امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

من هنوز بیدارم 4
تا صبح خوابم نمی بره احتمالا 1276746pa51mbeg8j
آواتارم چه خوشگل و با مفهومه.

تو مسابقه آواتار که فردا شروع می شه به من رای بدین باهاتون حساب می کنم. (اعتبار و اینا)  4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

خب حالا که شب زنده دارین یه جمله تو آجیل مخصوص ترک گفته شده
بگین نظرتون چیه ؟
این جمله :
خودارضایی فقط ترکش فضیلت و امتیاز نیس
کـــم کـــردنش هم احــ ــسنت داره

دوستان می شه لطف کنید و درباره پست گلبرگ خانم نظر بدید؟
من خودم با بخش دوم مشکل دارم
ممنون می شم که بگید نظرتون و حستونو

[تصویر:  nasimhayat.png]
من نظر دادم استقبال نشد 20
53
منم موافقم باهاش...

چون یه کاری که استمرار داشته باشه و تو بتونی به حداقل برسونیش یه پوئن مثبت که به مرور بتونی قطعش کنی و دیگه انجامش ندی...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
اینم از آشپزی من
هنر یه مرد ایرانی
بفرمایید دسر

[تصویر:  20070102156.jpg]

[تصویر:  20070102154.jpg]

[تصویر:  20070102152.jpg]
مهمون داشتید یا همیشه دسر می زنید بعد غذا؟

چتر ها شو 4
53
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
سید مهدی خدا نکشتت ، اون چتر هارو که میبینم یاد شریفی نیا توی فیلم اخراجی های 3 میفتم که یه کلیپ درست کرده چتر صورتی رو میچرخونه شعر میخونه Khansariha (13)

آقای نمیدانم دسر میزنید چیه  Khansariha (13) ، اونایی که غذارو به اصطلاح میزنن ( مثل من و شما که آبگوشتو میزنیم یا پیازو میزنیم با مشت روش ، یا کبابو نفله میکنیم Khansariha (13) Khansariha (13) ) اصلا نمیدونن دسر مسر و این سوسول بازیا چیه Khansariha (13) ،  اینایی که با دسر سروکار دارن ( از ما بهترون مثل این سید مهدی Khansariha (13) )  باید  از این ادبیات استفاده کنی براشون :

سید جان شما همیشه بعد از غذا دسر میل میفرمایید ؟ Khansariha (13) 
درست می گی وجدان بیدار،
ایشان دسر رو میل می فرمایند!
نوش جانشان 4

ما خونه،
نود درصد شام هامون اینه:
ماست، پیاز، خیار گوجه یا کاهو سرکه
حالا شما بگید: کدوم پیش غذاست، کدوم غذای اصلی و کدوم دسر 128fs318181

چند شب پیش ها یه همبرگر سرخ کردم، خوردم،
اصلن معده م عصبانی شده بود،
هی لَغَت می پروند.
ناراحت شده بود،
آخر شبی انداختم ش به زحمت 4

آقا تا فرصت هست یه بیعت هم بکنیم با مدیران جدید،
خصوصن آقا طاهر
یه وقت دیدی فردا نباشیم،
بیعت نکرده نمیریم 303
53

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،

53 5353
اقای وجدان بیدار
ماشاله شما هیچی نمی گی وقتی میگی حرف حساب میگی
دوستان دسر زدنی نیست

فک کنم کاهو دسر باشه؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
ممنون از آقای همساده 53

ممنون از آقای طاهر و تبریک مجدد عرض میکنم بهشون 53 
ممنون از میتوانم عزیز و دوست داشتنی 53 
ممنون از آقای قاصدک 53
ممنون از مدیر فعال و پرانرژی کانون آقا رامین. 53

+از همه دوستان ممنونم که تبریک گفتن.. 53

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

(1394 شهريور 11، 0:40)می توانم نوشته است: اقای وجدان بیدار
دوستان دسر زدنی نیست

فک کنم کاهو دسر باشه؟

خواهش میکنم ، دیگه ما گفتیم بچه ها رو اطلاع رسانی کنیم جلوی همسران آیندشون ضایع نکنن، منم خودم تو همون سبک نمیدانم هستم ولی اینارو رفتم آمارشو در آوردم هرجا لازم باشه استفاده کنم Khansariha (13)  ، خداییش هم خودتونو بزارید جای اون خانومی که یکی دو ساعت دسر درست کرده آورده بعد شما دسرو بزنید بهش بر میخوره شاکی میشه دیگه  Khansariha (13)  ، آقایون یاد بگیرید این فوت و فن و کلک هارو برای خودتون و خانومتون خوبه ، میدونم رمانتیک بازی و این چیزارو مثل من سوسول بازی فرض میکنین ولی بلد باشین بعضی جاها از این حرکات بچه سوسولا باید استفاده کرد  Khansariha (13) Khansariha (13) ، استفاده نکنین دیگه رنگ دسر و چترو این حرفارو نمیبینیدا Khansariha (13)  ، یبار که دسرو بزنید دفعه بعد یه کاسه استیل بر میداره توش دسر  میزاره میاره میزاره جلوتون ، موز و چتر و  توت فرنگی و تمشک و تزیینات هم دیگه نداره ، فقط پودر ژله رو میریزه توی کاسه استیل هم میزنه میزاره تو یخچال میاره میزاره جلوتون ادبتون میکنه Khansariha (13) ، تا بفهمید کدوم دسر زدنیه Khansariha (13)  قرار باشه دسر بزنید اونم اینجوری درست میکنه Khansariha (13) Khansariha (13)  راستی با چنگال غذا خوردن هم تمرین کنین من بعضی وقتها تمرین میکنم یادم نره بعدا ضایع نکنم Khansariha (13)
(1394 شهريور 11، 0:38)نمیدانم نوشته است: درست می گی وجدان بیدار،
ایشان دسر رو میل می فرمایند!
نوش جانشان 4 

ما خونه،
نود درصد شام هامون اینه:
ماست، پیاز، خیار گوجه یا کاهو سرکه
حالا شما بگید: کدوم پیش غذاست، کدوم غذای اصلی و کدوم دسر 128fs318181 

میگن که اگه میخای پولدار بشی باید ادای آدمای پولدارو در بیاری ، شما هم برای شام فرض کن خیار گوجه پیش غذاست ، نون و ماست غذای اصلیه ، کاهو و سرکه هم دسر فرض کن برای خودت ، مهم نحوه ی میل کردنه دسره  Khansariha (13)  ، با همین غذاها حالا تمرین کن انشالله بعدا یه خانوم با سلیقه نصیبت شد که برات دسر درست کرد به اصطلاح نونو نندازی روی دسر بپیچونی لقمه بگیری Khansariha (13)  ( یعنی منظورم اینه دسرو به قول خودمون نزنی میفهمه مثل من ندید پدیدی Khansariha (13) Khansariha (13)  بعد میره مهرشو میزاره اجرا حالا خر بیار باقالی بار کن ، هزاری هم بهش بگی من دسر خوردم قبلا دیگه باورش نمیشه Khansariha (13)  ، ببین ما که از نزدیک ندیدیم تاحالا ولی میگن اینایی که دسر میل میفرماین موقع شام یه موسیقی کلاسیک هم میزارن حین سرو کردن شام( اصطلاحا رو یاد بگیر بعدا به کارت میاد Khansariha (13)  ) ، خلاصه اگه دیدی ضبطو روشن کرد تعجب نکنی  Khansariha (13) 
(1394 شهريور 11، 1:11)vojdan bidar نوشته است:
(1394 شهريور 11، 0:40)می توانم نوشته است: اقای وجدان بیدار
دوستان دسر زدنی نیست

فک کنم کاهو دسر باشه؟

خواهش میکنم ، دیگه ما گفتیم بچه ها رو اطلاع رسانی کنیم جلوی همسران آیندشون ضایع نکنن، منم خودم تو همون سبک نمیدانم هستم ولی اینارو رفتم آمارشو در آوردم هرجا لازم باشه استفاده کنم Khansariha (13)  ، خداییش هم خودتونو بزارید جای اون خانومی که یکی دو ساعت دسر درست کرده آورده بعد شما دسرو بزنید بهش بر میخوره شاکی میشه دیگه  Khansariha (13)  ، آقایون یاد بگیرید این فوت و فن و کلک هارو برای خودتون و خانومتون خوبه ، میدونم رمانتیک بازی و این چیزارو مثل من سوسول بازی فرض میکنین ولی بلد باشین بعضی جاها از این حرکات بچه سوسولا باید استفاده کرد  Khansariha (13) Khansariha (13) ، استفاده نکنین دیگه رنگ دسر و چترو این حرفارو نمیبینیدا Khansariha (13)  ، یبار که دسرو بزنید دفعه بعد یه کاسه استیل بر میداره توش دسر  میزاره میاره میزاره جلوتون ، موز و چتر و  توت فرنگی و تمشک و تزیینات هم دیگه نداره ، فقط پودر ژله رو میریزه توی کاسه استیل هم میزنه میزاره تو یخچال میاره میزاره جلوتون ادبتون میکنه Khansariha (13) ، تا بفهمید کدوم دسر زدنیه Khansariha (13)  قرار باشه دسر بزنید اونم اینجوری درست میکنه Khansariha (13) Khansariha (13)  راستی با چنگال غذا خوردن هم تمرین کنین من بعضی وقتها تمرین میکنم یادم نره بعدا ضایع نکنم Khansariha (13)

ماشالله آقای وجدان چقدر با تجربه بودن و رو نمی کردن 1744337bve7cd1t81

ترجمه آیه 286 سوره بقره

آقای وجدان بیدار عجب نکات کلیدی ای رو گوشزد کردند،
من باب برقرار ماندن چتر و توت فرنگی روی دسرها 4

فکر کنم، برا اون روزای رمانتیک آغازین،
آدم قید پیاز رو بزنه، بهتر باشه.
وجدان بیدار عزیز، تایید یا رد می کنید بر اساس تجربه!؟

من م با می توانم خانم، موافقم.
توی منوی شام خونه ی ما،
به کاهو به عنوان دسر نگاه می کنیم.
فقط چیزی که هست،
ما این دسر رو لای نون می پیچیم و بعد می زنیم توی سرکه،
بعد هم سرو ش می کنیم 4
یه جورایی در تضاد هست با رهنمود های آقای وجدان بیدار درباره ی سرو دسر Gigglesmile

کاش سید مهدی عزیز،
یه عکس هم از استارتِر و مِین دیش شون می گذاشتند؛
اون وقت وجدان بیدار،
نکته های اونا رو هم می گفت 4

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،

53 5353

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان