امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

تو ذهنم خیلی شلوغه اینم بد ترش میکنه دچار استرس میشم .اما مقاومت میکنم .کسی نمیدونه چجوری باید جلو استرس رو گرفت
یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
(1393 ارديبهشت 5، 19:41)eamo_sam نوشته است: تو ذهنم خیلی شلوغه اینم بد ترش میکنه دچار استرس میشم .اما مقاومت میکنم .کسی نمیدونه چجوری باید جلو استرس رو گرفت
خب خودت داری اشاره میکنی که دلیل استرست شلوغ بودن ذهنت

خب ریلکس باش دوست خوبم

نفس عمیق بکش

سعی کن ی مدت به هیچی فکر نکنی و فکرتو ازاد کنی

بعد هرچی که تو فکرت هست رو روی کاغذ بنویس این بهت کمک میکنه فکرت خالی شه

بعدش که اینکار رو کردی

به ترتیب اولویت اهمیتش بچین و به ترتیب اولویت بهشون برس

به همین راحتی128fs318181
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

یه جوونی مثل من و شما در زمان یکی علمای بزرگ در مورد شهوت و تحریک شدن و اینا
یه سوالی پرسیده بود
 و ایشون یه سری نکات رو گفته بودن
الان فرصت نیست بگم
ولی عصر اگه زنده بودم
میام اون مطلب رو با ذکر منبع می زارم اینجا

یه صلوات برای صفای دلهای همه جوووووناcheshmak
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1393 ارديبهشت 5، 20:56)NEVER GIVE UP نوشته است: سلام به همه

دوستان متأسفانه من دوباره خراب کردم .

مشکل قبلیمو حل کردم . دیگه به خاطر استرس و وسواس موقع درس خوندن خ.ا. نمیکنم . هفته ی قبل سه تا میانترم خیلی سخت داشتم

اما پاک بوذم . هیچ مشکلی نداشتم . اما امروز بعد از شیش روز دوباره خراب کردم .

مشکلم اینه که یه مدت که از پاکیم میگذره همه چی یادم میره . یادم میره به خاطر  این کار چقدر صدمه دیدم چقدر این لعنتی بهم صدمه زده.

دوباره خ.ا. میکنم .

همین که یه ذره سرم خلوت میشه ، همین که یه ذره حالم خوب میشه دوباره خراب میکنم . 

نمیتونم مدت زیادی دووم بیارم .

چیکار کنم ؟
سلام نباید سرت خلوت بشه  خلوت=با شکست
اگر خلوت شد مخصوصا وقتی تنها هستی بهترین راهش اینه خوشتیپ کنی بزنی از خونه بیرون4
راه های دیگه هم هست مثل کتاب خوندن و...
ولی بنظرم خلوت و تنهایی بهترین راهش بیرون رفتن هست 4
4

studsmatta
ببخشید من یادم رفت بگم

بگم پاکم
studsmatta4

یاعلی

خدایا بهم صبری بده تا در برابر حکمت تو چرا نگویم
[تصویر:  05_blue.png]
(1393 ارديبهشت 6، 7:25)حامد69 نوشته است:
(1393 ارديبهشت 5، 20:56)NEVER GIVE UP نوشته است: سلام به همه

دوستان متأسفانه من دوباره خراب کردم .

مشکل قبلیمو حل کردم . دیگه به خاطر استرس و وسواس موقع درس خوندن خ.ا. نمیکنم . هفته ی قبل سه تا میانترم خیلی سخت داشتم

اما پاک بوذم . هیچ مشکلی نداشتم . اما امروز بعد از شیش روز دوباره خراب کردم .

مشکلم اینه که یه مدت که از پاکیم میگذره همه چی یادم میره . یادم میره به خاطر  این کار چقدر صدمه دیدم چقدر این لعنتی بهم صدمه زده.

دوباره خ.ا. میکنم .

همین که یه ذره سرم خلوت میشه ، همین که یه ذره حالم خوب میشه دوباره خراب میکنم . 

نمیتونم مدت زیادی دووم بیارم .

چیکار کنم ؟
سلام نباید سرت خلوت بشه  خلوت=با شکست
اگر خلوت شد مخصوصا وقتی تنها هستی بهترین راهش اینه خوشتیپ کنی بزنی از خونه بیرون4
راه های دیگه هم هست مثل کتاب خوندن و...
ولی بنظرم خلوت و تنهایی بهترین راهش بیرون رفتن هست 4
4

studsmatta
ببخشید من یادم رفت بگم

بگم پاکم
studsmatta4

یاعلی

خوب برادر من ابن همه تو این سایت مبگن هدف داشته یاش برنامه ریزی کن حداقل یکم فکر میکردی که منظورشون چیه باید نماز بخونی اونم جدی و سر وقتش قرآن هم بیاد تو برنامه که عالی میشه واسه اوقات بیکاریت برنامه داشته باش وقتی هدف های با ارزشی داشته باشی به راحتی حاضر نمیشی به خاطر وقت گذورنی این کارو بکنی من تجربه تورو داشتم اما این سری هدف های زیبایی دارم و شدیدن بهشون پایبندم امیدمم به خداست تا لغزش نداشته باشد نمیگم دیگه پاکم اما تمام تلاشمو میکنم تا ساده نشکنم
میگن اینجا باید حرف بزنی تا بفهمن زنده ای و قصد داری توی مسابقه 10 روزه شرکت کنی
منم هروقت بتونم میام اینجا عرض ادب میکنم
شبیه زندان گوانتانامو میمونه به قول یکی از دوستان :smily man:

خوب امروز روز هشتممه به سلامتی خدا که خداستKhansariha (8) و تنها کسی که پشت ادم رو خالی نمیکنه خود خداست
سسسسسسسسسسسلام

نورگیو آپ عزیز

من هم با نظر دوستان موافقم میتونی ی برنامه برای ترکت داشته باشی باهدف مشخص که هر روز یادت بندازیش که چهارچوبش رو نماز اول وقت قرار بدی

مابینش کارای روز مره رو انجام بدی + نکات مربوط به ترک

اگه هم هر وقت احساس کردی وقت آزاد زیادی داری و بیکاری میتونی بزنی بیرون ی جای با صفا هم برا روحیت خوبه هم تو خونه تنها نموندی128fs318181

ما میتوانیم عزیز 30353
ماشاء الله به شامرزاKhansariha (48) خیلی باحالی که کمک میکنی به همنوعان128fs318181

معنی اسمت چی میتونه باشه؟Khansariha (18)

ممنون حامد69 عزیز  که کمک میکنی به همنوعت128fs318181
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

به نام خدا

مکاتبه یک جوان یا علامه طباطبائی:

[تصویر:  99077426.jpg]
متن نامه:
محضر مبارک حضرت آیت الله جناب آقای طباطبائی سلام علیکم
جوانی هستم 22 ساله که تنها ممکن است شما باشید که به این سوال من پاسخ گویید.
در محیط و شرایط زندگی می کنم که هوای نفس و آمال بر من تسلط فراوان دارند و مرا اسیر خود ساخته اند و سبب بازماندن من از حرکت به سوی الله شده اند.
درخواستی که از شما دارم این است که بفرمایید بدانم به چه اعمالی دست بزنم تا بر نفس مسط شوم و این طلسم شوم راکه همگان گرفتار آنند بشکنم و سعادت بر من حکومت کند
لطفا نصیحت نمی خوام ، بلکه دستور عملی برای پیروزی لازم دارم
داوود نور محمدی
1355/10/23

---------------------------------------
توصیه علامه به جوان:
[تصویر:  0010461.jpg]

السلام علیکم
برای موفق شدن و رسیدن به منظوری که در نامه مرقوم داشته اید ، لازم است همتی برآورده و توبه ای نمونده، به مراقبه و محاسبه بپرازید.
به این نحو که هر روز که هنگام صبح از خواب بیدار می شوید، قصد جدی کنید که در هر عملی که پیش می آید رضای خدا را مراعات خواهم نمود، آن وقت در سر هرکاری که می خواهید انجام دهید نفع آخرت
را منظور خواهید داشت به طوری که اگر نفع اخروی نبود، انجام نخواهید داد و وقت خواب چهار پنج دقیقه در کارهای که روز انجام داده اید فکر کرده  و یکی یکی از نظر خواهید گذراند.
هر کدام مطابق رضای خدا انجام یافته شکر بکنیدذ و هر کدام تخلف شده استغفار کنید.
این رویه را هر روز ادامه دهید.
این روش گرچه در ابتدا سخت است و در ذائقه نفس تلخ ، ولی کلید نجات و رستگاری است و هر شب پیش از خواب اگر توانستید سور مسبحات(حدید،حشر،صف،جمعه وتغابن)
را بخوانید و اگر نتوانستید  تنها سوره حشر را بخوانید و پس از بیست روز حالات خود را برای بنده بنویسید
ان شاءالله موفق خواهید بود
والسلام علیکم
محمد حسن طباطبائی
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1393 ارديبهشت 6، 15:46)Alireza 68 نوشته است: سسسسسسسسسسسلام

نورگیو آپ عزیز

من هم با نظر دوستان موافقم میتونی ی برنامه برای ترکت داشته باشی باهدف مشخص که هر روز یادت بندازیش که چهارچوبش رو نماز اول وقت قرار بدی

مابینش کارای روز مره رو انجام بدی + نکات مربوط به ترک

اگه هم هر وقت احساس کردی وقت آزاد زیادی داری و بیکاری میتونی بزنی بیرون ی جای با صفا هم برا روحیت خوبه هم تو خونه تنها نموندی128fs318181

ما میتوانیم عزیز 30353
ماشاء الله به شامرزاKhansariha (48) خیلی باحالی که کمک میکنی به همنوعان128fs318181

معنی اسمت چی میتونه باشه؟Khansariha (18)

ممنون حامد69 عزیز  که کمک میکنی به همنوعت128fs318181

شامرزا اسم یک شهری که محلی های اون  شهر اونو با عنوان شامرزا صدا میکنن اصلش شهمیرزاد از شهر های استان سمنانه
سلام
امروزم پاکم فقط امدم اعلام کنم برم فردا امتحان دارم
برم بخونم اشناا... اعلام وضعیت فردا
اخرشب در خدمتتون هستیم
یاعلی4
خدایا بهم صبری بده تا در برابر حکمت تو چرا نگویم
[تصویر:  05_blue.png]
امروز روز خداست من شادی و موفقیت و سعادت و آرامش را انتخاب میکنم سایه خداوند امروز بر سر من است و هرکاری بکنم  با

خوبی و خوشیو خیر و برکت همراه خواهد بود.هربار که افکارمپریشان می شود از نو دقت خود را بر لطف و مهر پروردگار متمرکز

می کنم و می دانم که لطف او شمال حالم خواهد بود.

زندگی باید مال من باشد وگرنه به دنیا نمی امدم.

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

امروز روز نهمه میدونم اونایی که روزای ترکشون سه رقمی و چهار رقمی شده میگن تازه اوله راهه اما همشون یه روز نهمی هم داشتنKhansariha (98)پس

مطمئن باشید منم اگه خدا بخواد میتونم

راستی یه اتفاق خیلی خاص برام افتاد من دلم میخواست ارشد مشاوره خانواده بخونم اما الان 2 ساله کسی رو نمیشناسم که بتونم قشنگ کمکم کنه و راه 

رو بهم نشون بده اما چند روز پیش به طور کاملا اتفاقی یکی از دوستان دوره راهنماییمو پیدا کردن حدوده 12 سال میشد که ندیده بودمش وقتی جویای

احوالش شدم فهمیدم داره رشته مشاوره خانواده مقطع ارشد تو یکی از بهترین دانشگاه های تهران میخونه پیش خودم گفتم خدایا دمت گرم میگن ادم اگه یه 

قدم سمت خدا بره خدا ده قدم میاد سمتش باور کنید پیدا کردن این دوست برام کلی پیام داشت شاید بگید خوب اتفاقی بوده اما حس من میگه بیشتر از یه

اتفاق بوده من تو این دوسال پیگیر حالش بودم اما پیداش نمیکردم چطور شد که تو همین چند روز پیداش شد؟ و دقیقن همون رشته ای میخونه که من سخت

دنبال یه راهنما برای خودم بودم...........من هیچی نمیگم شما خودتون یکم فکر کنید53
خدا یا دستت درد نکنه ...دستت درد نکنه هانی که دستم رو گرفتی ...دستت درد نکنه که راه جلوی پام گذاشتی دستت درد نکنه که  هوام رو داشتی ازم ناامید نشدی ...خدایا خیلی دوست دارم کمکم کن بتونم ثابت کنم به هت این دوست داشتن رو Khansariha (8)
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
ای بابا هیچکس نمیاد اینجا که عجب گروهی بی رمقی اقا مدیر عامل این اتاق کیهKhansariha (98)
 منو بندازین تو یه سلول دیگه اینجا همه خوابن حوصلم سر رفت ای باباclapping

خوب من اعلام وضعبت مینمایم
امروز دهمین روز خوب بندست

دوباره سکوت حکم فرما میشود تا فردا که دوباره خودم بیام گردو خاک این اتاق مردگان رو بگیرم ما رفتیم بابایSmiley-happy114
سلام

انگیزه اتون از ترک چی بود و الان چیه؟

اگه یکی انگیزه اش رو از دست بده باید چجوری دوباره بدست بیارتش؟

فکر کنم بحث لازمی باشه این انگیزه و اراده

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان