امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

فرزین جان اگه نظر منو می خوای اول از همه اگه نمازتو نخوندی همین الان برو بخون تا به خودت مسلط شی

بچه ها لطفا به این دوستمون کمک کنید
من الان یکم وقتم کمه اما سعی می کنم بمونم و کمکت کنم

ممنون

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام فرزین جااااان....
خوش اومدی....4fvfcja
فرزین جان اول از همه باید به خدا توکل کنی ..(حتما نماز رو اگه نمیخونی شروع کن... حتما)
دوم اینکه بخوای ترکش کنی... اگه اراده کنی ترک کنی شاید اولش سخت باشه اما مطمئن باش میتونی...
سعی کن روز به روز اینکارو کمتر کنی... (بدون که نمیشه یه شبه ترکش کرد)
هر وقت وسوسه میشی از خونه بزن بیرون یا برو تلوزیون نگاه کن .. یا هرکاره دیگه که میتونی...
من خودم کنکوری هستم .. خودمو با درس مشغول میکنم... اما هروقت خیلی وسوسه میشم پا میشم یه دوری تو خونه میزنم و اعوذ بالله میگم....
چت کردنو هم بذار کنار... آخه با چت کردن جز اینکه وقتت تلف میشه و عمرت میگذره چیزی هم گیرت میاد؟؟؟... به خدا نه....
تازه چت کردن باعث میشه به جای رفتن دنبال تفریحات سالم همش تو اینترنت بگردی و خودتم میدونی که اینترنت پره از فیلم و عکس مستهجن....
از همین الان شروع کن... کمتر برو چت کن (به جاش بیا تو کانون) و برو یکم قدم بزن تو خیابون.... راستی اگه میبینی تو خونه خیلی وسوسه میشی برو کتابخونه درس بخون
اینجوری بهتره...
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
اقا فرزین سلام.
به خدا اینو بدون که اگه گرفتارش بشی همه چیزت رو ازت میگیره.قوای جسمانی رو به ضعف میره-اعصابت ضعیف میشه-تمرکزت برروی مطالب کم میشه و از همه مهمتر ایمانت رو از دست میدی.
به این فکر کن که اگه بذاریش کنار به امید خدا میتونی توی ازمون دکتری قبول بشی و با سربلندی درس بخونی و زندگی کنی.
به این فکر کن که با قبولیت توی دانشگاه اونم مقطع دکتری پدر و مادرت چقدر خوشحال میشن و تا آخر عمر بهت افتخار میکنند.
اما اگه گرفتار بشی باید قید دکتری و دانشگاه و درس رو بزنی.
یه چیزی بگم:کمتر از اینترنت استفاده کن سعی کن بیشتر درس رو بچسبی.
الان هم یه تلاوت قران کریم برات میذارم سریع بهش گوش کن و وقتی حال و هوای معنویت برگشت سریعا رایانه رو خاموش کن.بعدش برو حمام و به نیت اینکه امشب اربعین آقامون حسین(ع) هست غسل کن و همونجا به خدا بگو:
خدایا به خاطر آقا امام حسین(ع) -به حق پهلوی شکسته مادرش زهرا (س) و به حق سرور و صاحبم آقا امام زمان(عج) , گناهانم رو ببخش و کمکم کن که بیشتر از این توی این منجلاب فرو نروم."برحمتک یا ارحم الراحمین"
اینم از تلاوت :
قران راهگشای مشکلات
مطمئن باش دعات می کنیم...

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
از خدا بخواهیم مرگ ما مرگی باشه که خود اون مرگ هم باعث روسفیدی ما بشه.
انشاالله...
[تصویر:  05_blue.png]
من یه عقاید دیگه دارم و تا حالا نماز نخوندم
نمیدونم چطور بگم شاید فکر کنید دارم مسخره میکنم ولی به خدا ادم خیلی با قید و بندی هم هستم به خدا اعتقاد دارم و خیلی هم دوسش دارم
فقط این چت کردن و بعدشم ... خوره شده و افتاده تو جونم امروز 2 بار اوون کار رو کردم.
خلاصه یواش یواش دارم از بین میرم
کاش شرایطش رو داشتم و ازدواج میکردم لعنت به کشور که با اینکه من فوق لیسانس دارم کار گیرم نمیاد.
تو رو خدا کمکم کنید
اگه به خدا اعتقاد داری باید به قران هم اعتقاد داشته باشی. به خدا اگه به قران گوش کنی حال و هوات عوض میشه.
یه بار امتحان کن.
منم مثل تو بودم تا میرفتم توی اینترنت , شیطون وسوسه ام میکرد و مدام منو به جاهای دیگه هدایت میکرد.اما همین که از پشت رایانه بلند میشدم انگار که یه حس دیگه ای داشتم اخه دیگه منبعی نبود تا وسوسه بشم.
به نظر من الان بیخیال اینترنت و انجمن شو .برو حموم و بعدش سریع بگیر بخواب.
این سخن رو هم فراموش نکن:
" نفس خود را به کاری مشغول کن وگرنه او تو را به کاری مشغول خواهد کرد"

تا میتونی با خدا راز و نیاز کن و اگه بتونی با اشکهات باهاش صحبت کنی اینطوری بیشتر هوات رو داره!

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
از خدا بخواهیم مرگ ما مرگی باشه که خود اون مرگ هم باعث روسفیدی ما بشه.
انشاالله...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام فرزین جان

اینایی که بچه ها گفتند خیلی عالی است .
خوب روش های دیگه هم هست.
ورزش اولا
پرهیز غذایی دوما
مسنجرت رو کلا پاک کن سوما
برو کتابخونه درس بخون چهارم
بیا کانون زیاد پنجما
البته ارتباط قوی با خدا از همش بهتر و سریعتر است!

و یادت باشه تا خودت نخوای نمیشه ها. اینکه گله و شکایت کنی از زندگی بعدش دوباره بری سراغش که نشد!13 خیلی ها بودن که شرایط تو رو داشتن ولی الان پاک پاک هستند.
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

به خدا خیلی سعی کردم ولی نمی دونم چرا مثلا بعد چند روز که میگذره یه جورایی به خودم حق میدم که دوباره برم سراغش و باز شروع میشه.
بعضی وقتا فکر میکنم من مشکل روانی دارم.
آخه دوستام همیشه از من به عنوان یه پسر خوب اسم میبرن و فکر میکنن که من اصلا اهل این کارا نیستم
خیلی وقت شده که حتی خودم هم کتک زدم گریه کردم ولی نمیشه
3 سال پیش یه نفر من با چت روم یاهو آشنا کرد و از اوون موقع بدبخت های من شروع شد البته باید بگم خودم هم پتانسیلش رو داشتم ولی اونجا داغونم کرد.
باز از راهنمایی هاتون ممنونم
امیدوارم با کمک شما بتونم از شرش خلاص بشم
سلام به همگی Khansariha (48)
نمیدونین 1شب نبودم چقدر دلم برای کانون تنگ شده بود اخه عادت کردم هرشب 1سری به همه بزنم
خدمت آقای فرزین دوست تازه واردمون ورودشمابه کانون تبریک میگم مطمئن باش اینجا بهت خوش میگذره و روی من هم حساب بکن تاجای که بتونم کمکت میکنم

راستی 1رکورد زدم چندشب پیش اون فکرلعنتی داشت میومد توسرم که باچندتا صلوات ردش کردم به جرات میتونم بگم بعد اینهمه سال این اولین باری بود که تونستم جلوی خودم بگیرم 317
پس دیروزود داره ولی خواستن توانستنه چی گفتمhahahahahaha
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]

سلام خدمت دوستا گگگگگگگگگگل جنگجو
فرزین جان خوش اومدی
----------------
بدکار عزیز خیلی عالیه که نمیزاری افکار بد بیان سراغت
همه چی همیشه از این افکار شروع میشه
----------------------
بچه ها این دکتر کجاست؟
هادی خبری ازش نداری؟
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
خیلی ممنون از همتون
دکترمون که نیست
منم خبری ندارم فعلا ازش53258zu2qvp1d9v

Brick 
سلام بچه ها

فرزین جان به کانون و گروه جنگجویان کانون ترک خوش آمدی !! Welcome (1)

فرزین جان شما ابتدا باید راه های شکستتو ریشه کن کنی 53258zu2qvp1d9v تا هیچ راهی برای شکست دوباره ات نباشه و ضمینه برای شکست فراهم نشه !! همینطور که بچه ها هم بهت گفتن باید مسنجرتو مدتی حذف کنی تا زمانی که به تعادل برسی و از اینترنت بیشتر برای سر زدن به کانون استفاده کنی 317 خوب جایی رو انتخاب کردی ! 4fvfcja راهنمایی - سوالی داشتی و . .. در خدمتم !! 53258zu2qvp1d9v

هادی جان و تولد40 خان این جریان آقای دکتر چیه ؟؟ Khansariha (134) کی هست شما مدام دنبالشین ؟؟!!؟؟

42

بابا سینا رو میگیم دیگه
آخه دکتره 4fvfcja
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
متاسفانه امروز هم با اینکه خیلی زور زدم یه دفعه نمی دونم چطور شد بازم............
لعنت به من
چرا آخه آخه چرا
همه مسنجر و این چیزا رو حذف کردم کلی ولی بازم تو یه لحظه اغفال شدم.
دیگه به خدا نمی دونم چکار کنم
ترک که یکهویی نمیشه فرزین جان
گر صبر کنی ز قوره حلوا سازم

کم کم!
باید دورش رو زیاد کنی
مثلا الان هفته ای یک بارSmiley-face-cool-2

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان