امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
اقا این هفته وهفته قبل هم ماسبز بودیما
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام . با لطف و عنایت خدای رئوف و رحیم این بنده ضعیف و ناتوان روز هفدهم رو پشت سر گذاشت .
.
.
در ضمن استقبالتون از پیشنهاد معجزه گرم شگفت زدم کرد واقعا ...

(1394 مرداد 15، 5:17)مرد مجاهد نوشته است: سلام به همه ی رفقا
و ممنون (فکر کنم برادر درخشنده بود!) بابت نوشتوندن ما در دور جدید 4chsmu1

عاشق جان، خیلی ممنون از محبتت ... تشویقای شما برادرای از من جلوتر باعث میشه به امید خدا منم سعی کنم خودمو بکشم بالا.

نقل قول: یه چیز دیگه : داداش وسوسه شدن شرم نداره ، شکستن چرا 
این نکته ی مهمیه!
نمیدونم از کجا به ذهن ما راه پیدا کرده به طور نامحسوسی
که از وسوسه گرفتن عذاب وجدان سراغمون میاد
و در ذهن اثر تخریبی میذاره
وسوسه اتفاقا باید روح جهاد رو در ما بیدار کنه.

البته چاره ی وسوسه نکردن و در دل نگه داشتنش خوب نیست.

خبر خوب!
دیشب پاک خوابیدم 1
پریشب هم که اتفاق افتاد بر خلاف روال معمول با فاصله ای بیشتر از نیم ساعت از خوابیدن بود
شاید یعنی که بیشتر زور زده شیطان برای غلبه.

این دو شب با خوندن کتاب "سلام بر ابراهیم" خوابیدم.
در احوالات شهید ابراهیم هادی

آقا،
کاری به گرایشهاتون ندارم
اگه میخواید
با یه "مرد"
با یه "پوریای ولی" زمانه آشنا بشید
این کتابو بخونید.

یه مشکل خ.ا. اینه که کران بالاهای ما رو اورده پایین

فوق آرزومون شده 100 روز پاکی.

چه وضعیه آخه؟

ما ترک کنیم
تازه میشیم عادی
نخیر
باز هم زیر عادی

باید به طور منطقی و به دور از جوگیری چشم اندازامون رو گسرتش بدیم.

یا علی

داداش مرد مجاهد واقعا خوشحالم کردی و الحمدلله . روح جهاد واقعی رو در گروه رهروان پاکی به منحصه ظهور در آوردی . آقای رزمجو (خودم) و سایر آقایون ببینید ، داداش مرد مجاهد اون روز یطور اومد صحبت کرد که همه منتظر بودیم تا ساعاتی بعد خبر شکستش رو اعلام کنه ، ولی بر خلاف تصور یه مقاومت مشتی کرد و رد شد و همچنان داره ادامه میده .  ما هم تو موقع بحران باید روحیه جهادیمون رو نشون بدیم و تازه اون موقع باید پنجه بندازیم تو پنجه دیو نفس!

دوست دارم همه گردو خاک کنند. هر کی از دور گروه رهروان رو می بینه انگار داره به میدون جنگ نگاه می کنه...
ماشاالله جنگجوها بجنبید!!
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
(1394 مرداد 15، 7:42)درخشنده نوشته است: دوستان (مخصوصا نریمان) امروز داشتم به یه چیزی در مورد ترک فکر میکردم که خیلی توی زندگیم تاثیر داشت...

خودار.. باعث میشه که ادم فکر کنه همیشه فرصت داره و تکرارش میکنه...

من 10000 بار اینکارو کردم و همش توبه کردم....هر بار که انجامش دادم دیدم فرصت دوباره هست برای پاک شدن...گفتن فلان بار گر توبه شکستی بازا!

ولی توی زندگیه شخصی خیلی وقتا هست که  یک  اشتباه کنی دیگه نمیتونی برگردی... مگر اینکه بری بهشت بخوای اونجا دوباره اشتباهتو درست 

کنی! 

عادت کرده بودم اشتباه کنم چون میدونستم راه برگشت وجود داره...

نریمان داداش هرکاری میتونی انجام بده برای ترک.... وضعیتت حساسه...ممکنه یه روز بهت بگن نمیتونی برگردی... 53

ما به فریب دادن عادت کرده بودیم ....
این شهوت چقدر مرموزه لعنتی...
مثلا من نخوام زیر بار حرف زور برم هیهات منه ذله بگم بعدش موجب رنجش خودم و بقیه بشم. با این نیت که دارم کار خوبی میکنم. تهش رنجش تهش لغزش....
واقعا درود بر هر کسی گفت که تو راه هوشیاری همه چیز و بزار زمین بعد وارد شو. همه چیز حتی توصیه به زیر بار حرف زور نرفتن 

یهو میبینی شهوت از اون طریق وارد شد.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام دوستان؛ رضا هستم یک معتاد جنسی  303

امروز برام یه مسئله ای روشن شد و به وضوح رفتاری رو دیدم که خودم قبلا داشتم.
وقتی وارد خونه شدم، صدای جر و بحث به اوج خودش رسیده بود. دعوای بین بابا و خواهرم بود. (خواهر بنده 4 سال ازم کوچیکتره).
یاد رفتار های خودم افتادم. چندین سال پیش منم به پدر و مادرم خسارت های زیادی زدم. اما از وقتی با برنامه آشنا شدم، ریشه ی بیماریمو پیدا کردم و فهمیدم که این رفتار های نابجا ناشی از بیماری منه.
به واقع من از خودم اختیاری نداشتم، این شهوات افراط گونه بود که من رو هدایت میکرد، به من میگفت چیکار کنم و چی بگم.
خدا رو شاکرم که از چند سال قبلم خیلی خیلی بهتر شدم. سال پیش خیلی وابسته به آهنگ و موزیک بودم تا جاییکه سایت موزیک زدم و هر روز ساعتی از عمرم رو مشغول گوش کردن و در آوردن متن آهنگ بودم. احساس میکردم آهنگ منو تسکین میده و به آرامش میرسونه.
اما الان خدا رو شکر به جز 2 یا 3 استثناء آهنگی در کامپیوتر من نیست، اون سایت رو رها کردم و دارم روی بهبودیم کار میکنم. این پیشرفت رو به وضوح حس میکنم.
من میدونم اوقاتی که احساس میکنم باید آهنگ بخونم و آهنگ های غمگین میخونم بیماریم امکان داره فعال بشه چون آهنگ غمگین حالمو خراب میکنه و باعث میشه تا از برنامه هام فاصله بگیرم.

امروز ظهر یاد گذشته افتادم؛ درگیری هایی که با والدینم داشتم، فرار کردن از جمع، بحث ها و هزاران خسارت دیگه !
وقتی در برنامه قرار میگیرم، وقتی اقرار میکنم و وقتی مشارکت میکنم توی روند بهبودی قرار میگیرم. اگر اقرار، مشارکت و بطور کلی صحبت نکنم به هیچ وجه به بهبودی نمیرسم.

ممنونم از اینکه به حرفام گوش دادید. برای عوض جو خودمون و گروهو تشویق کنید  4  41  53
آبتین جان کجا بودی تا حالا؟
خوش حالیم به خاطر هفته های سبزت. Khansariha (48)
درخشنده ، آبتن رو تحویل بگیر. vayy

آقا ما نفهمیدیم اون پیشنهاد معجزه انگیز رزمجو چی بودا؟ داداش تعریف کن ، بچه ها گوش می دن.
نریمان جان احساس می کنم این جا خیلی راحت نیستی ، درسته؟ یا شایدم اشتباه فکر می کنم.

همساده راست می گی ، انسان هایی که یه خرده مذهبی ان ، برای کاراشون ، توجیه مذهبی می آرن و خیلی خوب می تونن شهوتشون رو با مذهب توجیه کنن ، این خیلی خطرناکه ، مخصوصا با مذهب. طرف قصدش کشور گشاییه ، می آد می گه می خوام بلاد اسلامی رو گسترش بدم. :smiley-yell: 
داداش راهکاری داری برای این قضیه؟ ما از کجا بفهمیم به کاری رو از روی شهوت انجام می دیم ، یا عقل و منطق؟

رضا جان
پیشرفتی که کردی خیلی خوبه ، اما به این قانع نباش ، بازم جا برای پیشرفت هست.
مرد مجاهد خیلی حرف خوبی زد.
نقل قول: ما ترک کنیم
تازه میشیم عادی
نخیر
باز هم زیر عادی

باید به طور منطقی و به دور از جوگیری چشم اندازامون رو گسرتش بدیم.

ختم صلوات برای داداش قاصدک
برای پیروزیش در برابر وسوسه های شیطان و نفس اماره

1- همساده14
2- روزبه +14 [تصویر:  8.gif] 
3- فرزاد 14
4- رضا.د 14[تصویر:  8.gif]
5- عاشق 53
6-   [تصویر:  8.gif]

صلوات برای مدیر زحمت کشمون ، داداش قاصدک
عجله کنین که نفر بدی تو صف ایستاده clapping
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

ختم صلوات برای داداش قاصدک
برای پیروزیش در برابر وسوسه های شیطان و نفس اماره

1- همساده14
2- روزبه +14 [تصویر:  8.gif] 
3- فرزاد 14
4- رضا.د 14[تصویر:  8.gif]
5- عاشق [تصویر:  8.gif] 
6-به امید خدا. 14
7. 53
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 مرداد 15، 16:19)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: همساده راست می گی ، انسان هایی که یه خرده مذهبی ان ، برای کاراشون ، توجیه مذهبی می آرن و خیلی خوب می تونن شهوتشون رو با مذهب توجیه کنن ، این خیلی خطرناکه ، مخصوصا با مذهب. طرف قصدش کشور گشاییه ، می آد می گه می خوام بلاد اسلامی رو گسترش بدم. :smiley-yell: 
داداش راهکاری داری برای این قضیه؟ ما از کجا بفهمیم به کاری رو از روی شهوت انجام می دیم ، یا عقل و منطق؟

سلام داداش عاشق واقعا من نمیدونم مکانیزم فهمیدن اینکه هدف واقعی چیه و وقتی فهمیدیم که یه کار از روی شهوته چطور بپذیریم و باهاش کنار بیایم. بی هیچ خودکم بینی و یا شکست نفسی اینو میگم واقعا نمیدونم 53
 اما داداش همینکه فهمیدیم این هست و هر قصد خیری واقعا خیر نیست خودش عالیه.نیست؟
میدونی این یعنی واسه هر کاری که میکنیم خودمون رو توجیه نمیکنیم. میکنیم؟
و یه درصد هم شده احتمال میدیم که کارمون ایراد داره( حتی بهترین کارهامون). مگه نه؟
واسه همین قبلش با خدا صحبت میکنیم و ازش کمک میگیریم. نمیگیریم؟
خدا وکیل داداشی ها ما گرفتار ترک خودارضایی هستیم ببین چطور داریم تو راه سیروسلوک ندونسته قدم میزنیم. این حرفهای عرفانیه بخدا طلاست باید طرف کلی عبادت کنه ذکر بگیره که اینا رو بفهمه ما فقط به عشق خدا به عشق پاکی تو مسیر افتادیم خودش داره ما رو با خودش میبره.
خدا جون مرسی 317

پست های داداش درخشنده فوق لعاده هستن داداش پاکی بالام مرسی clapping
مشارکت های داداش رضا عالی هستن نور میده به جمع Khansariha (57)
محاسبه نفس و تراز گیری داداش مرد مجاهد که میتونه یه نمونه باشه واسه هممون  Khansariha (48)
داداش رزمجو هم که با این امضا و آواتار جدید کلی انرژی مثبت پخش میکنه 317
فرزادم که Vamonde اسپم میزنه به قول خودش کار شاد کردن جو کانون رو به عهده داره asabani
.........................
داداشی ها از همتون ممنونم داداش روزبه من از تو یه خرده رنجیدم خواستم اینجا اقرار کنم و بگم تا خالی بشه فکرم. تو هم قصدت خیر بوده خوبی و خیر منو میخوای تو هم بیشتر از هر کسی منو درک میکنی و دوست داری.خیلی ارادت داریم 303
......................
و یه چیزی بگم شاید باورش سخت باشه گروه با صداقت با صمیمیت با یکرنگی با وحدت قدرت میگیره درست ولی چیزی که ما رو بالا میبره قدرتش فراتر از حد تصوره یه چیزه پاک شدن. فکر کن همه بشیم مثه آبتین.مثه صدف
بیایم پاک بشیم که خیر دنیا و آخرت درونشه fly2
.........................
راستی یه پیشنهاد هم داشتم خوب میشد اگه مثلا یه دستگاه داشتیم به اسم پاکی شمار مثلا جمع روزهای پاک گروه رهروان الان من نمیدونم چنده؟
1000 هستیم یا بیشتریم؟ :shadeshad:
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
دوستان حلال کنید...
به دلیل شخصی قصد خداحافظی از کانون رو دارم... 1
ممنون که این مدت تحمل کردین... 1

شرمنده ی آن شاعر کاشانی ام من
              وقتی رسیدم آب را گل کرده بودند 53

یاعلی 53
(1394 مرداد 15، 17:20)همساده نوشته است:  روزبه من از تو یه خرده رنجیدم خواستم اینجا اقرار کنم و بگم تا خالی بشه فکرم.

Khansariha (8)
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
داداش روزبه هر طور خودت میخوای. اما سعی کن توی برنامه باشی. کوچکتر از اونیم که بخوام نصیحت کنم اما نصیحت هایی رو که به خودم کردم رو به تو بازتاب میدم. تجربه هم پاش بوده. 
(1394 مرداد 15، 19:10)روزبه نوشته است: دوستان حلال کنید...

ممنون که این مدت تحمل کردین... 1

افتخار اشنایی نداشتیم، خدا به همرات. ایشالله هر جا هستی پاک و سعادتمند در دنیا و آخرت باشی  Khansariha (8)  53
اینارو ول کن ! خاک خاک..... من ساکن اهوازم....انگار خاک دارن خالی میکنن رو شهر
خفه شدیم
Nariman........
(1394 مرداد 15، 21:39)only bugati نوشته است: اینارو ول کن ! خاک خاک..... من ساکن اهوازم....انگار خاک دارن خالی میکنن رو شهر
خفه شدیم

پرسپولیسم که بردین
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
عاغا من را هم برای مسابقه گروهی ثبت نام کنید
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

ثبت نام دور هفتم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»

[تصویر:  pne97kfvh6xyjgkypl07.jpg]

1- عاشق فاطمه زهرا
2-  فرزاد
3-  رزمجو
4- درخشنده
5-  به امید خدا.
6- قاصدک
7- روزبه
8-همساده
9-مرد مجاهد
10- آرمین
11- دریل
12- مهدی

اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...

بشتابید...  [تصویر:  14.gif]

دوستان اگر کسی جا افتاده بهم بگین ، اگر وقت کردین یه چک بکنین. Khansariha (8)
روزبه جان ، یه اصلی هست که می گه اسم وارد شده به لیست بر نمی گرده ، لااقل اگر هفته سبز داشتی بیا اعلام وضعیت کن. موفق باشی

انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

عاشق فکر کنم روزبه خیلی جدی گفت که نمیاد...از خودش بپرس اگه جواب نداد از تو لیست حذف کن.فعلا اون اصل مهم رو بیخیال شو Gigglesmile

من نمیخوام کسی به خاطر اعلام وضعیت نکردن هفتش قرمز بشه....دوستان گل گلاب لطفا حتما حتما حتما بیایید اعلام کنید حتی اگه قرمز بودید clapping

نگران روحیه ی بقیه دوستان نباشید...بالاخره ممکنه یکی از اعضای تیم اشتباه کنه...این اتفاقا توی هر مسابقه ایی میوفته...

ولی اعلام وضعیت نکردن= کنار کشیدن! 1276746pa51mbeg8j

همونطوری که با انرژی میای ت مسابقه میگی دیگه خودار..تموم شد Khansariha (46) اخرش هم همینطوری تمومش میکنیم Khansariha (46)

53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان