امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام خوبین؟ من که باید 3روز بستری میشدم بیمارستان اما شانسم گفت با ضمانت پسر عمم که دکتره اومدم خونه _بدیش اینه که نزدیک چشممه ، برا همین میگفتن باید بستری بشی _ تا الان که نیم لیتر سرم زدن تو رگم 1 _ اگه بیمارستان میموندم دیگه نمیتونستم بیام کانون :( دردش بدجور بنداله ، به خدا دنیا ارزشش را نداره که الکی حرس بخوریم و از طرف دیگه مریض بشیم
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلالالام
خوبیدید
همویون جان بورو تو کار لوسیون خفن سوزشش یا دردش رو کم میکنه
تسو جان نصف گفته هات نیفتاده سانسور کردی4fvfcja
هوان جان شمام بیشتر بپست تا از فضایل شما هم بهره مند شیمKhansariha (18)
ناصر به دندون سهیل چه کار داری ای نفسکش شورش کنید:smiley-yell:
اسکای جان بابت اجازت ازت ممنون303
اینم استارت یه بحث جدید:Khansariha (56)
اعتیادخود ارضایی مربوط به بدن است یا روح؟
شهوت در روح است یا بدن؟
اسکای جان فقط می خوام نظر بچه هارو بدونمcheshmak

یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

روه؟ روه؟
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
سلام بچه ها
303
اول خدا را شاکریم که همایون حالش بهتره و تونسته بیاد کانون.317317 خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتvarzesh

هامان جان، عزیزم تا اونجا که من یادمه و تو تاپیک عوارض خ ا خوندم. سیاهی دور چشم زیاد مرتبط با خ ا نیست. و علت اصلیش مرتبط با کبده. هر چند قویا پیشنهاد میکنم از این پمادهای دور چشمی استفاده کنی. خیلی موثره
Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2

محمد رضا خدایی اینقدر سوتی نده. پکیدم از خنده.
317317317 چسب!!!!!! روه!!!!!!!!!!!13

اما خدایی کارت خیلی درسته. یک تنه داری تاپیک را پیش میبری
Khansariha (18)
به نظر من مرتبط با هر دو هست. مثلا وقتی شما ورزش میکنی و یا غذاهای گرم نمیخوری میتونی شهوتت را بهتر کنترل کنی(پس نمیتونی نقش جسم را انکار کنی) همین به جدول زدن های شبانه آقایون هم یکی دیگه از نشانه های نقش جسمه

اما روه (ببخشید روح)
4fvfcjaکاملا موثره شما مثلا شده در یک روز 2 بار خ ا کنید. قطعا بار دوم دیگه نیازه جسم نیست بلکه روه 4fvfcjaشما نیاز داره و تنها راه کنترلش اراده هستSmiley-face-cool-2
MuscularMuscular
دوستان نظر بدند یالاااااااااMuscularMuscular

خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
گاف دادم همش تقصیر این خود ارضایی بد صفت
بابا چسبو که از قصد گفتم گیر ندید دیگه
بببببببببببببببببببببببببببخخخخخخخخخخخخخخخخششششششششششششششششششیییییییییییددددددددددددد
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

چسب ، دیگه نمیگیم روه
سلااااااااااااااااااااااام303

1.محمد رضا جان چسب گیر نمیدیم4fvfcjaاخه روهhaha

ممنون از سوال خوبت.اینم جواب من.بنظر من هم مسایل روحی و هم جسمی هر 2 تا باعث میشن فرد بره سمت این کار ولی 90 درصدش روحی.در حدی که خودتون میبینین که جسم واقعا داره از این کار عذاب میکشه ولی حالات روحی بی خیال نمیشن.پس کلا بگم که ریشه ش توی تفکر و بینش ماست اگه تفکر و بینشمونو درست کنیم هم جسم و هم روحمون دو تاشون حالشون از این کار بهم میخوره.به این مطمینمcheshmak

2.هوان وونگ جان ما به یادت هستیماااااااااااااااا.بیشتر سر بزن به اینجا خوشحال میشیم

3.همایون جانامیدوارم به زودی حالت خوبه خوب بشه.حسابی مراقب خودت باش(بگو چسب4fvfcja)

4.جنگجوهااااااااااااااا امیدوارم همگی شاد و سلامت باشین
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلام بچه هااااااااا

خیلی مخلصم..........

مشد برف اومده

317317317317317317317317317317

یک شب برفی با یک روز خوب..........

چه خبر ؟من هنو اینجا رفیق فاب پیدا نکردم

فابهاش بیان جلو دیگه جون منننننننن414141414141
اسم من هومان
خیلی باحالید یک حس خوب اینجا دارم53
خوش به حال شما هومان

من يادم رفته برف چه رنگيه؟؟؟؟؟؟؟؟
TearsTearsبچه ها برف چه رنگي بود؟؟؟؟؟؟Khansariha (134)

اينجا همه با هم صميمي هستيم ولي من پايه هستم
Khansariha (18)Khansariha (18)

در پناه حق
53

كنارت هستم اي تنها
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام303

ای خدا من چقدر فعالم4fvfcja42

منم پایم هومان.خودم رفیق فابتم الانم یه اعتبار بهت میدم که باورت بشهKhansariha (18)

اخ گفتی ناصریااااااااااااااااااا.راست میگی اینجا زوری سالی یکی دو بار برف میادTears.خدااااااااااااااااااااا.ناصریا برففففففف همون سفیده رو میگه4fvfcja
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

ناصر جان تو ده روزه نوشتی بهت کاپ ندادیم.............ولی من همون شب به برنده ها تو تاپیک جشن مسابقات کاپ دادم.............مدارکش موجوده........4fvfcja
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid121956

(1390 دي 13، 15:34)sky boy نوشته است: 2.مارو ببین رو دیوار کی داریم یادگاری مینویسیم.سهیللللللللللللللللللللللللل:smiley-yell:
هر گونه آگهی تبلیغاتی... یادگاری....رو دیوار مردم پیگرد کانونی دارد........4fvfcja

(1390 دي 13، 16:25)nasseriaa نوشته است:
همايون دندون درد داري؟؟؟ الهي دندون اين سهيل جاي تو درد مي گرفت
4fvfcja4fvfcja4fvfcja

آخه تو دندونی زیر این سیبیلا میبینی؟؟؟؟    [تصویر:  grandpa.gif]  

(1390 دي 14، 1:59)همایون نوشته است: سلام خوبین؟ من که باید 3روز بستری میشدم بیمارستان

چرا خرج ه اضافه...4fvfcja....اورژانس خودمون مگه چشه؟؟.........فقط یه آمپول زن کم داره.......4fvfcja
ایشالله خوب شی همایون جان..........Khansariha (8)

(1390 دي 14، 8:52)------ نوشته است:
ناصر به دندون سهیل چه کار داری ای نفسکش شورش کنید:smiley-yell:

درود بر تو ای جنگجوی پاکدامن..........هوای رفیقتو داری.........4fvfcja

(1390 دي 14، 9:58)همایون نوشته است: روه؟ روه؟

زیاد نمیخندم................[تصویر:  9.gif][تصویر:  9.gif]..........فقط همین قدر خندیدم

(1390 دي 14، 19:58)hooman نوشته است: چه خبر ؟من هنو اینجا رفیق فاب پیدا نکردم

چند قیمت میخوای حالا؟؟؟؟......4fvfcja

(1390 دي 14، 20:29)sky boy نوشته است: ای خدا من چقدر فعالم4fvfcja42
همه چی آرومه...........من چقدر بیکارم...............4fvfcja
ممنون اسکای بوی جان تاپیک و میگردونی..............Khansariha (8)
سلام بچه ها من امروز یه گاف دادم یعنی اینکه شیطان گولم زدم بدجوری اعصابم داغونه حالم از این که دوباره ازش رو دست خوردم بهم میخوره همش تقصیر فیلمهای دوستم بود از اون فیلما نسیتااااا ولی خوب توش یه کمکی داشت. واقعا نمیدونم چی کنم !!! 1313:smiley-yell::smiley-yell:
یابن الحسن آقا بیا
(1390 دي 14، 22:57)tsu نوشته است: سلام بچه ها من امروز یه گاف دادم یعنی اینکه شیطان گولم زدم بدجوری اعصابم داغونه حالم از این که دوباره ازش رو دست خوردم بهم میخوره همش تقصیر فیلمهای دوستم بود از اون فیلما نسیتااااا ولی خوب توش یه کمکی داشت. واقعا نمیدونم چی کنم !!! 1313:smiley-yell::smiley-yell:

سلام عزيزم

بابا دنيا كه به آخر نرسيده . همه اشتباه مي كنند.
4fvfcja4fvfcja مهم اينه كه از اشتباهات درس بگيري.317317 حالا متوجه شدي كه ديگه نبايد فيلم هاي صحنه دار ببيني. اگه واقعا دوست داري وقتت را با ديدن فيلم بگذروني. پيشنهاد ميكنم به جاي فيلم(كه اكثرا صحنه دارند) بشيني كارتون ببينيvarzeshvarzesh

روي من واقعا جواب داده. الان دارم يك كارتون ميبينم به اسم ناروتو. الان حدوده قسمته 460 شده.
لااقل وقتم پر شده
كنارت هستم اي تنها
(1390 دي 14، 22:57)tsu نوشته است: سلام بچه ها من امروز یه گاف دادم یعنی اینکه شیطان گولم زدم بدجوری اعصابم داغونه حالم از این که دوباره ازش رو دست خوردم بهم میخوره همش تقصیر فیلمهای دوستم بود از اون فیلما نسیتااااا ولی خوب توش یه کمکی داشت. واقعا نمیدونم چی کنم !!! 1313:smiley-yell::smiley-yell:
خدا بزرگه جلال الدین جان............بزرگ نبود نمیبخشید............
میبینه و میبخشه...............میبینه داریم چیکار میکنیم ولی به فرشته ها میگه:صبر کنین......گناه و ننویسین.............شاید توبه کرد.............شاید................Tears
[تصویر:  MuALi.png]
سلام بابا دمتون گرم خیییلی روحیه دادین واقعا نمیدونم چی بگم !

سلام ناصر جان از اینکه اینطوری بهم روحیه می دی مرسی بشی الهی 53
سهیل جان از اینکه همیشه پر انرژی هستی ممنون 53
یابن الحسن آقا بیا

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان