امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام هومن جان ،خوش اومدی
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام هومان جان خيلي خيلي خوشحالم كه به ما ملحق شديKhansariha (18)Khansariha (18)

خيلي خوش اومدي317317
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

این گروه پسرانه است که منم بیام ؟ 3034fvfcja
سلام هومان خدمون303
چتور یو خوش اومدی یوKhansariha (18)
یره مویوم مشدیوم ها(مشدی بخونید)Smiley-face-thumb
ناصریا حالی میکنی با این اعتباراتاvarzesh
سحرگاه جان سر در کانون نوشته دخترونه پسرونه ولی من اینجا دختری فعال نمی بینم
آقا یون یه پیشنهاد بیاید کودتا کنیم نام این گروه رو بکنیم پسرونه(مدیرا فکر نکنید دارم زیر آبی میرما)
یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

درود بر دوستان ، همون جریان( پسرا شیرن مثل شمشیرن،دخترا...) بچگی خودمونه ، انقدر فعالیت میکنن پسرا ، دیگه دختر خانوما هیرون موندن و کاری نمیکنن)
هومن جان خوش اومدیKhansariha (18)
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
(1390 دي 12، 9:09)همایون نوشته است: درود بر دوستان ، همون جریان( پسرا شیرن مثل شمشیرن،دخترا...) بچگی خودمونه ، انقدر فعالیت میکنن پسرا ، دیگه دختر خانوما هیرون موندن و کاری نمیکنن)
هومن جان خوش اومدیKhansariha (18)

خيلي لايكككككككككك همايون317317317
كنارت هستم اي تنها
خب خب..........به رزمنده ی تازه مون هومان خوش آمد میگم........Khansariha (18).......از همین الان بگم اینجا سرباز خونه ست...............4fvfcja

(1390 دي 12، 8:16)سحرگاه نوشته است: سلام

این گروه پسرانه است که منم بیام ؟ 3034fvfcja
کاملا هم پسرونه.......................Smiley-face-cool-2...........بیا سحرگاه جان...........Muscular

(1390 دي 12، 8:55)------ نوشته است:
آقا یون یه پیشنهاد بیاید کودتا کنیم نام این گروه رو بکنیم پسرونه(مدیرا فکر نکنید دارم زیر آبی میرما)
یا علی

بابا دخترا اسم گروه و میبینن وحشت میکنن ثبت نام کنن............................4fvfcja
 ولی شاید باورتون نشه منم خیلی وقته دارم به این موضوع که پسرونه ش کنیم فک  میکنم ولی گفتم شاید دختری تو گروه باشه و ما نمیدوینم.............پس تا  وقتی من اعضای گروه و کاملا تخلیه اطلاعاتی نکردم و نفهمیدم همه پسرن قضیه  منتفی یه....................53258zu2qvp1d9v....
(کودتای 11 دی.........جالب میشدا...ولش کن بابا یه صفحه به کتاب تاریخ ه بچه ها اضافه میشد کلی نفرینمون میکردن.......4fvfcja)
زیر آبی هم نرو خطرناکه.................4fvfcja

(1390 دي 12، 9:09)همایون نوشته است: همون جریان( پسرا شیرن مثل شمشیرن،دخترا...)
حقیقتی بس درست..............4fvfcja
سلام
چسب سهیل خان زیرابی نمیریم4fvfcja
لیکن بس با حال گفتی همایون جانSmiley-face-thumb
مگه قرار نشد یکی سوال بعدی رو طرح کنه(نمیشه که همش شما اعتبار بگیرید که):smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
ناصریا چه خبر از ماه نامه؟Khansariha (56)
فعالیتتون همینه بابا یه کاری بکنید خسته شدمwacko2
ناصریا بزار بمبو اینجا خیلی خلوتهKool

یا علی

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

چسب سهیل خان؟؟haha4chsmu1:P
هه هه هه نخند [تصویر:  mad.gif] [تصویر:  bb9.gif]
چسب زندگی کن چسب بمیر(خودمم نفهمیدم چه ربطی داشت)[highlight=#ffffff][تصویر:  bl5.gif][/highlight]

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلام بر وبچ303

1.هومان جان برادر گرامی به گروه خودت خوش اومدی4fvfcjaWelcome (1)

2.بر اساس امار اداره مرکزی امار خودم!!!4fvfcjaاگر اینترنت در اصفهان و مشهد قطع بشود کانون در مرز تعطیلی قرار میگیرد(البته دور از جون کانونSmiley-face-thumb)

3.ناصریا جان ممنون که گفتی سرهنگ ولی من فعلا ستوان دوم اسکای بوی هستم4fvfcja

4.این گروه اینقدر فضاش پسرونه س که اگه دختر بیاد توش زودی درخواست انتقالی میده4fvfcja

5.نسبت به مسابقه اعتراض دارم:smiley-yell:و به نظرم ایراد داره که سر فرصت عرض میکنمcheshmak

6.سرجوخه سهیل درست میگه اینجا سربازخونه س کم کاری=کلاغ پر4fvfcjacheshmak

7.بسمه دیگه فکم درد گرفت بس که حرف زدم4fvfcja.یا علی پهلوونا303Smiley-face-thumb
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

چسب دیگه بهت نمیخندم4fvfcja
سلااااااااااااااااااااام سلااااااااااااااااااااااام ...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
جنگووووووووووویاااااااااااااااااااااان گل و گلااااااااااااااااااااب ...317317317
چه خبررررررررررررررررره اینجاااااااااااااااااااااا ...317Muscular41Muscular
همه پااااااااااااااااااکن؟ ...4fvfcja31741
مشکل ندااااااااااااااااااااااااااااارن؟! ...cheshmak
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
همايون اينقدر اين بچه را اذيت نكن303303

چسب اسكاي بوي ديگه نميگم سرهنگ.
317317317

مسابقه عالي بود (لااقل براي من كه خوب بود) ولي مسابقه بايد ادامه پيدا كنه حالا اسكاي بوي اگه نظر بهتري براي مسابقه داري با دل و جان ميشنويم
Khansariha (18) ولي عمل نمي كنيم 317317

محمدرضا جان من پايه ماهنامه هستم ولي مديران هنوز تاييد نكردند. تاييد كنند اي به چشم.
Khansariha (134)Khansariha (134)

حامي ها(اسكاي بوي، سهيل) براي تاييد ماهنامه بايد از كي تاييد بگيريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كنارت هستم اي تنها
برای تأیید باید پارتیت کلفت باشه، تازه همه که تأیید کنن اگه کوتاهی کنی تو کارت با رونیکا طرفی ،اونجا رفتی فقط بگو چسب هرچی بهت گفتنcheshmak
درود بر امین گل ، چرا خوب اومدی ، من این چند روزه سر و گوشم میجنبه هی میرم سرچ میکنم ، فکر کنم اوضاعم نارنجیه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان