امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام دوستان

متشکرم از نظر هایی که داده شد و من خودم از کسایی مثل ناصریا خان که از صحبت های بعضی بچه ها ناراحت شدن معذرت می خوام...

برای اینکه خاتمه بدم به این شک و شبهه ها و اینکه همچین چیزی مطرح شد که اینجا تاپیک فقط برای اعلام وضعیته نه چیز دیگه...

اصلا این طور نیست...هر بحثی که بتونه رو بچه ها رو دور کنه از این عادت در گروه ها به صلاحه و توی گروه باید مشارکت جمعیتون به وسیله همین سوال و جواب ها و گفتن مسایل و مشورت دوستانه با همدیگه، بیشتر بشه

ضمنا اون بحثی که شد مبنی بر اینکه کسانی رو که فعال نیستن از گروه بیرون کنیم! ما کسی رو بیرون نمی کنیم اما این قانون اینجا کاملا انجام میشه که افرادی که یک ماه پستی در گروه نزنن و فعالیتی نداشته باشن به گروه راکد منتقل میشن و تا زمانی که فعالیت نکنن اسمشون در گروه راکد باقی می مونه و نه جزو افراد فعال گروه...به محض فعال شدن دوباره میتونه به گروه برگرده...اینجا راه همیشه بازه cheshmak53

ممنونم از سهیل عزیز و اسکای بوی خان و جناب سعید 13 و آقا امین بزرگوار که همیشه اینجا رو گرم و پرانرژی و دوستانه نگه میدارن 53

مواظب خودتون باشید دوستان
و در کمک کردن از هیچ چیز مناسبی به هم دریغ نکنید...53
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
303
میگم همین بحث بی بحثی باعث شده یکم شلوغتر شه4fvfcja
ما شرمنده تونیم......([highlight=#efefef]
وانگ وونگ عزيز بايد عرض كنم كه از شما كه قديمي هستي اين حرفا بعيده.)
[/highlight]
[highlight=#efefef]
نه بابا ما کجا قدیمی هستیم؟!!!
[/highlight]Khansariha (134)Khansariha (8)
ببینید من منظورم اینه که ادم نمیتونه بیاد تو این تاپیک هر بحثی بکنه!!
بعدشم من که از خدامه! روزی هزار بار سر میزنم به اینجا میبینم خلوته!خوب من چیکار کنم؟!!!
درضمن من نمیگم شما اعلام وضعیت نکن !!!
خدایی این داش علیرضا چرا کم پیداست؟ تا حالا که هیچی نگفته!!!
میگم اگه همین بحثو ادامه بدیم کم کم اینجا خیلی شلوغ میشه ها4fvfcja
بابا بیخیال ما کشیدیم کنار!!!1276746pa51mbeg8j1313131313
535353

هوانگ ونگ عزيزم آشتي53Khansariha (48)
دوست دارمKhansariha (18)
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
سلام خدمت دوستان
چند ماهی نبودم راکد شده بودم 4fvfcjaدوباره برگشتمKhansariha (18)
درود بر دوستان گرامی _ مهدی جان خوش برگشتی داش _ میگم چرا همه میان میگن چرا خلوته؟خوب اگه خلوته شما شلوغش کنید -به خدا کاری نداره
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلا به برو بچ بی ستاره بی ریا
بابا تا ما میام بخودمون بیایم که اینجا شلوغ شده اینجا میشه مثل برزخ[highlight=#ffffff]Tearsذر کل به اون چیزی که گفتم در مورد زمان خواص فکر کنینا خوبهSmiley-face-thumb[/highlight]
سهیل جان ممنون از پاسخت303 و این که منظورت از بحث های اجتماعی چی هستش؟
[highlight=#ffffff]هوانگ هونگ جان منم آشتیKhansariha (8)[/highlight]
همایون جان شما یچی بگو یعنی استارت بزن ما پی میگیریم وقتی میام میبینم کسی اینجا نیست خب من چی بگم
بیشتر انرژیم کمم میشه به جای بیشتر شدن[highlight=#ffffff]cheshmak[/highlight]
در ایییییییییییییییووووووووووووووووللللللللللل
یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

باشه چطوره در مورد پر کردن وقت های خالیمون صحبت کنیم؟
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
سلام به نظر من عالیه فکر خوبیه همایون جان
من خودم بهترین راهی که برای پر کردن اوقات خالیم دارم خوابه عالیه نههههههههههههههSmiley-face-thumb
البته امسال کم تر چون امتحان نهایی دارمKhansariha (56)

یه ایده داشتم امید وارم به گوش حامیان برسه:

1(هفته نامه):بیاید برای خودمون تو گروه یه هفته نامه یا ماه نامه داشته باشیم و بحث ها و اعلام های
وضعیت های ماه یا هفته رو توش بنویسیم

2(مسابقه):بیاید یه مسابقه چار گزینهای درست کنیم با موضوع ترک این لا مصب یا تثبیت اون بعدم میشه
هدیش یه اعتبار از طرف طراح باشه
روی این موضوعاتی که گفتم فکر کنیدcheshmak
ضمنا آقا سهیل یا ما با یکی دوست نمیشیم یا اگه میشیم شده با هم میمیریم(قابل توجه اونایی که گروه رو تنها گذاشتن)Khansariha (18)

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

اگه امتحان نهایی داری حتما از الان بخون که موقع امتحان ها راحت باشی ،هروقت هم چیزی را خوندی و گفتی اینکه نمیاد ، تو یه دفتر اونا بنویس چون حتما میاد _ من خودم الان وقت های استراحتم را با رسیدن به آکواریوم و ماهی ها میگذرونم _ورزش هم حتما برید
آی نفس کش بیاد تو گروه این شیطون بد صفتد داره وسوسم می کنه:smiley-yell:
مردم کجاییییییییییییییییییییییییییییید
نه نه نه نه نه نه نه[highlight=#ffffff]13131313[/highlight]

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

لازم نیست بیایید حالم خوب شدSmiley-face-thumb

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

خدا را شکر _ بهت پیشنهاد میکنم اینجور مواقع بری اورژانس کانون _ اونجا بگی حتما بچه ها سریع کمکت میکنن.
از محمد رضای ما دور شو شیطون:smiley-yell::smiley-yell:(بووووووووووووووووووق.سانسور داشت اینجاش):smiley-yell::smiley-yell:

خداروشکر که کم نیاوردی.افرین داداشم به شیطون رو نده چون خیلی پرروه53258zu2qvp1d9v
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

آفرين محمدرضا جان گل كاشتي317. ولي اينجور مواقع اورژانس رفتن عاليه
دوستان جواب همايون را بدند(پر كردن وقت هاي خالي)
راستش من قبل از ترك كردن كارم شده بود خواب، خودار....، رفتن پيش استاد راهنما و بهونه آوردن، رفتن سر كلاس و چرت و پرت تحويل دانشجو دادن
1313
اما تو اين 5 روز باشگاه ميرم، درسم را مي خونم، پايان نامم را انجام ميدم، خيلي روحيم تغيررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر كرده. پسر عالييممممممممممممم31741
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
میبینی محمد رضا جان.............یه لحظه ست و یه تصمیم...........بشکنم.....1276746pa51mbeg8j......نشکنم.....1276746pa51mbeg8j.......نه نمیشکنم....4fvfcja..........البته اورژانس کانون جای بسیار مجهزیه...........البته اگه زنده بهش برسی.........4fvfcja....................لا مصب امون نمیده (بوق........بوق بوق ...........بوبوق)..........علائم حیاتی بود نه فحش....4fvfcja
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
یادش به خیر اونموقع ما امتحان نهایی داشتیم.........چقدر استرس داشتیم..................معدلم و بهتون بگم شاخ در میارین...........روم نمیشه بگم وگرنه کلی با هم میخندیدیم..4fvfcja
یه بار آخرهای امتحان بود بلند شدم برم بیرون یادم رفت برگه رو به مراقب تحویل بدم..........حالا مراقبه هم بر و بر منو نیگا میکنه میگم چیه عمو؟؟(البته عمو رو نگفتم4fvfcja)........گفت:برگه ت کو؟؟ منم گفتم یادم رفت و کله بچه ها زدن زیره خنده..............4fvfcja..........کلی پدر بیامرزی بهم دادن که دمت گرم تو همین فاصله کلی تقلب کردیم............4fvfcja...به اینا میگن سوتی یه هدف دار......................
ضمنن یه مشاوره.........بیشتر سوالای امتحان نهایی از مسائل خوده کتابه........البته اگه کتابی مونده باشه........سال به سال آب میرن..............هر سال کمتر از پارسال........
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
در مورد سوال همایون...............من یه ماه دیگه ترمم تموم میشه میخوام هم دویاره برم باشگاه و هم دوباره کلاس موسیقی مو ادامه بدم................دو کلمه از ماشین ه عروس:سعی کنیم برنامه ریزی داشته باشیم......................4fvfcja
ـــــــــــــــــــــــــــــ
دو کلمه هم درد و دل:سعی کنیم کاره امروز و به فردا نندازیم..................ننداز دیگه........جان ه من ننداز............ولی آخرشم میوفته............53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  MuALi.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان