امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

چی کار کنیم سهیل ... تو بگو
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
کلا وقتی اون پست رو نوشتم چیزی تو ذهنم برای پیشنهاد نبود ولی احساس میکنم لازمه به هدف اصلی در کنار همنشینی های دوستانمون توجه کنیم....

کسی که شکستهای پی در پی داره نیاز به کمک داره......کمک اگه از طرف یه همدرد باشه انگیزه میده....

شما برادر مرد....دست یکی رو بگیر برین ده روزه از صفر باهم شروع کنین.....طوری باشه با هم از ده روزه بیاین بیرون ....حتی اگه شما هم نشکستی به خاطر رفیقت بمونی تو ده روزه تا با هم برید به مسابقات بعدی....طوری باشه که یکی از شما دو نفر علی رغم شکست هیچوقت کم نیاره و امیدشو از دست نده.....

توی گروه چون همه باهم رفیقیم خیلی رودربایسی نداریم ولی شاید خارج از گروه یه کم بیشتر خجالت بکشیم...

ایده ی گروه بندی که قبلا بود ایده ی عالی ای بود ولی چرا عملی نشد....؟؟؟چون همیشه یکی این وسط کم میاورد و طرفای دیگه کم و بیش بیخیال طرف میشدن....(البته نه همه)...

کمبود وقت بعضی ها هم که دامن زد به شکست این داستان....

بازم حرف دارم ولی زیاد نمینویسم ...

نطراتتون رو هیچوقت من نشنیدم در مورد ترک خودارضایی...

بیشتر دوست دارم بدونم در مورد ترک خوده خودارضایی چه نظر و پیشنهادی دارید....

من به عنوان عضوی از این گروه دوست دارم یکی بیاد یه پیشنهاد خوب بده صرفا واسه ترک خودارضایی.....

برادر پشتکار مثلا چند وقت پیش پیشنهاد خوبه خوندن قرآن رو دادن....دستشونم درد نکنه.....این تو حیطه ی فعالیت های مذهبی و مربوط به تاپیک خودشه...که ما اونجا اینکارو انجام میدیم...

اینجا وقتی ما از وقت و زندگیمون که میزنیم و میایم کانون باید حداقل یه سودی داشته باشه.....

من احساس میکنم بیشترمون عوارض خودارضایی رو فراموش کردیم...

فعلا بسه نوشتن...تا بعد...
[تصویر:  MuALi.png]
منم یه طرح دارم کی پایست

به بابا بزرگ هم گفتم جواب نداد

مثل این که خوشش نیومد یا الان عصبانیه1276746pa51mbeg8j

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
چیکاررررررررررررررررررررر کنیم سهیل تو بگو
ما ک دیگه عقلمون قد نمیده ...نمیکشه1276746pa51mbeg8j
اون راهکار بالایی که گفتی دو نفر پا ب پای هم ...تو حلقم4fvfcja اونو پایه هستم شدید

در مورد طرح پشکار هم بگم که عالیه
فقط باید بچه ها رو جم و جور کرد و باهاشون صحبت نمودKhansariha (18)

نظر من هم اینه که گروه داره بیهوده میگذره...تکراری شده...به یه تلنگر نیاز داره
یه فکر ...یه تغییر تحول اساسی
یه چیز تو مایه های طرح باران خانم Smiley-face-cool-2

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام
نمیدونم از چی بگم
اما خیلی وقته دارم خودمو گول میزنم
من وظیتم بدتر شد
هر شب میام تو این سایت تا ی قسمت و میخونم میفهمم دارم با خودم چیکار میکنم میرم از سایت بیرون انگار نمیخوام بفهمم با خودم چیکار کردم و دارم میکنم
شده واسم تسکین
نمیخوام
هیچیو نمیخوام دوست دارم پاک باشم
نمازم چند هفته هست نخوندم
امشب نسشتم بیشتر تایپک هارو خوندم بغض دار منو منفجر میکن
نمیخوام باور کنم انقدر بی اراده شدم که نمیتونم ترک کنم
اما حقیقتش بی ارادم
من هیچی نیستم
بهم راه واسه ترک نگین من راه هارو بلدم اما نمیتونم انجامش بدم انگار باور ندارم
من میخوام خودمو دوست داشته باشممممممممممممممممممممممممم
میخوام پاک شممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
خدایا میخوام بیام پیشت
آنقدر شکست میخورم تا شکست دادنو بیاموزم
آموخته ام که با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانه نه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولي احترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريد ولي زندگي نه و بالاخره ، مي توان قلب خريد، ولي عشق را نه
ديشب شكستم!
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سلام

سری جدید مسابقات همگانی شروع شده

سری چهارم

از مسابقات همگانیبا توجه به فشار امتحاناتاین بار کنترل خشم داریم

توجه :
اگر کسی تا 3روز اعلام وضعیت نکرد از لیست خارج میشه
از 15 دی تا 30 دی

[b]پرخاشگری و توهین و دعوا و بحث و بگو مگو 4- ( واکنش افراطی)

تیکه انداختن و کوبیدن در ودیوار به هم و بی محلی کردن و ... 3- ( دعوای چریکی)

غیض (املاش؟!) کردن 2-

سریع عصبانی شدن سر هر موضوعی 1-

از بین بردن عصبانیت 2+ ( کنترل خشم)

سرکوب خشم...خشم بوجود میاد اما اظهار نکنه 3+

[/b]
حفظ خونسردی و ادامه برخورد با ارامش و ملایمت 4+

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=920&pid=225397#pid225397
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام303

منم موافقم این گروه از هدفش یکم دور شده و همش ی جورایی شده دور هم خوشگذرونی کردن

چقدر خوبه به قول سهیل ی نفر که یکم اوضاع ترکش بهتره مثلا 10 روز از پاکیش گذشته دست ی نفر رو بگیره نه اینکه برگرده تو ده روزه کنارش شرکت کنه اینجوری 10 روزه شلوغ میشه و یکم کنترلش برا سرپرست ها سخت میشه

همین که از طریق پ ع پیگیرش باشه خیلی خوبه

اصلا میتونه با خدا معامله کنه که خدایا من تا جایی که بهم فشار نیاد کمک میکنم برای یکی دو نفر تو هم دست منو بگیر و بذار پاک بمونم

این فقط به حامیا مربوط نیستا

بلاخره ی حامی نهایت تا دو الی 3 نفر رو میتونه کمک کنه تازه اونم اگه خودش رو فرم باشه

چ خوبه من علیرضا کنار گپ و گفت و گو و شوخی با بچه ها دست ی نفر رو هم بگیرم

دیگه انتظار من از اعضایی که خیلی وقته پاک هستن و فقط میان میخونن به مراتب بیشتره

دیگه نهایت میخوایم روزی 4 تا پ ع به شخصی که میخوایم کمک کنیم داشته باشیم

حمید خان منم باهات موافقم باید ی طرحی چیزی مشخص کنیم پیشنهادارو رو کنید بچه ها

نقل قول: منم یه طرح دارم کی پایست

به بابا بزرگ هم گفتم جواب نداد

مثل این که خوشش نیومد یا الان عصبانیه[تصویر:  l.gif]

نه پشتکار جان یکم میزون نبودم الان خوبم جواب هیچ پ ع ای رو نداده بودم

شرمنده داداش

جواب رو صبح دادم

سامی عزیز

اول از همه باید قبول کنی که به این گناه اعتیاد داری جنگ و درگیری با خودتو بذار کنار

بعد باید قبول کنی که حتما این گناه به ضررته و کنارش بذاری

باید قبول کنی و به این باور برسی که میتونی ترکش کنی همونطور که خیلی ها ترک کردن توی همین کانون

اونا با ما هیچ فرقی نداشته و ندارن الا باور قلبی

سعی کن دید منفی رو از خودت دور کنی

انرژی منفی حاکم توی ذهنتو بریز بیرون که مثل سمه برات

عینک بد بینی رو از چشت بیرون بیار و به زندگی امیدوار باش

زندگی یعنی هر روز کمی بهتر شدن

زیبایی هارو ببین دنیا که به آخر نرسیده

نمازتم از همین امروز دوباره شروع کن که مثل چشمه ای هست که خودتو توش میشوری

وقتی روزی 5 بار خودتو بشوری اثری از چرک نمیمونه تو وجودت

یا علیKhansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ديشب شكستم و صبحم شكستم ديگه رمقي براي درس خواندن نيست.
لعنت ب خودم....
امشب از درس عقب افتادم
كانون موندم ترك كنم ولي نمي تونم.
از كانون برك وضعيتم بدتر مي شه!!!!
از يك طرف كانون شده پناهگاهن از طرف ديگه.....
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
صبح پاشدم نماز بخونم دیدیم قضا شده
رفتم بخوابم دیدم همچین وسوسه و تحریکی افتاده به جونم که بیخیالم نمیشه
هر جوری شده جلوش وایسادم ... نتایج خواب موندن و غفلت از نماز صبح1276746pa51mbeg8j
اهورا جان عزیزم
خب چرا مقاوت نمیکنی آخه ؟1276746pa51mbeg8j
باباجان یکم جلوش وایسید ... خیلی سخته
اشکم داشت در میومد ولی گفتم خدا به خاطر خودت بازم جلوش وایمیسم
الان پاشو برو حمام و غسل کن(اگر نکردی) نماز ظهر و عصر رو بخون و بشین پای درس
ولش کن که چی شد و چی نشد
آفرین
سلام من چند تا طرح دارم

طرح اول :تفسیر سوره ی نور

این سوره بیشتر در مورد مسائل جنسی و راه های کنترل اونه.هم این که می خونیم و با خوندنش یکم پاکیمون بیشتر طول می کشه و هم قران خوندیم و یاد خدا کردیم که غفلت که موجب وسوسه می شه رو دور کردیم.هم تفکر کردیم و مدت زمان بیشتری این ها تو ذهنمون می مونه و...

طرح دوم : مسابقه ی امید

این مسابقه رو به نظر من به صورت مسابقه های ترک قرار بدیم مثل 10 روزه و بیست... چون احساس می کنم بچه ها بیشترین چیزی که اینجا احتیاج دارن برای ترک داشتن امیده برای این کار و البته مهم ترین دست آورد ترک هم امید به زندگیه و امید باعث می شه اعتماد به نفس برای ترک پیدا کنیم و امید باعث زنده شدن دل و انگیزه می شه و این خیلی کمک می کنه به ترکو ...

طرح سوم : مسابقه ی کنترل شکم

این مسابقه هم به نظرم به صورت مسابقات ترک قرار بدیم بهتره.در واقع شکم اصلی ترین عامل طغیان و سرکشی شهوته که اگه کنترل بشه و به میزان مناسب غذا و نوشیدنی خورده بشه جلو غلیان نفس و شهوت رو می گیری و به پاکی و ترک کمک خیلی بزرگی می کنه.شکم منشاء شهوات هستش و همین طور بوسیله ی کنترل آن می توان هوی نفس رو به راحتی کنترل کرد و اون رو وادار به اطاعت از خدا و ارتباط بهتر با خدا کرد و ...

طرح چهارم : مسابقه ی انگیزه

این مسابقه هم به صورت مسابقات ترک با شه به نظرم خوبه.به این صورت که هر روز باید انگیزشو برای ترک و کلا زندگی و اهدافش تو زندگی مرور کنه. و هر کی یه روز انجام نداد برمی گرده از روز اول.انگیزه در واقع یکی از اصلی ترین عوامل برای ترک هست.در واقع من که مدتی هست ترک کردم خدا رو شکر اصلی ترین عاملش مرور انگیزه و ایجاد انگیزه در خود بوده.شروع مسابقه هم باید با ایجاد یک انگیزه و ادامش با نگداری و مرور اون باشه و فواید دیگر و ...

طرح پنجم: مسابقه ی خوندن قرآن

این مسابقه به این صورت باید باشه که شخص هر روز باید به هر میزان که می تونه باید قرآن بخونه و الزامیه که حتما باید طی روز بخونه و اگه یه روز این کارو نکرد برگرده از روز اول مثل مسابقه ترک.فواید خوندن هر روزه همه ی شما عزیزان بهتر از من می دونین. هم ارتباط با خدا حفظ می شه و هم از غفلت جلو گیری می شه و هم باب انس با قرآن و خدا باز می شه و هم ایجاد انگیزه و امید می کنه و هم انگیزه می شه به اون عمل کنه و به مرور زمان نفس انسان اصلاح می شه و از گناهان بزرگ و خودار.. فاصله می گیره و ...

طرح ششم: مسابقه ی دادن روحیه و انگیزه و اعتماد به نفس به فرد دیگر

این مسابقه به این صورت هستش که هر نفر باید به صورت هر روزه به شخصی که انلاین هست و در دسترس و حداقل یک نفر موارد بالا رو القا کنه یعنی روحیه و ... این کار باعث می شه افراد بیشتری درگیر روحیه و انگیزه و ... بشن و هم در خود فرد انگیزه دهنده تاثیر داره و هم باعث خدا دست خود فرد رو هم بگیره و هم باعث می شه انگیزه فراگیر بشه. این به صورت مسابقه ی ترک باشه شاید بهتر باشه و...

طرح هفتم: مسابقه ی نه گفتن و بله گفتن

این مسابقه به این صورت هستش که فرد باید در طی روز حد اقل به یک کار بد مثلا کاری که به نظرش درست نیست انجام بده به خودش نه بگه و انجام نده.و حد اقل یک کار که به نظرش درسته و انجام دادنش خوبه بله بگه و انجام بده.این کمک می کنه که فرد به مرور زمان اعتماد به نفس پیدا کنه و انگیزش برای انجام کارهای بزرگتر مثل ترک خودار.. بیشتر بشه و هم این که امید در دلش زنده بشه و ... این هم باید به صورت هر روزه باشه و به صورت مسلبقات ترک باشه بهتره به نظر من و...

طرح هشتم: مسابقه ی اعتماد به نفس

اعتماد به نفس کلید حل مشکلات همه ی ما هاست.چیزی که باعث ترک خیلی ها شده اعتماد به نفسه. به نظر من این مسابقه رو هم به صورت مسابقات ترک قرار بدین بدین صورت که هر کی بعد از طی چند روز اعتماد به نفسش یه بار از دست داد بیاد از اول شروع کنه.

این طرح ها رو هم می توان به صورت های مختلفی عملی کرد که مکمل هم باشن و هم این که طوری اجرا بشن که به همه ی اعضا سرایت کنه. البته من نظرم رو درمورد نحوه اجرا بیان کردم.

این ها رو فعلا داشته باشین

خوب دوستان نظرتون راجب این طرح ها چیه ؟

دوست دارم نظر همتون رو بدونم

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

علیرضا ممنونم
همیشه مزاحمتم
اره امروز روز خوبیه
علی یارت
آنقدر شکست میخورم تا شکست دادنو بیاموزم
آموخته ام که با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانه نه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولي احترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريد ولي زندگي نه و بالاخره ، مي توان قلب خريد، ولي عشق را نه
(1391 دي 10، 14:01)sa.mi نوشته است: علیرضا ممنونم
همیشه مزاحمتم
اره امروز روز خوبیه
علی یارت

سلام سامی عزیز

یه طرح نو بزن تو زندگی

انگیزه و روحیه تو از نو بساز و دوباره شروع کن در توبه و بازگشت همیشه بازه پس همیشه امیدوار باش.

خدا خیلی بخشندست پس برو سمتش و بهش توکل کن . اون می خواد ارادتو ببینه و وقتی دید راه ترک رو برات باز می کنه.

پس نگران نباش

ما بچه ها هم کنارتیم و کمکت می کنیم. رو ما حساب کن.

سلام

الان که تنور داغه

نون رو بچسبونیم

طرح هات خیلی عالی بودن

بذار من با مدیران صحبت کنم ببینم میشه این طرح هارو براش مسابقه بزنیم یا نه

چون چند مدته چنین بحی در مورد خارج کردن مسابقات از حالت تک بعدی مطرحه

اصلا مسابقات ترک رو از این حالت میشه بیرون آورد یا نه فقط شده اعلام شکست و اعلام پاکی

همونطور که همه مون میدونیم اعتراف به گناه اگه باشه اعلام شکستهامون خودش ی گناه دیگه ای هست مگر برای درمان باشه

که خیلی هامون قصد درمان نداریم فقط میایم اعلام شکست میکنیم نمونه اش هم خود من

سامی عزیز لطفا بمون و فعال تر باش نری ی وقت پشت سرتو نگاه نکنی

اهورای عزیز میدونم شرایطتو درک میکنم خودم بارها توی این حس گیر افتادم

سعی کن تنها نباشی از تنهایی دوری کن

و برو غسل کن و توبه که این غسل و توبه باعث میشه روحت پاک بشه
و اینکه الان توی مسابقه 10 روزه خیلی از بچه ها هستن که از ته دل درخواست کمک کردن

ما با دختراش کاری نداریم به هیچ وجه هدف ما فقط کمک به پسراس همجنس خودمون

هر کدوم از ما یکی دو نفر رو بگیره و بهش کمک کنه

من با سعید جی و عرشیا همگروه میشم

نیاز هم نیست برم دوباره تو 10 روزه شرکت کنم

1- علیرضا 68 ( سعید جی - عرشیا)

2-؟

3-؟

4-؟

5-؟

زود باشید دوستان هرکسی کمک کنه در وعده اول به خودش کمک کرده

خون جوونمردیتون رو به جوش بیارید که تو سختی ها خ.دتون کمک میشیدclapping

یا علی
اگه هم خواستید میتونم از مدیر تالار مسابقات اسامی کسایی که شکست های زیادی دارن و همش توی فراز و نشیب هستن رو بگیرم

اگه پایه اید بسم الله

منم با اهورا تو یه گروه هستیم cheshmak

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان