امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

مریم جان الان دارم گریه میکنم ،عذاب وجدان دارم ،خدا گفته با نامحرما صمیمی نشین اما من دارم از خدا دور میشم
چه جوری جبران کنم این همه خطارو
رکسانا جان مرسی،منم بعد از قضیه اولی گفتم دیگه میخوام پاک باشم اما کم آوردم.دوستام میگن نامزد کن اما فعلا مشکل دارم رومم نمیشه عمل کنم
خدا منو بکشه که سر حرفم نموندم
میرم نمازمو میخونم بعد کاتش میکنم بعدشم میشینم گریه میکنم و هی غصه میخورم
آبجی غصه خوردن نداره که cheshmak
باید خداروشکر کنی
خدا نمیخواد بیفتی تو دامه این چیزا cheshmak
میخواد پاک و خوب بمونی
بنظرم سعی کن وقتت رو پر کنی که اصلا این فکرا طرفت نیان
مرسی آجی رکسانا
این آقا به همه کمک میکنه به قول خودش.در واقع اون موقع میترسید که من گیر آدم نامرد بیفتم خواسته که دستمو بگیره گیره اونا نیفتم.خیلی تنهام اما کاتش میکنم چون گناه داره.اما حالا چه جوری کاتش کنم آخه اون قصدش ازدواجه؟اما من نمیخوام ازد کنم چون مشکل دارم
راهنماییم کنین،اون آقا قصدش ازدواجه اما چون از خ.ا خبر داره نمیخوام به هیچ عنوان پاش به خونمون باز شه،حالا چه غلطی کنم منه بیشوره احمق
خاک بر سره من
فک کنم این آقا به من وابسته شده،آخه چن شب پیش من هی خدافظی میکردم اما اون نه
Smile 
باید ی دلیل قانع کننده بش بگم.اگه بگم گناه داره میگه من از اولشم قصدم ازدواج بوده پس میام خواستگاری.اگه بگم از خ.ا خبر داری میگه کی بهتر ازتو واسه زندگی تو توبه کننده ای خدا هم خیلی دوس ت داره.حداقل بم فحش بدین مستحقشم میدونم
لونا جون

بچه ها راست میگن. این رابطه ها میتونه خیلی خطرناک باشه

اگه اون آقا واقعا اینقدر مقیده نمیاد با تو رابطه دوستی داشته باشه و بگه وقت تنهاییتو با من سر کن!!

این حرفا همش کشکه ، اعتماد نکن بهش ( الله اعلم)

به نظرم خیلی صاف و پوستکنده بگو من از این رابطه ها هم توبه کردم و قصد ازدواج هم ندارم.
شمارتو هم خاموش کن که اذیتت نکنه

آدرستو که نداره؟ گول این که بهت وابسته شده رو نخور . فک کن یکی دو سال بگذره و اونوقت بفهمی اشتباه کردی اون موقع وابستگی بیشتره یا الان؟؟
من دیدم که دارم بهت میگم آبجی .

cheshmak
سلام به همه

لونای عزیزم-فکر کن..

من پیشنهاد میکنم به سرعت رابطت رو قطع کن و یه قرار با خدا بزار "آبروی آدم ها دست خداست"

به اون آقا هم بگو اگه میخوادت بیاد خواستگاریت(اگه قصد ازدواج داری)

بزار بیاد و ببینی که اصلا به دردت می خوره یا نه.."اگه رد کردنت به خاطر اینکه میدونه خ.ا میکنی از این بابت نگران نباش بازم میگم آبرو دست خداست "
خوشا باران و وصف بی مثالش
سنا جان مرسی عزیزم
من تو این رابطه ها و کلا چیزای دیگه خیلی بی تجربم،اوووف الان بش اس میدم و میگم میخوام توبه کنم و قصد ازدم ندارم،الهی به امیدتو
صبر کن
نمازت و خوندی لونا؟
Smile 
باران عزیز مرسی از راهنماییتون اما من میترسم پاش به خونمون باز شه ،نمیتونم این ریسکو کنم.به هر حال من قصد ازد ندارم تا اطلاع ثانوی.راستی من رمز دخترونه رو ندارم کسی ایمیل مدیرا رو نداره ازشون بگیرم
آره عزیزم حدود8.30 خوندم.از این به بعد سعی میکنم زوتر بخونم
پس توکل به خدا

انشاا... که خیره

حالا که قصد ازدواجم نداره بسپر به خدا و الان قطعش کن

فقط یا باید جلوی حرفاش مقاومت کن یو نخونده اس ام اس ها رو پاک کنی

یا گوشیت و یه مدت خاموش کنی

کشش نده

چیزی رو که میخوای بگو و قطعش کن ون کش دادنش اذیتت می کنه
Smile 
باشه عزیزم برام دعا کنین
ی چیزی من قصد ازد ندارم به خاطر مشکلاتی که دارم اگه میشد رمز دخترونه رو داشتم خیلی خوب میشد
سلام دوس جونیا خیلی دلم واستون تنگ شده بود Khansariha (18)
لونا جون حرفاتو خوندم
بزار اول از خودم بگم
منم چن ماهی یعنی 5 ماه با یه نفر بودم و میدونمم قصدش ازدواج بود چن بار بهم گفت بزار بیام با خانوادت صحبت کنم ولی من قبول نمیکردم
گفتم بزار ببینم اصن همونیه که خودم میخوام ،بزار شرایطتش جور بشه بعد بیاد جلو
راستش تو این 5 ماه همش استرس داشتم رابطمون خیلی باهم خوب بودا ولی همش یا حواسم به تک تک کاراشو رفتاراشو حرفاش بود یا به کارای خودم ....
میگفتم خب اگه این کارو بکنم میفهمم چه جور آدمیه
متوجه میشین چی میگم؟
خلاصه بیشتر وقتم صرف اینا شد
تا اینکه دیگه خسته شدم از این کارآگاه بازی!گفتم تو این 5ماه چیزایی که باید میفهمیدمو لازم بود بفهممو فهمیدم پس چرا بیشتر از این کشش بدم!!؟؟
نمیشدم بهش بگم بیاد جلو. چون میدونم بابام با این شرایط قبول نمیکنه منم تا چن ماه دیگه قصد ازدواج ندارم
تصمیم گرفتم جدا بشیم ایشونم قرار شد تا چن ماه دیگه سعی و تلاششو بکنه و شرایطشو کامل کنه
لونا با بدبختی راضیش کردم که جدا بشیم
یعنی کنه تر از این پسره هیچکس نیست
عزیزم منو اون 5شنبه از هم جداشدیم نمیدونی چقدر روحیم عوض شده اشتهام 2برابر شده
اون حس آرامشو حس میکنم
دیگه هیچ استرسی نیست
اصن الان که جدا شدیم تازه داره یه کم نقصاش یادم میاد.......
عزیزم هرچه زودتر تمومش کن
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلام دارلینگ جون،دیشب خواستم تمومش کنم اما دودل شدم آخه اونم همین مشکلیو که ما داریم داشته و الان4ساله ترک کرده،میگه باشه مجبورت نمیکنم بام ازدواج کنی،هر موقع هم خواستی از زندگیت میرم بیرون اما باید پاک شده باشی،اون قصدش کمکه الان موندم چه تصمیمی بگیرم!
رابطه رو کات کردم
خوبه لونا53258zu2qvp1d9v

كار درستي انجام داديcheshmak

[تصویر:  nasimhayat.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان