امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

همساده اینقدر حساس نشو به این مسائل...یکم استرس خوبه که ادم حواسشو جم کنه ولی اینقدر زیاد مضره....اخرش مگه چی میشه؟

اخره اخرش اخراجه دیگه...

عاشق هم گفت پاکیت مهمتره...

----------

دوستان اگه مطلب مهمی داشتید که حس کردید خوبه بذاریدش توی نسیم خیلی شیک و مجلسی از یکی از خانومای کانون بخوایید براتون

پست رو بذارن اونجا.... 53 اگه خیلی هم کنجکاو شدید اونور چه خبره از یه کدومشون بپرسید اونجا چی میگید؟!!! اونم میگه چیز خاصی نمیگیم! 53

---------
عاشق راست میگه...تیم قویه ایندفعه... Khansariha (69)

دوتا تیم خفن تشکیل میدیم با یه مدیریت خوب قطعا همه هفته ها سبز میشه... Khansariha (46)

---------
نقل قول: حسن ظن داشته باشیم به همدیگه، اگه یه مسئولیتی گرفتیم هر دلیل و منطقی دارین برای گرفتن مسئولیت داشته باشین ولی هرگز و هرگز انتظار تشکر و قدردانی نداشته باشین. مسئولیت رو مترادف خدمت بدونید. صبح تا شب اینجا بودی اصلا اومدی کانون رو تی کشیدی به هیچ عنوان انتظار تشکر حتی یه خسته نباشید خشک و خالی نداشته باشید. این شرط اول قبول کردن خدمت گرفتنه. هر کسی مسئولیت میگیره اگه مشکلی بین اون و یه کاربر دیگه پیش اومد جوری رفتار نکنید که چون مسئولیت داره و یه خدمت رو برداشته پس یه حقی داره.

در ادامه ی این هم میگم اونی که سرپرستی قبول میکنه اجرش با خداست....بالاخره داره زحمت میکشه برای خلق خدا...

بعضی وقتا حس میکنم بعضیا برای اینکه یه کاره ایی باشن مسئولیت قبول میکنن(حالا اینجا نه یه فروم دیگه)

توی یه انجمن دیگه ناظمش عقده ی اخطار دادن داره! Gigglesmile

اگه علاقه دارید به تاپیک یا بخشی توی کان?
.............. 
درخشنده
 از این حرفا گذشته میشه بگی ترک گروهی چطور بهت کمک میکنه ؟
مثلا چه فرقی با این داره که خودت باشی یا اینکه یه مسابق تو یه گروه؟
مزایای گروه رو میدونم ولی خب میخوام بدونم چه اتفاقاتی واسه تو یا داداش به امید خدا میفته که اینقدر دوست دارین این مسابقات گروهی رو؟ 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
داداشا بیش از یک سال پیش داداش علیرضا یک مساله رو مطرح کرد تو کانون و من هم پیگیرش شدم و یه راهکاری پیدا کردم. از اونجایی که هم مطلب مفیده و هم بعد از یکسال فراموش شده دوباره میزارم تا همه استفاده کنن.
.
.
.
سلام مجدد خدمت همه داداشا. یه مطلب ارزشمند براتون اوردم پیرو همون بحثی که اقا علیرضا در مورد بی حیایی که بعد از گناه در آدم بوجود میاد و هر دفعه بیشتر میشه ..
برای نماز ظهر امروز رفتم مسجد و قبل نماز پیش امام جماعت مسجد که یک سید پیر واقعا عالم و متواضع و واقعا بی ادعا هست و همین مساله رو مطرح کردم. ایشون سه تا راهکار فرمودند که من میگم خدمتتون من رو هم انشاالله دعا کنید:
۱- در ذهنمون تصور کنیم بواسطه گناهی که انجام دادیم دارن مارو به نحوی مجازات میکنند و این تصویر سازی(سید روی تصویر سازی تاکید کردند)رو انجام بدیم تا نفسمون بواسطه گناه لجام گسیخته شده متذکر کنیم.
۲-روزی هفتاد بار (حداقل)ذکر استغفار رو بگیم که در روایات زیاد اومده.همچنان که خدای بزرگ به پیغمبر فرمود:مادامی که تو و استغفار در این امت هست انها رو عقاب نمیکنم.
۳-یک هفته ذکر صلوات هدیه بروح حضرت ام البنین و یک هفته صلوات هدیه بروح مادر امام زمان.جمعا دوهفته در مورد تعدا ذکر صلوات هم چیزی نگفتند که عرف معمولا یکدوره تسبیح معادل یکصد صلوات هست...یاعلی  و التماس دعا..
این هم یک مطلب مفید دیگه از آرشیو سال گذشته
.
.
.

این هم همون لینکی که مختصر به زندگی عرفا و اخلاقیون پرداخته. برای شروع و قدم اول جهت وارد شدن به این معقوله اکیدا توصیه میکنم از این لینک استفاده کنیم...رفقا باز هم نیگم خدمتتون خیلی خیلی این روش موثره.کسایی که دنبال یه شاه کلید هستند و کسانی که دنبال یه دوئینگ برای پیروز شدن بر نفس و شیطون ملعون هستند این یه مورد استثنایی هست....

http://serajnet.org/userfiles/www.salehin.com/fa/fa_pages/hekayat.htm
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
داداش رزمجو
این لینکت پر عرفاست من گبج شدم
یکیشو بگو که بخونیم 303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
فرقی نداره داداش...
همشون مفیده
شیخ رجبعلی خیاط برای شروع میتونه خوب باشه. البته تو این لینک نیست. ولی تو گوگل سرچ کنی به وفور پیدا میشه
امام علی علیه السلام:
پاداش رزمنده شهید در راه خداوند بالاتر از پاداش انسان پاکدامنی نیست که توان انجام گناه ( را دارد ولی خود را ) آلوده نمی سازد. انسان پاکدامن نزدیک است که فرشته ای از فرشتگان الهی گردد.
(نهج البلاغه ، حکمت 474)
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

داداشا برا ما صلوات نمی فرستید؟؟؟ 4fvfcja 

دلمان خواست 1
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
ختم صلوات برای داداش قاصدک
برای پیروزیش در برابر وسوسه های شیطان و نفس اماره

1- همساده 14
2- 
3- 
4-
5-
6-  
7- 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
ختم صلوات برای داداش قاصدک

1- همساده 14
2- روزبه +14 53
3- 
4-
5-
6-  
7- 
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
تم صلوات برای داداش قاصدک

1- همساده 14

2- روزبه +14 [تصویر:  8.gif] 

3- فرزاد 14

4- 53

5- 53

6-   53

7-  53
تم صلوات برای داداش قاصدک

1- همساده 14

2- روزبه +14 [تصویر:  8.gif] 

3- فرزاد 14

4- رضا.د 14[تصویر:  8.gif]

5- [تصویر:  8.gif]

6-   [تصویر:  8.gif]

7-  [تصویر:  8.gif]

دوستان شرایط داره خیلی سخت تر میشه.
راستش انتخاب رشته ی دبیرستان اولین انتخاب مهم زندگیه و بقیه ی تصمیمات بر اساس اون شکل میگیره. من راجع به رشته ها خیلی تحقیق کردم. از اوایل سال تحصیلی دنبالشون بودم و خیلی خیلی مطلب راجع بهشون خوندم. اما به لطف خدا هر روز دارم به چیزی که علاقه دارم نزدیک تر میشم. یعنی همون کامپیوتر. دلیل اینکه ریاضی رو انتخاب کردم فقط کامپیوتر بود. اما شرایط عوض شد. دوباره سر دو راهی قرار گرفتم. مادرم بهم پیشنهاد داد که برو فنی رشته ی کامپیوتر. دل تو دلم نیست. واقعا نمیدونم چیکار کنم !

1- رشته ی ریاضی در شهر غریب یا 2- رشته ای که خیلی بهش علاقه دارم در شهر خودم ( که البته باید ببینم اینجا هنرستان این رشته رو داره یا نه)

خواهش میکنم راهنماییم کنید.  53258zu2qvp1d9v Khansariha (8)
من خودم کامپیوتر خوندم داداش رضا
به نظرم از ریاضی بری بهتره چون اونجا بعد کنکور میری واسه مهندسی
ولی وقتی بری رشته فنی میری واسه کاردانی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 مرداد 14، 19:51)همساده نوشته است: من خودم کامپیوتر خوندم داداش رضا
به نظرم از ریاضی بری بهتره چون اونجا بعد کنکور میری واسه مهندسی
ولی وقتی بری رشته فنی میری واسه کاردانی

جداً ؟ خیلی جالبه. تو هم کامپیوتر و برنامه نویسی دوست داری ! چه تفاهمی .
یعنی هیچ راهی نیست برای کسی مث من ریاضی بدک نیست و برنامه نویسیش خوبه و با طراحی وب آشنایی داره ؟ منظورت رو میفهمم. یعنی من اگه بخوام میتونم خودمو بکشم بالا ؟ اصلا در طول سال میتونم روی ریاضی و فیزیکم کار کنم ؟ بیسیک و ویژوال آشنایی دارم. طراحی وب رو هم این تابستون شروع کردم ولی فقط تا تئوری پیش رفتم و فعلا رهاش کردم.

تف تو این مملکت. تو کل دنیا رشته های فنی با ارزش ترینن. حتی در کشور های استرالیا کسایی که معدل بالایی دارن میرن فنی ولی اونایی که معدلشون پایینه میرن نظری. ایران همه چیش برعکسه. ولی برام مهم نیست. میرم دنبال علاقه ام، چیزی که همه میگن.

خب تو الان کدوم دانشگاهی ؟ گرایش نرم افزار یا سخت افزار ؟ میشه بیشتر راهنماییم کنی.  53 Khansariha (18)
 من که واقعا متوجه نمیشم!
ورزش هست ، درس میخونم، 2 ساله تو کانونم!
اما.......چرا ظهر ها فشار بهم میاد و میرم پای تبلتو ...از گوگل پلی فیلتر شکنی رو که پاک کردم میگیرم! گوگل پلی هم پاک کنم بازم تو نت گیرم میاد!
دیگه واقعا دلم میخواد داد بزنم 
ای خدا من خر سال دیگه کنکور دارم تا کی باید الوده باشم
Nariman........
فکر نکنم راهنمای خوبی باشم.
چون من بعد گرفتن مهندسی کامپیوتر فهمیدم به یه رشته دیگه علاقه دارم. ارشد تغییر رشته دادم 4
خانم میتوانم ارشدم کامپیوتره میتونی از اون سوال کنی 53258zu2qvp1d9v7
در کل نظر من اینه اگه میخوای برنامه نویس خوبی بشی از رشته ریاضی بری خیلی بهتره 
پایه ریاضی قوی میخواد مهندس خوب شدن
سلام داداش بوگاتی اجازه هست یه سوال کنم.
چرا قبل شکست نمیای؟
همون لحظه ای که خیلی اورژانسی شدی؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 مرداد 14، 20:27)همساده نوشته است: فکر نکنم راهنمای خوبی باشم.
چون من بعد گرفتن مهندسی کامپیوتر فهمیدم به یه رشته دیگه علاقه دارم. ارشد تغییر رشته دادم 4
خانم میتوانم ارشدم کامپیوتره میتونی از اون سوال کنی 53258zu2qvp1d9v7
در کل نظر من اینه اگه میخوای برنامه نویس خوبی بشی از رشته ریاضی بری خیلی بهتره 
پایه ریاضی قوی میخواد مهندس خوب شدن

حق با توئه. باید بپرسم ببینم میشه یا نه ؟  در هر حال ممنون Khansariha (8)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان