امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

با سلام من تازه وارد این سایت و گروه شما شدم ازتون خواهش می کنم هر کاری که ازتون بر میاد برای ترکم منو راهنمایی کنید آخه خیلی تنهام ارادمو به کلی از دست دادن واقعا نمیدونم چی کنم راستی اسمم جلال الدین
یابن الحسن آقا بیا
ایرادات مسابقه:

1.سوال کلی بود

2.از بعضی جوابها برداشت های مختلفی میشد واستاندارد نبودن

3.مثال:ببینید با دید من وسهیل همون گزینه 3 خیلیم درسته

مطالب دیگر:

4.سهیل بیا نظرتو بگو زودتر. میترسم این سربازا شورش کنن4fvfcja

5.ناصریااااا مصبتو شکر:s: عمل نمی کنین:smiley-yell:مگه الکیه؟Smiley-face-cool-2

6.برای تایید ماهنامه میتونین به ارمان جان و سها خانوم بگین.نبودن میتونین به کریم و علیرضا و به یاد حق و سایر مدیران بگین4fvfcja.نبودنم بیاین به من وسهیل بگین4fvfcja4fvfcja

7.همایون جان مصبتو شکر4fvfcjaخوب همشهری سرچ نکن.ای بابااااااا سرچچچچچچچ الکی نکن:smiley-yell::smiley-yell:
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

اسکای جان چسب دیگه سرچ نمیکنم اما همه تصاویر جلو چشمامن _ جلال جان خوش اومدی عزیز
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
این پیام فقط برای tsu(جلال الدین) می باشدcheshmak:

داداشم شما سر بزن به این گروه خود به خود شارژ میشی.قدم اول توی ترک توکل به خدا و اراده ی محکم خودته

اگه دیدی خیلی تحت فشاری حتما بیا اورژانس کانونو اعلام کن تا بچه ها بهت کمک کنن

جلال جان اسم نویسی که کردی؟بعدش باید بری مسابقه ی 10 روزه اسم بنویسی

اگه یکم بیشتر از روحیات خودت بگی بهتره که بچه هام بیشتر بشناسنتSmiley-face-thumb

و اینکه توی فعالیتهای گروهی مذهبیم لطفا شرکت کن

واست ارزوی موفقیت میکنم و مطمینم اگه واقعا بخوای میتونی این کارو ترک کنیSmiley-face-thumb

یا علی303
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلام جلال الدين303

خيلي خيلي خوش آمدي. اينجا خونه خودته
317317317 همه با هم دوستيم Khansariha (18)Khansariha (18)و تلاش مي كنيم ترك كنيم

راستي اسم من ناصر. از صميم قلب آرزو مي كنم ترك كني
53

يك سرچي توي سايت بزن تاپيك هاي خيلي متنوعي داره.همه جوره راضيت ميكنه

اسكاي بوي عزيزم خودت يك سوال طرح كن ببينم تو چطور طرح مي كني
53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v. ولي ايرادات تا حدودي وارده303

همايون اين رونيكا غول مرحله آخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4fvfcja4fvfcja (معلومه خيلي ازش ميترسيا!!! الان 2 ساله داري تولد 20 سالگيشو تبرك ميگي)317317
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]

[تصویر:  2787.gif]

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

به همه جنگجو ها

[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
آره ناصر جان غول مرحله آخره ،کپه اخلاق هم هست;) اگه اسپم بزنی تهدید به مرگ میکندت _ رووووووووووونیکاااااااا
سلام آقا آرمااااان _ کم پیدایید؟ شب امتحانه؟ _سلام سعید جانKhansariha (18)
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
من خیر سرم غایبم........................4fvfcja
تسو جان خوش اومدی.............جومونگ و دیدی سلام مارو برسون بگو:تو که اینقد خوب شمشیر میزنی چرا عضو گروه ما نمیشی............4fvfcja
چطوری سعید جان...........Khansariha (18)

(1390 دي 12، 14:41)---- نوشته است: سلام
چسب سهیل خان زیرابی نمیریم4fvfcja

مگه قرار نشد یکی سوال بعدی رو طرح کنه(نمیشه که همش شما اعتبار بگیرید که):smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:

فعالیتتون همینه بابا یه کاری بکنید خسته شدمwacko2

چسبت بی بلا..............4fvfcja
اوووووه(همچنان رشتی بخونین)............حالا بزار دو روز از مسابقه بگذره.........4fvfcja
دیگه چه فعالیتی میخوای؟؟ بوگو.......Khansariha (56)..... تا یکی دو هفته قبل همین فعالیتم نداشتیم.......

(1390 دي 12، 16:53)nasseriaa نوشته است:
حامي ها(اسكاي بوي، سهيل) براي تاييد ماهنامه بايد از كي تاييد بگيريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا یه تماس با بیت الکانون بگیرین ببینین چی میگن.................4fvfcja
حالا مگه میخواین چیکار کنین که از بچه های بالا اجازه میخواین؟.............من هنوز نفهمیدم................میخواین دکه بزنین؟؟؟............4fvfcja

(1390 دي 12، 18:53)sky boy نوشته است: 4.سهیل بیا نظرتو بگو زودتر. میترسم این سربازا شورش کنن4fvfcja
شورش بکنین ولی اصراف نکنین............4fvfcja
ای نفس کش به مسابقه ی من ایرات میگیرید اهه:smiley-yell::smiley-yell:cheshmak
اگه راست فوکولی یه مسابقه بطرح
نفس کش شورش کنید(گوف...تق...شاپالاق)[تصویر:  14.png]
جلال جان خوش اومدی به افتخار جلال...آبیا بالا....دست....دست....دستKhansariha (48)4141Khansariha (48)

همایون جان در این مواقع من برای جلو گیری از سرچ میزم تو گوش خودم جواب میدهwacko2

سهیل جان تو به این میگی فعالیت بازم چسب می فعالیتیمSmiley-face-thumb

ناصریا مثل این که خیلی کیفت کوکه(بابا لو نده من جوابو بهت گفتم)42
در کل اااااااااایییییییییییوووووووووووللللللللللل
یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

چسب محمدرضا جان _ راستی یه مسابقه درست و حسابی بزارید ،این مسابقه بیخودیا حال آدم را میگیره
(1390 دي 12، 8:55)------ نوشته است: سلام هومان خدمون303
چتور یو خوش اومدی یوKhansariha (18)
یره مویوم مشدیوم ها(مشدی بخونید)Smiley-face-thumb
ناصریا حالی میکنی با این اعتباراتاvarzesh
سحرگاه جان سر در کانون نوشته دخترونه پسرونه ولی من اینجا دختری فعال نمی بینم
آقا یون یه پیشنهاد بیاید کودتا کنیم نام این گروه رو بکنیم پسرونه(مدیرا فکر نکنید دارم زیر آبی میرما)
یا علی
به دداش گلوم خیلی موخامت بابا همشهری

طلاییی به مولا 317

مخلص جنگویان  پسرونه اشم هستیم
هومن جان اومدی بالاخره4fvfcja
یره خواهش موکونم 303

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

(1390 دي 12، 12:44)soheil70 نوشته است: خب خب..........به رزمنده ی تازه مون هومان خوش آمد میگم........Khansariha (18).......از همین الان بگم اینجا سرباز خونه ست...............4fvfcja

(1390 دي 12، 8:16)سحرگاه نوشته است: ههه باشه قبول اینجا سرباز خونه در ضمن چاکرم......

یک دو سی چار!

(1390 دي 12، 15:02)sky boy نوشته است: سلام بر وبچ303

1.هومان جان برادر گرامی به گروه خودت خوش اومدی4fvfcjaWelcome (1)

2.بر اساس امار اداره مرکزی امار خودم!!!4fvfcjaاگر اینترنت در اصفهان و مشهد قطع بشود کانون در مرز تعطیلی قرار میگیرد(البته دور از جون کانونSmiley-face-thumb)

3.ناصریا جان ممنون که گفتی سرهنگ ولی من فعلا ستوان دوم اسکای بوی هستم4fvfcja

4.این گروه اینقدر فضاش پسرونه س که اگه دختر بیاد توش زودی درخواست انتقالی میده4fvfcja

5.نسبت به مسابقه اعتراض دارم:smiley-yell:و به نظرم ایراد داره که سر فرصت عرض میکنمcheshmak

6.سرجوخه سهیل درست میگه اینجا سربازخونه س کم کاری=کلاغ پر4fvfcjacheshmak

7.بسمه دیگه فکم درد گرفت بس که حرف زدم4fvfcja.یا علی پهلوونا303Smiley-face-thumb

سلام مرسی داداش چاکرمممممممممم

(1390 دي 12، 0:05)همایون نوشته است: سلام هومن جان ،خوش اومدی

مرسی داداش اقایی لطف داری

(1390 دي 12، 8:04)nasseriaa نوشته است:
سلام هومان جان خيلي خيلي خوشحالم كه به ما ملحق شديKhansariha (18)Khansariha (18)

خيلي خوش اومدي317317

مخلصممممممم مرسیووو

کی پایه رقصه بترکونیم امشب 317

(1390 دي 12، 20:26)همایون نوشته است: هومن جان اومدی بالاخره4fvfcja

بچه جان مو هومان هستم!
(1390 دي 12، 20:26)----- نوشته است: یره خواهش موکونم 303

ندیده می خوامت!

انار شب چله ای ......Muscular
همتون رفتید جیش بوس لالا کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان