امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1391 شهريور 23، 20:05)مکتوب نوشته است: من بعضی وقتا تحریک می شم یه آب کمه شفافی بعد اینکه مثلا ۵ دقیقه گذشته میاد از تحریکم(منظورم مثلا عکس دیدم ولی جلو خودمو گرفتم و خ ا نکردم)

می خواستم ببینم طبیعه؟

آره داداش طبیعیه.

همون طور که میلاد گفت اون یه آبه به نام مذی که درهنگام تحریکات شدید جنسی بیرون میاد ولی غسل نداره نجس هم نیست اگه با وضو هم باشی باعث باطل شدن وضونمیشه.

ولی خب دادا درسته نشکستی ولی چرا انقدر کار رو برای خودت سخت میکنی؟ 13 13 13 13 13

سعی کن پاک باشی از همه نظر cheshmak

امام علی علیه السلام:

مَن لَم یعطِ نَفسَهُ شَهوَتَها أَصابَ رُشدُهُ

کسی که به نفس خود، خواسته نفس را عطا نکند به رشد خود رسیده است.
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سایت ابنا در این زمینه نوشت:

این فیلم موهن که با دو نام "برائت از مسلمانان" و "زندگی محمد[ص] رسول اسلام" معرفی شده یک فیلم آماتوری به کارگردانی «سام باسیل» است و حاوی صحنه‌ها و توهین‌هایی به پیامبر اکرم(ص) است که زبان از بیان آنها شرم می‌کند.

این فیلم پیش از این تنها یک بار در سالنی در هالیوود به شکل خصوصی نمایش داده شد و قرار بود دیروز و در سالگرد حادثه 11 سپتامبر در کلیسای تری جونز (کشیش سفیه) به نمایش درآید؛ اما این نمایش لغو شد.
این کشیش دیروز و طبق اعلام قبلی، حرکت موهن دیگری به نام «محاکمه مردمی محمد[ص]» برگزار کرد و به زعم خود آن حضرت را محاکمه نمود. قرار بود این فیلم در کنار این محاکمه نمایش داده شود.
اما علیرغم لغو پخش رسمی فیلم موهن، بخش‌هایی از این فیلم در فضای مجازی منتشر گردید و چون این کار از سوی قبطیان مهاجر مصری انجام شد، نخستین واکنش‌ها از مصر علیه این اقدام برخاست و سپس به لیبی، یمن و دیگر کشورها کشیده شد.
شخصیت‏های مسلمان، مسیحی، قبطی و نیز کاخ سفید ساخت این فیلم را محکوم کردند؛ اما مسلمانان خشمگین در مصر و لیبی، با حمله به نمایندگی های سیاسی آمریکا در "قاهره" و "بنغازی"، سفیر آمریکا در لیبی را کشتند.

دولت آمریکا که اینک با خشم مسلمانان بیدارشده مواجه شده است تلاش می‏کند خود را از این اقدام موهن بری کند؛ اما آیا می‏توان باور کرد که ساخت فیلمی با سرمایه هنگفت 5 میلیون دلاری و نیز اقدامات مستمر کشیش دیوانه بدون اطلاع و رضایت مقامات کاخ سفید انجام شده باشد؟
زمان این فیلم 2 ساعت است اما بخش هایی چند دقیقه ای از آن (به زبان انگلیسی و نیز با دوبله به زبان مصری محلی) بر روی شبکه ویدئویی "یوتیوب" منتشر گردیده و با وجود اعتراضات تا این لحظه حذف نشده است. این در حالی است که این شبکه مدعی است فیلمهایی که موجب خشونت شود یا توهین به احساسات عمومی باشد را منتشر نمی‏کند.
مشخصات فیلم
نام فیلم: برائت از مسلمانان (زندگی محمد رسول اسلام)
سناریست، تهیه کننده و کارگردان: سام باسیل (به انگلیسی: (Sam Bacile
محصول: 2011 ـ ایالات متحده آمریکا
زمان: 120 دقیقه
حامیان مادی: صهیونیست‏ها.
حامیان معنوی: «عصمت زقلمه» رییس دولت خودخوانده قبطی (هیئت عالی حکومت قبطیان مهاجر در آمریکا) ـ «موریس صادق» وکیل قبطی دادگستری ـ «تری جونز» کشیش قرآن‏سوز آمریکایی.
داستان فیلم
این فیلم با صحنه‌هایی از حملات گروه‌های تندرو به یک داروخانه مربوط به پزشکی قبطی در مصر آغاز می‏شود. در این صحنه چند مسلمان با محاسن بلند با چوب و چماق به داروخانه این پزشک حمله می‏کنند و با حمله ناجوانمردانه به همسر وی، مغازه اش را ویران می کنند؛ اما پلیس مصر تنها نظاره گر این حادثه است.
فیلم پس از این بخش، به حیات پیامبر اعظم(ص) در صدر اسلام منتقل می‌شود و با پخش صحنه های مبتذل (که از بیان آنها معذوریم)، علاوه بر توهین به پیامبر اکرم(ص)، دین اسلام را به عنوان "سرطان" و مسلمانان را افرادی خشن، عقب مانده و طرفدار خونریزی نشان می دهد.

گذشته از صحنه‏ های سخیفی که ارزش بیان ندارد، یکی از شیطنتهای فیلم آن است که مسلمانان را افرادی شکنجه‏ گر معرفی کرده است و در صحنه ای از فیلم یک زن سالخورده به نحو عجیبی شکنجه می شود؛ در حالی که در تاریخ اسلام چنین چیزی مشاهده نمی شود. در واقع، در این فیلم بسیاری از جنایت‏هایی که نظامیان آمریکایی، اسرائیلی و غربی در سال‏های اخیر در حق مردم فلسطین، عراق و افغانستان انجام داده و در "گوانتانامو" و "ابوغریب" مرتکب شده اند را بی‏شرمانه به اسلام و مسلمانان نسبت می‏دهد.
در این فیلم نقش پیامبر(ص) را یک بازیگر آمریکایی با رفتاری کمدی و توهین‌آمیز بازی می‌کند و در آن تلاش شده است تا نزول وحی بر پیامبر(ص) را دروغ معرفی کند.
روزنامه وال استریت ژورنال در توصیف این فیلم نوشت: فیلم "برائت از مسلمانان" یک فیلم سیاسی و نه مذهبی است و در آن از اسلام به عنوان سرطان یاد شده است.
آشنایی با کارگردان
سام باسیل یک شهروند اسرائیلی ـ آمریکایی ایالات متحده است. وی یک مشاور املاک و مدیر شرکت‏های ساخمانی است که در کالیفرنیای جنوبی زندگی می‌کند . علیرغم عدم انتشار هیچ تصویری از وی، او یک شخص حقیقی است و سنی بین 52 تا 56 سال دارد. (یعنی سام باسیل، یک نام مستعار نیست).
باسیل از دیروز سه شنبه (۱۱ سپتامبر 2012 ـ ۲۱ شهریور 1391) که با روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" و روزنامه آمریکایی "وال ستریت ژورنال" مصاحبه کرد ناپدید شد و از مکان اختفای وی اطلاعی در دست نیست.
وی دیروز به روزنامه " وال استریت ژورنال" گفت: "برای این فیلم 5 میلیون دلار از یکصد صهیونیست اعانه جمع آوری شده است. این فیلم با استفاده از 59 بازیگر و تیمی 45 نفره در پشت صحنه، به مدت سه ماه در اواسط سال گذشته میلادی در کالیفرنیا تولید شد".
اما با وجود این هزینه هنگفت، کیفیت فیلم بسیار پایین و دکورها و صحنه‏ ها بسیار آماتوری و پیش پا افتاده است.
آشنایی با حامیان فیلم
گروه موسوم به «قبطیان مهاجر»: دکتر عصمت زقلمة از شخصیت‏های قبطی مهاجر و ساکن در آمریکا، در سال گذشته میلادی با ادعای اینکه مسیحیان قبطی مصر در معرض ظلم و قتل هستند "حکومت قبطی در تبعید" را تشکیل داد و خود را رییس آن اعلام کرد. دیگر مقامات این دولت خودخوانده «مستشار موریس صادق» مدیر اجرایی، «مهندس نبیل بسادة» دبیرکل و «مهندس إیلیا باسیلی» هماهنگ کننده بین المللی آن هستند.
اما رهبران قبطی مقیم مصر، با رد تشکیل این دولت، اعلام کردند که زقلمة و موریس را نماینده خود نمی دانند.
«تری جونز» (به انگلیسی: Terry Jones): کشیش یک کلیسای کوچکی در ایالت فلوریدا است. وی جایگاهی در بین مسیحیان آمریکا ندارد و در کلیسای محلی او تنها حدود 20 و حداکثر ۵۰ نفر حاضر می‏شوند. وی از 11 سپتامبر سال 2001 تاکنون به همراه همسرش در کلیسایی کوچک در شهر "گینسویل" حمله علیه جهان اسلام را آغاز کردند. جونز در نهمین سالگرد حملات یازده سپتامبر خواستار برگزاری مراسم قرآن سوزی شد و سرانجام پس از غائله ‏های رسانه‏ ای فراوان و کسب شهرت منفی جهانی، در روز ۲۰ مارس ۲۰۱۱ این کار موهن را انجام داد. عواقب این کار ابلهانه وی گریبانگیر آمریکائیان مقیم کشورهای اسلامی و کارکنان سازمان ملل شد؛ و فقط در "مزار شریف" افغانستان دست کم ۱۲ نفر از نیروهای سازمان ملل کشته شدند. تری جونز از سوی رهبران دینی مسیحیت نیز مردود است و علاوه بر محکومیت رسمی وی از سوی "واتیکان" روحانیون مختلف مسیحی نیز کار وی را نفی کرده‏ اند. رهبران دینی شهر دیربورن نیز با موضع‌گیری در برابر این تصمیم ضددینی تری جونز اعلام کرده بودند که مقابل مرکز اسلامی دیربورن گرد هم خواهند آمد تا اعلام کنند مخالف اهانت به احساسات اقلیت‌های مسلمان هستند. وی پس از آنکه با سوءاستفاده از غائله سوزاندن قرآن در دو سال گذشته، از یک کشیش روستایی به یک چهره جهانی تبدیل شد پارسال نیز تبلیغات شدیدی را آغاز و سرانجام نسخه ای از قرآن را به آتش کشید. او امسال نیز نمایش مضحک "محاکمه مردمی پیامبر(ص)" را به راه انداخت.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

داداش حمید تا اینجا کاملترین توضیحی بود که دیدم.

اون تیکه تقریباً 10 دقیقه ای که در یوتیوپ گذاشتن رو با اکراه برخی جاهاش رو دیدم متاسفانه دارای صحنه های زشتی هست که از بیانش شرم دارم. فضای فیلم هم در بالا توضیح داده شده. فیلم به طور کامل پخش نشده قرار بود سه شنبه اکران بشه که لغو شد. تازه این ده دقیقش هست که تو یوتیوپ گذاشتن که اینقدر جسارت داره چه برسه به 120 دقیقه کلش
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  ec51f6eb240f.png]
بچه ها دست خدا رو میبینین سفارت کانادا رو بستند و گفتند یکی از دلایلش عدم تامین امنیت در ایرانه حالا سفیر امریکا رو تو کشوری که ناتو به اون حمله کرده میکشند !!!!!!!!317
(1391 شهريور 24، 2:36)sniper3 نوشته است: سلام خدمت همه ي بچه هاي خوب جنگجويان:
اميدوارم همه خوب باشين 53
دوستان:
اگر كسي راهكاري داره براي نرفتن به سمت عكس هاي .... لطفا بهم پيام خصوصي بده و راهنمايي كنه Khansariha (56)

ممنون Khansariha (8)

به به
سینپرس عزیز
Khansariha (18)
از اینورا
منور کردین جنگجویان رو
چرا پیغام خصوصی؟
همین جا میگم

عزیز من برادر من
ببینم شما میخوای ترک کنی یا نه؟
اگه که میخوای
پس اول باید تمام عوامل محرک دور و برت رو نابود کنی
هر چی عکس فیلم مطلب منحرف داری تو کامپیوترت همه رو پاک کن بدون هیچعذاب وجدان
فیلتر شکن...هر چی میکشیم از همین میکشیم
تحت هیچ شرایطی نگهش ندار
شیفت دلیت شیفت دلیت شیفت دلیت
اگر هم مجبور به استفاده ازش هستی یه نرم افزار بود که بهش آدرس سایتای مورد دار رو میدادی تا دیگه نتونی واردشون بشی
تو امضای سهیل هست
صبر کن.....................نه دیگه نیست ...پاکش کرده4fvfcja4fvfcja4fvfcja
و دیگه اینکه عزیز من
همه چی بیشتر به خودت بر میگرده به غیرتت به اراده ات
به اینکه باید واقعا از ته دل منتفر بشی ازش یه نیروی باز دارنده ی قوی که به هیچ وجه نزاره بری سمتش
cheshmak

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام بچه ها

خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟

یکم دلم تنگ شده بود، خواستم یه حال و احوالی ازتون بپرسم ... 303

شاید یه مدت نیومدم ولی دلم اینجاست ... پیش شما رفیقای همیشگی و خوبSmiley-face-thumb

این احوال پرسی فقط و فقط مخصوص اعضای گروه جنگجویانه! وی آی پیه تو میری!cheshmak

یه چنتا حرف هم بگم

روزای سختی رو گذروندم (یه هفته غیبت رو میگم!)

کانون هم بودم برام سخت میگذشت

میدونید چرا؟

استفاده از کانون برام تکراری شده ... جذابیت اومده پایین

بارها شده کانون اومدم و بعدش ... 1276746pa51mbeg8j

شاید تکراری نشده ... روش استفادم درست نیست

راه بهتری اگر بود برام حتما بیشتر میومدم

نظرتون رو دوست دارم بدونم ...

در پناه حق53
هیچی ...
سلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام عمو سعید گلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمKhansariha (18)
خیلی خوشحالمون کردی برگشتی عزیز
اگه بدونی چقدر دلم برات تنگ شده بود
TearsTears
میفهمم چی میگی و چی میکشی
خب به نظر من کانون هدف نیست
کانون یه راهه شاید هم چند تا راهه که ما رو به هدفمون نزدیک میکنه
میفهمی که چی میگم
کانون یه تمرینه برا ترک کردن یه تمرینی که باید هر روز انجامش بدی
و هر دفه حرکت های تمرینتو عوض کنی
مگه یه آدمی که میره باشگاه فقط جلو بازو و پرس سینه کار میکنه؟ خب مسلما نه
حرکات زیادی انجام میده تا به اوج آمادگی برسه
خب کانون هم یه جورایی همینطوریه دیگه (خواهشا اگه مثال بدی زدم نخندین)4fvfcja4fvfcja4fvfcja
اینو بدون که ما خیلی دوستت داریم و با موفقیتت خوشحال میشیم و با شکستت ناراحت
من خودم که راهمو عوض کردم کلا
از یه دید دیگه بهش نگاه میکنم البته هنوز جواب قطعی نداده یه کم زمان میبرهcheshmak

داداش طاقت بیار تا الان که تونستی بعد از اینم میتونی

اصلا ببین ارزششو داره که بشکنی. لذتی که تو پاکی هست رو هیج جای دیگه ای نمیتونی پیدا کنی.

ما تا همین جا هم خیلی عقبیم دیگه وقتی برای از دست دادن نداریم که بخواییم یه بار دیگه از اول شروع کنیم.

قال رَسولُ الله صلّی الله علیه و اله و سلّم:

آفرین بر مردمی که جهاد کوچکتر را به پایان بردند وجهاد اکبر بر عهده ی آنان باقی مانده است.
پرسیدند :« ای رسول خدا ! جهاد اکبر کدام است؟»
فرمود:«جهاد با نفس.»

منبع : بحارالانوار،ج۶٧/ص۶۵،حدیث ٧
‌‌‌‌
آقا من تا خودارضایی نکنم شبم روز نمیشه.....Kool
سجاد جان درکت میکنم الان چه حالی داری. من خودمم وقتی اومدم کانون بعد 70 روز شکستم. وقتی شکستم خیلی ناراحت بودم تا یه هفته حال و حوسله نداشتم.

ولی دیگه بهش فکر نکن خیلی آزار دهنده است و فقط روحیه ت رو ازت میگیره.

تا حدی از شکستت ناراحت باش که عاملی باشه برای شروع محکمتر.Smiley-face-thumb

اینبار تصمیم جدی تر بگیر انشاالله که موفق میشی.بیش از دو ماه پاک بودی این خودش میتونه یه شروع خوب باشه.

با یاد خدا یبار دیگه شروع کن انشاالله که دیگه به شکست نمیخوری.
‌‌‌‌
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــجاد
چی شده داداش من
چرا شکستی ؟ بعدش چی گیرت اومد بجر افسردگیو پشیمانی؟ آخه تا کی شکستن و بعدش ندامت
:smiley-yell:
آخه من چی بگم به تو پسر
من کاری به گناهش ندارم
میدونی عوارض این کار چقدر شدیده
چشمات ضعیف میشه اعصابت ضعیف میشه افسردگی میگیری
چرا تو اون لحظه اینارو پیش خودت یاداوری نمیکنی
فقط چند تا نکته رو میگم و خلاص
1- از همین الان این شکست رو فراموش کن
2- سریع برو غسل کن
3- بعدش بشین با خودت فکر کن
انگیزه هاتو مرور کن
اهدافتو مرور کن
عوارض و گناه خ ا رو مرور کن
لذت کاذب این کار و لذت پاکی رو پیش خودت مرور کن
ببین کدومش بهتره نه واقعا
4- یه یا علی بگو و دوباره شروع کن
با هدف
با انگیزه
با نیروی باز دارنده از این کار
با توکل و امید به خدا
فکر رفتن از کانون رو هم از سرت بیرون کن

(1391 شهريور 24، 15:27)CAMARO SS نوشته است: آقا من تا خودارضایی نکنم شبم روز نمیشه.....Kool

به به داداش کامارو
ببین برادر
تلکیفتو با خودت و با ما روشن کن
میخوای ترک کنی یا برا تفریح اومدی کانون
اگه واقعا میخوای ترک کنی پس بسم الله ما اینجا کمکت میکنیم در حد توانمون
هیچ کاری هم نشد نداره عزیز
اگه هم که نمیخوای ترک کنی که اون بحثش فرق میکنه

داداش sniper3 نگاه به حرام خودش گناه کوچیکی نیست.مراقب چشمات باش،تا شیطون از اون برای تخریب ایمانت استفاده نکنه.
فرقی نمیکنه به نامحرم نگاه کنی یا به عکس و فیلم به هرحال همشون حکم نگاه حرام رو دارن.

یه روز یه جوونی تو شهر مدینه با زنی خوش چهره برخورد کرد.
جوون به اون زن خیره شد و چشم ازش بر نداشت تا اینکه رد شد و رفت.
همین طور که داشت نگاش میکرد دنباش افتاد و تعقیبش کرد،وارد یه کوچه تنگی شدن که همون موقع صورت جوون به یه تیکه استخون که از دیوار بیرون زده بود گیر کرد و بریده شد.
وقتی اون زن رفت، تازه اون جوان به خودش اومد و فهمید که صورتش داره خون میاد.
پیش خودش گفت: همین الان پیش پیامبر میرم و ماجرای استخون که از دیوار بیرون زده بود رو براش تعریف میکنم و شکایتمو بهش میگم.
جوون پیش پیامبر رفت و کل ماجرا رو برای پیامبر تعریف کرد.همون لحظه جبرئیل نازل شد و این آیه رو نازل کرد:

قُل لِلمؤمِنینَ یغُضُّوا مِنْ اَبْصارِهِمْ وَ یَحفَظُوا فُرٌجَهُمْ ذلِکَ اَزْکی لَهٌم اِنًَّ اللهَ خَبیرٌ بِما یَصْنَعون

به مؤمنان بگو چشمان خود را فرو بندند و دامن خود را حفظ کنند،این برای آنها پاکیزه تر است و خدا به آنچه می کنند، آگاه است.

و پس از آیه فرمود:
«وَ قُلْ لِلْمؤمِناتِ یَغْضُضنَ‌مِنْ اَبْصارِهنَّ وَ یَحفَظنَ‌ فُروجَهُنًّ...»

به زنان با ایمان بگو چشمانشان را (از نامحرم) فرو بندند و دامن خود را حفظ کنند.

پس خواست قرآن رعایت نگاه از حرامه.

حضرت علی علیه السلام در مورد چشم انسان میفرماید:

چیزی در بدن کم سپاستر از چشم نیست، خواسته اش را ندهید که شما را از یاد خدا باز می دارد.

پیامبر هم درباره ارزش چشمان با ارزش میفرماید:

همه چشمها روز قیامت گریانند جز سه چشم:
چشمی که از ترس خدا بگرید،
چشمی که از حرام فرونهاده شود
چشمی که در راه خدا (و پاسداری از کیان اسلام) شب زنده دار باشد

داداش سعی کن از این به بعد بیشتر مراقب چشمات باشی واقعا هرچی میکشیم از این نگاهمونه.
من بعد از آخرین شکستم دیگه نگاه نکردم واقعا خیلی برای ترک راحت شدم تا الان که اصلا تحریکی نداشتم
عامل همه شکستای قبلیم همین نگاهم بود 13 13 13 13 13
‌‌‌‌
سلام بر رهروان راه پاکی53

داداش سجاد 60 و خورده ای روز "نه" گفتی پس تواناییش رو داری برادر. چه خوب میشد قبل از خ.ا حس بعد از خ.ا رو داشته باشیم تا مرتکبش نشیم. همه این حسهای الانت رو به یاد داشته باش که در ادامه خیلی کمک میکنه.

داداش میلاد پست های من بدون شکلک هست کمکم عادت میکنی برادر ولی دلمون برای شکلک کلاه تنگ میشه.

داداش رامین و داداش حمید ممنونم از پست های خوبتون.
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  ec51f6eb240f.png]
حالتونو پرسیدم ... حالمو نپرسیدین ... مهم نیستا

مهم اینه که

فک کنم دیگه اینجا نتونم جایی واس خودم باز کنم Smiley-face-thumb

حمید خان خیلی گلی 303دوست دارم

سهیل رو دیدی سلام مارو بهش برسون ... آخه خیلی دلم هواشو کرده ... دلم برا مرام و معرفتش تنگ شده

راجع به پستم که همه لایک هم زدن و جوابی ندادن (جز حمید)

گفتم شاید نظری باشه بتونم ازش برا راهنمایی استفاده کنم

ولی نه مثل اینکه کار خودمو باید انجام بدم ...

باید مثل رفیقای قدیمیم مثل فرشاد 11 فقط بیام واسه اعلام پاکی ...

علیرضا جان از گروه بیار بیرون مارو لطفا

همین

موفق باشین53
هیچی ...
(1391 شهريور 24، 18:55)عمو سعید نوشته است: حالتونو پرسیدم ... حالمو نپرسیدین

فک کنم دیگه اینجا نتونم جایی واس خودم باز کنم Smiley-face-thumb

حمید خان خیلی گلی 303دوست دارم

سهیل رو دیدی سلام مارو بهش برسون ... آخه خیلی دلم هواشو کرده ... دلم برا مرام و معرفتش تنگ شده

راجع به پستم که همه لایک هم زدن و جوابی ندادن (جز حمید)

گفتم شاید نظری باشه بتونم ازش برا راهنمایی استفاده کنم

ولی نه مثل اینکه کار خودمو باید انجام بدم ...

باید مثل رفیقای قدیمیم مثل فرشاد 11 فقط بیام واسه اعلام پاکی ...

علیرضا جان از گروه بیار بیرون مارو لطفا

همین

موفق باشین53

برادر کجا!!...........تا من اینجام کسی از جاش جم نمیخوره.........Khansariha (18)

غمت نباشه که حاجیت دوباره همون شیش لول بنده سابق شده.........4fvfcja...تا تو رو هم ترک نده از اینجا نمیره......42......به قول شاعر.......وقتی منو داری......یا تو بغلم لمو دادی...Khansariha (18).....غمت نباشه......4fvfcja

ظهری از سفر اومدم پستارو میخوندم فقط میخواستم پست تو رو جواب بدم که الان اومدم جواب بدم که....53258zu2qvp1d9v

یادت میاد یه جا بهت گفتم یه حس خز و خیل دارم نمیدونم به دلم اومد که یه جا قراره خرابکاری بشه .......نمیدونم همینجوری حسه اومد دیگه.....42

بگذریم.....

اولا که فک میکنم بیش از دو هفته پاک بودی..........که من تا حالا تو سال 91 نبودم غیر الان که اولین باره.....42

دوما اصلا تو بگو سه روز پاک بودی!...........من امسال سه روز هم پاک نبودم.......ولی الان چرا.....یعنی اولین باره........42

پس در کل من ازت بهتر نیستم....Kool...یا تو از من بدتر نیستی..cheshmak..یا یه چیزی بین این دو تا......4fvfcja

بگذریم از دو دو تا چارتا........Khansariha (134)

خودت چطوری......

دوباره اولا که خوشحال باش که باز دانشگاه باز شده.....41....بپر بپر ها شروع میشه کلی عشق و حال پیشه رفقا...varzesh....درس مرس هم جای خودش کلی فکره آدمو مشغول میکنه...13....دیگه کمتر میریم تو نخ خ.ا........Muscular.....به جون تو........:s:

الان فک میکنی افسرده ای...Tears.حال نداری.....می خوای بترکی....1744337bve7cd1t81.....یا شایدم ترکیدی خبر نداری...Khansariha (134)........ولی خب اگه همین الان 16 شهریور و از این قبیل روزها رو فراموش کنی بازم میشی همون آدم سابق و امیدوار و آماده ی جنگ......عین شیر ژیان ..Smiley-face-cool-2..ببر غران..Kool....بار گران........

زبون که داری..4fvfcja..پس بسم الله خرجی نداره جز یه چرخش زبون.......41

من از یک شهریور پاکم .......تو نمیری اصلا حال نمیکنم فاصله مون به یه ماه برسه........Kool
ضمنا اینارو که نوشتم نیای نخونی میام حالتو اساسی میگیرم.....Kool...از این گروه هم بری بازم میام حالتو میگیرم........Kool

علیرضا هم از گروه بیارتت بیرون میرم خونشو پیدا میکنم حال اونم میگیرم......4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
عمو سعید1276746pa51mbeg8j
‌‌‌‌

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان