امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

قدر جان معلومه تراوین زیاد بازی می کنی 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja
اتحاد جنگجویان. بیاین حمله کنیم به بقیه اتحادا 4fvfcja
موافقم و فکر می کنم یه جورایی داره اجرا هم میشه همین قضیه. همین گروه راکد که گفتی برای همین کاره
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

به به.....[تصویر:  p.gif].........همه سیبیل کلفتااااااااااااااااااااااا.....[تصویر:  e.gif].......سلام...[تصویر:  5.gif]

این میلاد کیه؟؟؟؟....4fvfcja....همونه...[تصویر:  r.gif]....نه بابا!!!!.................[تصویر:  b.gif][تصویر:  e.gif]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یه خورده بلند بلند فکر کنم:4fvfcja

الان دارم فک میکنم دوباره برگردم که یه دوره دیگه رو با هم داشته باشیم یا نه؟

دو نوع فکر به سمت من حمله وره.......یکیشون مثبته یکیشون منفی........(اینجا رو من آمادگی داشتم چون میدونستم قراره این تفکرا بیاد)

منفیه میگه.......وقت نداری(در صورتی که دارم).........وقتت تلف میشه(جک نگو!!)......بعد یه خورده علمی تر هم بهم فشار میاره مثلا میگه:از لحاظ علمی فضای مجازی باعث میشه

متوهم شی و ضررش چندین برابر منفعتشه(راست میگه!)........... یه سری چیزای دیگه هم میگه که بماند.....

مثبته هم یه چیز میگه:میگه تو میتونی یه هدف کوچیکترو در کنار هدف بزرگتر دنبال کنی........(منم بسی بسیار عجیب به توانایی و این داستانا اعتقاد دارم و همیشه میگم میتونم!!)

حالا بنده موندمو این حملات......Smiley-face-cool-2

احساس وابستگی من به اینجا از 100 به 20 و 30 اینا رسیده الحمدالله.........ولی هنوز به این دفترچه یادداشت شخصی بد مصب وابستگی دارم.....4fvfcja

این همه روضه دلیلش شکست امروزم بود که یه خورده منو برد تو فکر........از قدیم گفتن گذر پوست به دباق خونه می افته.... 4fvfcja.....حالا بماند یه هوو هم واسه اینجا پیدا کرده

بودم همش اونجا بودم............Kool
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

چقدر من فکر کردم!!!![تصویر:  j.gif]

ضمنا یادم رفته بود.......عیدتون هم مبارک البته پساپس.....[تصویر:  3.gif]...امیدوارم سرتون مثل من بی کلاه نمونده باشه و تا میتونستین جمع کرده باشین.....[تصویر:  5.gif]

[تصویر:  MuALi.png]
سلام
به به به به ببین کی برگشته
داداش سهیل گلوم(مشدی گفتم)
4fvfcja
عزیزم کجا بودی این مدت
بیا بغل خودمKhansariha (18)
خیلی خوبه که هنوز به یاد گروه بودی
و امیدوارم که تو این مدت درس و عبرت کافی از کارات گرفته باشی
این هوو رو هم برامون توضیح میدی؟4fvfcja

سجاد عزیز خدارو شکر که همه چی آرومه
منم پـــــــــــــاکم
Muscular

هادی جان
اون اتحادت تو حلقم
4fvfcjacheshmak

قدر عزیز بله پیشنهاد خوبیه و در حال بررسی میباشد
راستی شما مگه از کی عضو کانون بودین؟
Smiley-face-cool-2

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
(1391 مرداد 31، 9:44)حمید خان نوشته است:
سلام
به به به به ببین کی برگشته
داداش سهیل گلوم(مشدی گفتم)
4fvfcja
عزیزم کجا بودی این مدت
بیا بغل خودمKhansariha (18)
خیلی خوبه که هنوز به یاد گروه بودی
و امیدوارم که تو این مدت درس و عبرت کافی از کارات گرفته باشی
این هوو رو هم برامون توضیح میدی؟4fvfcja

اسمال آقا سیبیل سیاه چیکار میکنه تو آواتارت؟؟؟4fvfcja

ما هم بودیم این گوش موشه ها......زیره پا.....پشت خاکریز.....میتراود مهتاب.....Khansariha (134)

خدا رو چه دیدین شاید بازم ما اومدیم هر چند حال نداریم.....
Kool

هوو که مشکل نداره...
4fvfcja...مثل من همیشه به سقف نگاه کنی نه

کف راحت باهاش کنار میای....
4fvfcja تا چار پنج تا رو هم که اسلام مجاز

کرده......
4fvfcja

نه ولی یه سایت زبان بود منم میرفتم با اجنبی جماعت چت میکردم..
4fvfcja

سلام

سعید جان ممنونم ازت که اسمتو نوشتی317

نقل قول: ☆ می خوام خودمو بهتر بشناسم ×× جنگجوی درون ×× میخوام یه آدم بزرگ و موفق باشم ☆

ان شاء الله که به این مهم که تو امضاته میرسیKhansariha (18)

نقل قول: حمید فرمون بده[تصویر:  14.gif]
|""""""""""|_:!""-.,
"@@"""""" ""@"'
رند هم کنارشه دست فرمونش خوبه خودش گفت4fvfcja

نقل قول: سامولیک جنگجویان. با یه کامیون عرض ارادت اومدیم خدمتتون [تصویر:  7.gif]

چه میکنین برادرا مارو نمیبینین خوش میگذره...... البته اینم بگم خوشیتون روبه پایانه چون تا سه روز دیگه میام پیشتون [تصویر:  p.gif]

البته شایدم تا سه روز دیگه برم سربازی [تصویر:  6.gif]

چند روزه دارم درسارو مرور میکنم[تصویر:  4.gif] سخته روزای دارم گیج میزنم [تصویر:  4.gif]

راستی چندوقت نبودما چقدر جنگجویان متحول شده [تصویر:  o.gif] چقدر اسم جدید[تصویر:  e.gif] همگی خوش اومدین[تصویر:  5.gif]

حالا چرا تا شعاع 1کیلومتری اثری از حامی ها نیست [تصویر:  o.gif] هی به علیرضا گفتم از چین حامی وارد نکنا [تصویر:  e.gif]

راستی بابابزرگ شما کی اومدین جنگجویان [تصویر:  e.gif] خیلی خوش اومدین [تصویر:  5.gif]جنگویان رو مشعوش فرمودین [تصویر:  3.gif]

آقا ما رفتیم. اگه یکم دیگه صحبت کنم به پستم ننگ اسپم میچسبونن [تصویر:  c.gif] البته اگه تا الان نچسبونده باشن[تصویر:  c.gif]

یه اعلام پاکی هم کنم که پستم اسپم نشه[تصویر:  e.gif] اعلام وضعییت: [تصویر:  12.gif]

فعلا[تصویر:  7.gif]

سلام سیبیل کلفت دنده عقب بیا اون گوشه خالی کن تو جاده نیاد شهرداری جریمه میکنه4fvfcja

دورانی خوشی ان بود که با دوست سپری شد cheshmak

ان شاء الله که بهترین تصمیم رو میگیری و منم به زور اسمتو وارد لیست میکنم4fvfcja

اره کلی بامرام اضافه شدهSmiley-face-thumb

حامی ها قبلی بنا به دلایل خاص خودشون نتونستن ادامه همکاری کنن

خیالت جمع کلی حامی تو راه هست اونم از نوع بومیKhansariha (46)

خب من از مسابقات به تازه واردها منتقل شدم و تقسیم وظیفه کردیم وجنگجویان رو من به عهده گرفتم و قراره بهترین گروه بشه توی امار پاکی317

و نچ اسپم نبود Smiley-face-cool-2

کریم خان سیبیل نو مبارک4fvfcja

آمور اسم تو نمینویسی؟Smiley-face-thumb

میلاد جاش خالی شدا42

نقل قول: سلام علیکم

یه پیشنهاد دارم

البت با اجازه حامی ها و مدیران و اعضا و کسبه و .......

میگم به اونهایی که عضو گروه هستن یه مدتی مثلا 1 هفته یا بیشتر وقت بدیم بیان اعلام حضور کنن

اونهایی که اومدن که هیچی میرن جز حالت سبز تو صفحه اول تاپیک اما اون هایی که اعلام نکردن میرن تو حالت زرد بعد تا یه مدتی مثلا 1 ماه وقت دارن وگرنه میرن جز گروه قرمز

پیام رو میتونیم بصورت پ.خ بدیم

فایده اولش یه نظم درست حسابی دادیم به گروه اینجوری میفهمیم کی اومده؟ کی هست؟کی رفته؟

دوم اینه که یه انگیزه ای میشه برا اونهایی که هستن و یه تلنگر برا اونهایی که نیستن

من خودم بعد 7-8 ماه که اومدم اول رفتم تو گروه راکد ها اسمم رو پیدا کنم اما خبری نبود

یه جورایی اول خوشحال شدم بعد ناراحت چون حس کردم گروه نظم نداره چون اصلا نفهمیدن من رفتم[تصویر:  c.gif]

حالا اونهایی که مخالفند

سه بار به صورت صحیح و پشت سر هم بگن:

قوری گل قرمزی [تصویر:  e.gif]

قدر جان بوگویوKhansariha (18)

خب قدر جان همونجور که هادی گفتچنین سیستمی رو داریم

منم تازه دو هفته اس مدیر شدم هنوز وقت نکردم اسامی افرادی که بیش از ی ماه هست تو گروه فعالیت نکردن رو بردارم

باید بگردم ببینم کیا از بچه های صفحه اول توی ماه اخیر فعالیت نداشتن تا اسمشون برداشته شه1276746pa51mbeg8j

خیلی هم پیشنهادت عالی بود باید دست به دست هم بدیم به گروه نظم بدیمKhansariha (18)

گوری گل گیرمیزی

گوری گل گیرمیزی

گوری گل گیرمیزی

نقل قول: قدر جان معلومه تراوین زیاد بازی می کنی [تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif]
اتحاد جنگجویان. بیاین حمله کنیم به بقیه اتحادا [تصویر:  e.gif]
موافقم و فکر می کنم یه جورایی داره اجرا هم میشه همین قضیه. همین گروه راکد که گفتی برای همین کاره

سلام سیبیل کلفت4fvfcja

چی؟ شورش؟هان؟ بدم بنت کنن؟4fvfcja

چرا اسمتو توی لیست ننوشتی؟ دها شیرمو حلالت نمیکنمKool

ادامه دارد.......

سلام به سیبیل کلفت همشهری4fvfcja

اره همون میلاد اما با کیفیت تر از قبلKhansariha (18)

سهیل از شکستت ناراحت شدم1276746pa51mbeg8j

چ قدمی برداشتی برای ترک دوباره؟

برنامه ریختی؟

باری کانون هوو میاری؟1744337bve7cd1t81

خاک وجوک!

عید تو هم مبارک اتفاقا سر من هم مثل خودت ب کلاه موند4fvfcja

نقل قول: سلام
صبح همگی بخیر[تصویر:  m.gif]
منم با نظر قدر جان موافقم الان ما خیلی عضو داریم که اصلا سر نمیزنن
و حتی الان که داشتم چک میکردم دیدم بعضی از اعضا یا پاک شدن یا با دوتا پست گذاشتن رفتن
به نظر من هم ، همه تا پس فردا بیان اعلام کنن
اگر نیومدن ، به گروه راکد بفرستین شون

ضمنا دوستان سر صبح که میاین و شاد هستید[تصویر:  12.gif]
اعلام وضعیت بکنید ماهم شاد بشیم از گفت های شما[تصویر:  d.gif]

مثلا خودم
من امروز محتلم شدم
خیلی هم اذیت میکنه ولی دیگه طبیعی هستش و خداروشکر میکنم که خود بدن خارج میکنه
وسوسه هم خداروشکر نداشتیم تا الان از این به بعد هم اگر خواست بیاد خفش میکنم تا بیدار نشده
همه ارومه من چقدر خوشحالم[تصویر:  e.gif]

بعد از ظهرت بخیر جوون4fvfcja

انشاء الله سرم خلوت تر شد بررسی میکنم اگه توی ماه قبل فعالیتی نداشتن منتقل میکنم به گروه راکدSmiley-face-thumb

چششششششششم

اینم اعلام وضعیت

پااااااااااااااااااااااااکم317

مبارکه4fvfcja

اتفاقا خیلی خوبه که محتلم شدی تخلیه شدیSmiley-face-thumb

مقاومت کردی و تونستی از پسش بربیای محتلم شدی و فشار از روت کم میشه53

نقل قول: امیدوارم که تو این مدت درس و عبرت کافی از کارات گرفته باشی
این هوو رو هم برامون توضیح میدی؟[تصویر:  e.gif]

من هم امیدوارم درس عبرت گرفته باشه و با گفتن هوو آینه عبرت ما بشه4fvfcja

نقل قول: قدر عزیز بله پیشنهاد خوبیه و در حال بررسی میباشد
راستی شما مگه از کی عضو کانون بودین؟
[تصویر:  d.gif]

دقیقا یک سال پیش عضو بودKhansariha (46)

شب قدر پارسال اومد برای همینم اسمشو گذاشت قدرKhansariha (18)

نقل قول: نه ولی یه سایت زبان بود منم میرفتم با اجنبی جماعت چت میکردم..[تصویر:  e.gif]

دلت میاد ما سیبیلو ها رو ول کنی با اجنبی بچتی؟Tears
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

راستی

دوتا عضو جدید داریم317

آقای حامدی Khansariha (8) و آقای ZaminKhansariha (8)

بهشون خوش آمد میگیمKhansariha (48)

و اینکه این همه عضو فعال همش 7 نفر اسم نوشتن؟17

کاری نکنید به زور بگیرم اسمتونو بنویسما

پاشید بیاید دیگهTears

اسامی ثبت نامی برای گروه های 3 نفره:

1-سجاد(ثنکس گاد)
2- حمید خان
3-کریم
4-رند
5-سعید جی
6-رامین
7-
8-
9-قدر
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام من عضو جدید گروهم تا 5 شهریور امتحان دارم ولی بعدش به شدت فعال می شم
(1391 مرداد 31، 14:53)New milad نوشته است: salam.agha internet ghat shode↲man majburam ba mobile biam.mobilamam simbiane.nabood shodam↲↲kholase ke age khoobi badi didid halal konid↲salam soheil khodamam↲khosh umadi↲baba bozorge bad ba keyfiat tar yani chi akhe?man beram.bebakhshid fingilishu taipidam↲chare i nabood↲bye

ترجمه : سلام آقا اینترنت قطع شده من مجبورم با موبایل بیام موبایلمم سیمبینه نابود شدم(خدا نکنه)4fvfcja
خلاصه که اگه خوبی بدی دیدین حلال کنید
سلام سهیل خودم خوش اومدی بابا بزرگ بعد با کیفیت تر یعنی چی آخه؟ من برم ببخشید فینگلیش تایپیدم چاره ای نبود .حمید خان دوستت دارم ...بای4fvfcja

(1391 مرداد 31، 15:28)zamin072000 نوشته است: سلام من عضو جدید گروهم تا 5 شهریور امتحان دارم ولی بعدش به شدت فعال می شم

سلام
خیلی خوش اومدی قهرمانWelcome (1)
یک اعتبار مثبت برای خوش آمد گویی رفت به حسابتKhansariha (8)
و بعدش اینکه به شدت منتظر فعال شدنت هستیمKhansariha (18)

سلام علیکم

سلام داش سهیل خوش اومدی مرد

بابا چرا لختی نه آواتاری نه امضایی......

یادته یه آواتار تفنگ دار داشتی خودش رو خیس کرده بود4fvfcja

نقل قول: قدر جان معلومه تراوین زیاد بازی می کنی [تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif]
اتحاد جنگجویان. بیاین حمله کنیم به بقیه اتحادا [تصویر:  e.gif]

بابا گروه های دیگه عددی نیستن بخوایم حمله کنیمSmiley-face-cool-2

گروه نسیم که همشون ضیعیفنSmiley-face-cool-2

گروه پرواز هم که.............. حیف داش علی عضوشه.....

پاشو بیا میخوایم بترگونیم

نقل قول: دوتا عضو جدید داریم[تصویر:  12.gif]

آقای حامدی [تصویر:  3.gif] و آقای Zamin[تصویر:  3.gif]

نترسید ها این ها که سیبیل دارن هیچ کدوم نمیخورنتون

ببین نمیخوام بیخودی بترسونمتون اما می خوام گربه رو دم حجله پخ پخ کنم

اینجا مثل بقیه جاهای کانون نیست خیلی خوف ناکه پسرجون17

این شعر گویای مطلبه:

توی گروهه پره درد و خشونتی..................ولی حالا که اومدی پس خوش اومدی4fvfcja

نقل قول: و اینکه این همه عضو فعال همش 7 نفر اسم نوشتن؟[تصویر:  o.gif]

کاری نکنید به زور بگیرم اسمتونو بنویسما

پاشید بیاید دیگه[تصویر:  c.gif]

من چند دفه بگم این داش علی ما رو اذیت نکنید ......هان........:smiley-yell:

بیاین ثبت نام کنید من قاطیم هااااااااا 131313
[تصویر:  jangjooyan.png]
[تصویر:  jzcy5kzj9bllv0f34qf.jpg]
آموخته ام كه ...
باخت در يك جنگ كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم!
نقل قول: hamid khan doostet nadaram↲asheghetam.nari alan baz tahrik shi: d↲6 saat tul mikeshe ba in ashghal ye safhe load she.amma dar dastres tare.niazi be neshastan poshte system nist

با اجازه از صاحب اثر

نقل قول: حمید خان دوستت ندارم.........

عاشقتم

نری الان باز تحریک شی

6 ساعت طول میکشه با این [لعنتی] یه صفحه [بارگذاری] بشه

اما در دسترس تره و نیازی به نشستن پشت سیستم نیست
[تصویر:  jangjooyan.png]
[تصویر:  jzcy5kzj9bllv0f34qf.jpg]
آموخته ام كه ...
باخت در يك جنگ كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم!
(1391 مرداد 31، 13:25)Alireza 68 نوشته است: سلام به سیبیل کلفت همشهری4fvfcja

اره همون میلاد اما با کیفیت تر از قبلKhansariha (18)

سهیل از شکستت ناراحت شدم1276746pa51mbeg8j

چ قدمی برداشتی برای ترک دوباره؟

برنامه ریختی؟

باری کانون هوو میاری؟1744337bve7cd1t81

خاک وجوک!

عید تو هم مبارک اتفاقا سر من هم مثل خودت ب کلاه موند4fvfcja

یک سری رایزنی ها با نمایندگان مجلس واسه ترک بنده انجام شد به نتیجه نرسید.......Khansariha (134)

الان فعلا داریم رو شعار جدید کار میکنیم......بیشتر شعره کودکانه ست:

ترکش کن ترکش کن(هموزن ولش کن ولش کن خنده بازار)................البته بیشتر جهت تلقین

مثبت با چاشنی کودکانه ست.........میسر واقع شود انشالله.........4fvfcja
سلام.
بچه ها راسیاتش الان داشتم پستایی که تو این دو سه صفحه آخر زدین رو نگاه می کردم، حقیقتش دلم گرفت، اصن حس خوبی بم دست نداد، واقعا یه نگاهی بندازین ببینین دارین راجع به چیا حرف میزنین و وقتتون رو از دست میدین، ینی هیچ موضوع بدرد بخوری نیس که بشینین درموردش صحبت کنین که نشستین دارین دور و بر این چیزا چرخ میزنین؟
حیف این محیطی که میشد توش حرفای درست درمون زد، دو کلام حرف حساب زد، حرفایه بدرد بخوری که هممون رو به سمت تعقل، تفکر، تعالی خرد و معرفت رهنمون بشه ولی داریم مثل آدمای ببخشید الاف دری وری میگیمو منتظریم تا یکی یه چیزی بپرونه مام دنبالشو بگیریم.

من واقعا از آقای علیرضا تعجب میکنم، اون موقعی که من اومدم گفتم بیاین تا بشینیم در مورد مباحث مهم صحبت کنیم، موضوعاتی که شاید هر کدوم از ما به یه شکلی باش سرو کار داریم، مشکلاتی که شاید هر کدوممون تو هر زمینه ای داشته باشیم و با مطرح کردنش و با گفتگو کردن همه بچه ها و بیان دیدگاه هاشون بتونیم حلش کنیم، مشکلاتی که شاید دغدغه های خیلی از ماها باشه، حرف های سازنده ای که به درد زندگیمون بخوره، فکرمونو باز کنه، بینشمون رو عمق و دیدمون رو وسعت ببخشه و راه متعالی زندگی کردنمون رو روشن کنه، آقای علیرضا اومدن و گفتن که درمورد بحثایی میتونین حرف بزنین که راجع به ترک باشه و در این چارچوب باشه و اگر دیدم بحث ها داره به بیراهه میره خودم میام بلوک میکنم و این حرفا .
الان میخوام ازحضرتشون تقاضا کنم بیان و ببینن که این مباحثی که بچه ها دارن خودشون رو باش سرگرم می کنن چقدر که در راستای ترکه و واقعا چقدر در چارچوب مورد علاقه آقای علیرضا گنجیده و حتما نه تنها این ها رو بیراهه روی نمی دونن بلکه شاید از این مطالب لذت می برن که بلوک نمیکنن ...
به ایشون بابت مدیریت هوشمندانه شون تبریک میگم و خواستم بگم که بچه ها من هر باری که میام تو گروه سر میزنم وقتی پستاتونو نگا میکنم انگیزم برای دوباره اومدن خیلی کمتر میشه .
نمیدونم شاید حق با شماست و شماها اینجوری راحت ترین، به هر حال
براتون رستگاری، نیک بختی، سلامتی و موفقیت آرزو میکنم.

پایداری، تا رستگاری ...

[تصویر:  05_blue.png]
(1391 مرداد 31، 19:49)تنها ترین سردار نوشته است: سلام.
بچه ها راسیاتش الان داشتم پستایی که تو این دو سه صفحه آخر زدین رو نگاه می کردم، حقیقتش دلم گرفت، اصن حس خوبی بم دست نداد، واقعا یه نگاهی بندازین ببینین دارین راجع به چیا حرف میزنین و وقتتون رو از دست میدین، ینی هیچ موضوع بدرد بخوری نیس که بشینین درموردش صحبت کنین که نشستین دارین دور و بر این چیزا چرخ میزنین؟
حیف این محیطی که میشد توش حرفای درست درمون زد، دو کلام حرف حساب زد، حرفایه بدرد بخوری که هممون رو به سمت تعقل، تفکر، تعالی خرد و معرفت رهنمون بشه ولی داریم مثل آدمای ببخشید الاف دری وری میگیمو منتظریم تا یکی یه چیزی بپرونه مام دنبالشو بگیریم.

من واقعا از آقای علیرضا تعجب میکنم، اون موقعی که من اومدم گفتم بیاین تا بشینیم در مورد مباحث مهم صحبت کنیم، موضوعاتی که شاید هر کدوم از ما به یه شکلی باش سرو کار داریم، مشکلاتی که شاید هر کدوممون تو هر زمینه ای داشته باشیم و با مطرح کردنش و با گفتگو کردن همه بچه ها و بیان دیدگاه هاشون بتونیم حلش کنیم، مشکلاتی که شاید دغدغه های خیلی از ماها باشه، حرف های سازنده ای که به درد زندگیمون بخوره، فکرمونو باز کنه، بینشمون رو عمق و دیدمون رو وسعت ببخشه و راه متعالی زندگی کردنمون رو روشن کنه، آقای علیرضا اومدن و گفتن که درمورد بحثایی میتونین حرف بزنین که راجع به ترک باشه و در این چارچوب باشه و اگر دیدم بحث ها داره به بیراهه میره خودم میام بلوک مینم و این حرفا .
الان میخوام ازحضرتشون تقاضا کنم بیان و ببینن که این مباحثی که بچه ها دارن خودشون رو باش سرگرم می کنن چقدر که در راستای ترکه و واقعا چقدر در چارچوب مورد علاقه آقای علیرضا گنجیده و حتما نه تنها این ها رو بیراهه روی نمی دونن بلکه شاید از این مطالب لذت می برن که بلوک نمیکنن ...
به ایشون بابت مدیریت هوشمندانه شون تبریک میگم و خواستم بگم که بچه ها من هر باری که میام تو گروه سر میزنم وقتی پستاتونو نگا میکنم انگیزم برای دوباره اومدن خیلی کمتر میشه .

سلام برادر.......Khansariha (18)

نارحت نباش از دست ماااا.......ببخش یه خورده داریم زیاده روی میکنیم......Khansariha (8)...چون اینجا حقه همست.....

علیرضا جان تذکر داد......حالا بعدا شاید بیاد ما رو توبیخ کنه.......

حقیقتش من تو این فکرم که گروه ظرفیت داره یه روز از هفته رو شاد سپری کنه....به دور از درده

خ.ا.........البته میدونم تالار شاده شاد واسه اینجور وقتاس.....ولی خب گپ دوستانه چند نفره لذت

بخش تره....گروه رو از یکنواختی در میاره.......حکم یه شارژره البته اگه کنترل شده باشه و خیلی

کج نره......

ولی من حق رو به شما میدم......تلف کردن وقت درک میکنم......ولی جای بحث نداره......چون من

تو این مورد حرف درد آور زیاد دارم و جاش اینجا نیست.......
حالا بعد از امروز مسابقات رو هم شروع میکنیم دوباره......من که از صفر شروع میکنم........

به قولی انگیزت رضای خدا باشه.........دیگه هیچ چیز دیگه مهم نیست نه حرف من نه حرف دیگران چون داری برای رضای خدا ترک میکنی و از این سایت در راستای ترک بهره میبری.....و

اونوقت حرف و پستای دیگران روت تاثیر نمیذاره........Smiley-face-thumb
(1391 مرداد 31، 19:49)تنها ترین سردار نوشته است: سلام.

من واقعا از آقای علیرضا تعجب میکنم، اون موقعی که من اومدم گفتم بیاین تا بشینیم در مورد مباحث مهم صحبت کنیم، موضوعاتی که شاید هر کدوم از ما به یه شکلی باش سرو کار داریم، مشکلاتی که شاید هر کدوممون تو هر زمینه ای داشته باشیم و با مطرح کردنش و با گفتگو کردن همه بچه ها و بیان دیدگاه هاشون بتونیم حلش کنیم، مشکلاتی که شاید دغدغه های خیلی از ماها باشه، حرف های سازنده ای که به درد زندگیمون بخوره، فکرمونو باز کنه، بینشمون رو عمق و دیدمون رو وسعت ببخشه و راه متعالی زندگی کردنمون رو روشن کنه، آقای علیرضا اومدن و گفتن که درمورد بحثایی میتونین حرف بزنین که راجع به ترک باشه و در این چارچوب باشه و اگر دیدم بحث ها داره به بیراهه میره خودم میام بلوک میکنم و این حرفا .

داداش عزیز راست میگی
ولی خوب
آدمیزاد همیشه یه وقتایی احتیاج به تفریح و خنده داره
تا کی بیاییم بگیم پاکیم پاک نیستیم امروز وسوسه شدیم امروز شکستیم و ...
و مطمئن باش فقط همین یه شبه
Khansariha (18)

داداشا من که حالم گرفته شد
روزی گردن خدا را خواهم گرفت و بدو خواهم گفت مرا به سرزمینی ببر که مردمان آن اگر شاد نیستند لااقل شادی دیگران را ارج نهند .
تا رهایت کنم.
ای کاش هیچ موقع در این سرزمین متولد نشده بودم

فعلا بای
[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان