امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

خوش اومدی فرید جان.............Khansariha (18)

(1390 دي 14، 8:52)------ نوشته است:
اعتیادخود ارضایی مربوط به بدن است یا روح؟
شهوت در روح است یا بدن؟

ماهیت انسان دوچیزه:جسم و روح که روح همون دل ه یا عقل یا نفس.....جان هم بهش میگن......................جسم از گوشت و پوست و استخونه روح هم از ملکوت و از جنس فرشته هاست...........روح بدن و دوست داره تا زمان مقرر که مرگه..........
قوای نفسانی انسان   4   تاست:  (((مثل سر لشگر های یه مملکت که اینجا مملکت بدن ه....و بقیه ی قوا حکم زیر دستان و بازی میکنن)))
1-عقل................ادراک حقایق.....تمیز بین خیر و شر......و غیره
2-شهوت................بقای بدن:خوردن غذا و غیره...........
3-غضب
4-وهم
هیچ قوه ای غیر این چارتا میل سروری نداره و اونی در راس امور قرار میگیره که بدن بخواد......
خلاصه و کامل گفتم............

(1390 دي 16، 2:21)hooman نوشته است:
سهیل پولکی بد دیگه دوستت ندارم :smiley-yell:
کم منو دوست نداشته باش.............فاب ه من بدون تویی.........بیا برقصیم.......  [تصویر:  dance.gif]
(1390 دي 16، 14:36)همایون نوشته است: درود بر همه ی دوستان _ اسکای جان بهترم خدا را شکر ، چه خبرا؟ب
الحمدالله................Khansariha (8)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ناصریا یاده اون جوکه افتادم............یارو تو مسجد بوده میاد بیرون میبینه کفشش نیست میگه من کی رفتم خودم خبر ندارم.................حالا حکایت منه............
من از همین تریبون استفاده میکنم این شایعه رو تکذیب میکنم.........4fvfcja
سلام

اسکای بوی دیوونم چاکریم من سالسا می رقصم میای برقصیم varzeshvarzeshvarzesh

ناسریا مرسی گلم خوبم و خوبم خوبی و خوبی/؟Khansariha (18)

سهیل افرین فاب جدید خودم

این روزها همه از جنگجویان حرف می زنن شما چطور 17

317317317317317
اسم من هومان
خیلی باحالید یک حس خوب اینجا دارم53
بیاین هوای پسرای جنگجو را در مسابقه بهترین آواتار داشته باشین ، هم اکنون نیازمند رای سبزتان هستیم317
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
بترس از اين كه خدا تو را در ارتكاب معصيتش ببيند و در اطاعتش نيابد كه در نتيجه از زيانكاران باشي. پس وقتي نيرومند شدي،

بر اطاعت خداوندي قوي باش و اگر ناتوان گشتي، از معصيت خداوندي ناتوان باش
امام علی (ع)
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
سلام ناصریا 53 خوبم ممنون تو چطوری گل پسر مطمن باش پاک پاکم 317
همایون جان 53 تو چطوری نیستی آقا!!303
سهیل جان چه خبر ؟53 من هر موقع میام اینجا متاسفانه کسی نیست چرااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟1276746pa51mbeg8j
راستی بچه ها یه کم از شغلتون،چند سالتونه بگید تا بیشتر آشنا بشیم البته اگه ممکنه هااااااااااااااااااااااا cheshmakcheshmakcheshmak
اول از خودم شروع می کنم من لیسانس کامپیوترم الانم دربهدر دنبال کارم بچه ها بد جوری به دعاهای قشنگتون نیاز دارم برام دعا کنید کار ایده عالی پیدا کنم. از همدانم پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمینMuscular317Khansariha (48)varzesh
یابن الحسن آقا بیا
هستیم تسو جان.............هستیم..................البته اگه میخوای موقعی که می یای حداقل هشت ده نفر آن لاین باشن باید تا تابستون صبر کنی...........4fvfcja
منم سهیل............نزدیک ه لیسانس...... مهندسی مکانیک.............آچار به دست...4fvfcja......از شمال ه فی ما بین.......سبزه سبز.........ای لاو یو کانون ترک...........4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
جلال الدين عزيزم منم خودم را معرفي ميكنم317317

27 ساله مجرد
131313

منم ناصر از پايتخت فرهنگي جهان اسلام (اصفهان) كه متاسفانه چند ساليه(تو 5 ساله) به خاطر تحصيل اومدم تهران
TearsTears

تحصيلات و شغلم را نميگم. ولي بدون كه فرهنگيم
Smiley-face-cool-2

بقيه دوستان هم معرفي كنن
5353د

خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
نام : همایون _اهل : اصفهان _ سن : 17 _ تحصیلات : چهارم دبیرستان
بازم بگم؟303
میگم قرار بود گروه پسرونه بشه ، خبری نشد؟
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
(1390 دي 17، 20:05)همایون نوشته است: میگم قرار بود گروه پسرونه بشه ، خبری نشد؟
خبرشو بهتون میگم..............
[تصویر:  MuALi.png]
سلام خوشکل پسرا جوگولی بگولیا303
خوب بیدیدKhansariha (18)
ایولا جلال که پاکیcheshmak
سوال جلال:
محمد رضا
16 یخورده مونده به 17 ساله
تحصیلات:3 دبیرستان یعنی توشم
بچه مشد(مشهدی بخونید)
سهیل چه خبر از انجمن پسرونهvarzesh
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلام
من سها چند ساله از اینجا.... 4fvfcja

آقا فقط اومدم بهتون تبریک بگم..303Smiley-face-thumb41Khansariha (18)

مدتها بود که نخونده بودم تاپیک گروه ها رو (از بس وقت نمیشد..و کم توفیق بودم..)
و این اواخر ک خوندم خیلی خوش حالم شدم.. خیلی برام عالیه ک با هم صمیمی هستین..و این مدلی و راحت..

بسی ارادتمندم..

در پناه خدا باشین..
شاد و موفق و پاک..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

محمد رضااااااااااااااا جاااااااااااااااان خیلی خوبه در سن کم به یاد ترک افتادی خدا خیلی دوست داره ...Khansariha (18)Smiley-face-thumb
سهااااااااااا خاااااااااااااانم از این کارا بیشتر بکنین با سر زدنتون بچه هااااااااااااا روحیه میگرین ...31753258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
سلام به همه دوستاي گلم.
يك تاپيك جديد راه انداختيم به اسم آمادگي براي تحصيلات تكميلي كه هدفش آماده كردن دوستان براي كنكورهاي تحصيلات تكميليه(كارشناسي ارشد، دكتري)، (منابع، نوع آزمون، مصاحبه دكتري و ...)
دوستاني كه قصد دارند امسال، سال آينده، دو سال آينده،(در آينده دور يا نزديك) كنكور تحصيلات تكميلي بدند حتما بياند ثبت نام كنيد.
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=1022
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
(1390 دي 18، 12:26)---- نوشته است:
سهیل چه خبر از انجمن پسرونهvarzesh
یه صحبتایی شده ولی هنوز نتیجه معلوم نشده..................باید صبر کنین..........
گر صبر کنی ز قوره حلوا سازی.......منم فعلا درگیره پرونده ها و اینجور چیزا و از این اتاق به اون اتاق و از این رییس به اون رییس و از این جور کارای اداری ام..............البته اول سلام....4fvfcja
سلااااااااااااااااااااااااااام303

واستا بینم اینجا چه خبره؟:s:cheshmak

یه پست از مدیریت داریم.ممنونم تیم مدیریت

خوب حالا بریم سراغ جنگجوهای گل خودمونSmiley-face-thumb

1.سهیل جان پاهات تاول زده بس که این پله هارو بالا پایین رفتی4fvfcja

2.محمد رضا جان بابا این کارا لازم نیست.این گروه پادگانه.تابلوه پسرونسcheshmak

3.همایون بیا بگو بینیم در چه حالی داداcheshmak

4.پست کم میزنینا17.بزارین من یکم نظم بدم به اینجاSmiley-face-cool-2

ناصریا واستا تو صفت4fvfcja(فکر نکن تاپیک زدی دیگه سرباز پادگان جنگجوها نیستیا4fvfcja)

محمد رضا بند پوتینتو ببند4fvfcja.جلال سر وسینه بالا4fvfcja.هومااااااااااااااان هندزفریتو از گوشت در بیار4fvfcja

بقیه ام که فعلا یا مرخصین یا فراری4fvfcja[تصویر:  i.gif]

همه شاد و موفق باشید53

یا علی303
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان