امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

اگه امتحانام تموم شه یه مانیفست میخوام با نظراتون درست کنم کلی به کمک همه احتیاج دارم تو یه گروه نتونیم به اجتهاد واحد برسیم کارمون خرابه من میگم میشه و میکنیم بزودی.............
(1391 تير 3، 22:27)soheil70.2 نوشته است: اول که از این همه بردباری و حمیتت کمال تشکرو دارم سهیل 70 عزیز توصیه هات جای فکر دارن اما دل نشینن از طرفی به نظر خودمم این کارا منگول بازی غیر منطقی اتلاف وقت و بی توجیه هستن از یه طرفم که فکر میکنم شاید به این دلیل دارم زور میزنم یه دوستی رو شروع کنم که خلاء عاطفیی که دارم حالا از جانب خانواده یا نداشتن رفیق فاب پر کنم مخصوصا والدین خشک و جدی من مزید بر علت شدن تا برای یه همچین چیزی دنبال توجیه اعتقادی و فکری باشم ا یه طرفم فکر میکنم میتونه به شخصیت آدم استحکام بیشتری بده و حتی یه دختر جای رفیق فاب و بگیره از یه طرفم حرفای پناهیان تو مخم سه قاب میندازن که مبادا خاطره ای مخرب بجا بمونه تو ذهن من یا طرف مقابلم و اینکه اصلا برای یه رابطه باید خیلی هزینه ها از وقت و محبت وپول و... بشه و تازه هیچ تضمینی برای نتیجه نیست حتی اگه تا آشنایی صرف هم حساب کنی ولی اونچه که واقعیتا الان فکر میکنم ته دلم هست اینه که دارم سعی میکنم یه وقت تلف کنی جدید و جایگزین کنم شاید که بقیه همه در اون حل بشن و علاوه بر یکی شدن کم کم به حاشیه رونده بشن شایدم یکی به مشکلات اضافه بشه نمیدونم فعلا مهم اینه که فردا امتحان دارمو بس پس فعلا شب بخیر

خلا عاطفیتو با خ.ا جبران می کردی نه؟؟؟؟شاید ریشه همین باشه...........دوست دختر داستان همون چاه و چاله ست............بعد خ.ا میری سراغ دوست دختر بعد هم داستانای بعد از این که خودش میشه یه رمان......
خیلی خوبه که خودمون متوجه میشیم که مشکلمون چیه و چرا این رفتار از ما سر زده......منتها خوبه که توجیه نکنیم رفتار اشتباهمونو.....مثلا بگیم چون من خلا دارم پس برم فلان کارو بکنم....
یه چیز میگم که عقیده ی خودمه و بهت تحمیلش نمیکنم.....فقط میگم.....عقیده ی من اینه که دختر به هیچ عنوان نمیتونه جای رفیق فابو بگیره.........اصلا همچین چیزی از محالاته که بخواد جای یه رفیق فابو بگیره......(همسر رو از این داستان مبرا کنین..)............
من خودم با رفیقام قرار گذاشتم که تابستونو با هم باشیم بعضی اوقات من برم پیشه اونا بعضی اوقات اونا بیان پیشه من بریم ددر.........تحت تاثیر افراد رفیق باز نباش که باعث میشه فکر کنی تو خیلی از اونا کمتری چون نمیتونی مثل اونا ارتباط داشته باشی.......من خودم یه مدت تحت تاثیر اونا بودم و همیشه دنبال پیدا کردن رفیقه تازه بودم و پیدا هم میکردم....همیشه لبخند و داشتم و با بیشتر بچه های دانشگاه رفیق بودم......ولی خب بازم تهش چی شد برگشتم پیش دو سه تا رفیقه خودم که اول باهاشون بودم و باهاشون صمیمی بودم........رفیقه فاب خیلی کم پیدا میشه................یکی واسه تمام عمر بسه......

(1391 تير 3، 23:10)...soheil نوشته است: بچه ها من فکر کنم این علامت سواله برای همیشه هست....
تفکرات هیچدوم از ماها اصلا با هم نمیخونه....و نمیشه اظهار نظری هم کرد ...مثلا همین سهیل 70-2 میگه که باید...کل جزییاتو زندگی رو بگیمو از هم کمک بخوایم....این یکی سهیل میگه که نه...اصلا لازم نیست... هر کسی برای خودش یه سری ارزش ها رو داره....برای اون دوستمون ارتباط با جنس مخالف یه ارزشه....برای اینیکی نه....و برای من هم اهمیتی نداره...شاید هدف مشخصی تو اینجور کارا نباشه این حس از بین میره ...بعد آدم میفهمه چه کرده.......یکی میگه من میخوام رو پای خودم بایستم از بیکاری رنج میبرم ....یکی میگه باید هدفمند جلو رفت...
"به بابام گفتم فقط بهم گفت کاری کردی؟خاک تو سرت به کسی نگی آبروت میره"...این به بیسوادی پدر و مادر های نسل ما بر میگرده سهیل جان...بی سوادی که شاید جنگ و انقلاب و...خیلی منشات دیگه داره...خانواده مهمترین عامله... نباید توقع بالایی داشته باشیم....ولی من مطمئنم برای نسل بعد از ما ازین اتفاقات نمیافته.... ازین جملاتم کمتر میشنویم...البته امیدوارم...
تو بعضی کارها ..دست و پای ما بستست...تو یه دورا هی قرار میگیریم..تو اینجور شرایط... منطق خیلی مهم تره..مثلا تو یه امتحان....اگه تقلب کنی...خوب خیلی به نفعته....یا مثلا یه شرایط خاصی اگه واقعیتو نگی...خیلی بهتره .... نفع میکنی...و ولی در عوض علی وار تا نکردی......اینجاس که میگم منطق مهمتره....تصمیم با خودتونه..شرایط زمان به ما اجازه نمیده که خودمون باشیم....
..اگه سرمونو بنداریم پایین و ..دیگرانو در نیابیم..مشکلی حل نمیشه..
به هر حال اینجا دنیای مجازیه....و این سایتم هدف دیگه ای داره ..هدفشم ترک خود ارضاییه...من از فردا باید درسا رو استارت بزنم...به شمام توصیه مینم ..فقط به با هدف ترک کردن اینجا بیاین....برم نیمه دوم فوتبالو حداقل ببینم...

تفاوت انسان ها همیشه برام جالب بوده........چقدر پیچیدگی تو رفتار بعضی ها هست.....با این حال همه مخلوق خدا هستن و قابل احترام.......
تفکرامون اگه فرق نمیکرد دیگه وجودمون چه فایده داشت......اگه قرار بود من باشم و یکی دیگه هم مثل من باشه....وجود یکی از ماها بیخود بود و اونوقت خدا میرفت زیره سوال.......
ما ها عقاید و نوع تفکراتمونو به هم میگیم و خوباشو دریافت میکنیم و بداشو از هم تاثیر نمیگیرم....
خوبه که عقاید تحمیل نشه.....

(1391 تير 4، 0:31)arash sama نوشته است: خب پس به نظر بقیه احترام بذارین که مشکلی پیش نیاد.هرکی یه جوره
موافقم...گرچه نیار به تایید من نیست ولی این واقعیت محضه....

(1391 تير 4، 10:32)soheil70.2 نوشته است: خوب بالاخره یه چیز حقه یه چیز باطل نمیشه که دو مورد در تزاحم با هم درست باشن شاید یه چیز من غلط بگم یه چیزو درست خوب هم فکری هم یعنی همین خ.ا هم از یه جایی اومده شاید به قول شما از همون بیسوادی نسل قبل که به ما انتقال پیدا کرده (البته پدر مادر بنده هر دو لیسانس اند بیسوادیه اجتماعی منظوره) بلد نیستیم مشکلارو حل کنیم دنبال راه فراریم بیشتر همین فضای مجازی هم گریزیه برای پیدا کردن یه مشورت دهنده باورت شاید نشه ولی من از درس که خسته میشدم میومدم فیسبوک بعد اگه خبری نبود چون سایت خاص دیگه ای نبود میرفتم سایتای مذخرف میگفتم هیچی نمیشه ولی الان میام انجمن خودمو تخلیه میکنم دوتا چیزم یاد میگیرم میرم الان من به تامل افتادم راجع به حرفای سهیل70 خوب اینجا یه خلائی داره پر میشه منم دارم دنبال پر کردن همین چاهیم که آبش لجنه به دنبال اصلاح هدف و انگیزه پیدا کردن تو زندگیم و شاید پیدا کردن حقیقت که خود به خود این ایرادات و ناهنجاری های فکری و رفتاری که یکیش خ.ا هستش به حاشیه ای بی ارزش بدل بشه که اصلا رقبت نکنیم بریم سراغش نه یه غول مسلط بر خودم فرضش کنم که هی بگم الان میخوردم الان میشکندم امام علی ع میگن به هر گناهی زیاد فکر کنی مبتلاش میشی همه چیز از فکرهای ما شروع میشه هرچی سطح بالاتر کاراییش بالاتر افکار سخن و سخنها اعمال و اعمال عادت خواهند شد اینم حدیثه خوب سطح و بکشیم بالا روی منشا ها تمرکز کنیم بده؟ باید بفهمیم کجای زندگیمون غلطه که یکی از آثارش که خیلی واضح شده خ.ا هست ما یه مشکل که نداریم این مشکل خودش یکی از کله های اژدهای هفت سره که تازه قطعش کنی دو تا در میاد باید بن قضیه رو پیدا کرد غلط میگم بفرما درست میگی یا حق

به هر حالم این قضیه یه انحراف جنسیه پس بنش میشه مسائلی مربوط به این قضیه در درجه دوم و در درجه اول اشتباهات رفتاری فکری اعتقادی و انگیزه ها و هدف گذاری ها
مشورت یعنی همین دیگه............بدای منو شما به من بگی......از خوبای من تاثیر بگیری......
ـــــــــــــــــــــــــ
بازم یکی دیگه از باورهامو بگم........همیشه همیشه باور داشتم و دارم که اگه کسی درست برخورد نکرده.....اگه پدر و ماردی درست برخورد نکرده بیشترش به خاطر طرز تفکریه که بهش تو دوران نوجوانی و جوانی(تو دوران شکل گیری عواطف و باورها) القا شده......تقصیر کار اون پدر مادر بنده ی خدا نیستن..........گرچه باید غرور کنار گذاشته بشه و اینو درک کنن که باید مورد آموزش قرار بگیرن تا بتونن فرزندو تربیت کنن.......ولی اینکارو نمیکنن...........
ــــــــــــــــــــــــ
صحبت فیس بوک شد....4fvfcja
من اونجا به اصرار بچه ها عضو شدم ولی هر شیش ماه یه بار میرفتم درخواستا رو تایید میکردم فقط همین........که فردا پس فردا نگن یارو چرا ما رو اد نکرد حرف در بیارن پشت سرمون....4fvfcja
توش هدف ندیدم و ولش کردم........فک کنم موبایلم کاره فیس بوکو انجام بده......نیازی به فیس بوک ندارم.......
ــــــــــــــــــــــ
قضیه رو سخت نگیر........خ.ا=یه عادت بد....عادت بدم باید ترک شه.......عادت بد ترک شه عواملشم تا حده زیادی از بین میره......آستانه ی تحمل آدم بالا میره و همین کافیه تا بتونی حرفای دیگرانو تحمل کنی و تو دله خودت با خنده بگی:زرشـــــــــــــــــک..........تو دله خودت بگی:برو بابا مزخرف نگو...............تو دلت به همه ی اونایی که بهت متلک میندازن بخندی و به خودت بگی:من به هدفم میرسم و دنیا رو تو مشتم میگیرم چه تو به من متلک بندازی چه منو مسخره کنی....
ـــــــــــــــــــــ
گفتم که آستانه ی تحمل بره بالا دیگه با یه غلط تو زندگی کمر خم نمیشه و خ.ا نمیکنیم.....
ــــــــــــــــــــ
حوصله ی زیاد نوشتن منو ندارین بگین من زیاد ننویسم.....(کافر همه را به کیش خود پندارد...4fvfcja)
[تصویر:  MuALi.png]
سلام به همگی دوستان

داداش سهیل 70 ممنونم از توضیحاتت برای همه مفید بود من که چیز های جدیدی یاد گرفتم

و اینکه با نظر اون یکی داداشمون هم موافقم که میگه افراد تفاوت نظر دارن

و این حق هر کسیه که آزادانه بیاد و نظرشو بگه امیدوارم مشکلات جزء و کل همه به لطف خدا حل بشه

سهیل 70.2 من از شما هم دو سه تا چیز خوب از لابلای حرفات یاد گرفتم از شما هم تشکر میکنم

خدا رو شکر میکنم که این آزادی بیان وجود داره که هر کس بیاد و نظر خودش رو بگه

داداش سهیل 70 گل شما این رو به من اطلاع نداده بودینا وگرنه من میومدم شجره نامه مو توضیح میدادم اینجا تا مشکلم زودتر حل بشه البته خودم تو 15 روز حلش کردم مهم نیست cheshmak

از حمید خان هم خبری نیست که ....داداش حمید بیا ما منتظرتیم مبادا فعالیتت تو کانون کم رگ بشه ها اون وقت بیشتر ضربه میخوری

از لطف و رحمت خدا هم نا امید نشو خدا اگه هزار تا در باز رو به روت ببنده یه در بسته بزرگ رو برات باز میکنه که صد برابر اونا ارزش داره

و اینکه کماکان منتظر داداش امیر حسین خانیم که بیاد و بگه کنکور رو خوب داده 303

و همچنین محمد رضا که دوباره مثل قبل با روحیه و پر انرژی حضور داشته باشه

و یه چیز مهم این که عمو سعید دوباره روحیشو به دست بیاره و بیاد با اون طرز تفکر خوب و جانانش به بچه ها روحیه و انرژی بده

داداش رامین هم فعالیتش قبلا بیشتر بود (داداش اگه فعالیت نکنی میگم بچه های اطلاعات کانون بریزن سرتا !!!4fvfcja)

داداش سینر عزیز شما هم از این نا امیدی و فکر شکست بیا بیرون به جاش به نعمت های خوب خدا و به عظمتش فکر کن مطمئنم به امید خدا همه چی درست میشه و دوباره مثل

اول شاد و پر انرژی میشی

ولادت امام حسین که گذشت تبریک میگم 4fvfcja

و ولادت حضرت عباس یار و یاور سرور و سالار شهیدان و بزرگمرد و قمر بنی هاشم رو به همتون تبریک میگم..

آقا راستی یه چیزی این ماه دعا و روزه گرفتن خیلی ثواب داره و اعمال زیادی براش روایت شده

اگه به مفاتیح یه سر بزنید کار های مستحبی زیادی داره که شما رو به خدا نزدیک تر میکنه پیشنهاد میکنم که حتما یه سر به مفاتیح خاک گرفتمون تو گوشه خونه بزنیم و از

توش اعمال این ماه بزرگ شعبان رو ببینیم و انجام بدیم cheshmak

اعمالش هم خیلی راحته لازم نیست زیاد به خودتون سختی بدین حتی اگه راحتاش رو هم انجام بدین خیلی خوبه

التماس دعا
53
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
سهیل 70 امید جان ممنون از همراهیتون راستی صحبت ماه شد خواستم یه نکته کولاک بگم در مورد شب های رجب و شعبان و کل ایام رمضان داریم که میفرماید انا جلیس و من جالسنی"یعنی به تضمین خدا با آنکه به صحبت با او بنشیند مجالست میکند دیدین میگن دعاشون تحت حجوب الهی میمونه خوب اینجا یه فرصت طلایی هست تو حدیث معراجم داریم که او را از مجالست غیر غنی میکنم یعنی از نیاز به ارتباط با هر کس دیگه ای غنی میکنمش پس این شب ها نزدیکی به خدا بسیار زیاد میشه و فرصت رویت زیاد پس یه شبم شده بشینید و قرآن بخونید چون تو شعبان رجبیون به عرش میرن دیدین اگه یه ضرف بلور کثیف باشه اول میشورنش بعد اگه هنوز کثیف باشه از وایتکس استفاده میکنن این ماه قضیه وایتکسو داره و رمضان که در معنی کلمه یعنی کوره ظرف و کاملا از آلودگی پاک میکنه پس خلوص 99٪ رو باید تو ایم ماه پیدا کرد که تو رمضان آدم خودشم بتونه زیر پا بذاره راستی من چرا سر درس بند نمیشم از کتاب 600 ص که فقردا امتحان دارم تا حالا 200ص بیشتر نخوندم :( یه راهکار هم تونستید بیشنهادکنید ممنون میشم اراده هایتان استوار ایام بکام
اینم آواتار جدید من317
یادمه من یه درسه سنگینو امتحن داشتم و فقط یه روز وقت داشتم وهیچ کاری نکرده بودم......تمام تلاشم برا قبولی بود و قبول شدم..حالا چیکار کردم؟؟؟؟4fvfcja
ذهن خونی.....ذهن استادو خوندم......همش میگفتم استاد حتما از اینجا سوال میاره و آورد....4fvfcja.....یه سری سوالای پایان ترم از ترمای قبل خوندمو رفتم سره جلسه عین شیر ژیان همه رو نوشتم.....Smiley-face-cool-24fvfcja
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خوبه دیگه سهیل 70 شماره یک پارسال خرداد اومد..........شماره دو امسال خرداد اومد.......ورژن بعدی هم ساله دیگه خرداد میاد انشالله...........Muscular
حالا ببینیم جوخه ی ما برندست یا ماله شمااااا....Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-24fvfcjaKhansariha (18)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من تو ذهن خونی عالیم فقط باید آخر بگم اونایی که گفته بودم اگه استاد بگه خیلی بی شعوره و اینا عمرا بیاد چی بوده یعنی عینشون میاد گویا اساتید استاد ترند تو فکر خونی خودشون از صبح یه استفاده ی خوب از کتاب فیزیک مدرن کردم اونم اینکه باهاش یه پشه رو کشتم و در پایان نحن القادمون . soon
سلام
ببخشید یک مدت غایب بودم دلم برای همتون تنگ شده بود.
خوبید؟ خوشید؟ امتحانا خوب بود؟
منم پاکم.
شاد باشید.
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سهیل 70.2 موفق باشی تو امتحانا cheshmak

سهیل 70 میخوای کل کانون رو قبضه کنی داداش هی ورژن جدید میدی بیرون 4fvfcjacheshmak

اهورا جان سلام ما هم دلمون تنگ شده بود چه خبر داداش ؟

کم پیدا بودی دلمون گرفته بود ؟

امتحانا که کماکان امتحان داره برای دوستان

فعلا همه غرقن تو درسا و سرشون شلوغه

خوشحالم از اینکه اراده خوبی داشتی و تو این مدت هم پاک بودی خیلیا تو امتحانا شکستن متاسفانه ولی خب کمکشون میکنیم دوباره بلند شن

با شروع فصل تعطیلات برای یه سری از افراد کانون خیلی خوب میشه چوندیگه واقعا کاری ندارن و تمرکزشون رو بیشتر می ذارن رو این قضیه

امیدوارم که به دور از استرس و با تمرکز زیاد بتونن مشکلشون رو حل کنن

موفق باشین
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
دیگه دارندگیو برازندگی امید جان..............4fvfcja
اهورا جان امتحان نهاییش تموم شده حالا بایس بره سر وقت کنکور...............سر بزن به ما برادر............چقدر بگم درس نباید جلو اهدافه مارو بگیره....4fvfcja
منم هستم ... 4fvfcja
سلام. امروز تا حالا هم چشمام و هم فکرم و سایر اعضا پاک بودن.

ولی بازم به لحاظ کنترل فکر و چشم مشکل دارم لطفا کمک کنید.

اگه میشه برام خصوصی بفرستید
[تصویر:  05_blue.png]

من دیگه تنها نیستم.
هر جا می رم یکی منو دنبال میکنه.
وقتی با اینترنتم یا فیلم نگاه میکنم یا عکس یکی، اون هم با منه.
دیگه هرگز فکر اینکه تو تنهایی این کارای زشت رو می کنم، رو نمیکنم.
چون بهترین معشوق من پیش منه، البته قبلا هم بود ولی درک نمی کردم.
میخوام از این به بعد براش بهترین باشم.
مثل یک عاشق واقعی

عزیزم، گل من (منو ببخش)، نازنینم، خدا جون خیلی دوست دارم.

از همین الان اونی میشم که تو می خوای. 

Khansariha (46)پیش به سوی قهرمانی Khansariha (46)

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSfMQ0pUQ-1obFtk-XrRp-...87k4oDyxy6]
ممنون از این انجمن که منو در این موقعیت قرار داد چی میخواستم بگم الان میگم الان میگم آهان تموم شششششششششششد خلاص شدم دیگه امتحان ندارمvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh
سلام دوستان
303
بازم سرو کلم پیدا شد
42
آقا من به یه نتیجه رسید هرچه ارتباطم با کامپیوتر کمتر باشه
کمتر ممکمنه بشکنم
53258zu2qvp1d9v
برا همین رفتم درخواست دادم که من رو از حامی بودنم برکنار کنن
Smiley-face-cool-2
میام سر میزنم ولی نه به عنوان حامی
Tears
از همه ممنونم

دوستون دارم

به امید دیدار

یا حق
53
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

هالالای لای هالالای لای محمدرضا هم رفت دیگه بای بای
داداش محمد رضای گللللل.....[تصویر:  5.gif][تصویر:  5.gif]..........صلاح هم همینه.............اگه تونستی از اینترنت جدا شی که باریک الله بهت گل پسرررررر........اگه باعث میشه تحریک شی که کمتر به ما سر بزن.....ولی سرو بزن.....نه اینکه بری حاجی حاجی مکه........4fvfcja
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کجایین دوستان.....
.Khansariha (18).....بازم که علی موند و حوضش....... [تصویر:  196.gif] ...فضای اینجا قدیم ندیمااااا خیلی صمیمی بود....[تصویر:  574.gif]...یاده اون دوران بخیر..............[تصویر:  64.gif]
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اعلام وضعیتای خوشگلتون کجاست؟؟؟؟؟؟
varzesh
میگم امین جان از سرباز خونه بیاد توبیختون کنه هااااااااااااا........... 4fvfcja
نه ولی بچه هاااااااای خوب و پر انرژی همیشه برندن... [تصویر:  69.gif] ...چون انرژیشونو تو راه درست صرف میکن(اینم دو کلمه از ماشینه عروس [تصویر:  199.gif] )

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان