امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام.من تازه ثبت نام کردم.امیدوارم بتونم ابن عادت زشتمو ترک کنم.میشه منو راهنمایی کنین.یه خرده گیج شدم.الآن حامی من کیه.منتظرم.یا علی
[تصویر:  05_blue.png]
(1393 شهريور 16، 15:26)سعیدانه نوشته است: سلام.من تازه ثبت نام کردم.امیدوارم بتونم ابن عادت زشتمو ترک کنم.میشه منو راهنمایی کنین.یه خرده گیج شدم.الآن حامی من کیه.منتظرم.یا علی

سلام بر داداش جدید!
دوست گل و همراه

برنامه از این قراره
شما اول باید بری ده روزه و بگی یا علی که گفتی! مسوول مربوطه هم اسم شما رو یادداشت کرده
پس تشریف می بری تو مسابقه و هر روز می ری اعلام وضعیت خوب پاک بد تا زمانی که ارتقا بگیرید و برید بیست روزه

دومین چیز هم اینجایی که الان اومدی ینی رهروان یه پاتوق بسیار صمیمی هست که فقط پسر ها میان و میتونی مشورت بگیری و صحبت کنی
سریع اینجا رفیق پیدا می کنی و  خلاصه اینجا ی سفره خونه باصفاس
اینجا هم پر از آدمای مختلفه از قهرمان رزمجو که حدود سه ماهی هس که پاکه
تا من که یه سه چار روزه
خلاصه همه

یادت باشه اینجا کمپ هست اما رفیق هستیم اینجا و خیلی حرفا رو میشه زد کلی سوال دینی درسی ورزشی و این جور چیزا هس که تو کانون هس

سعی کن اگه از اینجا سر در نیاوردی چن روز اول خوب بگردی
پاکی حق مسلم ماهاس

فقط سعی کن سرد نشی 1 بسته به اراده ات ممکنه پاکی طول بکشه اما کنار اومدن با گناه اصلا Vamonde نباید رخ بده!
سلام و خوش امد خدمت دوستای قدیمی عزیز و جدیدالورود ها.
خدمت عزیزانم هم بگم که خواستن مترادف توانستن هست..هیچ راهی و کلیدی بهتر و موثر تر از خواستن نیست..
یه توصیه مهم...خیلی براتون بهتره و یجورایی واجبه که از دادن مشخصات واقعی و غیره پرهیز کنید.چون ممکنه یه اشنایی هم ممکنه که اینجا باشه و شایسته نیست ابروی مومن پیش مومن بره یا خدای ناکرده بین اشنایان احتمالی به این صفت زشت شناخته بشین. کلا برای خودتون خوبه...از خودتون بگید و از مشکلات و نقاط ضعفتون برای قدم اول این اطلاعات کمک میکنه داداشا بهتر راهنمایی و کمکتون کنند.
ما اینجا هستیم که بقول داداش محب با این نکبت که مایه ننگ انسانیت هست کنار نمیایم و نخواهیم امدتا پاکی ابدی به یاری خدا...
خدا راهنمای شما به اینجا بوده پس بخودتون ببالید و از این فرصت استفاده کنید...یاعلی مدد
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سلامخوبین ؟
اومدم بگم من مدتی غیبت دارم نمی دونم تاکی ولی فعلا نیستم 
دلم براتون تنگ میشه مراقب پاکیاتون باشید

یاحق53
:16:
امیدوارم مثل حنا با مسولیت؛ مثل کزت صبور؛ مثل ممول مهربون، مثل جودی شاد و سر زنده؛ و مثل سیندرلا خوشبخت باشید!fiestafiesta
سلام 
عیدتون مبارک باشه
روزای پر از استرسی دارم امیدوارم این ماه شهریور زودی تموم بشه
برام دعا کنید لطفن
پاکم خدا رو شکر
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام خدمت همه. به یار ی خدای متعال وارد روز ۹۴ شدم.
از دوستایی که برای مسابقات و جشنها دعوتنامه میفرستن و نمیتونم شرکت کنم عذرخواهی میکنم.
روزهای شلوغی رو دارم پشت سر میزارم و وقت زیادی متاسفانه برای کانون نمیتونم بزارم....یاعلی مدد

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام
بعد یک هفته شکستم

واقعا ایمانم ضعیف شده
خیلی راحت می شکنم

چند دقیقه قبل خ ا

حس کردم اون لشکر حق و باطلی که می گن مبارزه می کنن با هم

هی می گفتن برو انجام بده
اون یکی می گفت نه نرو گناهه...

واقعا حس کردم دعوت به گناهه شیطان رو...

امیدوارم دوباره بلند شم...

قوی تر
Smiley-face-cool-2
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام

به به...
چشممون به جمال داداش های گرام روشن شد... 317

هرچند...
از غیبت و استرس و پرمشغلگی و شکست گفتین و هر کس یه جوره گیره...
امیدوارم روزهای پیش رو، روزهای خوشی براتون باشه...

به همراه جدیدمون، سعیدانه عزیز خوش آمد میگم... Welcome (1)

داداش ما می توانیم...
منتظر شنیدن خبرای خوبیم ها...
مرد میدونی مثل تو مطمئنم کم نمیاره... Khansariha (69)

داداش عطا توپ رو بگیر... که قراره دروازه بان باشی...
من در کمال نامردی در خط حمله بازی می کنم... 4fvfcja

این روزا خیلی بی انرژی ام...
انگار که یه مخزن ماست بهم چسبونده باشن... 17
باید یکم اکتیوتر شم... حالا چه جوریش رو نمی دونم... راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت... 53258zu2qvp1d9v
سلام. رفقا یه تجربه خیلی مهم ..خیلی خیلی مهم
داداشا بخدا لباسی که میپوشیم جنس و رنگ اون خیلی خیلی در تحریک و یا عدم تحریک موثره.بله حتی عدم تحریک. این قضیه در مورد تمام لباسها صدق میکنه اعم از راحتی لباس بیرون لباس زیر و غیره.
.
اکر واقعا دنبال ترک هستید دل از لباسهایی که تو تحریکتون موثر هستند بکنید و پوشش خودتون رو اصلاح کنید.
مثلا من یک زیر شلواری داشتم که پارچه ای خیلی لطیف و لخت ( با فتحه روی ل) عریان منظورم نیست ها....منظورم لخت مثل پارچه های حریری هست ..داشت...امروز بعد مدتها اون رو پوشیدم و البته شک کرده بودم به این قضیه ولی فکر میکردم شاید بخاطر حساسیتهای دوران اوج ابتلای من به گناه بوده که همچین فکری راجع به این قضیه دارم ولی دیدم جرقه هتی وسوسه از ته دل داره شروع میشه سریع عوضش کردم اتفاقا یادم اومد شاید بیشتر شکستهایی که داشتم زمانی بوده که این شلوار رو پوشیده بودم.بعد از عوض کردن شلوار کاملا وسوسه ها قطع شد.
حالا اکر خواستید و براتون جالب بود بگید تا یکم بیشتر راجع به بحث لباس براتون حرف بزنم.

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

اگه میشه بفرما
به نام خدا مانی هستم ی معتاد

از همین امروز تصمیم گرفتم که ترک کنم..بعد خدا امیدم به شما دوستامه...
هوامو داشته باشین

پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.
سلام. به لطف الله تعالی وارد روز ۹۵ شدم. پناه میبرم به خدا از شر نفس در هر لحظه..پناه میبرم به خدا از غرور..پناهذمیبرم به خدا از اینکه فکر کنم دیگه تز اب گذشتم....من همون موجود ضعیفم که با کوچکترین لغزش سر میخوره تو گناه مگر اینکه خدا نگهبانم باشه....

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام .من تازه واردم چه كار كنم
سلام  ميشه كمك كنيد . واسم عادي شده چه كار كنم . خيلي سخت شده
آقا مصطفی و آقا رامان

دوستای گل و همراه

برنامه از این قراره 
شما اول باید بری ده روزه و بگی یا علی که گفتی! مسوول مربوطه هم اسم شما رو یادداشت کرده
پس تشریف می بری تو مسابقه و هر روز می ری اعلام وضعیت خوب پاک بد تا زمانی که ارتقا بگیرید و برید بیست روزه

دومین چیز هم اینجایی که الان اومدی ینی رهروان یه پاتوق بسیار صمیمی هست که فقط پسر ها میان و میتونی مشورت بگیری و صحبت کنی
سریع اینجا رفیق پیدا می کنی و  خلاصه اینجا ی سفره خونه باصفاس
اینجا هم پر از آدمای مختلفه از قهرمان رزمجو که حدود سه ماهی هس که پاکه
تا من که یه سه چار روزه
خلاصه همه

یادت باشه اینجا کمپ هست اما رفیق هستیم اینجا و خیلی حرفا رو میشه زد کلی سوال دینی درسی ورزشی و این جور چیزا هس که تو کانون هس

سعی کن اگه از اینجا سر در نیاوردی چن روز اول خوب بگردی
پاکی حق مسلم ماهاس 

فقط سعی کن سرد نشی [تصویر:  1.gif] بسته به اراده ات ممکنه پاکی طول بکشه اما کنار اومدن با گناه اصلا [تصویر:  15.gif] نباید رخ بده!

شما از خودتون بگبد اگه دوس دارید؟
(1393 شهريور 18، 10:09)raman نوشته است: سلام  ميشه كمك كنيد . واسم عادي شده چه كار كنم . خيلي سخت شده
فقط یک کلام مرد باش

پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان