امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

جو نده الان میگن جو دادی
ببینید سهیل 70 هم خسته شده تکراری شده انگار داریم sims بازی میکنیم من یه بسته پیشنهادی دارم
راستی اگه فکر بدی به سرتون زد:مرا بکشید روح من در هزاران تن باز خواهد گشت
جو یعنی چی ...
فرق بین شوخی و جدی معلومه دیگه ...
اصلا اینجا چرا اینجوری شده
----------------------------
بهتره یه تدابیری بیندیشید....داره بورینگ میشه..
منم حوصله ندارم...فعلا

سلام
پاکم ولی خستهTears
خیر باشد
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
(1391 تير 7، 21:40)soheil70.2 نوشته است: گاهی پزشکان واکسن میزنن گاهی علما شبه می اندازند گاهی باید حرفی شنید به قول شما توهین تا آدم دیوارشو بالا ببره که روبهان روزی به جان آدم نیوفتند توهین یعنی روزی برده پول یا مقام کسی شوی توهین یعنی روزی کسی را بر سرت بکوبند توهین یعنی کسی اشتباه کند به تو فحش دهد بر دهانت کوبد و هیچ نتوانی بگویی توهین این نیست که نا راحت شوی یا حتی دستت بلرزد توهین آن است که بغض خواب شبت را خفه کند توهین را باید بازنگری کرد فکر کنم بجای تلنگر بعضی وقتا باید اوردنگی زد من خوردمو بیدار شدم حالا شما خودتو بزن بخواب به ما فقط خ.ا ربط دارد و بس بجای اخطار بعدی پست و پاک کنید یا آزاد اندیش باشید و جواب بدید !
سلام
آفرین! حقیقتا خیلی تعریف های قشنگی از توهین دادین...53258zu2qvp1d9v

اول پستتون پاک شد چون جواب پیام خصوصی رو عمومی دادین! اگه نه ک تا حالا ک پاک نشده بود پستی!!cheshmak فک کنم نمیدونین کابردش چیه؟!؟17

دوم اینک من ی ذره هم حوصله کل کل ندارم! ک بخوام پاسخ این مدلی بدم!! ضمنا نشانه آزاد اندیشی این ک شما میگی نیست از نظر من!!!Smiley-talk002

سوم این ک ب هیچ وجه هم دوست ندارم در معرض بی ادبی قرار بگیرم.. و با شناختی ک دارم بعید نیست! اگه نه ک جواب برای هر عمل عاقلانه ای هست!53258zu2qvp1d9v

چهارم این ک وقتی ادب و احترام ب خرج میدی و جواب نمیده قطعا باید ی شیوه دیگه امتحان بشه!Smiley-face-cool-2

پنجم آواتار رو حذف کردم..چون انتخابتون کاملا مغرضانه بود! نامتون رو هم گفتم عوض کنین.. نکردین! پس پیداس غرض پشتشه!:s: بعید نیست عوض کنم! خواهشا جا نخورین..303

ششم خدا رو شکر بیدار شدین!! اگه خواب بودین دیگه چی میشد!!1742

هفتم هم این ک اگه اینجا رو نمیخوندم قطعا مدیر خوبی نبودم!!!cheshmak

و
دوستان محترم معذرت میخوام اینجا پست زدم.. عرض کردم ک گویا ایشون بلد نیستن ک از سیستم پیام خصوصی استفاده کنن.. اینه ک دیگه شرمنده!!42

و
اون یکی سهیل(ماشاء الله چقد سهیل!) آخی!!
پیداس تا حالا زندان نرفتین! امیدوارم گذرتون نیافته...4fvfcja
دیگه واقعا شرمنده ک این همه تا حالا زندانی دادیم ما.. خدا منو ببخشه!!

و
من اصلا راضی ب ادامه دادن این بحث نیستم.. !!

تنها انتظاری ک دارم احترام ب قوانین هست و رعایت ادب..
و در صورت نقضش اخطار بیشتر و محرومیت رو خواهید داشت..
حالا هر چی دوست دارین فک کنین..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام دوستان
من در جریان ماجرا نبودم ولی لطفا جو دوستانه کانون را خراب نکنیم. ما همه این جا با یک درد مشترک گرد اومدیم. برای ستیز نیومدیم. جو طوری نشه که از کانون سرد بشیم. ممنون
خیر باشد
1276746pa51mbeg8j
رو چشمم.... من کوچیک شمامم..42

من چیزی ک لازم بود رو گفتم..
دیگه هیچی نمونده..

حلال کنین..53258zu2qvp1d9v
ارادت!303

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
منظورم با شخص خاصی نبود کلی بود. و من همیشه قدر دان کادر مدیریت هستم و با تمامی زحمتاشون و بی منت .
من که هیچگاه قادر به جبران زحمت مدیران نخ.اهم بود.
شاد و سرزنده باشید
سلام

دوستان...

همه صحبت هایی که میشه به این خاطر هست که گروهتون عاااااااااااالی پیش بره317317Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)317317

همه برای اینه که خود اعضای گروه مشکلی نداشته باشن...Khansariha (8) قطعا اگر خود اعضای گروه به خاطر این برخوردها رنجونده نمی شدن، هیچ وقت این صحبت ها زده نمی شد...

عزیزان همه چیز آماده هست برای گروهتون که به روزهای اوج خودش بگرده...تا همین چند وقت پیش همه تقاضا داشتن که در گروه شما باشن...

الان شما همه چیز در اختیارتونه...اعضای خوب...بازگشت درست و فعال دوستان...سرپرست های واقعا عالی...

دیگه هر گلی زدین به سر خودتون زدین...Smiley-face-thumbcheshmak53

همه اقدامات و صحبت ها هم به خاطر این هست که شما راحت باشین و تک تک اعضای گروه که برای ترک فعالیت می کنن با خیالی راحت و آروم حرف هاشون رو بزنن و کاراشون رو مثل همیشه به نحو احسن انجام بدن

دیگه واقعا تموم شه این صحبت ها... اگر هم صحبتی جا مونده به صورت خصوصی مطرح کنید و انقدر به چالش نکشید بچه ها رو در اینجا به خاطر مواردی که سودی براشون نداره و احساس آرامششون رو کم می کنه...

دوستان عزیز دیگه هم اگر پیشنهادی دارن به طور خصوصی اطلاع بدن... کاملا استقبال میشه...53

همه چیز در آرامش به بهترین نتیجه ها میرسه..آرزو می کنم آرامش همیشه جزء جدا نشدنی گروهتون باشهKhansariha (46)Khansariha (8)

یا علی53
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
خوب از درو و دیوار مدیر میباره خدا بده برکت و اما بسته پیشنهادیم خطر نداره عمومی میگم آقا بیاین همه اهداف زندگی تونو از آرزو ها و آرمان ها کارهای افتخار آمیزتون و داشته هایی که مهمن ولی بهشون اهمیت نمیدین و اشتباهات بزرگتونو تو 5 خط بنویسید سخته میدونم ولی عالیه هر طور شده 5 خط متوسط پر بشه به هر حال بعد حداقل 20 سال زندگی 5 خط باید بشه گزارش داد. بگین اول یه شناخت توپ از هم پیدا کنیم تریپ فکریمون معلوم شه .یه چیزای خیلی توپ هم شاید از تو نوشته های هم بتونیم در بیاریم.بعد با هرکس همزبونش حرف بزنه یکی که درک افکار اون طرفو بتونه بکنه.اولین نفر خودم نمیزنم تا اولیشو یه خوش فکر شروع کنه مخصوصا آقایون مدیرا که تازه دارن پیدا میشن میتونن به عنوان یه راه کار جدید تو انجمن راهش بندازن وهمه این نوشته رو تو یادداشت پروفایلشون بذازن و عوضش کنن ببینیم چی بدستمون اومد. حتی یه لحظه اگه وارد شدیم به امید دیدن تشویق و مشاوره های تکراری نیایم که بعد یه مدت بریم سر خونه اول بیایم که از یه آدم نو یه تجربه نو یادبگیریم یه هدف نو یه راه نو یادبگیریم یا حق
دوستای باوفاااااا چطورین؟؟؟Khansariha (18)
با اجازه ما یه مدت میریم سفر آبو هوا عوض کنیم.........مطمئنم اون جایی که دارم میرم اونقد بهم انرژِی میده که برگردم بترکوووونمتون.....4fvfcja
صحبتا زیاده ولی شنونده باید عاقل باشه نه.......4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
(1391 تير 7، 21:46)soheil70.2 نوشته است: جو نده الان میگن جو دادی
ببینید سهیل 70 هم خسته شده تکراری شده انگار داریم sims بازی میکنیم من یه بسته پیشنهادی دارم
راستی اگه فکر بدی به سرتون زد:مرا بکشید روح من در هزاران تن باز خواهد گشت

سلام عزیزم..Khansariha (18)...ساله نو مبارک....317
صد سال به این سالها.....Muscular
به شما و خانواده محترمتان این سالو تبریک میگم.......317
ساله خوبی داشته باشی........اصلا امسال قراره یکی از بهترین سالهای عمرت بشه....خبر داری؟؟.......317
وای که چقده من خوشحالم کاش بیای منو ببینی و باور کنی......317
[تصویر:  MuALi.png]
soheil.70.2بسته پیشنهادی با شکست روبرو شد...
اگه توفیس بوک میزاشتی تا حالا 800 تا لایک خورده بود .ولی اینجا اهل نیستن..یه فلچه رنگم خرجش نمیکنن...
بچه ها کجایید...24 ساعت یه پست..خیلی جالبه..بعد انتظار موفقیتم دارید...
اون یکی سهیلم که رفت حالا:
من...مردی تنها ..در آستانه فصلی سرد...

سلام. نمی دونم برای بار چندمه میگم منم هستم. حالا بگین چیکار کنم.
[تصویر:  05_blue.png]

من دیگه تنها نیستم.
هر جا می رم یکی منو دنبال میکنه.
وقتی با اینترنتم یا فیلم نگاه میکنم یا عکس یکی، اون هم با منه.
دیگه هرگز فکر اینکه تو تنهایی این کارای زشت رو می کنم، رو نمیکنم.
چون بهترین معشوق من پیش منه، البته قبلا هم بود ولی درک نمی کردم.
میخوام از این به بعد براش بهترین باشم.
مثل یک عاشق واقعی

عزیزم، گل من (منو ببخش)، نازنینم، خدا جون خیلی دوست دارم.

از همین الان اونی میشم که تو می خوای. 

Khansariha (46)پیش به سوی قهرمانی Khansariha (46)

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSfMQ0pUQ-1obFtk-XrRp-...87k4oDyxy6]
سلام دوستان
حالتون خوبه

به به میبینم که رامین خان هم برگشته

خوش برگشتی داداش گلم

آقای آنتی کجایی دادا
بیا اینجا هر روز اعلام وضعیت کن و اگه نظری فکری تجربه ای چیزی راجع به ترک داری بگو تا استفاده ببریم
یه چار تا از اون موشک های معروفت هم بنداز
[تصویر:  e.gif]

داداش سهیل... خوبی شما؟ ببخشین بچه ها این روزا درگیر امتحاناتن ایشالله درساشون که تموم شد میان اینجارو شلوغش میکنن
داش امید کجایی شما
دلمون برات تنگیده ها
یکی از حامیا رفت مسافرت یه هفته ای باید بارشو به دوش بکشین ها

(1391 تير 8، 13:18)aliizaa نوشته است: سلام. نمی دونم برای بار چندمه میگم منم هستم. حالا بگین چیکار کنم.

سلام دوست عزیز
Khansariha (18)
ما هم برای بار چندمه که میگیم جانم عزیزم ما هم کنارت هستیم هواتو داریم
شما هر روز بیا اینجا اعلام وضعیت کن
4fvfcja
اگه راهکاری چیزی داشتی
یا اورژانسی شدی حتما بیا اینجا
41

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
(1391 تير 8، 13:18)aliizaa نوشته است: سلام. نمی دونم برای بار چندمه میگم منم هستم. حالا بگین چیکار کنم.

سلام آقا علییضا خان
دادا خوب چرا میزنی !!!!
ببخشید من فکر میکردم عضو گروه جنگجویان بودی ولی الان فهمیدم که تازه ثبت نام کردی.
این چند روزه یکم گروه گاریشمیش شده بخاطر همین اینجوری شد دیگه.ببخشید
و اما کارهایی که باید تو جنگجویان انجام بدی عبارتند از:
1:روزانه حداقل 2 الی 3 وعده اعلام پاکی.
2:اینجا شکست وجود نداره پس همون اعلام پاکی رو میتونی روزانه تا 4 وعده هم افزایش بدی.
3:باید سعی کنی یه طرح تپل برای گروه پیدا کنی.اگه هر طرحی پیشنهادی انتقادی چیزی داشتی بگو ازشون استفاده کنیم.
4:اگه دیدی برای دوستان مشکلی بوجود اومده اگه تونستی کمکش کن
5:بزودی گروه بندی ها انجام میشه با دو نفر از بچه ها همگروهی میشی باید هوای همدیگرو داشته باشین که خدایی نکرده به مشکلی نخورین.
الان بشین یکم فکر کن ببین بسته پیشنهادی چیزی نداری که مثل بسته قبلی با شکست مواجه نشه.خوشحال میشیم اگه پیشنهاداتو بشنویم.
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان