون جای بسیار مجهزیه...........البته اگه زنده بهش برسی.........4fvfcja....................لا مصب امون نمیده (بوق........بوق بوق ...........بوبوق)..........علائم حیاتی بود نه فحش....4fvfcja
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
یادش به خیر اونموقع ما امتحان نهایی داشتیم.........چقدر استرس داشتیم..................معدلم و بهتون بگم شاخ در میارین...........روم نمیشه بگم وگرنه کلی با هم میخندیدیم..4fvfcja
یه بار آخرهای امتحان بود بلند شدم برم بیرون یادم رفت برگه رو به مراقب تحویل بدم..........حالا مراقبه هم بر و بر منو نیگا میکنه میگم چیه عمو؟؟(البته عمو رو نگفتم4fvfcja)........گفت:برگه ت کو؟؟ منم گفتم یادم رفت و کله بچه ها زدن زیره خنده..............4fvfcja..........کلی پدر بیامرزی بهم دادن که دمت گرم تو همین فاصله کلی تقلب کردیم............4fvfcja...به اینا میگن سوتی یه هدف دار......................
ضمنن یه مشاوره.........بیشتر سوالای امتحان نهایی از مسائل خوده کتابه........البته اگه کتابی مونده باشه........سال به سال آب میرن..............هر سال کمتر از پارسال........
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
در مورد سوال همایون...............من یه ماه دیگه ترمم تموم میشه میخوام هم دویاره برم باشگاه و هم دوباره کلاس موسیقی مو ادامه بدم................دو کلمه از ماشین ه عروس:سعی کنیم برنامه ریزی داشته باشیم......................4fvfcja
ـــــــــــــــــــــــــــــ
دو کلمه هم درد و دل:سعی کنیم کاره امروز و به فردا نندازیم..................ننداز دیگه........جان ه من ننداز............ولی آخرشم میوفته............53258zu2qvp1d9v
آفرين داش سهيل
چه سازي ميزني عزيز؟
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
در مورد سوال rmm عزیز
نظر شخصی من اینه که ترک خود ارضایی ساده تر از اینه که بخوایم فقط به خاطر این موضوع ازدواج کنیم و تغییر رشته بدیم.
برای ازدواج باید خیلی چیزها رو بسنجیم، همینطور برای انتخاب رشته. مثلا باید ببینی استعدادت تو چه زمینه است و ...
موفق باشید
چار پنج سال پیش گیتار میزدم..............البته نه ازون لهب و لعبی یاش..........4fvfcja
در کل موسیقی رو دوست دارم.........................
[تصویر:  MuALi.png]
موسيقي عاليييييييييييييييييييه
من موسيقي نميزنم ولي موسيقيدانان را دوست دارم4fvfcja. مخصوصا سهيل خودمووووووووووKhansariha (18)
كنارت هستم اي تنها
سلام به دوستان. Khansariha (18)
تخصصی تو موسیقی ندارم ولی یکی از دوستان که وارد بود میگفت موسیقی رو فرد تاثیر میزاره
چه خوبش چه بدش.سعی کنین موسیقی خوب گوش کنین.53
خوش به حال دوستانی که حداقل یه ساز بلدن خیلی عالیه41Khansariha (46)
سلام به برو بچ بی ستاره بی ریا
آقا سهیل دمت گرم باباKhansariha (18)
حالا گیتار به چه سبکی میزنی؟(فلامینگو-راک و...)
پس اون فردا اولین امتحان ترممه Tearsالتماس 2a
من am التمیزvarzesh
شما چطور؟
اینم استارت یه بحث جدید:Khansariha (56)
ممکنه ما ها یه برادر یا خواهر کوچیک تر از خودمون داشته باشیم چطوری از دچار شدن اونا به این بلا جلو گیری کنیم؟
این سوال برای خودم هم پیش اومده لطفا جواب بدید:smiley-yell:
در کل ااااااااییییییییییییییووووووووووووووللللللللللل
یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلاااااااااااااااااااااااااااااااام سلااااااااااااااااااااااااااااااام بقیه کجااااااااااااااااااااااان؟! ...Khansariha (8)
خب من فکر کنم میشه از گرفتاری داداش و ابجی های کوچک جلوگیری کرد ...4fvfcja
با دوستی و رفاقت باهاشون و نزدیکی بهشون میشه کاری کرد تا از گوشه گیری و رفتن به سمت این کار خودداری کنن ...53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
میان آفتاب های همیشه زیبایی تو، لنگریست
نگاهت شکست ستمگریست
و چشمانت به من گفته اند : فردا روز دیگریست ...

اینم از 14 + شرایط کافی برای ارتکاب .Khansariha (46)
یا مرگ ، یا ترک
محمد رضا جان گفتم که لهبی نیست........4fvfcja.......کلاسیک کار میکردم قرار شده بود بعد یه مدت هم فلامنکو کار کنم که به دلایلی گذاشتمش کنار تا الان که که دوباره هوس کردم برم سراغش.......varzesh
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
در مورد سوالت.............در ادامه ی صحبت امین آگاهی دادن هم لازمه..............میدونی چقدر آدم به خاطر بی اطلاعی رفتن سراغش........و موقعی فهمیدن که آب از سر گذشت و نشدارو نرسید و سهراب در گذشت............53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  MuALi.png]
[highlight=#ffffff]سهیل جان مگه علکی داداشم تشنه به خونمه
میترسم به راهی بره که من رفتم
چون اون آدم کم روییه میترسم به کسی نگه1744337bve7cd1t81[/highlight]
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

محمدرضا سوالت خيلي مشكله
ولي در كل پيشنهاد مي كنم كه...
پيشنهاد مي كنم كه باهاش رك حرف بزني و بگي بعضيا يك كارايي انجام مي دهند كه ....
و اگه سنش كمه بترسيونيش مثلا بگي اين كار باعث ميشه كه آدما طي چند سال كور بشند يا آدما فلج ميشند.
توضیح کریم:
واقعیت اینه که خود ارضایی اصلا عوارض جسمی شدید مثل اینها نداره. در واقع خیلی از چیزایی که به ما گفتند نادرست بوده و تاثیر بدی می گذاره.
فقط يادت باشه يكبار رك بودن ميتونه زندگي يك نفر را سالم نگه داره317317317
كنارت هستم اي تنها
دروود بر دوستان _به نظر من باید باهاشون رفیق باشی (از دوستی بالاتر)و جوری باشی که مشکلاتشون را بگن .درضمن بسته به سنشون وقت هاشون را با برنامه ریزی براشون پر کنی . راستی ورزش ببرشون حتما . منم اولین بار داداشم بردم باشگاه ، حتما روی شخصیتشون کار کن و کتاب براشون بخر، در کل یکاری کن که باهات راحت باشن و البته حد و مرز را هم رعایت کنن
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
سلام دوستای عزیز
من تازه با این سایت اشنا شدم
دوس دارم تو این گروه باشم البته اگه جایی واسه من تو این گروه باشه
امیدوارم منو به عنوان یه کوچیکتر توی جمع صمیمیتون بپذیرید 53
سلام سیاوش جان ، خوش اومدی . معلومه که جا هست ، خوشحال میشیم به گروهمون بیایKhansariha (18)303
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
سلام! چه خبرا؟
من که توپ توپم و پاک پاک پاک
53 نَبِّىءْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُورُ الرَّحِيمُ 53

به بندگانم خبر ده که من آمرزنده و مهربانم

[تصویر:  c4c8eee84812dc4d896eb50e4006c665-300]
وقتی وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و یاورت میشه...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان