امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

آهان حالا شد
هر چند کافی نبود ولی چندتا از بچه ها با پ.خ منت کشی کردن
باید همه بیاید منت کشی( امید و سهیل ها و عمو سعید و امیر حسینو ممد رضا و....)
یکی دو نفر قبول نیست
مگه چندتا سینر دارید؟
اگه گروه از هم بپاشه بهتره که سینر توش نباشه
مگه نه؟
حرف بالا رو صد در صد جدی زدم.منتظرم ها
خوب حالا حرف دوم:
جنگجویان من فکر کنم بی انگیزه شدم.
دنبال یه خون تازه میگردم.
دوست ندارم کانونم مثله بقیه چیزایی که میخواستن به ترکم کمک کنن واسم تکراری بشه
میفهمید؟
بچه ها شاید باورتون نشه.
اما من دارم از اینجا هم خسته میشم!!!!!
کاری با حمید و رامین هم ندارم.اصلا نظری راجع به درست بودن یا غلط بودن کارشون ندارم وقتی من تو کار خودم موندم چطور راجع به دیگران نظر بدم.(با اینکه از رفتنشون خیلی ناراحت شدم.مخصوصا حمید)
من که اصلا نمیرم پرواز ولی اگه اینجوری ادامه بدم به جایی میرسم که دیگه کانون هم نیام.

اصلا ناامید نیستم اما خسته شدم بی انگیزه شدم.
میام همه پستا رو میخونم ولی حس مشارکت ندارم.
حس شرکت تومسابقات رو ندارم.اگه اعلام پاکی میکردم الان ستاره دار بودم.
حس فعالیت تو تالارهای مذهبی رو ندارم.
حس نماز خوندنو قرآن خوندنو ندارم.
حس رفتن به سایت امید رو ندارم.
حس عمل کردن به حرفهای آنا تو اورژانس رو ندارم.
حس عمل کردن به حرفهای سهیل و مجتبی و پوریاو کیمیا و بقیه بچه ها که بهم توصیه هایی کردن ندارم.
میفهمید؟
خسته ام خسته
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خب واجب شد یه پست به شکل طومار بنویسیم 4fvfcja

بسم الله الرحمن الرحیم

اول از همه من خیلی خوشحالم که با اصرار زیاد من و کلی بحث در آخر من و حمید خان به این نتیجه رسیدیم که اگه بمونه بهتره هم برای خودش و هم در درجه اول برای کل گروه

خدا رو شکر میکنم که منت گذاشت و برگشت cheshmak

دوستان قدر حمید خان رو بدونید مگه ما چند تا حمید خان داریم

مگه ما چند تا رامین داریم

سینر هم که این روز ها نایاب شده اصلا 4fvfcja

خب حالا به این نتیجه میرسیم که در درجه اول نباید کسی رو تو گروه ناراحت کنیم البته اینجا یه نکته ای رو هم بگم که من با دوستان وقتی صحبت کردم

هیچ کدوم به خاطر شخص خاصی از گروه خارج نشده بودن و دقیقا به خاطر کم کاری کل گروه بود که خارج شدن

خیلی عذر میخوام که این حرف رو میزنم ولی کم کاری حامی ها تا حدودی ضربه های خیلی بزرگی به این گروه زده به طوری که دوستان چیز هایی به من میگفتن که من این کمبود رو

واقعا تو گروه حس کردم البته بحث داداش سهیل 70 و عمو سعید (البته عمو سعید یه خورده کمتر)جداست چون با اینکه کم سر میزدن ولی مشکلات ذوستان رو تا حدی که میتونستن و در توانشون بود حل میکردن

ولی متاسفانه بقیه دوستان حامی نه !!!و این بزرگترین ضعف گروه جنگجویانه ...

با راهکار های بهتر میشه این گروه رو بهتر کرد و فقط به زمان و فکر احتیاج داره و یه کم همت که وقتی عضو تازه وارد ،وارد گروه میشه احساس غریبی و دلزدگی نکنه

احساس پوچی نکنه (به خاطر تحویل نگرفتنش) ،ما باید کاری کنیم که وقتی عضو میاد تو جنگجویان ،گروهش رو مهمترین جایی بدونه که میتونه تو کانون ازش کمک بگیره

نه آخرین جایی که به ذهنش میرسه جنگجویان باشه ....

خود گروه میتونه یه اورژانس باشه ،خود گروه میتونه تاپیک درد و دل باشه ،خود گروه میتونه انجمن شبانه روزی و حتی انجمن حل مشکلات شخصی دوستان باشه ولی به شرط اینکه

کسی تو فرد دیگه دلزدگی ایجاد نکنه

مثلا یه فرد وضعش اضطراریه و میخواد بره اورژانس میاد اول تو گروه اعلام میکنه و اگه کسی باشه باید بهش کمک کنه و این جزء وظایف اعضای گروهه و اگر کسی نبود اون وقت

خودشباید به اورژانس مراجعه کنه ...

اینجا یه گروه پسرونه ست و اینکه دردو دل رو باید در همین جا مطرح کرد باید برای حل مشکلات دوستامون فکر کنیم و راه حل بذاریم ..

باید جو طوری باشه که هر کس به راحتی بیاد درد و دل کنه و حتی از ساده ترین مشکلاتش بگه و بتونه اونارو تو این گروه مطرح کنه تا بقیه اعضای گروه به اون کمک کنن ..

با توجه به اینکه گروه پسرونه هست تازه آزادی عمل بیشتری هم برای درد و دلاتون وجود داره ...

شاید چیزایی که روتون نمیشه تو تاپیک درد و دل بگین اینجا بتونین بگین و خیلی راحت حل بشه ...

خیلی مشکلات و بیماری هایی دارند که خجالت میکشن به دکتر مراجعه کنن حتی برای این کار هم میتونین به دوستاتون تو گروه پ خ بزنین و ازشون سوالاتتون رو بپرسین حالا اگه

میدونست جواب سوال رو که فبها اگه نمیدونست به یه نفر دیگه مراجعه کنید شاید کسی این تجربه رو داشته باشه و یا اطلاعاتش خوب باشه و بتونه کمکتون کنه و شاید اون چیزی

که از نظر شما بیماری محسوب میشه تو ذهنتون متوجه بشین که اصلا بیماری نیست و خیالتون راحت بشه و شاید چیزی هم که خیلی فکر میکنین ساده هست یه بیماری بزرگ

باشه که شما ازش خبر ندارین پس اول از همه اینکه با همه اعضا دوست و رفیق باشین تا بتونین تو این مواقع به هم کمک کنین ...

و یکی از چیز هایی که من تعجب میکنم وقتی میبینم فعالیت گروه رو ،اینه که چرا اعضا نمیان و با هم صحبت کنن چرا فقط هر کس میاد میگه من پاکم و میره

شماها همتون از وضعیت موجود گله دارید ولی این رو هم در نظر داشته باشین که گروه رو خود شماها میسازین و خب طبعا اگه توش فعالیت نکنین خب گروه سرد و ساکت و

بی هدف میشه ...

یه مورد دیگه اینه که به هم دیگه کمک نمیکنید و این خیلی بده ..

من به این معتقدم همین شمایی که داری الان پست رو میخونی و حتی دو روزه که پاکی میتونی به اونی که تازه امروز شروع به ترک کرده راهنمایی بدی پس خودتون رو دست کم

نگیرین و همگی خودتون رو راهنماهایی قوی و بدون عیب و نقص بدونید که کم و بیش میتونن به دوستاشون کمک کنن ...

و اما مسئله بعدی اینکه باید یه سیستم تشویقی برای اعضا در نظر گرفته بشه که به اعضا روحیه و نشاط بده و باعث ترقیب اعضا برای ترک بشه و ما ازتون میخوایم که در مورد این

موضوع حتما پیشنهاد بدین و بیاین روش بحث کنین که چه چیز هایی خوبه و تاثیر گذار و چه چیزهایی باعث کم شدن انگیزه شما میشه که همه روی این مسئله کار کنیم تا

شکست های بچه های گروه کمتر باشه ...

و یه اخطار جدی میدیم به کسایی که تند و بالحن بد صحبت میکنن با دوستان و باعث کم شدن انگیزه بقیه هم میشن برای این دوستان هم من چاره ای در نظر گرفتم و اون چیزی

نیست جز سخن حضرت علی (ع) در این مورد :

اگر کسی مومنی را به خاطر گناهی که مرتکب شده مورد سرزنش و نکوهش قرار دهد آن فرد از دنیا نمیرود مگر آنکه قبل از مرگش آن گناه را خودش مرتکب شود ...

جالبه نه ؟!!

بله همه کا رهای ما تو دنیا بازتاب داره ...

سوال پیش میاد که پس امر به معروف چی میشه اینجا :مهمترین شرط امر به معروف اینه که جلوی جمع نباید انجام بشه

پس اگر کسی کاری انجام میده که بر خلاف اسلامه (توجه کنید بر خلاف اسلام نه بر خلاف عقاید شما) میتونید خیلی آروم و متین تو پیام خصوصی باهاش مفصل صحبت کنید..

پس از ضایع کردن حقوق دیگران تو گروه خودداری کنین (که البته این دو سه جمله کوتاه حرف من نیست و حرف مدیریته که ایشون قول دادن که با اینجور افراد شدیدا برخورد کنن )

و الان هم زیاد تایپ کردم خسته شدم انشالله در نوبت بعدی بقیه موضوع رو هم خدمتتون میگم ...4fvfcja

داداش سینر تو موضوع بعدی حتما پاسخت رو میدم مطالعه کن cheshmak

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
سلام303
حمید خان وارد میشود
ممنون امید جان
حرفای دلمو که میخواستم بزنم شما زودتر زدی
بله همونطور که مستحضرید(درست نوشتم؟) نه مدیر کانون اجازه خروج دادن
و نه دلم اومد دوستامو تنها بزارم
وقتی برگشتم و پستاتونو خوندم فهمیدم که چه دوستای نازنینی داشتم
و چن نکته در ادامه صحبت های امید خان
تو این مدت کمی که تو پرواز بودم
خیلی تجربیات خوبی کسب کردم
میدونین کمترین شکست ها مال گروه پروازه
میدونید چرا؟
چون اونجا حامی ها مرتب رسیدگی میکنن به اعضا
بهشون روحیه میدن
واسه موفقیتشون جایزه اعتبار صلوات و... هزار تا چیز دیگه در نظر میگیرن
همش دنبال ایده و طرح واسه ترک هستن
حتی این اواخر ( مسابقه مانور هوایی)واسه ترک
و هیچکدوم از حامی ها کم کاری نمیکنن
حتی چند تا از اعضارو دیدم که اونجا فعالیت میکنن قبلا تو جنگجویان بودن و خیلی هم تحویل گرفته شدن
خوب مسلمه که سر از گروه های دیگه در بیارن
سرتونو به درد نیارم
من به همراه رامین خان برگشتیم که دوباره اینجارو آباد کنیم
فقط منتظر ایده و نظرات همه شما هستیم
و یه خبر خوب اینکه حالا 4 پنج تا حامی خوب و گردن کلفت و با روحیه داریم
من جمله امید خان عزیز

آقا سینر شما هم نگران نباش همه چی درست میشه
فقط با کمک هم
Khansariha (18)

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام بر آقايان جنگجوKhansariha (18)
علي الخصوص سهيل70 خان و اميد2 خان که محضرشون به صورت يکطرفه ارادت داريم

مسئول ثبت نام رو پيدا نکردم مام ديگه زديم تو خاکي اومديم تو
منم بيام جنگ ، البته ما تدارکات پشت خاکريزيم. به صورت خفيه موشک شوت ميکنيم4fvfcja

حالا کجا بريم ثبت نام؟
بهانه ی خوبی نیست ولی از یه جایی به بعد کم کار شدیم......البته من هیچوقت اینجا رو تنها نذاشتم گرچه روزهایی بوده که به خیالتون من نبودم ولی خب بودم ولی پست نمیذاشتم.......
دوستای گلم از خودتون شروع کنید و بعد به دیگران برسید.......اگه میخوی آباد کنی منتظر کسه دیگه نباش.............نظرتو بگو... من خودم با جون و دل میخونمش..........................استقبال میکنم.....
بهترین ایده ها رو تا اونجایی که من یادمه گروه ما میداده............خیلی از ایده ها رو که شماها خبر ندارید (چون بعد یه مدت ولشون کردیم) رو گروه ما داده و عملیش کردیم و تا یه مدتی ادامه ش دادیم..............ولی دوستان دوره ای میان و میرن و موندگار نیستن........
اعتبار میدادیم بابت پاکی............صلوات هم داشتیم تو همین مسابقه های هفته ای مون........نمیدونم کارای دیگه...........محمد رضا میومد با یه سری چیزا سرگرممون میکرد و همینطور امیرحسین..........و قدیما که رفقای دیگه بودن و با بحثاشون مارو تو مسیر ترک کمک میکردن.....
حامی ها هر کدوم یه اخلاقی دارن...........در کنار هم کار کنن تکمیل میشن..........من خودم اهل شوخی و در عین حال تو بحث جدی و در عین حال سعی میکنم کلی نگاه کنم به تمام قضایا...................یکی دیگه برعکس...یکی دیگه فلان......یکی دیگه بیسار...................هر کدوم به نحوی کمک میکنن تا مشکل یکی برطرف شه............
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جونم براتون بگه ما از اینکارا زیاد میکردیم................ولی حرفه یکی منو تحت تاثیر قرار داد.............مضمون جملش این بود که این رفتارها واقعا آدم میرسونه به هدفش؟!!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
به سایته خودارضایی دات کام سر زدید....................شیوه ی رفتاری اونا میدونید چیه؟؟؟؟
یک مشاور تا 40 روز با اونی که میخواد ترک کنه در ارتباطه....................
ماها مشاور نیستیم ولی خب میتونستیم هوای همدیگه رو داشته باشیم...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بازم بگم آدم با آدم فرق میکنه........یکی استقبال میکنه یکی نه..................همین دوسته تازمون با این نوع روش ها اصلا حال نکرد و اونو دخترونه خطاب کرد... ولی یکی این مدل روش ها رو دوست داره...........................عقاید و نظرات رو تحمیل نکنیم........من تا اونجایی که توسنتم خواستم تعادل ایجاد کنم.............
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چقدر خودم تو پیشنهادات این حرفا رو زده بودم که گروهو بکنید انجمن شبانه روزی....نمیدونم گروه رو بکنید اورژانس.....تاپیکای اضافه رو ببندید..........کم مونده بود یکی بیاد بزنه...4fvfcja
پستامم تو اونجا زدم پاک کردم.......................آدم پایه مثل خودم پیدا نکردم...........پس چی میگن اینجور موقعا....صلاح مملکت خویش...4fvfcja
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یه مدت کم کاری داشتم که باعث این اتفاقا شده..........حقم داشتم......بعد این مدت یه بند اینجا بودن یه خورده آدم نیاز داره تنها شه.........به خیالم دوستای دیگه هستن که کمک میکنن..........ولی....
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دیگه فک کنم قائله رو تموم کنیم بهتر باشه.........................فکر کنید و نظرات رو اعلام کنید............به فکر ترک خودارضایی باشیم که وقت طلاست....
varzesh

[تصویر:  MuALi.png]
(1391 تير 7، 16:59)Anti666 نوشته است: سلام بر آقايان جنگجوKhansariha (18)

منم بيام جنگ ، البته ما تدارکات پشت خاکريزيم. به صورت خفيه موشک شوت ميکنيم4fvfcja

حالا کجا بريم ثبت نام؟

سلام آنتی عزیز Khansariha (18)
خیلی خوش اومدی به گروهWelcome (1)
امیدوارم اینجا با کمک هم بتونیم پله های ترقی رو یکی یکی طی کنیم
برای ثبت نام اول باید بیایین اینجا

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
(1391 تير 7، 13:23)SINNER نوشته است: آهان حالا شد
هر چند کافی نبود ولی چندتا از بچه ها با پ.خ منت کشی کردن
باید همه بیاید منت کشی( امید و سهیل ها و عمو سعید و امیر حسینو ممد رضا و....)
یکی دو نفر قبول نیست
مگه چندتا سینر دارید؟
اگه گروه از هم بپاشه بهتره که سینر توش نباشه
مگه نه؟
حرف بالا رو صد در صد جدی زدم.منتظرم ها
خوب حالا حرف دوم:
جنگجویان من فکر کنم بی انگیزه شدم.
دنبال یه خون تازه میگردم.
دوست ندارم کانونم مثله بقیه چیزایی که میخواستن به ترکم کمک کنن واسم تکراری بشه
میفهمید؟
بچه ها شاید باورتون نشه.
اما من دارم از اینجا هم خسته میشم!!!!!
کاری با حمید و رامین هم ندارم.اصلا نظری راجع به درست بودن یا غلط بودن کارشون ندارم وقتی من تو کار خودم موندم چطور راجع به دیگران نظر بدم.(با اینکه از رفتنشون خیلی ناراحت شدم.مخصوصا حمید)
من که اصلا نمیرم پرواز ولی اگه اینجوری ادامه بدم به جایی میرسم که دیگه کانون هم نیام.

اصلا ناامید نیستم اما خسته شدم بی انگیزه شدم.
میام همه پستا رو میخونم ولی حس مشارکت ندارم.
حس شرکت تومسابقات رو ندارم.اگه اعلام پاکی میکردم الان ستاره دار بودم.
حس فعالیت تو تالارهای مذهبی رو ندارم.
حس نماز خوندنو قرآن خوندنو ندارم.
حس رفتن به سایت امید رو ندارم.
حس عمل کردن به حرفهای آنا تو اورژانس رو ندارم.
حس عمل کردن به حرفهای سهیل و مجتبی و پوریاو کیمیا و بقیه بچه ها که بهم توصیه هایی کردن ندارم.
میفهمید؟
خسته ام خسته
دوباره منتتو میکشیم برادر.....Khansariha (18)..........نباشی گروه صفا نداره....................اونقد میکشیم که طناب پاره شه4fvfcjacheshmak
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تا حالا شده ادا در بیاری............
ازت میخوام که ادا در بیاری.......
علی (ع) رو قبول داری؟؟؟میدونی میگه اگه ادای کسی رو در بیاری بعد یه مدت میشی خودش..........این جملشو با ته قلبم باور دارم.....
میتونی ادای نماز خونا رو در بیاری؟!میتونی.................میدونی اون ذهن نامرده که این حسو بوجود آورده...........میدونی تابستونه... همش تو این فکری که فعلا وللش....وقت هست واسه گرفتن تصمیم.........
دنباله ریشه ای؟؟؟
درد داشتی تا حالا...........دیدی وقتی درد داری چقدر نماز میچسبه........دیدی وقتی مشکل داری وقتی پشتت به خدا گرمه میچسبه......
بعضی اوقات فک میکنم باید بگردم دنباله یه درد که بهم انگیزه بده...........
همیشه شده وقتی مشکلاتم حل شده....وقتی خرم از پل گذشته خدا رو بی خیال شدم................
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
انگیزه ی بیرونی رو ما میتونیم بهت بدیم(با گروهی ترک کردن....با همین نمیدونم اعتبار و جایزه و صلواتو.....).....میدونستی این انگیزه ی بیرونی نیاز به شارژ شدن داره.........که دوستات این وظیفه رو دارن یعنی مااااااا.........
حتما هم میدونستی که یه انگیزه ی درونی هم داریم که اصلا نیاز به شارژ شدن نداره و انرژیشو از نتایج حاصل شده از اون کار میگیره...........پس پاک باشو نتیجه شو تو زندگیت ببین و حس و حالتو همین نتیجه تغییر میده و اونوقته که اصلا هیچ نیازی به هیچکی تو زمینه ترک پیدا نمیکنی....

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
میدونی برا اینکه انگیزه ت زیاد شه باید تو خودت نیاز ایجاد کنی(نیازه به ترک...نیازه به انرژی)....
از کم شروع کن.....از یه روز از دو روز.............و دو روز پاکی رو یه پیروزی قلمداد کن گرچه واقعا هم یه پیروزیه....
هدفتو تو ذهنت تصور کن و بهش باور داشته باش..........خودتو با ده سال پاکی الان تصور کن..............
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
و نکته اخر اینکه باید تو ما حسه رقابت ایجاد شه.............تاریخه پاکیتونو بذارید تو گروه تا حسه رقابت دو چندان بشه.......

(1391 تير 7، 16:59)Anti666 نوشته است: سلام بر آقايان جنگجوKhansariha (18)

حالا کجا بريم ثبت نام؟
خوش اومدی رفیق.......
از بچه های پاتکی؟؟......4fvfcja.....یا تخریب چی؟؟؟...4fvfcja
بسم الله........
هر موقع به قوله بایرام گزینه کردی بیا در خدمتیم......Khansariha (18)
[تصویر:  MuALi.png]
سلام
ببخشید که بازم قراره منو تحمل کنید.
من رو موضوع رفتن زیاد فکر کردم.به این نتیجه رسیدم که باعث بسیاری از مشکلات گروه من بودم.
از زمانی که فعالییت گروه کم شد و گروه به جایی رسید که روزانه یک پست هم زده نمیشد خوب یکی از عامل هاش من هم بودم.
درست نیست بخواییم همه مشکلات رو به گردن سرپرستامون بندازیم.
وقتی من تو گروه فعالییت نداشته باشم سرپرست چجوری میخواد گروه رو سرپا نگه داره.
از اینکه تصمیم به رفتن گرفته بودم خجالت میکشم.
تو این شرایط باید میموندمو به گروه کمک میکردم.
ولی خوب از این به بعد اومدم که فعال باشم.
بجای اینکه از مشکلات فرار کنیم باید بمونیم و جنگجویان رو بجایی برسونیم که از این به بعد پسرای پرواز پاشن بیان جنگویان.باید بمونیم و جنگجویان رو بسازیم.

خوب بسه دیگه اونجوری نگام نکنید.خودم فهمیدم چه اشتباهی کردم دیگه به روم نیارید.

خوب حالا جهت تکمیل عرایض دوستان.
اول خوش آمد میگم به دوست عزیزمون anti666 اونجایی که حمید خان معرفی کردن برید وثبت نام کنید.
اطفاقا گروه به یه موشک انداز نیاز داشت.امیدوارم موشک هایی که شوت میکنید دقیقا بخوره وسط قلب شیطون.

داداش ساینر گل معلومه که یه ساینر بیشتر نداریم.
منم اینجا جلوی جمع ازت منت کشی میکنم و ازت ممنونم که نرفتی.
داداش مطمئن باش کانون مناسب ترین جاست برای ترک.به شرط اینکه ازش به خوبی استفاده کنیم.
ما خودمون باعث میشیم که کانون برامون تکراری باشه.ما خودمون باعث میشیم که از خدا دور بشیم.
داداش تو خودت الان با این حرفا داری حس بی انگیزگی رو تو خودت ایجاد میکنی.
سعی کن طوری زندگی کنی که حس رضایت درون نسبت به خودت داشته باشی.
مگه نمیگی دیگه حس نداری نماز و قرآن بخونی و این موضوع ناراحتت میکنه. خوب چرا بجای اینکه غم و غصه بخوری از همین الان شروع نمیکنی که این حس رو دوباره تو خودت زنده کنی.
از همین لحظه به بعد به خودت قول بده که دیگه نمازهاتو سروقت میخونی و واقعا هم همین کار رو انجام بده.
به خودت قول بده که دیگه از این به بعد روزی حداقل یک صفحه قرآن بخونی.
مطمئن باش اگر بخوای حتما میتونی اون حس رضایت درون رو تو خودت بوجود بیاری.
از همین الان یا علی بگو وشروع کن.

و حرف آخر بنده.
داداش امید سرپرستیت مبارک باشه اینشاالله که تو کارت موفق باشی و به پای هم پیرشین.
ودر تکمیل عرایض داش سهیل70 میخواستم یه طرح هم من از خودم ول بدم.
البته این طرح رو همین الان سهیل خان گفتن ومنم باهاش موافقم.به نظر منم باید بین بچه ها یه حس مبارزه بوجود بیاد.
ما میتونیم یه رتبه بندی برای جنگجویان درست کنیم و هر کس که پاکیش بیشتر بود اسمش بره بالاترین رتبه.
مثلا اگه خدایی نکرده یکی از بچه ها شکست اسمش میاد ته جدول.اگه این حس رقابت بوجود بیاد دیگه هیچکس دوست نداره که اسمش بیاد ته لیست.
ورتبه بندی طوری باشه که جمعه به جمعه سه نفر برتر رو معرفی کنیم و کسانی که درطول هفته پاک بودن رو تو گروه ازشون تقدیر کنیم و هر جاییزه ای که خودتون صلاح میدونید بهشون بدیم.مثلا جایزه ما هم میتونه همون 14تا صلوات باشه.
اگه سرپرستا موافقن دوستان بیان آخرین تاریخ شکستشون رو بگن و رتبه بندی جنگجویان رو درست کنیم.
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
خیلی نامردین. باید یه چیزی بگم که بی محلی نکنید.
[تصویر:  05_blue.png]

من دیگه تنها نیستم.
هر جا می رم یکی منو دنبال میکنه.
وقتی با اینترنتم یا فیلم نگاه میکنم یا عکس یکی، اون هم با منه.
دیگه هرگز فکر اینکه تو تنهایی این کارای زشت رو می کنم، رو نمیکنم.
چون بهترین معشوق من پیش منه، البته قبلا هم بود ولی درک نمی کردم.
میخوام از این به بعد براش بهترین باشم.
مثل یک عاشق واقعی

عزیزم، گل من (منو ببخش)، نازنینم، خدا جون خیلی دوست دارم.

از همین الان اونی میشم که تو می خوای. 

Khansariha (46)پیش به سوی قهرمانی Khansariha (46)

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSfMQ0pUQ-1obFtk-XrRp-...87k4oDyxy6]
سلام

soheil70.2 عزیز شما با حرفات و پست هات و کل کل هات باعث شدی خیلیا شاکی بشن و یه جورایی داری نظم انجمن رو بهم میزنی

اگه هدفت ترک کردنه و کمک به بچه ها ، بسم الله .. مطمئن باش همه ی بچه های اینجا هم کمکت میکنن

لطفا دیگه از اینجور پست ها نزن ، چون جو رو خراب میکنی

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

(1391 تير 7، 17:29)حمید خان نوشته است:
سلام آنتی عزیز Khansariha (18)
خیلی خوش اومدی به گروهWelcome (1)
امیدوارم اینجا با کمک هم بتونیم پله های ترقی رو یکی یکی طی کنیم
برای ثبت نام اول باید بیایین اینجا
عليک سلام303
سپاسگذارم
انشااللهSmiley-face-thumb
مجددا سپاسگذارم

(1391 تير 7، 17:43)soheil70 نوشته است: خوش اومدی رفیق.......
از بچه های پاتکی؟؟......4fvfcja.....یا تخریب چی؟؟؟...4fvfcja
بسم الله........
هر موقع به قوله بایرام گزینه کردی بیا در خدمتیم......Khansariha (18)
ارادتمنديمcheshmak
ما که پشت خاکريز بوديم. چرا هولمون ميدي خط مقدم؟!!!!
باشه. ميشيم تخريب چي. البته اگه نياز شد بگيد به عنوان نيروي پاتکي موشکم شوت ميکنيم
Smiley-face-thumb

(1391 تير 7، 19:03)رامین. نوشته است: اول خوش آمد میگم به دوست عزیزمون anti666 اونجایی که حمید خان معرفی کردن برید وثبت نام کنید.
اطفاقا گروه به یه موشک انداز نیاز داشت.امیدوارم موشک هایی که شوت میکنید دقیقا بخوره وسط قلب شیطون.
از شمام سپاسگذارم
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــله. شما دقيق گرا بديد ما دغيغا شوط ميکنيم وثت قلب شيتون
Khansariha (18)
ماهی ها همیشه میمردن میگندیدن .سفر با کشتی بسی طولانی بود .روزی تاجر قصه کوسه ای خریدو در استخر انداخت کوسه هفت هشت تا ماهی را میخورد ولی دگر ماهی ها نگندیدن نمردن (سر بسته به آرمان)
آقا سهیل70_2 آورین که پاکی.
صدآورین ماشالله چش نخوری ایشالله

آق سهیل شما مطمئن باشین سها خانم هیچوقت تو این تاپیک نمیان.
اگر هم پستتون رو خوندن احتمالا بخاطر این بوده که دوستان لطف کردن برای پستتون دگمه گزارش رو فشار دادن.
سها خانم مدیر کانونه.هر پستی که گزارش بشه به دست ایشون میرسه. اگر هم اخطاری گرفتین بخاطر این بوده که پستتون ایراد داشته.
اینجا زور بالا سر کسی نیست.هر کاری هم که انجام میشه برای اینکه کانون از هدف خودش خارج نشه.
شما یکم صبور باشین وآرامش خودتونو حفظ کنین.اگه میخوایین همچین اطفاقاطی نیوفته یکم تو پستاتون دقت کنین.
مثلا همین الان بجای اینکه بیاین اینجا در مورد سها خانم این حرفا رو بزنین میتونستین با پیام خصوصی مشکلتونو بهش بگین.

داش علییضا چی شده؟
کی بی محلی کرده؟
قضیه چیه؟
دادا بی خیال دیگه تازه داره مشکلات حل میشه.
اگه بی محلی هم بودن من معضرت میخوام.
فعلا علی الحساب بیا یه اعلام پاکی کن ببینیم چند چندیم
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
گاهی پزشکان واکسن میزنن گاهی علما شبه می اندازند گاهی باید حرفی شنید به قول شما توهین تا آدم دیوارشو بالا ببره که روبهان روزی به جان آدم نیوفتند توهین یعنی روزی برده پول یا مقام کسی شوی توهین یعنی روزی کسی را بر سرت بکوبند توهین یعنی کسی اشتباه کند به تو فحش دهد بر دهانت کوبد و هیچ نتوانی بگویی توهین این نیست که نا راحت شوی یا حتی دستت بلرزد توهین آن است که بغض خواب شبت را خفه کند توهین را باید بازنگری کرد فکر کنم بجای تلنگر بعضی وقتا باید اوردنگی زد من خوردمو بیدار شدم حالا شما خودتو بزن بخواب به ما فقط خ.ا ربط دارد و بس بجای اخطار بعدی پست و پاک کنید یا آزاد اندیش باشید و جواب بدید !
مجددا سلاممم
اینجا قوانینش از زندان گوانتاناموناتلتو هم سنگین تره....1744337bve7cd1t81
دقت کنید به ازای هر پست ممکنه تا 63 سال هم زندان برید پس مواظب باشید....
من دیگه در نمی افتم.Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان