امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

Wink 
سلامKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

نمیخاین به عضوجدید خونوادتون تبریک بگین

خداراشکر نه امتحان دارم نه سرکار میرم که سرم شلوغ بشه cheshmakcheshmak

عمادجون یه لطف کن جلوی اسم منو 6 ستاره کن چون قصد دارم هرشب بهتون سربزنم 317317317317317
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
تبریک بیژن جان به ورودت

آواتارت خیلی قشنگه4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

Brick 
سلام بچه ها

اول :

بیژن (بدکار) و parsa5 عزیز به کانون و گروه جنگجویان کانون ترک خوش آمدین !! Welcome (1)

دوم :

خوبین ؟؟ 4fvfcja

آرمان جان شما که عضو این گروه هستی بیشتر به اینجا سر بزن 53258zu2qvp1d9v مثل هادی جان ببین همش اینجاست 4fvfcja parsa5 و بیژن ( بدکار) ان شاالله که هیچ موقع بدکار نباشی اصلا نگرانش نباشین خیلی راحت می تونین برای همیشه ترکش کنین فقط باید تمام راه های شکستتون رو ریشه کن کنین - منم به لطف خدا 20 روزه که پاکم 317

دیگه دارم کم کم به آخرای امتحانات پایان ترم می رسم و خوشحالم varzesh که وقتم آزاد میشه و بیشتر می تونم بیام اینجا انجام وظیفه کنم !! 53258zu2qvp1d9v برام دعا کنین !

فعلا

یا علی

cheshmak
سلام به همگی 317317
بچه ها یه سوال دارم....
اگه مثلا 10 روز اول ترک سخت باشه ، تمامه روزای بعدش هم سخته؟؟؟
یعنی حتی اگه یک سال هم بگذره بازم به همین اندازه وسوسه میشیم؟؟
یا دیگه چون خیلی وقته این کارو نکردیم کمتر وسوسه میشیم...

Smiley-talk038Smiley-talk038Smiley-talk038
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
نه . کلا مدل مبارزه عوض میشه

دو سه هفته ی اول مدل جنگ کلاسیکه

همش مبارزه و وسوسه

بعد این مدت دیگه مدلش چریکی میشه ، جنگ و گریز ( بازم نظامی شد4fvfcja )

یه مدت خیلی خوبی و اصلا وسوسه نمیشی یهو یه روز وسوسه میاد سراغت

اگه ردش کنی و دم به تله ندی و مغرور نشی و دست کمش نگیری میره تا حمله ی چریکی بعدی

بازه های زمانیشم زیاده ولی نباید بذاری با گذر زمان دچار غفلت بشی تا بتونی اون بازه زمانی رو به سلامت طی کنی

این ماله دو ماه بعد آغاز ترکه

تجربم از این مدت فراتر نمی ره

اینا تجربه های شخصی خودمه و مطمئن نیستم برای همه همین جور باشه

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام.
جوس زنده است. همین
"نه" رو محکم بگو به نفس
اگه دردش رو تحمل کردی
چند لحظه بعد رو یه پله بالاتری
سلام به همه
رز زرد اومد ولی اصلا کاری به ما تازه واردها نداشت
آخه یه راهنمایی ، کمک یا یه همچین چیزی به ما بکن
مرسی از لطف شما
و اینم بگم که هرچی شما مشغولیت خودتون را بیشتر کنین و وقت خالی نداشته باشین و خسته بشین با کاری که انجام میدین اصلا فکرتون به سمت این عمل ناپسند نمیره
این تجربه خود من هست ، چون هر وقت که من تو خونه الاف بودم به این کار کشیده شدم
موفق باشید
من الان 8 روزه که پاکم
البته یه 15 روز و یه 16 روز قبل دقیقا پشت سر هم پاک بودم که ...
سلام به همگی خوبین؟317317317317317

هادی جون و رز جون ممنون شما لطف دارین

رزجون اینو بگم که من از زمانی که اومدم تو کانون بچه ها رو دیدم که اینقدر برای ترک انگیزه دارن روحیه گرفتم و اینو بگم تا کمک شما بچه ها نباشه شاید حالاحالاها نتونم ترک کنم

البته من فکر کنم ازدواج بهترین راه ترک باشه البته برای منی که به سن قانونی رسیدم ولی با این وضعیت مشکلات اصلا نمی خوام بهش فکر کنم

قربون همتون برم خیلی گلین بای
نشان 100 روزه

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

بچه ها سلام.
دیروز داشتم سخنرانی حجت السلام حدائق رو گوش میکردم که واقعا بعضی نکاتش بسیار قابل توجه بود و گفتنش برای دوستانم خالی از لطف نیست:
ایشون میگفتند که "جوان وقتی عبادت میکنه باید تمام ذهن و قلبش پیش خدا باشه".
مثلا ما وقتی نماز میخونیم حواسمون به همه جا هست الا نماز.البته در این امر شیطان هم مقصر است به همین دلیل است که وقتی ما میخواهیم در راه رضای خدا عملی واجب یا مستحب را انجام دهیم باید قبل از ان تزکیه نفس انجام دهیم.مثلا فرض کنید موقع اذان ظهر رسیده و وقت نماز است,من جوان چون به نماز اول وقت اعتقاد دارم سجاده را پهن میکنم و میخواهم که نماز بخوانم ولی اصلا حوصله ندارم(حسش نیست!) بنابراین اگر این نماز خوانده شود مطمئنا برای خود فرد نیز دلچسب نیست.
پس باید چکار کرد؟؟راهکار چیست؟؟
در این حالت است که باید تزکیه نفس انجام داد.برای مثال تا سجاده را پهن کرد ناگهان به خود بگوید که من چقدر تشنه هستم و یا اینکه فلان کار را نیمه کاره رها کرده ام , ای کاش اول تشنگی خود را برطرف میکردم و یا اینکه ان کار را تمام کنم و بعدا نمازم را بخوانم!
اما پس از این افکار با تمام وجود خدایی خود بگوید: "نه" هرگز وقت عبادت خود را برای کارهای دنیوی از دست نمیدهم.چطور از خدای خود دست بکشم در حالی که او مرا برای حضور در پیشگاهش(نماز)فراخوانده است.حاضرم چون سرور و سیدم ابا عبدالله الحسین(ع ) تشنه بمانم چون که میدانم اگر در این لحظه عبادتش کنم در اخرت مرا از چشمه های بهشتی سیراب خواهد کرد
همین امر موجب می شود که شوری عجیب در دل جوان بیفتد و قبل از انکه نیت به نماز خواندن کند با خود بگوید:خدا امروز برای رضای تو برروی نفس پا گذاشتم و با پتک دیوار شیطان را شکستم و این کار با لطف تو انجام شد, "خدایا شکرت"
مطمئن باشید با این روش عباداتتان حال و هوای دیگری خواهد گرفت.Muscular

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
از خدا بخواهیم مرگ ما مرگی باشه که خود اون مرگ هم باعث روسفیدی ما بشه.
انشاالله...
[تصویر:  05_blue.png]
(1389 بهمن 2، 22:09)توبه18 نوشته است: نه . کلا مدل مبارزه عوض میشه

دو سه هفته ی اول مدل جنگ کلاسیکه

همش مبارزه و وسوسه

بعد این مدت دیگه مدلش چریکی میشه ، جنگ و گریز ( بازم نظامی شد4fvfcja )

یه مدت خیلی خوبی و اصلا وسوسه نمیشی یهو یه روز وسوسه میاد سراغت

اگه ردش کنی و دم به تله ندی و مغرور نشی و دست کمش نگیری میره تا حمله ی چریکی بعدی

بازه های زمانیشم زیاده ولی نباید بذاری با گذر زمان دچار غفلت بشی تا بتونی اون بازه زمانی رو به سلامت طی کنی

این ماله دو ماه بعد آغاز ترکه

تجربم از این مدت فراتر نمی ره

اینا تجربه های شخصی خودمه و مطمئن نیستم برای همه همین جور باشه
ممنون توبه جان... آخه من الان تو مسابقه ی 10 روزه هستم... 9 روز گذشته امروز خیلی وسوسه شدم اما به خیر گذشته تا الان 1

بچه ها برام دعا کنید
مرررررررررررررررسی
4141cheshmak
Wink 
(1389 بهمن 2، 21:07)dr30na نوشته است: سلام به همگی 317317
بچه ها یه سوال دارم....
اگه مثلا 10 روز اول ترک سخت باشه ، تمامه روزای بعدش هم سخته؟؟؟
یعنی حتی اگه یک سال هم بگذره بازم به همین اندازه وسوسه میشیم؟؟
یا دیگه چون خیلی وقته این کارو نکردیم کمتر وسوسه میشیم...

Smiley-talk038Smiley-talk038Smiley-talk038

سلام dr30na جان

ببین اگه شما 10 روز اول رو به پاکی بگذرونی و همینجور پیش بری از 15 روز که گذشت کارت خیلی خیلی راحت میشه و می تونی دیگه تا آخرشو ادامه بدی !! البته باید رعایت بعضی از چیزا رو هم بکنی - دوری از دیدن تصاویر تحریک کننده و . ..

همینجور ادامه می دی می رسی به 30 روز و بالاتر - اون وقته که دیگه بدنت به تعادل می رسه و حالت طبیعی خودشو بدست می یاره و شما دیگه هیچ فشار جنسی رو تجربه نمی کنید چون خود بدن عمل دفع اسپرم رو انجام می ده (( همون جنب شدن در خواب رو می گم )) البته ببخشید اینقدر واضح می حرفم 53258zu2qvp1d9v چون لازمه باید بگم !! اون وقته که دیگه کارت خیلی خیلی راحته 317

(1389 بهمن 2، 22:41)Juice نوشته است: سلام.
جوس زنده است. همین

سلام جوس جان

خوبی ؟

ان شاالله زنده باشی داداشی 53258zu2qvp1d9v بیشتر بهمون سر بزن !

(1389 بهمن 2، 22:53)ramiy نوشته است: سلام به همه
رز زرد اومد ولی اصلا کاری به ما تازه واردها نداشت
آخه یه راهنمایی ، کمک یا یه همچین چیزی به ما بکن
مرسی از لطف شما
و اینم بگم که هرچی شما مشغولیت خودتون را بیشتر کنین و وقت خالی نداشته باشین و خسته بشین با کاری که انجام میدین اصلا فکرتون به سمت این عمل ناپسند نمیره
این تجربه خود من هست ، چون هر وقت که من تو خونه الاف بودم به این کار کشیده شدم
موفق باشید
من الان 8 روزه که پاکم
البته یه 15 روز و یه 16 روز قبل دقیقا پشت سر هم پاک بودم که ...

ramiy جان سلام

خوبی ؟

دوست عزیزم منکه جایی نرفته بودم که بخوام برگردم من فقط کمی سرم شلوغ بود 53258zu2qvp1d9v درگیر امتحانات پایان ترم و . ... 53258zu2qvp1d9v

درضمن من هر کاری از دستم بر بیاد برا شماها می کنم تا پاک بشین و پاک بمونین ولی من نمی دونم چی بگم از کجا بگم ؟؟؟ Khansariha (134) من برای چندمین بار دارم می گم قبلا هم گفتم هر کسی مشکلی - سوالی - راهنمایی و .. . داره عنوان کنه من جوابشو می دم و کمکش می کنم !! بپرسین من در خدمتم 53258zu2qvp1d9v
سلام به همگی

در مورد آوارتارم ظاهرا ترسناکه و بعضیارو ترسونده 1744337bve7cd1t81ولی به خودم قول داده بودم تاکامل ترک نکردم نه آواتار نه نام کاربریم عوض نکنم ولی چون احترام دوستام برام واجبه و به نظرشون احترام میذارم عوضش میکنم Khansariha (8)
راستی بچه ها بعد2سال بیکاری امروز1کار جدید توی شرکت حسابداری پیدا کردم باید برم برای مصاحبه چون میدونم قلب همتون پاک میخوام برام دعا کنین 5353
نشان 100 روزه

سلام
آقا ممنون.. بسيار لطف كردين.. بسي خوشحال شديم..4fvfcja

موفق باشين..
ياعلي.

با عرض پوزش از اهالي اين گروه اين ارسال به جهت ذوق زدگي بود..!
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1389 بهمن 3، 14:38)بدکار نوشته است: سلام به همگی

در مورد آوارتارم ظاهرا ترسناکه و بعضیارو ترسونده 1744337bve7cd1t81ولی به خودم قول داده بودم تاکامل ترک نکردم نه آواتار نه نام کاربریم عوض نکنم ولی چون احترام دوستام برام واجبه و به نظرشون احترام میذارم عوضش میکنم Khansariha (8)
راستی بچه ها بعد2سال بیکاری امروز1کار جدید توی شرکت حسابداری پیدا کردم باید برم برای مصاحبه چون میدونم قلب همتون پاک میخوام برام دعا کنین 5353

بیژن جان منم برای هم دردی آواتارم رو عوض کرم 1
بهت تبریک میگم امیدوارم موفق باشی...

مرسی رززززز زززززرد جان
آخه خیلی نگران بودم که تا آخر تحمل کردن با همین مقدار وسوسه شدن خیلی سخته ....
اما حالا دیگه نگران نیستم 31741Muscular
سلام به همه بچه های عزیز من تازه واردم و میخوام ترک کنم اما هر کاری میکنم نمیتونم. در حال حاضر هم تو شرایطی هستم که اگه ادامه بدم تموم زندگیمو نابود میکنه دارم برای کنکور دکترا میخونم ولی این نمیزاره
تو رو خدا یه کاری برام بکنید من وضعم خیلی خرابه تقریبا هیچ کاری نمیکنم فقط دنبال اینکارم همش تو اینترنتم چت میکنم و بعد انزال یه دو ساعت پشیمون میشم و دوباره شروع میکنم
نمی دونم چکار کنم بخدا میخوام خود کشی کنم به دادم برسید

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان