امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سسسسسلام303

سهیل جان ممنونم از استقامتت مرسی جنگجوی317

ان شاء الله که تا اخرش همینطور مصمم باشی و همیشه حرفای معصومین سر لوحه زندگیت باشهSmiley-face-thumb

سجاد عزیز الان بهتری؟Khansariha (18)

ذکر یادت نره لا حول و لا قوه الا به الله العلی العظیمKhansariha (8)

نقل قول: مقاومت
این حس شهوت چیزی نیست که از آدم دور بشه
باید باهاش جنگید
از شما چه پنهون منم امروز خیلی وسوسه داشتم
ولی خیلی ریلکس...[تصویر:  d.gif]
تا حدود زیادی راه های نفوذ رو بستم و سعی میکنم اصلا بیکار نباشم
راستی داداش سهیل واسه دور دوم قولنامه یه سری ایده دارم واسه تنبیه و تشویق که تا اطلاع ثانوی خدمتتون عرض خواهم کرد
فعلا بای[تصویر:  n.gif]

ممنونم ازت جوون مردcheshmak

این خیلی عالیه که فایر وال نصب کردی Khansariha (46)

نماز نماز نماز همینSmiley-face-thumb

منتظر ایده هات هستیم4fvfcja

نقل قول: ایول حمید خان کاش من یه کم مثل شما عرضه داشتم و یه کم مقاومت میکردم .
هر راهیو که میبندم از یه جای دیگه مخورم . [تصویر:  c.gif]
یک باره دیگه تصمیم گرفتم شروع کنم [تصویر:  g.gif]
حمید خان اسم منو هم به قولنام اضافه کن هر تنبیهی باشه قبول میکنم [تصویر:  i.gif] البته اگه شکسته دیگه ای وجود داشته باشه [تصویر:  10.gif]

سعید عزیز

هر نشناستت من خوب میشناسمت تو هم مقاومتشو داری هم عرضه شو فقط باید به باورش برسشی و خودتو باور کنیSmiley-face-thumb

مهم اینه که از راه قبلی و از ی سوراخ دوبار گزیده نشی53258zu2qvp1d9v

منتظر درخششت هستیمKhansariha (8)

حمید جان تنک یو بابت پستت41

نقل قول: سلام سلام سلام
بابا بزرگ ممنون ازت تشویق شما ما رو به اینجا رسونده[تصویر:  3.gif]
آقا این وسوسه که گفتید بعنی چه ما که چیزی ندیدیم .
در اینجا میخواستم به همگروهی های گلم داداش کریم و داداش سجاد و پیر مغان امیر حسین خان خسته نباشید بگم و بازم بگم شوالیه های عزیز در این مبارزه اگه شمشیری ،خنجری چیزی داشتید خواستید تیز کنید ما در خدمتیم من سنگ فرز دارم.
پاک پاکم
عزت زیاد

رند عزیز من کوچیکتم303

آفرین پهلوونKhansariha (46)

دستگا فرز داری؟ به روی چشم4fvfcja

ممنونم ازت بابت پاکی و استقامتتSmiley-face-thumb

راستی منم پاکمSmiley-face-cool-2
خب قرار بود مراحل نه گانه ترک رو بررسی کنیم
این دو تا گام اول بود الان میریم سراغ گام سوم[تصویر:  3.gif]
نقل قول: گام اول اینه:

دونستن حقیقت
اولین قدم برای غلبه به اعتیاد به خود ارضایی در است.
اول باید بدونیم غریزه ی جنسی بد نیست.
اگر احساس جنسی من و شما بر انگیخته شده دلیل بر بد بودنمون نیست.
احساسات جنسیمون یک قسمت عادی، از بدنمون هستش و اگر درست استفاده شه می تونه شادی بسیار بوجود بیاوره.
این غریزه های قوی برای پیوند شما با همسر خودتون تو یه رابطه قوی بنا شده.
اگر ما به تنهایی عمل کنیم و خود ارضایی کنیم. این انرژی قوی می تونه تبدیل به اعتیاد شه .
با این حال ، حتی به عنوان یک فرد مجرد می توانیم این انرژی را برای انجام کارهای زیادی در زندگی استفاده کنیم و اعتماد به نفس خود را افزایش بدیم [تصویر:  5.gif]

گام دوم:

حالا که حقیقت رو دونستید وقت تصمیم گیری هستش[تصویر:  5.gif]

[تصویر:  decide.jpeg]

2. تصمیم بگیریم : ‌ با برخورد و نگرش درست ۱۰۰ % میتونیم به این اعتیاد غلبه کنیم. اسم این مبارزه، استقامت هست و وقتی‌ توان این را داشته باشیم که هروقت افتادیم ، دستمون را روی زانو بگذاریم ،بایستیم و از اول شروع کنیم،‌ پیروز می شویم. خیلی‌ ها بر این اعتیاد غلبه کردن پس ما هم می تونیم. این یک تصمیم شخصی هست که فقط خودمون می توانیم اون را انتخاب کنیم ، چرا که هیچ کسی نمی توانه این تصمیم را برای ما بگیره.

گام سوم
یافتن علت و چرایی :

یادتونه ازتاون پرسیده بودم چرا خودارضایی میکنید؟

به همون مرحله رسیدیم حالا دوباره باید از خودتون بپرسیدKhansariha (8)

وقتی که ما حقیقت را در مورد این غریزه جنسی می دونیم ، نیاز به درک این داریم که چرا خود ارضایی می کنیم؟

وقتی‌ تمرکزتمون فقط روی ترک باشه, اعتیاد بعد از یک دوران کوتاه ترک موفقیت آمیز، دوباره به سراغتمون میاد.

پس به این سوال جواب بدیم : چرا خود ارضایی میکنیم؟

یک قلم و کاغذ بیاوریم و دلیلهامون را بنویسیم.

شاید بخاطر اینکه تنها هستیم،
فشار عصبی و استرس داریم،
از گذشته درد داریم
یا فقط بی حوصله هستیم.
این امکان هم وجود داره که ما خودمون را تو موقعیت‌های بدی قرار میدیم

مثلا برای خودمون دسترسی‌ به افکار و خیال پردازی های جنسی را آسان میکنیم .

برای اینکه بفهمیم چرا خود ارضایی میکنیم باید اول از همه در آرامش باشیم ،

چون این برای بهتر فکر کردن در مورد دلایل خود ارضایی لازمه .از چه چیزی ‌ داریم فرار میکنیم؟؟؟

دلیل اصلی اینکه به طور افراطی خود ارضایی می کنیم این نیست که خود ارضایی احساس لذت بخشی داره

عمیق به درون خود رجوع کنیم. به عمق احساساتتمون و درونتمون برویم و شروع کنیم به گشتن.

اگر این قسمت در نظرمون سخته، شاید برای فهمیدن احساساتی که قادر به دیدنش نیستیم، نیاز به درمان و مشاوره داشته باشیم.

وقتی که ما دلیلامون را بر اساس "چرایی" تو ذهن تجسم می کنیم می توانیم روی "چگونگی " ترک خود ارضایی و رهایی کار کنیم.

توجه : اگر ما به دلیل صدمات روحی - عاطفی یا برخی از انواع ضربه های روحی روانی در زندگی خود به خود ارضایی عادت کردیم ،

تو این حالت خود ارضایی تنها یک علامت بیماری هست و تمام مشکلات ما رو ریشه کن نمی کنه. در این صورت شما همزمان با کار کردن روی ترک اعتیاد ، به درمان حرفه ای برای مقابله با ریشه های مشکلات نیاز داریم.

[تصویر:  ask.jpg]

یا علیKhansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

بابا بزرگ ارادت303
دوستت داریمKhansariha (18)

داداش رند خوشحالم که پاکی همینجوری ادامه بده قهرمان

خوب اینم از لیست افراد پاک تو قولنامه امشب

1- سهیل
2-...
3- امور
4- علیرضا68
5- حمیدخان
6- کریم
7- عموسعید
8- تنکس گاد
9- سپهرپاک
10- رند
11- ...
12- رهرو
13- امیرحسین

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام
من حس گیجی دارم
من میخام عضو شم
چه جوری ثبت نام کنم
1- سهیل............این 7 شهریور........هشتم مثل هفت....مثل شیش و پنج و چار و سه و دو یک میترکووووونم.....
2-...
3- امور
4- علیرضا68
5- حمیدخان
6- کریم
7- عموسعید
8- تنکس گاد
9- سپهرپاک
10- رند
11- ...
12- رهرو
13- امیرحسین

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستانی که وسط راه تشریف آوردن لطف کنن تا هفته ی بعد صبر کنن......هر موقع این کاروان به مقصد رسید دوباره زنگ میزنیم خبر میکنم واسه گزینش.....
[تصویر:  MuALi.png]
سلام بر دوستان تازه وارد گلم
آقای س ن و
آقا مهدی

حالتون که خوبه انشالله
خوب عزیزان دل برای ثبت نام اول باید برین اینجا یه فرم پر کنید
بعدش صبور باشید تا یکی از مدیران بیان ثبت نامتون کنن
بعدش بیاییت اینجا ما همه جوره در خدمتتون هستیم4fvfcja4fvfcja4fvfcjacheshmak

سلام جنگجو303

بی کار بودیم گفتیم یه پست ابتکاری بزنیم Smiley-face-cool-2

چـــــــــــــــــــــی پستم خز شده 1744337bve7cd1t81

نه نه نه اصلا هم این مدل اعلام پاکی خز نشده یه پست زمانی خز میشه که حداقل سه بار زده بشه53258zu2qvp1d9v

من دومین بارمه دارم اینجوری اعلام پاکی میکنم پس هنوز مونده تا خز بشهcheshmak

درضمن حمید آواتارت خیلی خزه 1276746pa51mbeg8j

پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک
پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک پ ا ک

[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1391 شهريور 7، 19:05)حمید خان نوشته است: سعید عزیز
همین تلقینی که میکنی اشتباهه
حتی اگه بازم شکست داشتی
بازم موفق نشدی
هیچگاه به خودت تلقین نکن که نمیتونی
یک مورچه هزار بار دونه ش میوفته رو زمین دوباره برش میداره
ولی هیچوقت دست از تلاش بر نمیداره
عرضه داری خوبشم داری فقط باید باورش کنی که میتونی ترک کنی
خوبه همین تلاش دوباره ی شما نشانه ی پیروزیتون هست[/color]
و یه نکته ی دیگه
برای امروزت تلاش کن نه فردا
فردا چه بخواهی چه نخواهی از راه خواهد رسید
سعی کن امروزت رو پاک باشی
یه بسم الله بگو و دوباره شروع کن
عوامل تحریک خیلی مهمن سعی کن تو نطفه نابودشون کنی
چشم اسم شما هم دور بعد اضافه میشه[/b]cheshmak
ممنون واسه راهنمایتون
تو اوج نا امیدی این حرفارو زدم ولی دیگه تکرار نمیکنم
درسته حق با شماست
نـابـرده رنـج گـنج میسـر نـمی شود
دیگه نمیزارم تجربه هایی که بدست آوردمو بیهوده از کنارشون بگزرم تلاشمو چند برابر میکنم و مطمئنم میتونم .
ممنون از شما
(1391 شهريور 7، 20:22)Alireza 68 نوشته است: سعید عزیز

هر نشناستت من خوب میشناسمت تو هم مقاومتشو داری هم عرضه شو فقط باید به باورش برسشی و خودتو باور کنیSmiley-face-thumb

مهم اینه که از راه قبلی و از ی سوراخ دوبار گزیده نشی53258zu2qvp1d9v

منتظر درخششت هستیمKhansariha (8)
ممنونم ازت علیرضا جان وقتی شما منو باور داری که میتونم حتما همین طوره .
از همین العان خودم تو اوج موفقیت میبینم .
دیگه اشتباهمو تکرار نمیکنم .
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همگی شرمنده امروز زیاد نرسیدم بیام
امیدوارم همگی خوب باشید امروز خدا رو شکر پاکم317
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

سلام خدمت دوستان.
شرمنده ...من امشب .....لغزیدم و نمی تونم تا 10ام پا به پا تون بیام.
از مدیر سرگروه بزگوارم آقا سعید و همچنین دوستانم حیمد خان و آقا قدر و علی رضا خان معذرت می خوام.
سپهر جان این چه حرفیه
خب منم شکست خوردم
من از شما معذرت میخام که کم کاری کردم و با شکستم روحیه شمارو خراب کردم .
خب از همین امروز با هم شروع میکنیم تا آخرشم میریم .
1- سهیل
2-...
3- امور
4- علیرضا68
5- حمیدخان
6- کریم************آخه کریم پاک نباشه کی باشه؟
7- عموسعید
8- تنکس گاد
9- سپهرپاک
10- رند
11- ...
12- رهرو
13- امیرحسین
داش رامین
اون اعلام پاکی قشنگت تو حلقم4fvfcja4fvfcja4fvfcja
همیشه از این ابتکارات از خودت در وکن

داش سعید عزیز حتما موفق میشی شک نکن
باور داشته باش اگه واقعا از ته دل بخوای ترک کنی میتونی
مثل خیلی های دیگه که اومدن کانون و برای همیشه ترک کردن
41

داداش احسان خدارو شکر که پاکی
امیدوارم از شکست دیروزت درس گرفته باشی

سپهر عزیز
:smiley-yell:
چی شده چرا؟ نمیخوای علتشو بگی
لغزیدم یعنی چی ؟ خوب برادر نزار کار به اونجا بکشه
برو مدیریت بعد از شکست رو بخون تا بد تر از این نشده
بله طبق قوانین شما هم از لیست حذف میشید
Smiley-face-cool-2

داداش مکتوب ممنون عزیز که پاکی
بابا یه داش کریم که بیشتر نداریمKhansariha (18)

خوب اینم از لیست جدید قولنامه ی امشب

سهیل
2-...
3- امور
4- علیرضا68
5- حمیدخان
6- کریم************آخه کریم پاک نباشه کی باشه؟
7- عموسعید
8- تنکس گاد
9-...
10- رند
11- ...
12- رهرو
13- امیرحسین

داداش تنک گاد خوب کاری کردی
بزن چشو چال این شیطونو له و لورده کن
317

سلام امیر حسین خان
برای هزارمین بار میگم ایندفعه میتونم
فقط اینبار واقعا میخام که پاک باشم و از تــه دلم ایمان دارم و شک ندارم که حتما میتونم .
بـاور دارم که میتونم ، دیگه تموم شد اون روزای بی هدف .
از همه دوستام که بهم انرژی و روحیه میدن تشکر میکنم و ممنون واسه حرفای زیباتون .

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان